Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Oktay390&

Pct klomen tamox

Önerilen İletiler

Oktay390&    4

Pct de kullanılan ilaclar hcg ve sonrası klomen ve tamox ancak cogu sporcu hocalar klomen ile tamox aynı etkiye sahib diyor ve sadece tamox kullanılır diyor hcg ile beraber bu dogrumudur @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.570
Oktay390&, 9 saat önce yazdı:

Pct de kullanılan ilaclar hcg ve sonrası klomen ve tamox ancak cogu sporcu hocalar klomen ile tamox aynı etkiye sahib diyor ve sadece tamox kullanılır diyor hcg ile beraber bu dogrumudur @metinav

Basit only testo kürlerinde tamoksifen yeterli gelebiliyor tek basina diye bir algı var. Ama uygulamada pek de isteneni vermiyor.

Aynı etkide degiller, fakat benzer özellikleri var.Birlikte sinerjik çalışıyorlar...

Aynı etkiye sahipse ikisi de o zaman memeleri büyüdüğünde klomen kullansınlar 😂

İki ilacın da vucutta farklı dokularda agonist ve antagonist etkileri var.Esas ilaç klomendir, tamox daha çok koruyucu niteliktedir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
metinav, 3 saat önce yazdı:

Basit only testo kürlerinde tamoksifen yeterli gelebiliyor tek basina diye bir algı var. Ama uygulamada pek de isteneni vermiyor.

Aynı etkide degiller, fakat benzer özellikleri var.Birlikte sinerjik çalışıyorlar...

Aynı etkiye sahipse ikisi de o zaman memeleri büyüdüğünde klomen kullansınlar 😂

İki ilacın da vucutta farklı dokularda agonist ve antagonist etkileri var.Esas ilaç klomendir, tamox daha çok koruyucu niteliktedir...

Anladım hocam o zaman 30 gunluk bir

pct de 15 gun klomen 50 mg tamox 20 mg

15 gunde 25 mg klomen 10 mg tamox yeterlimidir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Oktay390&, 14 dakika önce yazdı:

Anladım hocam o zaman 30 gunluk bir

pct de 15 gun klomen 50 mg tamox 20 mg

15 gunde 25 mg klomen 10 mg tamox yeterlimidir

Kürüne göre değisir bu. Vucudun toparlanma süresi, pct sürecini belirleyen kriterdir.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
metinav, 31.01.2021 - 11:37 yazdı:

Kürüne göre değisir bu. Vucudun toparlanma süresi, pct sürecini belirleyen kriterdir.

Hocam only testo yaptım 15 hafta kür bittikten 15 gun sonra ovitrel hcg alıp 3 e bolup 3 gun arayla vurdum buda test sonuclarım nasıl bi pct yapmalıyım @metinav

F79A7699-2092-4BA8-B222-A11600FD9F32.jpeg

2EBE78D0-6758-4EAA-A3D5-01D9AA4512F8.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Oktay390&, 02.02.2021 - 18:07 yazdı:

Hocam only testo yaptım 15 hafta kür bittikten 15 gun sonra ovitrel hcg alıp 3 e bolup 3 gun arayla vurdum buda test sonuclarım nasıl bi pct yapmalıyım @metinav

F79A7699-2092-4BA8-B222-A11600FD9F32.jpeg

2EBE78D0-6758-4EAA-A3D5-01D9AA4512F8.jpeg

1 hafta sonra pct ye başla...

Asgari 30 gün üzerinden plan yapılmalı.1-3 gün 150 mg klomen, 40 mg tamoksifen.4-15 gün 50 mg klomen, 20 mg tamoksifen.16-30 gün 25 mg klomen, 10 mg tamoksifen.

Son haftaya doğru kendi durum değerlendirmeni yaparak bir 10 gün daha uzatabilirsin...Bu dönemde çinko magnezyum, vitamin d,c,b,e kullanman faydalı olur.Günlük bir yemek kaşığı hindistan cevizi yağı yada 8-10 ceviz tüket ve bir avuç siyah üzüm...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
metinav, 4 dakika önce yazdı:

Asgari 30 gün üzerinden plan yapılmalı.1-3 gün 150 mg klomen, 40 mg tamoksifen.4-15 gün 50 mg klomen, 20 mg tamoksifen.16-30 gün 25 mg klomen, 10 mg tamoksifen.

Son haftaya doğru kendi durum değerlendirmeni yaparak bir 10 gün daha uzatabilirsin...Bu dönemde çinko magnezyum, vitamin d,c,b,e kullanman faydalı olur.Günlük bir yemek kaşığı hindistan cevizi yağı yada 8-10 ceviz tüket ve bir avuç siyah üzüm...

