Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Muslumbabba

Steroid sonrası ağrı

Önerilen İletiler

Muslumbabba    9

Küre girdikten sonra spor yaptığım zaman kemiklerim ağrıyor deli gibi pump olduğumu hissediyorum ama ağrıdan acıdan spordan soğumaya başladım neden yapar bir aydır kullanıyorum 

Dipnot= 3 ayda kendimi zorlamadan 96 kilodan 80 kiloya düştüm şuan 7 ay oldu 83 kiloyum başlangıc

Omuz 119

Göğüs 94

Bel 94

Kol 34.5

Şuan 

Omuz 125

Göğüs 101

Bel 89

Kol 36.  Gelişim çok mu kötü tavsiyelerinizi bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

Anabolik steroidler metabolizma hızından tut kas protein sentezine kadar her türlü vücut fonksiyonlarını aşırı derece de hızlandırır , yani doğal bir insana göre 4-5 kat daha fazla vitamin-mineral ihtiyacı oluşabilir , sağlık ocağına gidip kan testi vermeni ,referans değerinin altında olan veya referans değerinin azıcık üstünde olan vitaminleri düzenli olarak kullanmanı tavsiye ederim .

Profesyonel bodybuilderlarların vloglarini izlersen gün içinde D vitamininden tut Q10 a kadar her türlü vitamin , mineralleri düzenli kullanıyorlar .

D vitamini özellikle kemik sağlığı için önemlidir , kemik denince aklıma kalsiyum da geliyor .

Günde en az 2 maden suyu iç (mümkünse Beypazarı ve Kızılay , diğerlerine göre mineral oranları yüksek ) 

Sodyum , potasyum , magnezyum , glutamin alımına da dikkat et.

Sağlıklı sporlar

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Bu benim küre başlamadan önceki spor salonundaki ölçülerim arkadaşlar ve 20 gündür salona gitmiyorum Kendi aletlerimle yapmaya çalışıyorum küre başladım girdik artık dedim bırakmadım en yakın zamanda salona gitmeye baslicam aralıklar la çektiğim fotoları da ekliyorum

IMG-20210315-WA0012.jpg

IMG-20210215-WA0012.jpg

IMG_20210302_225214.jpg

IMG-20210215-WA0011.jpg

IMG_20210315_103620.jpg

IMG20210309133401.jpg

IMG20210311170339.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Asaletim, 12 dakika önce yazdı:

Anabolik steroidler metabolizma hızından tut kas protein sentezine kadar her türlü vücut fonksiyonlarını aşırı derece de hızlandırır , yani doğal bir insana göre 4-5 kat daha fazla vitamin-mineral ihtiyacı oluşabilir , sağlık ocağına gidip kan testi vermeni ,referans değerinin altında olan veya referans değerinin azıcık üstünde olan vitaminleri düzenli olarak kullanmanı tavsiye ederim .

Profesyonel bodybuilderlarların vloglarini izlersen gün içinde D vitamininden tut Q10 a kadar her türlü vitamin , mineralleri düzenli kullanıyorlar .

D vitamini özellikle kemik sağlığı için önemlidir , kemik denince aklıma kalsiyum da geliyor .

Günde en az 2 maden suyu iç (mümkünse Beypazarı ve Kızılay , diğerlerine göre mineral oranları yüksek ) 

Sodyum , potasyum , magnezyum , glutamin alımına da dikkat et.

Sağlıklı sporlar

Teşekkür ederim azarlamadan yorum yapman beni mutlu etti

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Muslumbabba, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim azarlamadan yorum yapman beni mutlu etti

Rica ederim , azarlayan insanları da takma , ülkemizin stres seviyesi ekonomik sebeplerden dolayı ciddi oran da yüksek , bugün git markete kasiyer bile trip atıyor :)

o yüzden sana tavsiyem Ailevi hakaret yemedikçe insanları s... Et :) tabi saygısını bozmadan eleştiri yapanlar hariç .

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790

Vitamin mineral çok önemli özellikle elektrolit dengesi hayati önem kazanıyor bizim sporda yukarıda belirtilmiş buna değinmeyeceğim.

