Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mhmt22

Ileri duzey hacim kuru

Önerilen İletiler

mhmt22    79

Arkadaslar merhaba yakin bir arkadasima hazirladigimiz ileri duzey hacim kuru bu kur en az 3 kur gecmisi olanlar icin uygundur gorusum. Bu hesabi iki kisi kullaniyoruz daha cok yorum atan benim. Suan kurun 8. haftasin dayiz sonuclar cok iyi gidiyor izin verirse 14. hafta sonu Before After fotograflarini paylasirim. Ilaclarin markalari Anapolon Alhavi - Norma Deca Yunanistan Eczane - Digerleri Bvs Labs. Pct paylasmiyorum cunku ezber kur sonu tedavi olmaz. Benden size Razaman hediyesi herkese hayirli Ramazan lar :kas:crs

1-5 Anapolon 50mg

1-14 Testo En. 500mg

1-13 Boldenon 600mg

1-8 Deca 400mg

10-14 Winstrol 100mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.243

Çok teşekkürler fakat '' ileri duzey hacim kuru '' demek iddialı olmamış mı ? ileri düzey deki arkadaşlar genelde bu kürdekileri kulak damlası diye alıyorlar derler bizim salonda :roll::D:kas ha şunu deseniz anlarım belki x mg'larda en yüksek verim alınan kür vs gibi. ileri düzet bulk bayağı iddialı olmuş hocam :crs Öncesi sonrası kısmını büyük merakla bekliyoruz bu arada neden 2 kkişi kullanıyorsunuz üyelik bedava açın bi tane daha kime ne diyeceğimizi bilelim :dus

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Ileri duzey demem deki neden hocam ilk kur icin arkadaslarin uygulamamasi o yuzden izin verirse fotograflari paylasacam Beslenme de sut urunleri yok buna whey protein de dahil tuz tuketimi minumum yapiyoruz 85 kg den 100kg yi gorduk suan 8 haftada clen bulk sekilde buyumek hedefimiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Suan kendi kurumu de sizinle paylasayim

1-5 Anapolon 50-50-100-100-50 mg

1-17 Testo en 1000mg ilk 4 hafta 600mg

1-16 Boldenon 1500mg ilk 4 hafta 800 mg

4-12 Trenblone En 600mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.243
Ileri duzey demem deki neden hocam ilk kur icin arkadaslarin uygulamamasi o yuzden izin verirse fotograflari paylasacam Beslenme de sut urunleri yok buna whey protein de dahil tuz tuketimi minumum yapiyoruz 85 kg den 100kg yi gorduk suan 8 haftada clen bulk sekilde buyumek hedefimiz

Maşallah çok iyi 85 - 100 aralığı beslenme düzeninizi merak etmekteyim :crs

Suan kendi kurumu de sizinle paylasayim

1-5 Anapolon 50-50-100-100-50 mg

1-17 Testo en 1000mg ilk 4 hafta 600mg

1-16 Boldenon 1500mg ilk 4 hafta 800 mg

4-12 Trenblone En 600mg

Bu iyi işte :kas boldenonda hiç o kadar çıkmadım 1 üstüne çıkmadım ciddi hacim aldığınızı düşünüyorum bu miktarlarla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Suan kurun 15. haftasin dayim sonuclar guzel lakin bu kadar yuksek dozlar ile ileride saglik sorunlari buyuk ihtimal cikartacak bu isten ekmek yemiyorsaniz yarismaci degilseniz bu kadar yuksek dozlara cikmayin hatta steroid ve steroid tarzi ilaclari kullanmayin benden size arkadas abi kardes tavsiyesi nsanoğlu hep açtır ve daha fazlasını ister.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    775
Suan kurun 15. haftasin dayim sonuclar guzel lakin bu kadar yuksek dozlar ile ileride saglik sorunlari buyuk ihtimal cikartacak bu isten ekmek yemiyorsaniz yarismaci degilseniz bu kadar yuksek dozlara cikmayin hatta steroid ve steroid tarzi ilaclari kullanmayin benden size arkadas abi kardes tavsiyesi nsanoğlu hep açtır ve daha fazlasını ister.

Güzel tavsiyeler teşkkürler haklısınızda mg lar gerçekten iyi podyum mg ları diyebiliriz malum bunların çok üstünde giriş yapanlarıda gördüm bende kısmen bu rakamlara çıktım yemeyi kesmesseniz 110-115 görürsünüz çok rahat. :kas bende fotoğrafları merakla bekliyorum bilginize. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.