Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aziz Shavershian

Boldenon mi primobolan mi ? Hangisi en iyisi

Önerilen İletiler

Merhaba tekrardan trexianos abi , saf kas demiyorum , çünkü biliyorum saf kas çok zor, ben temiz kas demek istemiśtim , ben açikçasi HGH yani sentetik buyume hormonunu hiç sevmem ama "PEPTIDLERI" çok seviyorum ama türkmenistanda yok :( maalesef Daha 1 steroid kürü yapmadim , 4-5 tane saglam kür yapayim ondan sonra sadece peptid kullanicam zaten ,evet kendime bir hedef koydum seninde dedigin gibi

Kür aralarini nasil tutacagimi bilmiyorum , 3 yada 6 ay arasi olabilirmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.245
Merhaba tekrardan trexianos abi , saf kas demiyorum , çünkü biliyorum saf kas çok zor, ben temiz kas demek istemiśtim , ben açikçasi HGH yani sentetik buyume hormonunu hiç sevmem ama "PEPTIDLERI" çok seviyorum ama türkmenistanda yok :( maalesef Daha 1 steroid kürü yapmadim , 4-5 tane saglam kür yapayim ondan sonra sadece peptid kullanicam zaten ,evet kendime bir hedef koydum seninde dedigin gibi

Alım yapmaya karar verirseniz PTT kargo ile gönderiliyor ödeme size ait olmak kaydı ile bilginize.

Bilgi için Facebook sayfamıza mesaj atabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.245
Loving abi bunu degerlendirmeliyim ama kredi kart falan yok bende Dolarda yok, burda dolar kapandi turkmenistanda sadece bildigin türkmen manat :( nasil alacagim

Türkiye'de herhangi bir yakınınız varsa ona göndeririz o size ulaştırır. Detayları facebook üzerinden ulaşırsanız konuşur oluruz keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Peptidleri seviyorum demişsin kaç defa kullandın etkilerini biliyosun :D

Her neyse kür nekadar süreyle yapıldıysa en az yarı süresi kadar dinlendirilmeli deniliyor. 6 ay kür yaptıysan en az 3 ay dinlendirip yeni küre geçebilirsin.

Saf kas ile temiz kas arasında bi fark göremedim :) Hadi bakalım başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi kullanmadim ama kullananlari gordum uzun sure bir arkadas kullanmisti muazzam bisey :)

Abi steroidfo+++.com sitesinde lennox77 diye bir hoca mi nemi var o yazmisti ben sordugumda temiz kas yaptigin kasin kalitesi demisti kürde temiz beslenirsen temiz kas olur dedi , saf kas ise boldenon ve trenbolon peptid vs yapar bu gerçek et parçasi demisti ://

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Her neyse kür nekadar süreyle yapıldıysa en az yarı süresi kadar dinlendirilmeli deniliyor. 6 ay kür yaptıysan en az 3 ay dinlendirip yeni küre geçebilirsin.

Abi kullanmadim ama kullananlari gordum uzun sure bir arkadas kullanmisti muazzam bisey :)

Abi steroidfo++++.com sitesinde lennox77 diye bir hoca mi nemi var o yazmisti ben sordugumda temiz kas yaptigin kasin kalitesi demisti kürde temiz beslenirsen temiz kas olur dedi , saf kas ise boldenon ve trenbolon peptid vs yapar bu gerçek et parçasi demisti ://

Yalnız bahsettiğin kişi ve site biraz mimli. :sig

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi steroidfo++++.com sitesinde lennox77 diye bir hoca mi nemi var o yazmisti ben sordugumda temiz kas yaptigin kasin kalitesi demisti kürde temiz beslenirsen temiz kas olur dedi , saf kas ise boldenon ve trenbolon peptid vs yapar bu gerçek et parçasi demisti ://

Sanirim :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TreXiaNos    5

Mimli ne demek başkan :D

Bu işi sadece paraya döken ağzı laf yapan ama boşa laf yapıp insanların güzelce paralarını alan kişiler. Bizim gibi müsabık sporculara onların sözü geçmiyor işi bildiğimiz için laf ebesi yapamıyorlar :) Onların yaşı kadar deneyimimiz var bizim onun için onlar sadece oturduğuı yerden atıp tutsun :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abiler peki bir bulk bir de definasyon kürü yapip , ondan sonra kür yapmasan o yaptigin bir bulk bir define kürü bośami gider? Eger düzenli supplement kullanimi beslenme dinlenme antrenman yaparak bu yaptigimiz kürü koruyabilirmiyiz, eger temiz kassa :/ ???????????????????????????????????????????????????????

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    18
Abiler peki bir bulk bir de definasyon kürü yapip , ondan sonra kür yapmasan o yaptigin bir bulk bir define kürü bośami gider? Eger düzenli supplement kullanimi beslenme dinlenme antrenman yaparak bu yaptigimiz kürü koruyabilirmiyiz, eger temiz kassa :/ ???????????????????????????????????????????????????????

Beslenmeyi kezmessen diyetide bozmadan elbet kalır ufak kayıplar yaşarsın ama korursun hacmini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Beslenmen bozulmazsa belli bir kiloya kadar kayıp yaşamazsın ama mesela atıyorum birkaç yıllık kürlerin sonunda 100 kg. oldun diyelim. İlacı bıraktığında beslenmen bozulmasa bile kilo kaybedersin veyahut kilo kaybetmesen bile yağ oranın artıp kas oranın azalacaktır.

