Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Frisby

Growth hormon yanında süt ve süt ürünleri

Önerilen İletiler

Frisby    15

Selamın aleyküm arkadaşlar iyi forumlar elimde mk677 - gw501516 - mk2866 var bugün kullanmaya başlıyorum ve merak ettiğim bir kaç yerde okuduğum growth hormon ile süt ve süt ürünlerinin kullanılmaması doğruluk oranı nedir bunun ?

@metinav

asda.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.420
Frisby, 43 dakika önce yazdı:

Selamın aleyküm arkadaşlar iyi forumlar elimde mk677 - gw501516 - mk2866 var bugün kullanmaya başlıyorum ve merak ettiğim bir kaç yerde okuduğum growth hormon ile süt ve süt ürünlerinin kullanılmaması doğruluk oranı nedir bunun ?

@metinav

asda.jpg

Mk677 kullanımını merak ediyorum.Ara ara form atarak konuyu günceller misin?Süt ürünlerine gelince normal sporcu beslenmesinde de ben kullanmıyorum bana göre çok sulandırıyor vücudu.Östrojen yükselmesine doğrudan etkisi var deniyor.Ben gözlemledim kendi üzerimde süt ürünleri ile aldığım kilo acayip sulandırıyor beni.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrjoe    11

Birçok yabancı forumda konunun kalsiyum ile alakalı şu yazıyor,yüksek kalsiyum somatostatini arttırıyor ,bu hormon büyüme hormonunu inhibie eden bir hormon ,o yüzden abartmamak kaydıyla kalsiyum alımı azaltılmalı.

Günlük alınması gereken kalsiyum miktarı 18-50 yaşları arasında günlük kalsiyum ihtiyacı yaklaşık 1000-1200 mg olarak belirlenmiş. 50 yaş üstünde ise 800-900 mg olarak hesaplanmış.1 bardak süt de 125-150 mg kalsiyum oldugunu düşünerek perhizinizi ayarlayabilirsiniz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

mrjoe, 1 saat önce yazdı:

Birçok yabancı forumda konunun kalsiyum ile alakalı şu yazıyor,yüksek kalsiyum somatostatini arttırıyor ,bu hormon büyüme hormonunu inhibie eden bir hormon ,o yüzden abartmamak kaydıyla kalsiyum alımı azaltılmalı.

Günlük alınması gereken kalsiyum miktarı 18-50 yaşları arasında günlük kalsiyum ihtiyacı yaklaşık 1000-1200 mg olarak belirlenmiş. 50 yaş üstünde ise 800-900 mg olarak hesaplanmış.1 bardak süt de 125-150 mg kalsiyum oldugunu düşünerek perhizinizi ayarlayabilirsiniz..

Biz ekstradan kalsiyum kullanıyoruz magnezyum yanında ozaman büyük hata?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Mk677 kullanımını merak ediyorum.Ara ara form atarak konuyu günceller misin?Süt ürünlerine gelince normal sporcu beslenmesinde de ben kullanmıyorum bana göre çok sulandırıyor vücudu.Östrojen yükselmesine doğrudan etkisi var deniyor.Ben gözlemledim kendi üzerimde süt ürünleri ile aldığım kilo acayip sulandırıyor beni.

bu saydığım sarmsların yanında 24 haftalık iran testo ve bolde kürüne gireceğim artık ne gelişim gösterir bilemem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
mrjoe, 1 saat önce yazdı:

teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
Frisby, 2 saat önce yazdı:

@metinav

asda.jpg

Growht hormonu bilindiği gibi insülin hormonuyla rekabet eden ve zıt etkide hormonlardır.Sütteki laktozdan ve proteinden dolayı baskılanması (insülin salgılandığından) mümkündür.Growht hormonunun çalışabilmesi için aç ve kan şekerinin düşük olması gerekli.Yani insülin üretimi min. olmalı, yoksa rekabet ettiklerinden çoğunlukla insülin galip gelir...

Growht hormonu normal döngüde gece uyku sırasında yüksek seviyelerde salgılanır.Vucut sindirim yapmadığı ve kan şekeri düşük olduğundan bu böyle...Onun dışında gün içinde farklı cykle larda da anlık salınmalar gerçekleşir.Hazır growht kullanacaklar kan şekerinin düşük olmasını sağlayarak kullanmalılar.

Growht hormonu insülinin yaptığının tersini yapar.Depolanmış yağları karaciğer üzerinden tekrar kullanıma sokar ve hücrelerde insüline karşı direnç oluşturur. (uzun süre ve yüksek dozlarda kullanılırsa)

Şeker hastası olmak öyle kolay bir süreç değildir, endişe etmeye gerek yok.Kemik gelişimi boy uzaması cilt sağlığında direkt etkiliyken, kas gelişimi noktasında igf1 üretimini uyarması yönüyle indirekt etkilidir.

Bu arada anne sütünde hazır free form igf1 bulunmasından dolayı çocuklar hızla gelişir ve kilo alır.Yabancı ülkelerde süt üretiminde hayvanlara süt artışı için büyüme hormonu verdiklerinden dolayı, süte geçmesi ve bu sütü içinlerin hormonun etkisine maruz kalması endişeleri çok fazla tartışılmış.Bu korkular endişelerden de bilgi kirliliği yaşanıyor...

