Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mustafakrt17

Testesteron olayı hakkında

Önerilen İletiler

Merhaba hocalar benim yaş 16 steroid hakkında yardım istemeyeceğim bu forumu 1 aydır misafir olarak takip ediyorum ve çok değerli bilgiler öğrendim steroidler hakkında. Fakat benim şöyle bir sıkıntı var yaş 16 olmasına rağmen total testo 3.65 civarı, 1 sene önce ölçtürmüştüm daha yeni gördüm acayip düşük geldi yaşıma göre. Cinsel istek azlığı falan hiç bir şekilde yok sesim ince değil hatta kalın sayılır bu ileride artarmı kas gelişimi açısından korkuyorum sorun çıkaracak diye. Bir yandan da 1 sene öncenin şeyi belki artmıştır diye kendime teselli veriyorum. Östrojen baya düşük testo da düşük saçma sapan bir şey olmuş. Bana genel bilgi verirmisiniz ne yapmalıyım? Bunun neyden kaynaklandıgını nasıl anlayabiliriz? En yakın zamanda ölçtüreceğim fakat şu an stres biraz yüksek her şeyi yoluna koyunca gidip tekrar ölçtüreceğim. Yorum yazan herkese teşekkürler.

29D9750C-D4B3-4C02-849B-826E4D89016F.jpeg

91F085D7-5587-420C-AA7F-8AC344151C78.jpeg

8543418F-C0FD-4D9E-A897-63C83528848E.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.536

Bu testleri niye yaptırmıştınız peki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385

Ruh halin, yediğin içtiğin, duruşun, hareketlilik seviyen vs her şey doğal testosteronunu etkiliyor. Test olduğun anda modun düşük olabilir. Sen bir doktora görün daha geniş bilgi alacaksın. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 12 dakika önce yazdı:

Bu testleri niye yaptırmıştınız peki ?

Zoretanin kullanacaktım hocam o sırada yapılmış sanırım ekstradan hatırlamıyorum ne için olduğunu sanırım ilaç için.

Feng, 21 dakika önce yazdı:

Merhabalar bir endokrinolog ile gorustunuz mu?

Hayır hocam sorun var mı görüşmelimiyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Sabah 8-9 arası aç iken tekrar bir kan verip test yaptırabilirsin içinde şüphe var ise.

Ama herhangi bir problemin yoksa o  hafta vücudun fazla testosteron üretmemiştir, sonuçların öyle çıkmıştır diye düşünebilirsin.

Zaten kesin sonuç için doktorun uygun gördüğü zamanlarda 3 kez ölçülüp karar verilir.

Kafana takma, daha çok gençsin, hormonların tavan yapacaktır zamanla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 47 dakika önce yazdı:

Sabah 8-9 arası aç iken tekrar bir kan verip test yaptırabilirsin içinde şüphe var ise.

Ama herhangi bir problemin yoksa o  hafta vücudun fazla testosteron üretmemiştir, sonuçların öyle çıkmıştır diye düşünebilirsin.

Zaten kesin sonuç için doktorun uygun gördüğü zamanlarda 3 kez ölçülüp karar verilir.

Kafana takma, daha çok gençsin, hormonların tavan yapacaktır zamanla.

İnşallah hocam inşallah. Babam beni hala çocuk gibi görüyor. Nefret ediyorum böyle yapmasından. Sanki her şeye o sebep oluyor. Bu yüzden onu çok sevemiyorum. Onunla konuşsam anlamayacak yine aynı şeyleri yapacak. Kafam karışık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
mustafakrt17, 16 dakika önce yazdı:

İnşallah hocam inşallah. Babam beni hala çocuk gibi görüyor. Nefret ediyorum böyle yapmasından. Sanki her şeye o sebep oluyor. Bu yüzden onu çok sevemiyorum. Onunla konuşsam anlamayacak yine aynı şeyleri yapacak. Kafam karışık.

Çünkü hala çocuk olabilir misin ? :)

Babanın seni çocuk gibi görmesi ne güzel, demek ki değer veriyor sana, koruyup kollamaya çalışıyor. Şimdi biz ne desek anlamayacaksın tabi.

Baba her zaman sırtını yaslayabileceğin, hayatta olduğu sürece seni büyümemiş hissettirecek kişidir. Kendin baba olsan dahi, kendi baban varken baba olduğunu hissedemezsin. Ne zamanki baban ölür, bütün hayatın yükü omuzlarına çöker, o zaman anlarsın babanın değerini.

