Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Silof98    7

merhaba arkadaşlar benim iki senelik doğal bir spor geçmişim var yag oranim %13 kilom 84 boyum 179  ve küre girmeye karar verdim internette şöyle bir küre denk geldim  sizce kür nasil ilk kez steroid kullancak birisi için uygunmudur?

1-12 haftalar arası Testosteron Enanthat veya Testosteron Cypionat enjeksiyon: haftada 250-500 mg (tek sefer de alınabilir, ikiye bölünerek haftada 2 kere de alınabilir)

1-6 haftalar arası Dianabol tablet: günlük 30 mg

13-14 haftalar bir şey alınmaz, vücuttan temizlenmesi beklenir.

15-16 haftalar arasında Nolvadex tablet: günlük 40 mg

17-18 haftalar arasında Nolvadex tablet: günlük 20 mg.

Eğer androjenik yan etkiler rahatsız edici boyuta ulaşırsa kür boyunca aromataz inhibitörü de eklenebilir. Örnek olarak 12 hafta boyunca günde 0,5 mg Arimidex (Anastrozole) alınabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yigit3541    124

Güzel gözüküyor fakat testosteron 250 mg alınırsa arimidex dozu fazla gelebilir,ayrıca MCT de eklenebilir 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    409

Bir ara başka bir sayfaya girdim sandım bu kürü yazan doktor mu ? Onu anlamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Güzel kür örneği bence , kür içinde tahlil yaparsın E2 ye bakarız ona göre kullanırsın armidexi .

Testo olarak Balkan veya İran öneririm :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deleteuser    10

"merhaba arkadaşlar benim iki senelik doğal bir spor geçmişim var yag oranim %13 kilom 84 boyum 179 ve küre girmeye karar verdim" kürüne ve yaşam standartlarına karışmak istemem fakat 2 senede doğal sınırlarına ulaşman mümkün değil boyundan 100 cm çıkar 2 kg su kütlesini ekle bu senin yağsız %5 naturel kütlenin sınırına yaklaşmış halindir , kabataslak %10 yağ oranı için de bir +5 daha ekle bu senin aşağı yukarı ulaşabileceğin doğal limitlerin sınırı. bence koyulabilcek daha 4 5 kg  daha rahat görünüyor kendime göre açıklamam gerekirse şu tabloyu ortaya koyabilirim.Screenshot_20200704-201536.thumb.png.e5c271b7befb8cf3924aa3a486fa8314.png

çok kötü bir genetiğe sahip olmadığını varsayalım 3. yılında 4-6 lbs demek 2-3kg muhtemel kas kazanımı demek eğer belirttiğin gibi 2 senelik bir geçmiş olmasını ve yağ oranını varsayarsak. steroid büyük bir sorumluluk demek; bunun belki faydası dokunur, ayrıca bu 3. yılı takip eden diğer yıllarda hala toplamda kazanılabilecek en kötü 8 lbs en iyi 13 lbs pound ( 3.8 kg - 6.3 kg ) kas kütlesi duruyor.

tarihinde burakk tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
Asaletim, 33 dakika önce yazdı:

Güzel kür örneği bence , kür içinde tahlil yaparsın E2 ye bakarız ona göre kullanırsın armidexi .

Testo olarak Balkan veya İran öneririm :)

Öneri için çok teşekkür ederim  armidex iki gunde bir 0.5 olarak kullanilsa daha iyi olur mu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
Yigit3541, 50 dakika önce yazdı:
burakk, 9 dakika önce yazdı:

"merhaba arkadaşlar benim iki senelik doğal bir spor geçmişim var yag oranim %13 kilom 84 boyum 179 ve küre girmeye karar verdim" kürüne ve yaşam standartlarına karışmak istemem fakat 2 senede doğal sınırlarına ulaşman mümkün değil boyundan 100 cm çıkar 2 kg su kütlesini ekle bu senin yağsız %5 naturel kütlenin sınırına yaklaşmış halindir , kabataslak %10 yağ oranı için de bir +5 daha ekle bu senin aşağı yukarı ulaşabileceğin doğal limitlerin sınırı. bence koyulabilcek daha 4 5 kg  daha rahat görünüyor kendime göre açıklamam gerekirse şu tabloyu ortaya koyabilirim.Screenshot_20200704-201536.thumb.png.e5c271b7befb8cf3924aa3a486fa8314.png

çok kötü bir genetiğe sahip olmadığını varsayalım 3. yılında 4-6 lbs demek 2-3kg muhtemel kas kazanımı demek eğer belirttiğin gibi 2 senelik bir geçmiş olmasını ve yağ oranını varsayarsak. steroid büyük bir sorumluluk demek; bunun belki faydası dokunur, ayrıca bu 3. yılı takip eden diğer yıllarda hala toplamda kazanılabilecek en kötü 8 lbs en iyi 13 lbs pound ( 3.8 kg - 6.3 kg ) kas kütlesi duruyor.

