Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

abuzerkömürcü

Kür planı

Önerilen İletiler

İyi forumlar abiler

ben 1 yılı geçkin bir süredir vücut geliştirme sporu yapıyorum 3 ay önce parmağımın kırılmasından dolayı ara vermek zorun da kaldım şimdi spora dönerken 

1-6 hafta anapolon 

1-10 hafta 400 mg deca

1-24 hafta 750 mg testo e.

1-24 hafta 750 mg boldenon 

kullanmayı düşünüyorum bu küre sarms eklenebilir mi yoksa diğer kürüm de mi düşünmeliyim 

iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Asaletim    645

İlk kürde anapolon çok ağır gelir hocam , ikinci veya üçüncü küründe gir bence , vücuda bıraktığı toxic etki çok fazla , karaciğeri çok iyi koruman gerekiyor .

Decaya da gerek olmayabilir bence ,

Ben olsam 750 testo 500 bolde giderdim , bir de mk677 eklerdim .

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
abuzerkömürcü, 5 saat önce yazdı:

İyi forumlar abiler

ben 1 yılı geçkin bir süredir vücut geliştirme sporu yapıyorum 3 ay önce parmağımın kırılmasından dolayı ara vermek zorun da kaldım şimdi spora dönerken 

1-6 hafta anapolon 

1-10 hafta 400 mg deca

1-24 hafta 750 mg testo e.

1-24 hafta 750 mg boldenon 

kullanmayı düşünüyorum bu küre sarms eklenebilir mi yoksa diğer kürüm de mi düşünmeliyim 

iyi forumlar.

İlk kürde bence decaya gerek yok, boldenon ve testo da fazla yüksek dozlarda, 500-600 yeter...Gerçi piyasada içi yarım doz ilaçlardan dolayı tesir etmiyor, insanlarda yükseltiyor dozajları.Böylece satıcılar daha fazla kazanıyor :)

80 kg altındaki bireyler için ilk kürlerde 500 testo yeterli.Sustanon gibi ilaçlarda bu 95 kiloya kadar 500 mg yetebiliyor...

Neyse, ilk küründe testo, bolde, danabol ve mk 677 yada ghrp-6 öneririm.

@Loving 'e ulaşırsan kür konusunda yardımcı olur.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 3 dakika önce yazdı:

İlk kürde bence decaya gerek yok, boldenon ve testo da fazla yüksek dozlarda, 500-600 yeter...Gerçi piyasada içi yarım doz ilaçlardan dolayı tesir etmiyor, insanlarda yükseltiyor dozajları.Böylece satıcılar daha fazla kazanıyor :)

80 kg altındaki bireyler için ilk kürlerde 500 testo yeterli.Sustanon gibi ilaçlarda bu 95 kiloya kadar 500 mg yetebiliyor...

Teşekkür ederim hocam verdiğin yanıt için en iyisi Dediğiniz gibi yapmak 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deleteuser    10
metinav, 3 saat önce yazdı:

@metinav abi testo tamamen orijinal değilse bile 400 500 mg üstü dozajlar aşırı fazla değil mi? Benim anlamadığım insanlar peynir ekmek gibi 500 700 dozajlara korkusuzca giriyorlar, bunun yanında ilaca düşük dozajlarda başlanılması gerekmiyor mu hani resöpterlerin iyice körelmemesi için.

tarihinde burakk tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
burakk, 31 dakika önce yazdı:

@metinav abi testo tamamen orijinal değilse bile 400 500 mg üstü dozajlar aşırı fazla değil mi? Benim anlamadığım insanlar peynir ekmek gibi 500 700 dozajlara korkusuzca giriyorlar, bunun yanında ilaca düşük dozajlarda başlanılması gerekmiyor mu hani resöpterlerin iyice körelmemesi için.

Orijinal ise fazla oluyor evet ama orijinal değilse nasıl fazla olsun geçen forumda birisi vardı 750 testo vurmasına rağmen ilaç o kadar düşük dozdu ki testosu normalin azcik üstüydü . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
burakk, 45 dakika önce yazdı:

Normalde bir flakonda 10 ml testo enantat olmalı.Her ml de ise 250 mg testo bulunmalı.Kişi haftalık 2 ml vuruyorsa aldığı doz 500 mg olur seninde bileceğin gibi.Merdiven altı veya fake bir üretimde bu "mg" ların doğru düzgün ayarlanması mümkün değil.Onun dışında kötü niyetli bir üreticiyse, flakona yarım doz testo enantat doldurur, üstünü yağ ile tamamlar.Alır kullanırsın vurman gereken dozu hesap ederek, fakat etkisi zayıftır satıcıya söylersin o bu durumu bildiğinden dozu arttır 750-1000 yap der.Dolayısıyla flakon 5 hafta gidecekken 2-3 haftada biter burada kazanan kim ? Ayrıca kullanan kişi bu durumu bilmediğinde, yarın öbür gün küründe sağlam bir ürüne denk gelir ve bilmeden bu mantıkla yüksek dozları alır, yan etkileri azami derecelere çıkar belki kalıcı sorunlar yaşar...

Benimde dikkatimi çekiyor salonda yüksek doz anabolik alanlar ve neredeyse hiç sıkıntı yaşamayanlar yan etki hissetmeyenler..Bıyık altından gülüp geçiyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.