Neyse çok güzin abla moduna girdik, işte bunlar hep hormonlardan oluyor, zamanla anlayacaksın :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Çünkü hala çocuk olabilir misin ? :)

Babanın seni çocuk gibi görmesi ne güzel, demek ki değer veriyor sana, koruyup kollamaya çalışıyor. Şimdi biz ne desek anlamayacaksın tabi.

Baba her zaman sırtını yaslayabileceğin, hayatta olduğu sürece seni büyümemiş hissettirecek kişidir. Kendin baba olsan dahi, kendi baban varken baba olduğunu hissedemezsin. Ne zamanki baban ölür, bütün hayatın yükü omuzlarına çöker, o zaman anlarsın babanın değerini.

Neyse çok güzin abla moduna girdik, işte bunlar hep hormonlardan oluyor, zamanla anlayacaksın :)

Teşekkürler hocam önerilerinizi dikkate alacağım bir daha ki hormon testinde konu açarım tekrardan yine bakarız olur mu? Yardımlarınız için teşekkürler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Cinsel istek azlığı hiç yok demişsin sesimde gayet kalın demişsin yalnız anlayamadığım nokta sen kendini normal hissederken ne diye gidip hormonlarını ölçtürdün?Sonuçların böyle ise doktoruna tekrar randevu alıp bu durumu analiz etmeniz gerekir.Yaşın gereği hormonel olarak inişli çıkışlı bir dönem içinde olabilirsin.

tarihinde Surrender tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

dostum 16 yaşında test yapmak ne allah aşkına bırak akışına yap antrenmanını 20 yaşına kadar küre girmeyi düşünürsen sonra düşünürsün amacın ne anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender, 21 dakika önce yazdı:

Cinsel istek azlığı hiç yok demişsin sesimde gayet kalın demişsin yalnız anlayamadığım nokta sen kendini normal hissederken ne diye gidip hormonlarını ölçtürdün?Sonuçların böyle ise doktoruna tekrar randevu alıp bu durumu analiz etmeniz gerekir.Yaşın gereği hormonel olarak inişli çıkışlı bir dönem içinde olabilirsin.

Hocam zoretanin diye bir ilaç var bu ilacı kullanırken doktor istemiş sanırım ben özellikle gidip vermedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur, 16 dakika önce yazdı:

dostum 16 yaşında test yapmak ne allah aşkına bırak akışına yap antrenmanını 20 yaşına kadar küre girmeyi düşünürsen sonra düşünürsün amacın ne anlamadım

Hocam ne kürü allah aşkına kür mür düşünmüyorum ki ben bu yaşta olmaz zaten forumdan bir ton şey okudum bazı şeyleri anladım artık. Doktor ilac için istemiş özellikle vermedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105
mustafakrt17, 2 dakika önce yazdı:

Hocam zoretanin diye bir ilaç var bu ilacı kullanırken doktor istemiş sanırım ben özellikle gidip vermedim.

Anlıyorum fakat tekrar doktorunla irtibat kurman en sağlıklısı..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Feng, 6 dakika önce yazdı:

Tekrar merhabalar bu isin uzmani endokrinolog sorunuzu ona sormaniz daha saglikli olur 16 yasindasiniz gelisiminiz devam ediyor henuz kesin yargilarda bulunulamaz bir sorun varsa da endokrinolog mudahale edecektir

zoretanini ben kullandim ve biraktim berbat bir ilac benim tecrubeme gore asiri eklem agrisi kas agrisi depresyon hali karaciger ve bobrek degerlerini alt ust eden bi ilac

Doktor sorun varsa nasıl bir tedavi uygular? Tutupta ömür boyu kullanmam için sustanon yazmaz değil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur, Bir saat önce yazdı:

Doktor sana ne verdiyse kullan dostum. Onun söylediklerine uy. 

Hocam bir de. Mesela doğal olarak testoyu çabaladım her şeyi doğru yaptım sağlıklı yağ uyku stres vesaire. Testoyu 6,7  ya çektim. Mümkün mü bilmiyorum velev ki çektim diyelim. Bu benim boy uzamamama sıkıntı çıkartır mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.385
mustafakrt17, 11 saat önce yazdı:

Hocam bir de. Mesela doğal olarak testoyu çabaladım her şeyi doğru yaptım sağlıklı yağ uyku stres vesaire. Testoyu 6,7  ya çektim. Mümkün mü bilmiyorum velev ki çektim diyelim. Bu benim boy uzamamama sıkıntı çıkartır mı?

