Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hamilcar

Kür dönemi doktor kontrolü

Önerilen İletiler

Hamilcar    1

Merhabalar ileriki dönemde küre girmeyi düşünüyorum eczane ürünleri ile kür öncesi sonrası ve kür boyunca da doktor kontrolünde olmak istiyorum sizce hangi bölüme gitmeliyim bu kullanacağım ilaçlar yapacağım tedavi ilaçları hakkında hangi bölümün bilgisi vardır Ben araştırdım endokrinoloji bölümü mantıklı gibi geldi  bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

( Doktorların kür konusunda tavsiye vermeyeceklerini veya yönlendirmeyeceklerini biliyorum burada amacım kendimi kontrol ettirmek sıkıntım var mı yok mu en iyi şekilde öğrenmek ) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Marimain    53
Hamilcar, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar ileriki dönemde küre girmeyi düşünüyorum eczane ürünleri ile kür öncesi sonrası ve kür boyunca da doktor kontrolünde olmak istiyorum sizce hangi bölüme gitmeliyim bu kullanacağım ilaçlar yapacağım tedavi ilaçları hakkında hangi bölümün bilgisi vardır Ben araştırdım endokrinoloji bölümü mantıklı gibi geldi  bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

( Doktorların kür konusunda tavsiye vermeyeceklerini veya yönlendirmeyeceklerini biliyorum burada amacım kendimi kontrol ettirmek sıkıntım var mı yok mu en iyi şekilde öğrenmek ) 

Dostum endokrinolojiye muayene olabilmek için önce aynı hastanede üroloji yada dahiliye doktoru bulman lazım onlar seni sevk edebiliyor doktor kontrolüne gelince üroloji kesin şart yumurtalarını kontrol ettir varikosel vs için testis usg yaptır hormon testi yaptırman lazım tsh fsh lh östrojen total testosteron serbest testosteron prolaktin progesteron hemogram biyokimya tahlilleri yeterli olacaktır ama kalp ve böbreklerinde sıkıntı düşünüyorsan nefroloji böbrek için yoksada dahiliye kalp için kardiyolojiye gidebilirsin kür öncesi kür içi ve sonrası için her konuda bu forumdan yardım istemende fayda çok degerli hocalar var bilgi veren 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hiç bir doktor yardımcı olmaz o konuda emin ol özele gidersin para verirsin bilmemem orasını yukarda hocamın dediği gibi belirli testler var yaptıracağın başlangıç ta ve kür sonunda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Keşke bu spor toplum tarafından kabul gören bir spor olsaydı.Ama değil yapacak pek birşey yok.Doktor eşliğinde bu işe girmek istiyorsanız ya paranız çok olacak ya da fedaresyon tarafından yönlendirme ile gideceksiniz ki onun içinde tanıdık faktörü ya da millilik durumu gerekir.Ya da şanslıysanız spor yapan bir doktora denk gelirsiniz.Futbol, basketbol, güreş gibi kabul gören her dalın sporcu doktorları bulunmakta.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Doktor G.A var biliyorsundur , geçen koçluk sistemini aktif etti , Steroidli koçluk aylık 400 tl ye satıyordu , eğer maddi durumun iyiyse doktor bodybuilder bulursan koçluk almanı tavsiye ederim , ben ilerde Steroid kullanırsam kesinlikle bir doktordan koçluk almayı düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

Steroidli 400 liradan fazlaydı yada aylık 400dür o da çok tuzlu geliyor.Param olsa tabiki bende alırım.Bende Ankara'da oturuyorum.Kendisi de Ankara'da hastanede çalışıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Vural2, 4 dakika önce yazdı:

Steroidli 400 liradan fazlaydı yada aylık 400dür o da çok tuzlu geliyor.Param olsa tabiki bende alırım.Bende Ankara'da oturuyorum.Kendisi de Ankara'da hastanede çalışıyor.

