Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Drbol

Yeni sezon kür planlaması

Önerilen İletiler

Drbol    11

Merhaba arkadaslar

Bu yıl ki kur plânlamam şu şekilde olacak dozajlar daha bello değil sizce bir sorun var mı?

-3 ay sustanon anapolon rimabolon (anapolon son 2 ay)

-3 ay test e deca winstrol (winstrol son 2 ay)

-3 ay test p tren e masteron ( gene masteron son 2 ay ) 

Daha sonra 1-1.5 ay test p ye devam ederim düşük dozaj sonra pct planlaması 

Düşüncelerim şu şekilde sustanon anapolon rimabolon ile güzel bi hacim alayım. Daha sonra deca ile devam edicem winstrol alicam yanına progesteronu tutsun diye . O ne hacim olacak nede kuruma olacak aslında ilk defa deneyeceğim merak ediyorum. Karaciger icin araya 1 ay tabletsiz kalayim dedim.Yaza doğruda tren e ile masteron. Tren a çok can sıkıcı bi ilaç onu sevmiyorum artık hayatımdan çıkardım tamamen tren e ile devam edicem. Kışa ester uzun ester muhabbetine çok fazla takılmıyorum artık neyin daha iyi olduğunu biliyorum bu doğrultuda konuşmamıza gerek yok. Daha sonra da sistemi soğutma amaçlı 1 ay civarı test p

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    640

Şahsen bu kadar uzun tutmana gerek yok, 15-20 haftalık güzel bir bulk kürü ardından 8-10 haftalık bir definasyon kürü ile pct yi yapıp sezonu sonlandırırsan senin için çok daha iyi olur.

Sustanon ve test e yi kullanacaksan sustanon kullanmana gerek yok, direk test e + deca + anapolon ile başlayabilirsin . (tercihe ve bütçeye göre rimobolan da ekleyebilirsin sorun olmaz)

Sonrasında da tren ace + test p + masteron şeklinde bir kür yapıp sezonu bitirirsin. Şahsen ben yapacak olsam böyle yaparım

Tren ace kullanmıyorum demişsin onu sonradan gördüm tren e de olur, istersen direk test p yerine de test e kullanabilirsin sana kalmış

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
hectordoyle, 3 dakika önce yazdı:

Şahsen bu kadar uzun tutmana gerek yok, 15-20 haftalık güzel bir bulk kürü ardından 8-10 haftalık bir definasyon kürü ile pct yi yapıp sezonu sonlandırırsan senin için çok daha iyi olur.

Sustanon ve test e yi kullanacaksan sustanon kullanmana gerek yok, direk test e + deca + anapolon ile başlayabilirsin . (tercihe ve bütçeye göre rimobolan da ekleyebilirsin sorun olmaz)

Sonrasında da tren ace + test p + masteron şeklinde bir kür yapıp sezonu bitirirsin. Şahsen ben yapacak olsam böyle yaparım

Hocam yan etki acısından mi uzun tutma dediniz. Motivasyon olsun diye ecza ürünü kullanayim demistim başlangıçta söyle dolu dolu su  bidonu olmak iyi  hissettiriyo :) birde neden sustanon kullanmayın dediniz hormonları dengede tutmada zor olur diye mı ostorojeni serbest birakicam şişmek için. napiyosa yapsin. jino ameliyatı olmustum zaten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    640
Drbol, 20 dakika önce yazdı:

Hocam yan etki acısından mi uzun tutma dediniz. Motivasyon olsun diye ecza ürünü kullanayim demistim başlangıçta söyle dolu dolu su  bidonu olmak iyi  hissettiriyo :) birde neden sustanon kullanmayın dediniz hormonları dengede tutmada zor olur diye mı ostorojeni serbest birakicam şişmek için. napiyosa yapsin. jino ameliyatı olmustum zaten

Uzun süre ilaçlı kalmak çoğu zaman için iyi olmuyor açıkçası, tabii ki bazı bünyeler uzun soluklu kürlerle başa çıkabiliyor ancak biraz daha kısa tutabiliyorsan neden olmasın yani :D 

Sustanon kullanmana gerek yok dememin nedeni ise zaten test e kullanacağını yazmışsın gerek yok diye düşündüm,  bunlar benim kendi fikirlerim sustanon ardından test e şeklinde de yapılabilir tabi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
Vural2, 6 dakika önce yazdı:

Hocam tren a. niye tercih etmiyorsunuz.Bilgilendirir misiniz ?

