Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

abuzerkömürcü

Enjeksiyon nasıl yaptırabilirim

Önerilen İletiler

Kısmet olursa Şubat ayının ilk haftası küre başlamayı planlıyorum ilaçlarımı temin ettim ancak iğneyi vuracak kişi bulamıyorum kendim de yapmak istemiyorum eczane de vurabilecekleri söylüyor çoğu kişi herhangi bir sıkıntı çıkar mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mickey    789

Eğer bu işe giriyorsan ne yapıp edip kendi enjeksiyonunu yapmayı öğrenmelisin. İlk başta öğrenme amaçlı birisine yaptırabilirsin.

En doğru yöntem bana göre şu. Salonlardan ilaç tecrübesi olan bir hocadan PT dersi al. 10 veya 20lik bir paket. Zaten corona yüzünden çoğu salonda ciddi PT indirimi var. Bu kişiden antrenman tekniğini beslenme inceliklerini ilaç kullanım detaylarını öğrenmelisin. Sana enjeksiyonu da ilk bir iki sefer yapar, rica edersin. Bu bilgileri ömür boyu kullanacaksın bu konuda cimrilik yapmayın. Öğrenmeye harcanan para bana göre en doğru harcamadır.

İdman, beslenme, ilaç.

Bu üçgen çok iyi oturtulmalı. Biri eksik olursa bütün emek çöpe gider sağlığından da olursun.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Ben ikinci enjektörümü yaptım, ilkinde "nasıl ittirmek lazım ki sert ve hızlı mı yoksa böyle yavaşça bastırsam girer mi acaba" diye denerken iğne kendiliğinden girdi zaten :D

Bir kaç video izleyerek kalçadan kendin yapabilirsin, veya bulunduğun şehirde bir sağlık kabini var ise ona yaptırabilirsin. Enjeksiyon başına 10 ila 20 TL alabilir, baştan pazarlık yap :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
abuzerkömürcü, 9 dakika önce yazdı:

Bi kaç başlık okudum bacaktan yapanları ağrıdan dolayı idman yapamıyorlarmış o biraz tedirgin etti açıkçası 

İlacın sterilliği çok önemli ödem için , Burak hocadan şaşma hepsi eczane ürünü

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
abuzerkömürcü, 15 dakika önce yazdı:

Bi kaç başlık okudum bacaktan yapanları ağrıdan dolayı idman yapamıyorlarmış o biraz tedirgin etti açıkçası 

Kalçadan yaptığım İlk enjeksiyonda ilk gün oturup kalkarken, bacak bacak üzerine attığımda, yatakta dönerken vb. hareketlerde evet çok zorlamasa da bariz rahatsızlık vermişti.

İkinci enjeksiyonda ise hiç bir sorun veya rahatsızlık yaşamadım. Hatta o günün akşamında 30 dakika koşu bandında yüksek tempo koşu ve yürüyüş yapabildim.

Bence azami steril ortamı sağlarsan, başarabilirsin. :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim, 16 dakika önce yazdı:

İlacın sterilliği çok önemli ödem için , Burak hocadan şaşma hepsi eczane ürünü

Burak hocadan temin ettim ürünleri 

Rdm, 9 dakika önce yazdı:

Kalçadan yaptığım İlk enjeksiyonda ilk gün oturup kalkarken, bacak bacak üzerine attığımda, yatakta dönerken vb. hareketlerde evet çok zorlamasa da bariz rahatsızlık vermişti.

İkinci enjeksiyonda ise hiç bir sorun veya rahatsızlık yaşamadım. Hatta o günün akşamında 30 dakika koşu bandında yüksek tempo koşu ve yürüyüş yapabildim.

Bence azami steril ortamı sağlarsan, başarabilirsin. :)

Umarım ben de uzun süreli bi ağrı olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
abuzerkömürcü, 19 dakika önce yazdı:

Burak hocadan temin ettim ürünleri 

Umarım ben de uzun süreli bi ağrı olmaz

En doğrusunu yapmışsın hocam yolun açık olsun

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220
abuzerkömürcü, 4 saat önce yazdı:

Kısmet olursa Şubat ayının ilk haftası küre başlamayı planlıyorum ilaçlarımı temin ettim ancak iğneyi vuracak kişi bulamıyorum kendim de yapmak istemiyorum eczane de vurabilecekleri söylüyor çoğu kişi herhangi bir sıkıntı çıkar mı?

Omuzdan enjeksiyonu araştırmanı öneririm bana göre bacak/kalçaya nispeten daha kolay geliyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak Body    11

ben de ilk basta enjeksiyonları kendim yapıyordum omuzdan deniyebilirsin ama riske atmadım 20 tl verip erkek hemsir geliyor 1 dkka kalçadan vurup gidiyor riske atmıyorum  Bacaktan sakın vurma 1 hafta yuruyemedim nerdeyse ;)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993
abuzerkömürcü, Bir saat önce yazdı:

Doğru kral ama birçok etken var 100 kişiden 5 kişide öyle ağrı oluyor ve malasef bende de var o durum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

İlaçlarınız steril değil ondan sonra bacaktan vurma ödem cart curt 12 hafta ben bacaktan vurdum bir kere ödem ağrı yaşamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
burak Body, 11 dakika önce yazdı:

@Emrahtkty eczane sustonundan steril ilaç mı var hocam :D 

Yok genel olarak böyle bir algı var senin icin demedim dostum, sustanona gelince de enjeksiyonu yapma biçimlerine bağlı olarak ödem yapar ki sustanon ödem yapan bir ilaç biraz epey dikkatli olman lazım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Sustanon taşıyıcı yağ olarak yer fıstığı yağı kullanır prospektüsü açıp okuyabilirsiniz,Artık yeni ilaçlarda MCT ve farklı yağlar kullanıyorlar ki bu oldukça hafif ve daha akışkan enjektöre çekerken bile fark edebilirsiniz,ağrıyı azalttığını düşünüyorum.

Sustanon için tek çareyi evigen ile karıştırmakta bulmuştum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15

İlk 4 hafta iğnemi kendim yaptım bacaktan sonra bizim mahallede bir bayan var emekli hemşire ona yaptırmaya başladım.

Bacaktan tecrübelerimi anlatayım sana,iğneyi kendin vurucaksan gece yatmadan önce vur ki vurduğun kısım daha fazla hasar görmesin kası zorlama fazla.

Spordan yarım saat önce vurdum bacak çalışacağım gün üstüne 5-6km yol koştum 4 gün topal gezdim. Vurduğun kası o gün zorlama yoksa ağrı yapıyor.

Steril olmasına dikkat et 

10 ml bir ampülden ilaç çekiyorsan çektiğin iğne ucunu değiştir, hem iğne sterilliği bozulur hemde iğne ucu hasar görür buda ödem yapmasına neden olur

3 ml geçme ödem yapmasın

sürekli aynı kısımdan vurma

damara gelip gelmediğini kontrol et

vurduğun kısıma kolanyalı pamukla masaj yap ki ilaç dağılsın

kendim doktorluk okuyorum staj yaptığım zamanlar hertürlü iğneyi yaptım karın omuz kalça başka insana yaparken korkum yok ama insan kendine yaparkende korkuyor normalde 1 defada sokarsın iğneyi kendime vuracağım zaman yavaş yavaş sokuyordum :D 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.