Aylık dı kanka 400 , harbi baya tuzlu . Zaten bu işler çok pahalı sermaye şart dediğin gibi , geçen kalbi korumak için Q10 aldım 60 tablet 165 TL .. :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onur_6161    7

paran varsa özele gidecen sana lazım olan tetkikleri hasta kayıtsa söylicen 
örneğin ;

ben muyane olmak istemiyorum kan tahlil verecem şunları istiycem 
LH

FSH

TOTAL TESTESTRON

E2

PROLAKTİN

T3-T4 

VSVS.. SANA ÖNEMLİ OLANLARI YAPTIRKİ FİYAT FAZLA CIKMASN

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)

Screenshot_2021-03-01-11-28-36-42.thumb.jpg.4f70161954a76eec8945e9d6f4a39dbe.jpg

Yurt dışındaki imkanlara baksana , adamlar doktor eşliğinde makinalarla idman yapıyorlar.

Videonun linki : 

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
bodybatu, 39 dakika önce yazdı:

@Asaletimkankam senin nasıl gidiyor konunu bulamadım oraya yazacaktım da gelişmelerden haberdar et bizi 

Böyle şuan 1 ay bitti 8 kilo verdim 

IMG_20210301_181515.jpg.295b4510d521a2904f24affb1f3920b3.jpg

IMG_20210301_181456.jpg.ac4447de41a9c63d9f250dfe6435050f.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.222
Asaletim, 20 saat önce yazdı:

Böyle şuan 1 ay bitti 8 kilo verdim

Maşallah 8 kg gerçekten çok iyi büyük emek göstermişsin eline sağlık zamanla çok daha iyi olacaksın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Marimain    53
gönderildi (düzenlendi)
Vural2, 28.02.2021 - 22:11 yazdı:

Keşke bu spor toplum tarafından kabul gören bir spor olsaydı.Ama değil yapacak pek birşey yok.Doktor eşliğinde bu işe girmek istiyorsanız ya paranız çok olacak ya da fedaresyon tarafından yönlendirme ile gideceksiniz ki onun içinde tanıdık faktörü ya da millilik durumu gerekir.Ya da şanslıysanız spor yapan bir doktora denk gelirsiniz.Futbol, basketbol, güreş gibi kabul gören her dalın sporcu doktorları bulunmakta.

Kardeşim bak şunu çok net söylüyorum doktorlar bir boktan anlamıyor kim doktora gidip akıl alıp bişi sormaya kalkarsa %100 alacagı cevap şu durum normal bi sıkıntı gözükmüyor niye çünkü bilmiyor adamların bu konuda bilgisi yok kür yaptım 12 hafta testo deca danabol kür bittikten 5 hafta sonra test yaptırdım üroloji doktorunda fsh 0 lh 0 prolaktin 21 östrojen 40 testo 400 bu durumdayken tam 1.5 yılda 6 kere farklı doktorlara muayene oldum ve hepsi durumun normal dedi burdaki hocalara sonuçlarımı kendi aklımla yaptıgım yanlış pctleri anlattım güzel bi pct yaptık pct biteli 6 ay oldu tekrar gidip tahlil yaptırcam eger burdaki hocalar yardımcı olmasaydı inan her şeyi artık göze almış bir durumdaydım libido 0 dı şuandada hiç kullanmamış gibi degilim hiç bir zamanda olamıycam farkındayım ama her geçen gün daha iyiye gittigimin farkındayım doktora sadece böbreğimde bişi varmı kalbimde bişi varmı diycen hormon tahlili sonuçlarını bile sormuycan bu forumda sorup akıl alcan ilaç yazmasını bilen memurların günümüzdeki adı doktor inş faydalı olabilmişimdir

tarihinde Marimain tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hamilcar    1

Cevaplar için Teşekkürler en iyisi özelde bahsettiğiniz testleri bi tahlil kontrol yaptırayım sağlık için maliyete biraz katlanıcaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.