Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

inaler

Boldenon testo e oxandrolon yaş 38

Önerilen İletiler

inaler    8

Selamualeyküm 

Arkadaşlar yaşım 38 ve 15 senedir amatör bir şekilde aralıklı olarak vücut geliştirme sporuyla uğraştım son 2 senedir beslenme ve antrenman düzenlerime çok dikkat ederek hayatımın en iyi seviyesine geldim 178cm boy 84kg %13 yağ

Artık bir tık üzerine koyup 3-5 kg alarak gençlik biterken biraz daha kas kütlesiyle kendimi görmek istiyorum ama kaş yaparkende göz çıkarmaktan korkuyorum, bu nedenle çok hafif bir kür yapma düncesindeyim ve işi bilen kişilerin yardımına ihtiyacım var

NOT: Aşşağımda yazdığım haftalık program DEKPHARMA marka ürünlerin şuan elimde olması nedeniyle düzenlediğim çizelgedir önerilerinize göre değiştirebilirim

603fee6c91efc_musamusa.thumb.jpeg.1b3fb735d4d284d2f4a3aab0e574f060.jpeg

1.  Hafta> 125mg Testo E - 150mg Boldenon

2.  Hafta> 125mg Testo E - 150mg Boldenon

3.  Hafta> 250mg Testo E - 300mg Boldenon

4.  Hafta> 250mg Testo E - 300mg Boldenon

5.  Hafta> 250mg Testo E - 300mg Boldenon

6.  Hafta> 250mg Testo E - 300mg Boldenon

7.  Hafta> 250mg Testo E - 300mg Boldenon  (Günde 30mg Oxandrolon)

8.  Hafta> 250mg Testo E - 300mg Boldenon  (Günde 30mg Oxandrolon)

9.  Hafta> 125mg Testo E - 150mg Boldenon  (Günde 30mg Oxandrolon)

10. Hafta> 125mg Testo E - 150mg Boldenon (Günde 30mg Oxandrolon)

Olacak şekilde bir kür yapsam attığım taş kolumu yorduğuma değer mi ? Akabinde PCT yapmam gerekir mi ? 

SAYGILAR

tarihinde inaler tarafından düzenlendi
başlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)
inaler, 11 dakika önce yazdı:

Selamualeyküm 

Arkadaşlar yaşım 38 ve 15 senedir amatör bir şekilde aralıklı olarak vücut geliştirme sporuyla uğraştım son 2 senedir beslenme ve antrenman düzenlerime çok dikkat ederek hayatımın en iyi seviyesine geldim 178cm boy 84kg %13 yağ

Artık bir tık üzerine koyup 3-5 kg alarak gençlik biterken biraz daha kas kütlesiyle kendimi görmek istiyorum ama kaş yaparkende göz çıkarmaktan korkuyorum, bu nedenle çok hafif bir kür yapma düncesindeyim ve işi bilen kişilerin yardımına ihtiyacım var

NOT: Aşşağımda yazdığım haftalık program DEKPHARMA marka ürünlerin şuan elimde olması nedeniyle düzenlediğim çizelgedir önerilerinize göre değiştirebilirim

Olacak şekilde bir kür yapsam attığım taş kolumu yorduğuma değer mi ? Akabinde PCT yapmam gerekir mi ? 

SAYGILAR

Boldenon 10-12. Haftalarda açılmaya başlayacak , tam ilaç açılırken kürü bitireceksiniz . Tavsiyem 15-20 hafta yapın boldenonu hissetmek için .

Boldenonu testodan yüksek tutmayın . Eşit olsun her zaman bence .

Pct kür sonu tahlil sonucunuza göre planlanır .

Kür içi de test yaptırmanız gerek ilaclarin çalışıp calismadigina bakmak için .

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.188
inaler, 8 dakika önce yazdı:

Selamualeyküm 

SAYGILAR

Abi burak hocayla devam edersen çok büyük fark yaşarsın demedi deme kür sonu kas kaybın minimim seviyede yaşarsın ve yönlerdirmeleriyle en minumum seviyede zarar max seviyede verim alıp pct dönemin başın ağrımaz söylediklerime kulak ver piyasadaki ilaçlar berbat balon misali konunu takip edeceğim hatta seninle aynı küre burak hocamla girmek üzereyim güzel bir alt yapın var ziyan etme konuyu tekrar gözden geçir derim sonra bu tavsiyeme iyiki söylemişler diyeceğine o kadar eminimki aksi olursada benide takipde kal ne demek istediğimi fotoraflarlada göstereceğim aynı küre girmeyi düşünen arkadaşlarada tavsiyem geçerli

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
inaler, 9 dakika önce yazdı:

Selamualeyküm 

SAYGILAR

Merhaba, öncelikle kür öncesi gerekli sağlık kontrollerini yaptırdığınızı ve şuan için kür öncesi gerekli tahlilleri düşünüp elimizde verimiz olduğunu düşünürsek kür öncesi kür sırası ve kür sonrası için kontrollü girmiş oluruz. kür başında FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone değerlerinize baktırmalı ve aynı şeyi PCT yaptıktan sonra yapıp karşılaştırmalısınız.

Size şahsen iki farklı kombinasyon öneririm;

1)

1-12 Hafta 500mg haftalık Testosteron E

1-10 Hafta 400mg haftalık Boldenon

1-4 Hafta 30mg Günlük Turanabol

Kür boyunca gün aşırı yarım tablet Arimidex, omega 3 ve milk thistle

Kür sonrası Pregnyl ile pct tavsiye ederim.

2)

1-10 Hafta 500mg haftalık Testosteron E

1-10 Hafta 500mg haftalık Boldenon

Koruyucu olarak Hergün 1'er tablet proviron, apikobal, omega 3

Kür sonrası Pregnyl ve tamoksifen pct tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ares.anil    11
AS1L, 1 saat önce yazdı:

Merhaba, öncelikle kür öncesi gerekli sağlık kontrollerini yaptırdığınızı ve şuan için kür öncesi gerekli tahlilleri düşünüp elimizde verimiz olduğunu düşünürsek kür öncesi kür sırası ve kür sonrası için kontrollü girmiş oluruz. kür başında FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone değerlerinize baktırmalı ve aynı şeyi PCT yaptıktan sonra yapıp karşılaştırmalısınız.

Size şahsen iki farklı kombinasyon öneririm;

1)

1-12 Hafta 500mg haftalık Testosteron E

1-10 Hafta 400mg haftalık Boldenon

1-4 Hafta 30mg Günlük Turanabol

Kür boyunca gün aşırı yarım tablet Arimidex, omega 3 ve milk thistle

Kür sonrası Pregnyl ile pct tavsiye ederim.

2)

1-10 Hafta 500mg haftalık Testosteron E

1-10 Hafta 500mg haftalık Boldenon

Koruyucu olarak Hergün 1'er tablet proviron, apikobal, omega 3

Kür sonrası Pregnyl ve tamoksifen pct tavsiye ederim.

Pregnyli ne için tavsiye ettiğinizi sorabilir miyim hocam? Zira önerdiğiniz kür planında pregnyl gerektirecek bir şey göremedim şahsen. (extreme durumlar veya tahlil sonuçları hariç) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
ares.anil, 49 dakika önce yazdı:

Pregnyli ne için tavsiye ettiğinizi sorabilir miyim hocam? Zira önerdiğiniz kür planında pregnyl gerektirecek bir şey göremedim şahsen. (extreme durumlar veya tahlil sonuçları hariç) 

Kür sırasında veya kür sonrası testislerde küçülme görülmeye başlandığında kullanılabilir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.