Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Muslumbabba

Virüs spor psikoloji para

Önerilen İletiler

Muslumbabba    9
Vural2, 3 saat önce yazdı:

Google'a Steroid almak istiyorum yazıp.İlk siteden satın aldığını söyleme sakın.Sana burda kaç kişi dil döktük.İnşallah öyle bir hata yapmamışsındır hocam.Ben bizzat yaşadım,forumda sahte ilaç,yerli üretimden dolayı sıkıntı yaşayan bir sürü kişi var.Bir konuya yazmıştınız aşırı halsizlik ağrı diye bu gibi semptomlar devam ederse buraya yazın hocam.Hiçbir şey sağlıktan değerli değil.

İlk gün ki kadar değil ama var yine biraz 3 gün oldu zaten uykusuzluk ateş basma falan olmadı omuzdan insülin ile ayrı ayrı vurdum şişme ödem morluk yok ama vurdugum yerde iğne ağrısı var oda hafiften gitmeye başladı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muslumbabba    9
Muslumbabba, 15 dakika önce yazdı:

Gamma Genesis bin TL 5 hafta 5 hafta sonra çalışmazsa para mı geri alırım dedim calisirsada devam 5 hafta daha 

Vural2, 3 saat önce yazdı:

Google'a Steroid almak istiyorum yazıp.İlk siteden satın aldığını söyleme sakın.Sana burda kaç kişi dil döktük.İnşallah öyle bir hata yapmamışsındır hocam.Ben bizzat yaşadım,forumda sahte ilaç,yerli üretimden dolayı sıkıntı yaşayan bir sürü kişi var.Bir konuya yazmıştınız aşırı halsizlik ağrı diye bu gibi semptomlar devam ederse buraya yazın hocam.Hiçbir şey sağlıktan değerli değil.

Buda arkadaşım çok zayıf tive bu çocuk Suriye'den yeni geldi askerden 5 ay oldu beslenme Yok spor desen haftada bir gün

IMG_20210218_073152.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Muslumbabba, 5 saat önce yazdı:

Gamma Genesis bin TL 5 hafta 5 hafta sonra çalışmazsa para mı geri alırım dedim calisirsada devam 5 hafta daha 

Dostum madem yerli üretim olduğu kesin ilaçları kullanıcaksın neden burda insanların vaktini çalıp öneri istiyorsun? Dua et de paranı geri alabilesin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

Dostum madem yerli üretim olduğu kesin ilaçları kullanıcaksın neden burda insanların vaktini çalıp öneri istiyorsun? Dua et de paranı geri alabilesin

Hacı kullandım işte artık öneri değil bilgi istiyorum ilk kurde ağrı sızı yaparmı normal mi her yerim ağrıdı 2 gün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
Muslumbabba, 1 saat önce yazdı:

Hacı kullandım işte artık öneri değil bilgi istiyorum ilk kurde ağrı sızı yaparmı normal mi her yerim ağrıdı 2 gün 

Ağrıması normal hocam ben 4-5 hafta ağrı ve halsizlik yaşadım.Arkadaşınıza gelecek olursak yaptığı şeyin ne kadar yanlış olduğunu sizde biliyorsunuzdur.Forumda okuyorsunuzdur.Bu ilaçlar sihirli değnek değil.Mükemmel formları olan insanlara bakın hepsi 4-5 öğün yemeğini yer en iyi şekilde antrenmanlarını yapar.Yani dünyanın en overdose ilacınıda alsan o yemekleri yiyeceksin en az 3-4 gün antrenman yapacaksın.Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.Sizi uyarıyorum çünkü beslenmenize ve antrenmanlarınıza önem vermezseniz ilaçlarınız dolu,çalışan ürünler olsa bile 1 ay sonra ilaçlarım sahte mi diye konu açacaksınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
Vural2, 19 saat önce yazdı:

Ağrıması normal hocam ben 4-5 hafta ağrı ve halsizlik yaşadım.Arkadaşınıza gelecek olursak yaptığı şeyin ne kadar yanlış olduğunu sizde biliyorsunuzdur.Forumda okuyorsunuzdur.Bu ilaçlar sihirli değnek değil.Mükemmel formları olan insanlara bakın hepsi 4-5 öğün yemeğini yer en iyi şekilde antrenmanlarını yapar.Yani dünyanın en overdose ilacınıda alsan o yemekleri yiyeceksin en az 3-4 gün antrenman yapacaksın.Yok öyle 3 kuruşa 5 köfte.Sizi uyarıyorum çünkü beslenmenize ve antrenmanlarınıza önem vermezseniz ilaçlarınız dolu,çalışan ürünler olsa bile 1 ay sonra ilaçlarım sahte mi diye konu açacaksınız.

Kürün yanında ne kullanmalıyım B12 alıyorum sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9
gönderildi (düzenlendi)
Muslumbabba, 31.01.2021 - 07:44 yazdı:

Arkadaşlar 3 sene önceki fotom 63 kiloydum daha sonra 95 kiloya kadar çıktım ve spora başladım 4 ayda 15 kilo verdim şuan 80 81 arası gidip geliyorum kas inşası başlasın bana onerilenler şunlar. 

testo enantat

masteron

boldenoj

tablet winstrol. Toplamda 900 TL dendi

IMG20210120220443.jpg IMG20210120220424.jpg 

IMG20210120215628.jpg Screenshot_2021-01-25-23-31-04-10.jpg

değişen birşey varmı adam gibi spor yapamıyorum 

tarihinde Muslumbabba tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muslumbabba    9

Buradaki abilerimin kardeşlerimin muhabbeti güzel hem bilgilenmis oluyorum hem eğleniyorum ama virüs yüzünden kafayı kıran bir benmiyim yasaklar yüzünden parasal anlamda da çökertti spora da gidemiyorum 20kg agirliklarim var onlarla çalışıyorum dükkanda bare bir işe yarıyor mu ben kendime bakınca hep aynı görüyorum çünkü

IMG-20210215-WA0012.jpg

IMG_20210302_225214.jpg

IMG-20210215-WA0011.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.