Yigit kardesim 2 yillik formumu atıyorum iste ne kadar kas kutlesi ekledim tam bilmiyorum  ama bayadir yerimde sayiyorum o yüzden boyle birsey düşündüm 

IMG_20201204_203227_369.jpg

Screenshot_20201222-220424_Instagram.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
Yigit3541, 53 dakika önce yazdı:

Güzel gözüküyor fakat testosteron 250 mg alınırsa arimidex dozu fazla gelebilir,ayrıca MCT de eklenebilir 

arimidex iki gunde bir alinirsa nasil olur hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Silof98, 14 dakika önce yazdı:

Öneri için çok teşekkür ederim  armidex iki gunde bir 0.5 olarak kullanilsa daha iyi olur mu ? 

E2 bozulmadan ardimex başlama bence östrojen fazla artabiliyor gereksiz kullanınca , kür içinde tahlil yaptırırsın öyle olur , 0.5 250 mg testo için fazla olabilir 0.25 daha iyi olur , 500 mg testo için 0.5 olur.. ama dediğim gibi gerek olmadan kullanmana kürü baltalamana gerek yok , kür içinde tahlil yaptir ona göre ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
Asaletim, 6 dakika önce yazdı:

E2 bozulmadan ardimex başlama bence östrojen fazla artabiliyor gereksiz kullanınca , kür içinde tahlil yaptırırsın öyle olur , 0.5 250 mg testo için fazla olabilir 0.25 daha iyi olur , 500 mg testo için 0.5 olur.. ama dediğim gibi gerek olmadan kullanmana kürü baltalamana gerek yok , kür içinde tahlil yaptir ona göre ..

Anladim hocam teşekkürler küre önümüzdeki ay başlayacağım mutlaka tahlil yaptiririm 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Silof98, 9 saat önce yazdı:

Anladim hocam teşekkürler küre önümüzdeki ay başlayacağım mutlaka tahlil yaptiririm 

Bol kazançlı kürler hocam :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk, 29.12.2020 - 01:25 yazdı:

Dostum genetiğin kas alma ile ilgili olmadığı açıklanalı çok oldu.birde aşşağıda mezo endoyu iyi genetiğe koyarken ektoyu kötüye koymuşlar 😂🦍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
Asaletim, 29.12.2020 - 09:14 yazdı:

Bol kazançlı kürler hocam :)

Sagolasin hocam bir sorum daha var kür sonrasi ilac olarak hangi ilaclari kullanabilirim  nolvadex dışında 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Silof98, 10 dakika önce yazdı:

Sagolasin hocam bir sorum daha var kür sonrasi ilac olarak hangi ilaclari kullanabilirim  nolvadex dışında 

armidex kür sonrası değil hocam da kür içinde E2 yani östrojen referans değerinden çıkarsa veya çıkmaya başlarsa kullanılır , nolvadex de genel de kür sonrası tercih ediliyor.

1500iu pregnyl (2-3 adet) , proviron , klomen , tamoksifen , armidex ,nolvadex . Bunları  almalısın hocam armidex  kür içinde dediğim gibi östrojen için , pregnly testisler de küçülme için , diğerleri doğal hormonları canlandırmak için . 

Kür bitiminde tahlil yaptırırsın ona göre hocalarımız sana güzel bir kullanım planlaması yapar :)

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
Asaletim, 50 dakika önce yazdı:

armidex kür sonrası değil hocam da kür içinde E2 yani östrojen referans değerinden çıkarsa veya çıkmaya başlarsa kullanılır , ama kür sonrası östrojen hala az ise de kullanılabilir duruma göre .

1500iu pregnyl (2-3 adet) , proviron , klomen , tamoksifen , armidex veya nolvadex . Bunları  almalısın hocam armidex  kür içinde dediğim gibi östrojen için , pregnly testisler de küçülme için , diğerleri doğal hormonları canlandırmak için . 