Aklıma acaba protein miktarın az mı sorusu geldi. Eğer yeterli düzeyde protein alamıyorsan ağrıların kaçınılmaz olur. Henüz bir bölge tam iyileşmeden diğer bölgeye hasar verdiğin için de tüm vücudunda sürekli ağrı hissedebilirsin. Yine proteinin yanında karbonhidrat ve yağlar da çok önemli. Tabi bunların temiz olması gerektiğinden bahsetmeyeceğim bile. Bence makro oranlarını gözden geçir. Almıyorsan D vitamini + multi vitamin + omega 3 e hemen başla. 

İdman sırasında veya hemen sonra bcaa ya da amino almalısın. Bundan 45dk en geç bir saat sonra da ana öğününü yemelisin.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Mickey, 3 dakika önce yazdı:

Vitamin mineral çok önemli özellikle elektrolit dengesi hayati önem kazanıyor bizim sporda yukarıda belirtilmiş buna değinmeyeceğim.

Aklıma acaba protein miktarın az mı sorusu geldi. Eğer yeterli düzeyde protein alamıyorsan ağrıların kaçınılmaz olur. Henüz bir bölge tam iyileşmeden diğer bölgeye hasar verdiğin için de tüm vücudunda sürekli ağrı hissedebilirsin. Yine proteinin yanında karbonhidrat ve yağlar da çok önemli. Tabi bunların temiz olması gerektiğinden bahsetmeyeceğim bile. Bence makro oranlarını gözden geçir. Almıyorsan D vitamini + multi vitamin + omega 3 e hemen başla. 

İdman sırasında veya hemen sonra bcaa ya da amino almalısın. Bundan 45dk en geç bir saat sonra da ana öğününü yemelisin.  

Hocam idman sirasinda bcaa alımı pompalanan kanın mideye yönelmesine yol açıp kanın  kaslara yönelmesini belli bir oranda engelliyormus , geçen aylar da Ert..Ev.. nin Instagram storysinde görmüştüm , bu doğru mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    790
Asaletim, 13 dakika önce yazdı:

Hocam idman sirasinda bcaa alımı pompalanan kanın mideye yönelmesine yol açıp kanın  kaslara yönelmesini belli bir oranda engelliyormus , geçen aylar da Ert..Ev.. nin Instagram storysinde görmüştüm , bu doğru mu ?

Ben uzun süre idman esnasında amino asit aldım ancak likit kullandım. Amino asit zaten uzun sindirimler gerektiren bir besin değil hazır parçalanmış aldığın için yemeklerde olduğu gibi midede bir kan toplanması olmuyor hiç de hissetmedim. Yurtdışında idman esnasında sıvı amino asit kullanımı çok yaygın. Tek sıkıntı likit amino asitler şu anda aşırı pahalı sanıyorum sadece weider var. Bu nedenle toz bcaa ya geçtim ve idmandan hemen sonra alıyorum. Amaç yemeğe kadar olan duş giyinme kısa mesafe yürüme gibi geçen sürede vücudun katabolik sürece girmesini engellemek açılan anabolik pencereden alınabilecek faydalı besinleri almak. Ancak hemen sonrasında gerçek ana öğün şart. Protein tozu asla kullanmıyorum. Ne zaman kullansam çalıştığım bölgenin iyileşmesi gecikiyor. Belki de bana yaramıyor bilmiyorum. Kullandığım supplementler bcaa, arginine ve glutamin.  