Vesselam ne yaparsan yap bir gün küçüleceksin bu vg dünyası ne Arnold a kaldı ne de Ronnie ye :) Sana tavsiyem her zaman elinden gelenin en iyisini yap ve kendinle barışık ol istediğin kiloda olmasan bile aynaya baktığında elinden gelenin en iyisini yapmış güçlü bir çocuk görebilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aygırcan    1

Geçmiş konular veya attığım yorularda da yazmış bulunduğum üzere, kişisel görüşüm şu yönde kür yapılabilmesi adına kişinin öncesinde 3 veya 3,5 senelik bir vücut geliştirme yani vücudunu tanıma ve yaptığı bir takım idmanların kendi üzerinde ne tür tepkiler vediğini görmesinden bahsediyorum böylece kendine bireysel anlamda ve vücut yapısına dair en uygun antrenman stillerini, vücudunun hangi tekrar ve set sayılarına, yediklerine nasıl tepki verdiğini çok çok çok iyi bir şekilde bilmesi gerekemektedir.

Bu söylediklerimin dışında henüz 18 yaşında olduğunuzu ve bu sporu 1 senedir yaptığınızı okuyor oldum.

Henüz biçimlenmiş kompleks bir alt yapınız tam anlamıyla oluşmamış olabilir fakat hormonlarınız yaş itibarı ile en üst seviyede çalışmakta.

Vücudunuzun gelişimine dair öğrenip göreceğiniz çok şey olduğu kanısındayım (ki öğrenmenin bir sınırı yok)

Benim kişisel araştırmalarım ve gözlemlerim incelediğim örnekler sonucu vardığım en net kanı 23 yaşına kadar doğal anlamda en üst seviyede bir performans sergileyip '' evet ben yapılabilecek en iyi vücudu yaptım ve tam bir bilgi kütüphanesi oldum kendi kendimin doktoru eğitmeni hatta beslenme uzmanıyım '' diyecek seviyeye geldiğinizde kür için en net fikir ve yapılabilirliği yüksek ürünlere yönlenebilirsiniz.

Hatta bu konuda şöyle minik bir tavsiyede de bulunabilirim size; Kürünüzde Testosterone Propionate kullanılmasını öneririm.

Hızlı bir testosterondur türevidir vücuda hızlı karışır hızlı etki gösterir ve kür bitiminde vücuttan hızlı atılır.

Sağlıklı ve spor dolu günler.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Geçmiş konular veya attığım yorularda da yazmış bulunduğum üzere, kişisel görüşüm şu yönde kür yapılabilmesi adına kişinin öncesinde 3 veya 3,5 senelik bir vücut geliştirme yani vücudunu tanıma ve yaptığı bir takım idmanların kendi üzerinde ne tür tepkiler vediğini görmesinden bahsediyorum böylece kendine bireysel anlamda ve vücut yapısına dair en uygun antrenman stillerini, vücudunun hangi tekrar ve set sayılarına, yediklerine nasıl tepki verdiğini çok çok çok iyi bir şekilde bilmesi gerekemektedir.

Bu söylediklerimin dışında henüz 18 yaşında olduğunuzu ve bu sporu 1 senedir yaptığınızı okuyor oldum.

Henüz biçimlenmiş kompleks bir alt yapınız tam anlamıyla oluşmamış olabilir fakat hormonlarınız yaş itibarı ile en üst seviyede çalışmakta.

Vücudunuzun gelişimine dair öğrenip göreceğiniz çok şey olduğu kanısındayım (ki öğrenmenin bir sınırı yok)

Benim kişisel araştırmalarım ve gözlemlerim incelediğim örnekler sonucu vardığım en net kanı 23 yaşına kadar doğal anlamda en üst seviyede bir performans sergileyip '' evet ben yapılabilecek en iyi vücudu yaptım ve tam bir bilgi kütüphanesi oldum kendi kendimin doktoru eğitmeni hatta beslenme uzmanıyım '' diyecek seviyeye geldiğinizde kür için en net fikir ve yapılabilirliği yüksek ürünlere yönlenebilirsiniz.

Hatta bu konuda şöyle minik bir tavsiyede de bulunabilirim size; Kürünüzde Testosterone Propionate kullanılmasını öneririm.

Hızlı bir testosterondur türevidir vücuda hızlı karışır hızlı etki gösterir ve kür bitiminde vücuttan hızlı atılır.

Sağlıklı ve spor dolu günler.

Keyifli forumlar.

çok teşekkür ederım aygırcan abı :), buraya ılk yazdıgım zamanlar 72 kıloymuşum :D , okuyup güidüm bütün bu kendı yazdıklarıma,acele etmışım sadece bıraz sabır gerekmış,çok şükür şuan da 89 kıloyum ,kendı kendıme de kızıyorum eskıden ınanmadıgım ıçın ,ıyıkı varsınız sız çok saolun hakkım helal hepınıze bu butun foruma,ve özellıkle benım güvenımı arttıran,bana destek çıkan ,bana yorulmadan hemen cevap veren,aklımı yerıne getıren ve supplement konusunda gözümü açan DEMONHUNTER(MEHMET) abıme gerçekten çok teşekkür ederım,benı en ıyı anlayan o oldu ,sana ne kadar teşekkür etsem de az MEHMET abıcım,ALLAH senden razı olsun ve ne zamandır görünmüyosun forumda abı ? bı yazsan sende :)?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.