Kür bitiminde tahlil yaptırırsın ona göre hocalarımız sana güzel bir kullanım planlaması yapar :)

1 aydır yabancı kaynaklarda dahil araştırma yapıyorum hocam ondan bu kadar soru sorma gereği hissettim sağlık sonuçta bu şakaya gelmez cevapların için teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Silof98, 2 dakika önce yazdı:

1 aydır yabancı kaynaklarda dahil araştırma yapıyorum hocam ondan bu kadar soru sorma gereği hissettim sağlık sonuçta bu şakaya gelmez cevapların için teşekkürler 

Rica ederim hocam ingilizcen varsa YouTube de anabolic doc izleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
Asaletim, 26 dakika önce yazdı:

Malesef     İngilizcem o kadar iyi değil  alt yazılı bir şeylere bakacağız artık 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
Asaletim, 30.12.2020 - 20:45 yazdı:

Hocam yeni bir sorum var bu yazdığım kür de şöyle bir değişiklik yapsam nasil olur danabol yerine turinabol alirsam ve ekstra boldenon eklersem bu kür daha iyi bir hal alir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Silof98, 23 dakika önce yazdı:

Hocam yeni bir sorum var bu yazdığım kür de şöyle bir değişiklik yapsam nasil olur danabol yerine turinabol alirsam ve ekstra boldenon eklersem bu kür daha iyi bir hal alir mi ?

Çok daha iyi olur hocam , turinabol olmasa da olur bolde varsa.

1-10veya12 500 testo 

1-10veya12 400 bolde yapabilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
Asaletim, 1 saat önce yazdı:

Çok daha iyi olur hocam , turinabol olmasa da olur bolde varsa.

1-10veya12 500 testo 

1-10veya12 400 bolde yapabilirsin

Turinabol veya danabol olmasada olur diyorsunuz yani ,  yazdiginiz iki ürün test ve bolde yeterli olur  peki pct yine tahlil sonuclarina gore mi yapilmali bu kürde  yoksa nolvadex yeterli olurmu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
gönderildi (düzenlendi)
Silof98, 21 dakika önce yazdı:

Turinabol veya danabol olmasada olur diyorsunuz yani ,  yazdiginiz iki ürün test ve bolde yeterli olur  peki pct yine tahlil sonuclarina gore mi yapilmali bu kürde  yoksa nolvadex yeterli olurmu 

Pct sadece testo kullansan bile şart hocam , kürden sonra sağlıksal veya psikolojik sorun yaşamamak için .. :)

Kür sonu tahlil yaptırırsın ona göre pct yazar hocalarımız :)

Kür içinde 1-2 kere tahlil yaptırıp E2 ve prolaktine de baktırman gerekiyor , E2 için duruma göre armidex , prolaktin için duruma göre cabaser :)

İlk kürün olacağı için testo bolde seni tatmin edecektir :)

Forum da @kaderseolur ve @hectordoyle reisler de testo bolde kurunde onlara da soruların olursa sorabilirsin :)

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Kardeşim ilk defa kür yapıcaksan sadece testosteron yeterli olur ancak yanına boldenon veya rimabolon eklenmesi sinerjik güzel bir etki yaratır (Eğer çok zayıfsan ve kilo alma problemlerin varsa deca da kullanabilirsin) @Asaletim gerekli olan şeyleri söylemiş  zaten kür içinde prolaktin ve E2 yi kontrol altına al bazı kişiler prolaktini pek önemsemez ancak libidoya etkisi çok fazladır, sadece testosteron kullansan bile prolaktin fırlayabilir onu kendinde, kan tahlillerinde görmen gerekir. Oral olarakta dianabolü önermem zaten testosterondan dolayı oluşan aromatizasyonun üstüne bir de dianabolden gelicek olan sentetik östrojen bünyene iyi gelmeyebilir ancak oral kullanıcaksan turinabol, winstol veya oxandrolon gibi ilaçları kürünün son 5-6  haftasına uygun mg larda eklersin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaderseolur    83

boldenon testo danabol çok iyi gidiyor yavaş yavaş temiz kas kütlesi koyuyor vücuda danabol benim vücutta fazla toksik etki yaratmadı artıları daha fazla oldu o yüzden günlük 30-40 mg kullanıyorum son haftam olacak 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kadirinan    4

Arimidex dozu testosterona göre biraz yüksek, bir de benim tavsiyem östrojen kontrol edilip öyle başlanmalı..Belki de vücudun cok yüksek östrojen tepkisi vermeyebilir..Bu durumda arimidex gereksiz olur

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Silof98    7
kaderseolur, 2 saat önce yazdı:

boldenon testo danabol çok iyi gidiyor yavaş yavaş temiz kas kütlesi koyuyor vücuda danabol benim vücutta fazla toksik etki yaratmadı artıları daha fazla oldu o yüzden günlük 30-40 mg kullanıyorum son haftam olacak 

Peki danabol yerine turinabol koyduğum zaman elde edecegim kazanclarda bir değişiklik olur mu  cunku sende toksik etki yaratmadı bende yaratabilir diye düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.