Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DAYIOĞLU

Intikam alıcı bir söz lazım ? geri dönmek

Önerilen İletiler

DAYIOĞLU    54

Selamlar değerli insanlar 1 yıldan fazla olmuştur foruma girmeyeli başıma felaketler geldi 2020 yılın da umarım 2021 hepimiz için güzel bir yıl olur.
Çok ağır hastalandım kortizol vs. derken vücut berbat yüz berbat oldu  hastalığımı bile bile en yakınlarım dış görünüşümle çok dalga geçtiler  resmen hepsi düşmemi bekliyormuş bu durum beni çok üzdü çok ağladım,ama  geçti toparladım kendimi kas hafızası olduğu için harika bir fotoraf çektim eski günlerimde ki gibi kaslı ve yakışıklıyım sosyal medya açıp tek bu fotorafı koyucam açıklamaya ne yazmalıyım ? Bir şeyler yazayım ki düştüğüm zaman insafsızca benimle dalga geçenler görsün örnek "Çakalların hükmü aslan ayağa kalkana kadardır"  tarzı ama çok kekoca geldi bu söz :)

+Egodan nefret ederim,Her şeyin 1 anda gidebilceğini bizzat yaşadım hastalığımın tekrar nüks etme şansı var her şey tekrar gidebilir farkındayım AMA BUNLAR YEMİN EDERİM HAK EDİYOR,Onlar benim canım kanımdı düşmemi beklemişler yıllarca içten içe kıskanmışlar resmen beni fark edememişim herkesi kendim gibi sanmışım.
-Size bir abi tavsiyesi düşerseniz kimse el uzatmıyor herkes tekme atıyor kendiniz haricinde kimseye güvenmeyin Anne baba dahil kötü gün paranız B planınız C planınız her zaman olsun hayat gerçekten sürprizlerle dolu. (Abi veya kardeş tavsiyesi )

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yasings81    69
DAYIOĞLU, 2 saat önce yazdı:

Selamlar değerli insanlar 1 yıldan fazla olmuştur foruma girmeyeli başıma felaketler geldi 2020 yılın da umarım 2021 hepimiz için güzel bir yıl olur.
Çok ağır hastalandım kortizol vs. derken vücut berbat yüz berbat oldu  hastalığımı bile bile en yakınlarım dış görünüşümle çok dalga geçtiler  resmen hepsi düşmemi bekliyormuş bu durum beni çok üzdü çok ağladım,ama  geçti toparladım kendimi kas hafızası olduğu için harika bir fotoraf çektim eski günlerimde ki gibi kaslı ve yakışıklıyım sosyal medya açıp tek bu fotorafı koyucam açıklamaya ne yazmalıyım ? Bir şeyler yazayım ki düştüğüm zaman insafsızca benimle dalga geçenler görsün örnek "Çakalların hükmü aslan ayağa kalkana kadardır"  tarzı ama çok kekoca geldi bu söz :)

+Egodan nefret ederim,Her şeyin 1 anda gidebilceğini bizzat yaşadım hastalığımın tekrar nüks etme şansı var her şey tekrar gidebilir farkındayım AMA BUNLAR YEMİN EDERİM HAK EDİYOR,Onlar benim canım kanımdı düşmemi beklemişler yıllarca içten içe kıskanmışlar resmen beni fark edememişim herkesi kendim gibi sanmışım.
-Size bir abi tavsiyesi düşerseniz kimse el uzatmıyor herkes tekme atıyor kendiniz haricinde kimseye güvenmeyin Anne baba dahil kötü gün paranız B planınız C planınız her zaman olsun hayat gerçekten sürprizlerle dolu. (Abi veya kardeş tavsiyesi )

Cok gecmis olsun. Lakin foto göremedìm ben

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
yasings81, 9 saat önce yazdı:

Cok gecmis olsun. Lakin foto göremedìm ben

hiç yorum yok yeterince yorum gelirse atarım fotoraf :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Geçmiş olsun reis ,bence şey yaz azraile mesaj attım gel beni al diye , o da mesaj atmış k*hpelere inat yaşa diye :D

Not: foto bekliyoruz başkan 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39

Yalnış anlama ama kimseye birşey kanıtlamak zorunda değilsin konuşmana psikolojik olarak yorumlarsam birazz özgüven sarsılmış ama bunu onlara belli etme kendin kendine kanıtlamışsın ztn 👍💪 Foto gelmeden söylüyorum sen bi şampiyonsun kendi zihninin şampiyonu 💪

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Selam genç arkadaşım.

Öncelikle geçmiş olsun, fiziksel sağlığın kadar ruhsal sağlığını da ihmal etmemen gerekli. Psikolojimiz bozukken, fiziksel  tüm hastalıklar sıraya dizilirler.

3 bilemedin 5 sene sonra bu konuya girip yazdıklarını tekrar okuduğunda forumdan silmenin yollarını arayacaksın belki de.

• Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

Arkadaşlar fotorafa sansür koyamam çünkü  google imagesten kontrol edemezsiniz internetten alıp almadığımı görün diye  bu yüzden SANSÜR koyamadığım için yüzümün en az belli olduğu fotoyu koyucam oda 2 ay önceki halim ve hiçbir yerde paylaşmadığım bir fotorafım,  şuan çok daha iyiyim özellikle omuzlarım neyse alın: https://hizliresim.com/qLSJeS    :) baktıntan sonra hemen sil    :) 
1-Rezil olmam utanmam bu başlığı açtığım için çünkü gerçekte kim olduğumu kimse bilmiyor bunu tiktok çeken milyonlara söyleyin
2-Troll değilim bunu asla kabul etmiyorum Trollük bir durum da yok 
3-Ağır hastalıktan yeni kurtuldum hayla etkileri var maddi manevi çöktüm psikolojimin bozuk olması çok normel yavaştan toparlıyorum işte
4-Ben hiçbir şey yazmama kararı aldım düz paylaşcam yorumlarıda kapatıcam hatta sosyal medya açmamayı bile düşünüyorum çünkü değmezler aynaya baktığım da mutlu oluyorum bu fazlasıyla bana yetiyor.
5-Gerçekten forumlar da  harcıcak zamanım yok ve kafam kaldırmıyor  dışarı çıkıp iş aramam lazım sadece sarmslar hakkında bilgi istiyorum sizden lütfen son açtığım konuda bana yardımcı olun.
Kendinize iyi bakın en son sarms kullandıktan sonra before after ve tecrübelerimi anlatan bir konu açarım daha sonra da forumlara gireceğimi sanmıyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ANABOLIZAN    17
DAYIOĞLU, 19.01.2021 - 04:39 yazdı:

Biz bu işlerin rekabet olayını geçeli çok oldu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
ANABOLIZAN, 2 dakika önce yazdı:

Biz bu işlerin rekabet olayını geçeli çok oldu. 

teşekkürler 

tarihinde DAYIOĞLU tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.