Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Furkanzz

Kür öncesi beslenme düzeni

Önerilen İletiler

Furkanzz    0

Suanda düzene koymuş olduğum beslenme şeklini sizlerle paylaşırım birkac şey danışıcam bu konu hakkında ve yorumlarınızı beklıyorum

Sabah 7-8 arası

3-4tam yumurta

Yarım su bardağı yulaf ezmesi kuru üzüm süt ve 2kasık keçi boynuzu özü karıştırıp yiyorum

6-7tane zeytin bide peynir kahvaltım bu şekilde

Saat 9.30-10.30

Nescafe ve eti gong light tüketiyorum yağsız tuzsuz 200 kaloriyi bile bulmuyor ve 35-40gr karbo var internetteki bilgilere göre lif açısından çok faydalı olduğu falan yazılıyor ama hazır gıda sonuçta çokta güvenmemek gerekiyor

Saat 12-1

Çorba-pilav-baklagillerden ne varsa yanındada 200gram tavuk göğüs

Saat 2.30-3

Nescafe 3-4ceviz 10-12tane fındık yada badem yine yanında kuru üzüm oluyo bazen kuru kayısı

Saat 5

Tam buğdaylı ton balıklı sandviç

Saat 7

Pilav ve 200gram tavuk

8gibi antrenmana gidiyoeum gitmeden keçiboynuzu özü yiyorum 2 kasık arkasından antrenman yaklssık 1 saat sürüyo

Antrenman esnası bcaa

Antrenmandan hemen sonra muz protein tozu 40gram protein var

Eve dönüş duş derken 11civarı 200gram tavuk ve pilav yanında 2kaşık yoğurt

Gece yatmadan önce 2tam 1beyaz yumurta

Aşırı fazla su içiyorum her saat tuvalete gidip geliyorum malum havalar sıcak:D

4-5lt arası iciyorum

Bu beslenmeye yeni basladım hayırlısıyla daha düzgün ve iyi bi şekilde devam edersem ve düzene koyarsam böyle gidicek ara öğünleri bu sekılde sectim kolayca halledebiliyorum ana öğünler arasında 4-5saat oluyo böylelikle daha kolay bi sekılde öğünleri arttırdım soruma gelicek olursak yemek borusunda çok değişik bi his var acaba yemek yemeye alıstım diye mi böyle oldu ramazandan cıktıgımız gibi bu düzene gectim yoksa başka bir sorun mu var sanki yanma gibi ama yemek yesen gecicek ve karbo alımım az kalıyor öğün sayısı fazla olunca acaba fındık fıstık veya patlamıs mısır yerine 2tane haslanmıs patates mi tercih etsem siz olsanız ne değiştirirdiniz herkesin damak zevki farklı tabi benim verdiğim bu plandada değişikliklee olmuyo değil sabah ceviz yiyorum öğleden sonra baska bisey gibi ama düzen bu şekilde ve çikolata olarak bitter yiyorum evden bitter eksik olmuyor:D

Nescafe yerine bitki çaylarından hazımı kolaylaştırıcak çaylardan ne kullanmalıyım baharat olarak tavuk pilav yerken nane kullanıyorum suanlık ama önericeğiniz soslar olsun baharatlar olsun tavsiyeye açığım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247

Gayet güzel istikrarlı şekilde devam ettiririrsiniz umarım genelde bu düzen 3. hafta yada 1,2 aydan sonra sıkılıp bozulabiliyor.

Sos olarak bu alana göz atabilirsiniz :

http://www.hafiftarif.com/soslar/

http://onedio.com/haber/cips-yerine-parmaklarinizi-bile-banip-yiyeceginiz-otantik-soslar-602183

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Ekim ayına kadar bu şekilde gidicek gibide ekimden sonra okulların açılması falan derken orda işler bozulabilir eğer düzenim o zamanda bozulmazsa zaten istediğim gelişimi gösteririm

Beslenmede gözden kaçan eksik veya hatalarım var mıdır birde kahvaltıda yumurtayı biberle yemekten canım cıktı tavsiye ettiğiniz karışımlar nelerdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Öğlen yemeğiyle akşam yemeği arasında 6-7saat arası süre oluyor 2 ara öğün olsada akşamki öğüne kadar acıkıyorum 3 ara öğün olabilir mi yada onun yerine araöğünlerdeki besinleri mi arttırayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
Öğlen yemeğiyle akşam yemeği arasında 6-7saat arası süre oluyor 2 ara öğün olsada akşamki öğüne kadar acıkıyorum 3 ara öğün olabilir mi yada onun yerine araöğünlerdeki besinleri mi arttırayım

Öğünleri arttırın en doğru seçenek bu çok yemek değil az ama sık yemek önemli olan. Ben bir eksik görmüyorum mantıklı yazılan her şey.

Belki diğer hocalarımızın eklemek istedikleri şeyler olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    830

Güzel güzel takipteyim befor afterlarıda paylaş bakalım herşeye tam anlamıyla başlayınca :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Yemek yedikten sonra yemek borusunda çok az yanma oluyor rahatlatıcak bitki çayı olarak öneriniz var mı bide küre istersem yarın bile başlayabilirim ama girmeden önce hangi testleri olmam gerekir hastanenin hangi bölümünden yaptırılıyor?

Herşey eksiksiz olsun istiyorum bu yaz aylarında uzun ester hacim kürünün zararı olur mu kür sırasında tatile gidicem ordaki sıcaklar olsun hep havuzda denizde olsam bile o sıcak kötü etkiler mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.