2 günde bir canımı yakıyor tren a. Birde herkeste oluyormu bilmiyorum özellikle tren a da hissediyorum böyle bi üşüme hiç bişeyin canının istenmemesi gibi değişik bisey yasatiyo bana. Öksürük ihtimali vs.Yarışmacı olmadigim için kısa esermiş uzun esermiş dikkat etmeme kararı aldım artık. Sağlayacağı kar zararın benim gibi hobi sporcusu için çok önemli olmadığını düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
Drbol, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaslar

Bu yıl ki kur plânlamam şu şekilde olacak dozajlar daha bello değil sizce bir sorun var mı?

-3 ay sustanon anapolon rimabolon (anapolon son 2 ay)

-3 ay test e deca winstrol (winstrol son 2 ay)

-3 ay test p tren e masteron ( gene masteron son 2 ay ) 

Daha sonra 1-1.5 ay test p ye devam ederim düşük dozaj sonra pct planlaması 

Düşüncelerim şu şekilde sustanon anapolon rimabolon ile güzel bi hacim alayım. Daha sonra deca ile devam edicem winstrol alicam yanına progesteronu tutsun diye . O ne hacim olacak nede kuruma olacak aslında ilk defa deneyeceğim merak ediyorum. Karaciger icin araya 1 ay tabletsiz kalayim dedim.Yaza doğruda tren e ile masteron. Tren a çok can sıkıcı bi ilaç onu sevmiyorum artık hayatımdan çıkardım tamamen tren e ile devam edicem. Kışa ester uzun ester muhabbetine çok fazla takılmıyorum artık neyin daha iyi olduğunu biliyorum bu doğrultuda konuşmamıza gerek yok. Daha sonra da sistemi soğutma amaçlı 1 ay civarı test p

Hatta treni 10 hafta yapıp mastereronu 6 ya düşürmek. Birde deca winstrol sonrası 1 ay tabletsiz dönem var ya o araya da yohimine eklemek geldi şuan aklıma sezon olarak düşünürsek tam yaza denk geliyo yohimben bitiyo masteron başladığında tatil dönemi  :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
hectordoyle, 22 dakika önce yazdı:

Uzun süre ilaçlı kalmak çoğu zaman için iyi olmuyor açıkçası, tabii ki bazı bünyeler uzun soluklu kürlerle başa çıkabiliyor ancak biraz daha kısa tutabiliyorsan neden olmasın yani :D 

Sustanon kullanmana gerek yok dememin nedeni ise zaten test e kullanacağını yazmışsın gerek yok diye düşündüm,  bunlar benim kendi fikirlerim sustanon ardından test e şeklinde de yapılabilir tabi 

Yanlis mi yazdim diye okuyorumda aslinda tam olarak söylediğiniz gibi :) önce eczayi bitirip sonra test e ye başlayacağım planda buydu 😂 eczaya dolum ilaclarla karistirmadan bitireyimde ilacın birine tu kaka yapmayalım hepsinin orjinalliği kesin  :) sonradan yapanin decasini sevdimde winstrolu tirt gibi yorumlar çıkmasın ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154

Ağabey deca su tutacak gücü burdan alacak, winstrol su atımı yapacak, yani iki ilacin kullanım amacı birbirine çakışıyor. Yoksa ben mi yanlış biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Drbol    11
JokerJoker, 3 saat önce yazdı:

Ağabey deca su tutacak gücü burdan alacak, winstrol su atımı yapacak, yani iki ilacin kullanım amacı birbirine çakışıyor. Yoksa ben mi yanlış biliyorum.

Deca niye şu tutsun fazla arometize olan bir ilaç değil. Testesterona oranla yüzde 20 daha düşük. Olayı progesteronu şişirmesi onun içinde winstrol kullanmayı düşündüm . Zaten progesteronu sabit tutmazsam ereksiyon sorunları falan başlayacak

tarihinde Drbol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.