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Mickey, 2 saat önce yazdı:

Ben uzun süre idman esnasında amino asit aldım ancak likit kullandım. Amino asit zaten uzun sindirimler gerektiren bir besin değil hazır parçalanmış aldığın için yemeklerde olduğu gibi midede bir kan toplanması olmuyor hiç de hissetmedim. Yurtdışında idman esnasında sıvı amino asit kullanımı çok yaygın. Tek sıkıntı likit amino asitler şu anda aşırı pahalı sanıyorum sadece weider var. Bu nedenle toz bcaa ya geçtim ve idmandan hemen sonra alıyorum. Amaç yemeğe kadar olan duş giyinme kısa mesafe yürüme gibi geçen sürede vücudun katabolik sürece girmesini engellemek açılan anabolik pencereden alınabilecek faydalı besinleri almak. Ancak hemen sonrasında gerçek ana öğün şart. Protein tozu asla kullanmıyorum. Ne zaman kullansam çalıştığım bölgenin iyileşmesi gecikiyor. Belki de bana yaramıyor bilmiyorum. Kullandığım supplementler bcaa, arginine ve glutamin.  

Bu kadar ince düşünmeye başlıyorum hemen Steroid leri aldığım adama sordum 50 defa abi ben bunları kullanıcam yanında ne kullanmalıyım nasıl kullanmalıyım diye bana B12 al yeter dedi 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Mickey, 3 saat önce yazdı:

Protein sadece hayvansal olanlarımı hesaplamalıyım? Günde 300 gram tavuk göğsü 6 tam yumurta tüketiyorum  yediğim peynir fındık ezmesi yulaf pirinç bunlarda da protein var ben onlarıda hesaba katarak 160 170 gram proteine denk getiriyorum yada ben yanlış biliyor olabilirim yarın kan tahlili ne gidicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

Eeee profesyonel olmak kolay değil, tabii ki kullanmadan önceki halin gibi hafif kilolar kaldırıp hafif ağrılar çekmeyeceksin. her antrenmanda şiddeti bir üst seviyeye arttırmak zorundasın maksimum gelişim için. O yüzden bu işe gönül vereceksen bazı şeyleri kabullenmen gerekiyor, acıyı, stresi, gerginliği. beslenmenin disiplinini kontrol edebilmen gerekiyor kolay gelsin bakalım ne kadar dayanacaksın deli misin değil misin vücudun gösterecek artık :P

Proteini benim önerim kürdeyken kilonun en azından x2,5 katı almalsıın

Karbı kilonun 4 katı 

yağda kilon kadar olsun

tarihinde kaderseolur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Açıkçası ekonomik gerginlikler ve bu yasaklar yuzu

kaderseolur, 52 dakika önce yazdı:

Eeee profesyonel olmak kolay değil, tabii ki kullanmadan önceki halin gibi hafif kilolar kaldırıp hafif ağrılar çekmeyeceksin. her antrenmanda şiddeti bir üst seviyeye arttırmak zorundasın maksimum gelişim için. O yüzden bu işe gönül vereceksen bazı şeyleri kabullenmen gerekiyor, acıyı, stresi, gerginliği. beslenmenin disiplinini kontrol edebilmen gerekiyor kolay gelsin bakalım ne kadar dayanacaksın deli misin değil misin vücudun gösterecek artık :P

Proteini benim önerim kürdeyken kilonun en azından x2,5 katı almalsıın

Karbı kilonun 4 katı 

yağda kilon kadar olsun

Açıkçası ekonomik gerginlikler ve bu yasaklar yüzünden kendimi tasmalanmış gibi hissediyorum ruh Halim hiç iyi değil salonlar 8 de kapanıyor yetişemiyorum bu daha sinir edici küre başlamışım dambıl kaldırmak la olmayacağını biliyorum  peki ağırlık arttırmadan çok tekrar bı işe yarar mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83
Muslumbabba, 2 saat önce yazdı:

Açıkçası ekonomik gerginlikler ve bu yasaklar yuzu

Açıkçası ekonomik gerginlikler ve bu yasaklar yüzünden kendimi tasmalanmış gibi hissediyorum ruh Halim hiç iyi değil salonlar 8 de kapanıyor yetişemiyorum bu daha sinir edici küre başlamışım dambıl kaldırmak la olmayacağını biliyorum  peki ağırlık arttırmadan çok tekrar bı işe yarar mı ?

Günde 1 paket makarna ye o zaman yarım kilo tavuk göğüsü zeytinyağı 3-4 çorba kaşığı 5-10 yumurta tam yiyebilirsen 4-5 öğünde seni taşır yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.