Hocam kür sonu E2 değeri tahmini olarak Max. Kaça kadar çıkar? Örneğin bu arkadaşın 39, bu değere beklediğimiz gibi diyebilirmiyiz, veya E2 150 ye çıksaydı beklediğimiz bir deger mi yoksa acil müdahale edilmesi gerekirken bir durum mu olurdu ? Şimdiden teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
metinav, 32 dakika önce yazdı:

Tamamdır hocam suan pct nin  4 uncu gunundeyim  ilk 3 gun 100 mg klomen 20 mg tamox aldım cevabınınız bıraz gec geldi sorun olurmu suan 50 mg klomen 20 mg tamox devam edicem 15 gun sonrası yazdıgınız gibi 

Sabah libodom gayet iyi suan icin cinsel anlamda bir sorun yasamıyorum

vitaminlerimi son enjeksiyondan beri duzenli alıyorum çinko magnezyum b kompleks d vitamini selenyum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
JokerJoker, 2 saat önce yazdı:

Hocam kür sonu E2 değeri tahmini olarak Max. Kaça kadar çıkar? Örneğin bu arkadaşın 39, bu değere beklediğimiz gibi diyebilirmiyiz, veya E2 150 ye çıksaydı beklediğimiz bir deger mi yoksa acil müdahale edilmesi gerekirken bir durum mu olurdu ? Şimdiden teşekkürler..

Kürde veya pct de e2 seviyesi, kişinin genetiğiyle alakalı.Müdahale edilmesi gereken nokta, zarar verdiği veya başka sorunlara yol açtığı seviyedir.Bu da kişiseldir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Oktay390&, 1 saat önce yazdı:

Tamamdır hocam suan pct nin  4 uncu gunundeyim  ilk 3 gun 100 mg klomen 20 mg tamox aldım cevabınınız bıraz gec geldi sorun olurmu suan 50 mg klomen 20 mg tamox devam edicem 15 gun sonrası yazdıgınız gibi 

Sabah libodom gayet iyi suan icin cinsel anlamda bir sorun yasamıyorum

vitaminlerimi son enjeksiyondan beri duzenli alıyorum çinko magnezyum b kompleks d vitamini selenyum 

Pct ye erkek başlamış olabilirsin...Özellikle daha 1 hafta sonra demiştim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JokerJoker    154
metinav, 11 dakika önce yazdı:

Kürde veya pct de e2 seviyesi, kişinin genetiğiyle alakalı.Müdahale edilmesi gereken nokta, zarar verdiği veya başka sorunlara yol açtığı seviyedir.Bu da kişiseldir...

Hocam başka sorunlara yol açtığını nasıl tespit edeceğiz. Hissiyat ile mi ? Eğer hissiyat ile zarar vermeye başladığını tespit edeceksek, tahlil yaptırmak biraz anlamsız kaçmıyor mu. 

tarihinde JokerJoker tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4
metinav, Bir saat önce yazdı:

Pct ye erkek başlamış olabilirsin...Özellikle daha 1 hafta sonra demiştim.

Hcg bittikten 6 gun sonra klomen tamox aldım yinede erken mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
JokerJoker, 21 saat önce yazdı:

Hocam başka sorunlara yol açtığını nasıl tespit edeceğiz. Hissiyat ile mi ? Eğer hissiyat ile zarar vermeye başladığını tespit edeceksek, tahlil yaptırmak biraz anlamsız kaçmıyor mu. 

"Erkeklerde östrojen yüksekliği belirtileri" diye arat internette...Çıkan sonuçlardan, yaşadığını hissettiğin belirtileri değerlendirirsin.Test ve tahlil yaptırmak her zaman mümkün olmaz, ekonomik sebeblerden.Tabiki doğrusu test yaptırmaktır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oktay390&    4

Hocam pct 13.gunundeyim klomen 50 mg tamox 20 mg alıyorum ancak 5 6 gundur gozlerim cok agrıyor telefon ısıgını hep kısık tutmak zorunda kalıyorum ne yapılabilinir. @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Oktay390&, 24 dakika önce yazdı:

Hocam pct 13.gunundeyim klomen 50 mg tamox 20 mg alıyorum ancak 5 6 gundur gozlerim cok agrıyor telefon ısıgını hep kısık tutmak zorunda kalıyorum ne yapılabilinir. @metinav

Klomeni 25 mg a düşür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.