Sütün faydası tartışılmaz çocuklar için, ama yetişkin insanlarda sindirim zorluğu ve demir emilim bozuklukları yanısıra içeriğindeki kirletici ilaç ve kimyasallar kanser gelişimine sebep olabilirliği yönünde endişelere sahip.Tüketimi yoğurt kefir gibi malayanmış ve histamini uyarmayan formlarda alınması yararlıdır diye düşünüyorum...

Sağlıklı sporlar.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Frisby    15
metinav, 2 saat önce yazdı:

Growht hormonu bilindiği gibi insülin hormonuyla rekabet eden ve zıt etkide hormonlardır.Sütteki laktozdan ve proteinden dolayı baskılanması (insülin salgılandığından) mümkündür.Growht hormonunun çalışabilmesi için aç ve kan şekerinin düşük olması gerekli.Yani insülin üretimi min. olmalı, yoksa rekabet ettiklerinden çoğunlukla insülin galip gelir...

Growht hormonu normal döngüde gece uyku sırasında yüksek seviyelerde salgılanır.Vucut sindirim yapmadığı ve kan şekeri düşük olduğundan bu böyle...Onun dışında gün içinde farklı cykle larda da anlık salınmalar gerçekleşir.Hazır growht kullanacaklar kan şekerinin düşük olmasını sağlayarak kullanmalılar.

Growht hormonu insülinin yaptığının tersini yapar.Depolanmış yağları karaciğer üzerinden tekrar kullanıma sokar ve hücrelerde insüline karşı direnç oluşturur. (uzun süre ve yüksek dozlarda kullanılırsa)

Şeker hastası olmak öyle kolay bir süreç değildir, endişe etmeye gerek yok.Kemik gelişimi boy uzaması cilt sağlığında direkt etkiliyken, kas gelişimi noktasında igf1 üretimini uyarması yönüyle indirekt etkilidir.

Bu arada anne sütünde hazır free form igf1 bulunmasından dolayı çocuklar hızla gelişir ve kilo alır.Yabancı ülkelerde süt üretiminde hayvanlara süt artışı için büyüme hormonu verdiklerinden dolayı, süte geçmesi ve bu sütü içinlerin hormonun etkisine maruz kalması endişeleri çok fazla tartışılmış.Bu korkular endişelerden de bilgi kirliliği yaşanıyor...

Sütün faydası tartışılmaz çocuklar için, ama yetişkin insanlarda sindirim zorluğu ve demir emilim bozuklukları yanısıra içeriğindeki kirletici ilaç ve kimyasallar kanser gelişimine sebep olabilirliği yönünde endişelere sahip.Tüketimi yoğurt kefir gibi malayanmış ve histamini uyarmayan formlarda alınması yararlıdır diye düşünüyorum...

Sağlıklı sporlar.

işte böyle hocaların değeri bilinmeli çok sağolun hocam böylesine özel ulaşılması zor bilgileri bizimle paylaştığınız için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: johntravler5
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Ox2ygen pharma mk-677 kullanıyorum yeni başladım, içtikten sonra 10-15 dakika ciltte kaşıntı yapıyor bazı günler daha uzun sürüyor veya sabah uyandığımda kaşıntı oluyor. MK-677 yan etkileri arasında ciltte kaşıntı var mı?
      Tüm cevaplar için teşekkürler.
    • Yazan: korayy4
      Arkadaşlar selam,
      Şu an yurtdışındayım ve orijinal mk677 temin etme imkanım var ama bazı şeylerden emin değilim.
      Gh ı arttıracak deniyor ama testesteronum da herhangi bir düşüş olur mu? ileride bana böbrek karaciğer gibi sorunlara yol açabilir mi? Teşekkür ederim şimdiden.
    • Yazan: Furkan ersem
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      KULLANDIĞIM MARKA:
      Nordic labs KULLANDIĞIM ÜRÜN:
      Rad - 140 Günde 10 mg alıyorum aldıktan sonra gün içinde vücutta özellikle ellerde hafiften bi titreme boşluk hissi oluyor.
      Bu normal bir şey mi yoksa sorun mu teşkil ediyor?
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Yasar
      Merhabalar abilerim kardeşlerim,
      Bundan öncesinde :
      rad 140 yk 11 Kullanmıştım fakat o zamanlar cahilce bir kullanım yaptım sanırım bu sefer daha akıllı daha bilinçli bir şekilde büyümek ve büyürken kardiyo yaparak düzgün beslenerek yağlardan da kurtulmak istiyorum iğne ve enjeksiyonu kendim yapamam diye düşündüğüm için sizden sarms yada oral yollu Steroid kürü istiyorum.
      Tüm cevaplar için şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: EmirSfk
      Arkadaşlar merhaba,
      Ayın başından beri noxy rad140 kullanıyorum bu süreçte gerçekten ilacın etkilerini kas kütlesi olsun pump olsun sağlam bir şekilde hissettim tüm bu olumlu taraflar dışında son zamanlarda aklıma takılan bir konu var. Cinsel ilişki/masturbasyon her ikisinde de şuan sanki biraz daha zor boşalıyor gibiyim buna ilacın çalışır oldugu normal bir etki olarak mı bakmalıyım yoksa bu bir yan etkimi.
      Rad kullanırken omega 3 , c vitamini , daa gibi takviyelerde kullandım kullanmaya devam ediyorum şuan hali hazırda bir kan testim yok sizlerin görüşlerini-önerilerini bekliyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.