Oğlum için bunun araştırmasını yapmıştım. Herhangi bir makalede vs testosteronun boy üzerine etkisini göremedim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tekrardan merhaba yardımcı olan hocalar. Sabah dediginiz gibi 7 de kalktım içimde çok stres vardı 2 falan çıksa ne b*k yerim diye düşünüyordum. Doktora palavra sıktım ve kan tahliline yolladı. Kanı verdim öğlen çıkacak dedi beklemedim bu cuma doktoru görmeyi düşünüyorum fakat sizin yorumlarınız daha önemli. Doktor 3.65 e bile normal dedi genetik dedi ama ben saçma sapan bir sebepten dolayı stres yaptıgım için bence bu denli düşük çıkıyordu hep. 2 3 gündür hiç stres yapmadım olabildigince rahat takıldım. Neyse kan verirken de içimde stres vardı onun da biraz etkiledigini düşünüyorum fakat bir daha herşeyi yoluna sokup bir manit yaptıktan sonra test yaptıracagım. Değerleri bırakıyorum yorumlarınızı bekliyorum hocalar.60623052daf12_bandicam2021-03-2922-48-40-003.thumb.jpg.777410dcd228f31255fd9b7a5b3b0db1.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
mustafakrt17, 11 dakika önce yazdı:

Endişelenecek bir durumun yok. Testosteronun artmaya devam ediyor işte. Belki bu seviyelerde kalır ama senin için yeterli oran böyledir.

Penis boyunda bir anormallik yoksa, kuş ötmez veya ötmek istemez ise o zaman endişelen bence. Yoksa kafana takmaktan bu yaşta hastalık hastası olacaksın :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 46 dakika önce yazdı:

Endişelenecek bir durumun yok. Testosteronun artmaya devam ediyor işte. Belki bu seviyelerde kalır ama senin için yeterli oran böyledir.

Penis boyunda bir anormallik yoksa, kuş ötmez veya ötmek istemez ise o zaman endişelen bence. Yoksa kafana takmaktan bu yaşta hastalık hastası olacaksın :)

Bir 5'e 6'ya atsam bence çok iyi olabilir. Stresten kaçıyorum kas kütlemi arttırmaya devam ediyorum bakalım 1 sene sonra yine veririm tahlil. Ya aslında libido da hiç sorun yok bıraksalar haftanın her günü yapacağım da işin içine BB girince pek canım istemiyor zararları oldugundan. Yoksa arttırmada ki amacım kas gelişimini arttırmak.

HOPBA01, 35 dakika önce yazdı:

Ilk zoratanine bende 16-17 yaşı nda başlamıştım  şimdiki aklım olsa kesinlikle kullanmam isterse suratında her  yer sivilce  olsa bu ilaç erkeklik özellikleri baskiliyor sadece testo değil  bir dozaj ve uzun sureyse  sıkıntı büyük yurt dışında  yasaklanan ülkeler var yaz ingilizce makaleleri cevirerek oku kullanilacaksada 18 19 yaşından önce kullanılmamalı  o zamanlar farkına varamamıştım ama şimdi daha iyi anlıyorum herkes de aynı etki yaratacak diye bir koşul yok ama kesinlikle 18 yaş altı kullanmamalı 

Çok kullanan var hocam, sağlam vücutlu çogu kisi kullanmış bu zamana kadar instaboyslardan. Ben 30mg 6 ay kullandım sinir ve üzüntü dısında cok bir etkisini görmedim libido olarak. Psikolojik de olabilir. Ama dedigin şeyi biliyorum accutane ilacında oluyormus öyle seyler. Belki de bakım ürünleri firmalarının sahiplerinin b*k atmasıdır. Çünkü çok etkili bir ilaç.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
mustafakrt17, 30 dakika önce yazdı:

Şu an ki değer normal mi hocam yaşıma göre?

normal kardeşim normal. ergenlik döneminde psikolojik sıkıntıların çoğunun sebebi hormon dengesizliğidir zaten boşuna ergenlik dönemi demiyorlar bu zamanla düzelir yerine oturur. kuş ötmüyorsa, istek duymuyorsan belki üstüne gidilebilir ama öyle bir şey yok diyorsun hala bunu stres yapıyorsun. üstelik referans aralığının altında da değil. neden takıyorsun hala anlamıyorum işsiz misin canın mı sıkkın?? oyun falan oyna kardeşim haftada 3 gün spor yap kaldır 5-10 kg nı rahatla. bb diyip durma şuna bodybuilding çok farklı bir dünya

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.