Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Gordo

Testosterone enanthate-danabol kürü

Önerilen İletiler

Gordo    67

Herkese iyi günler, 22 yaşındayım ve yakın zamanda tahlillerimi yaptırdıktan sonra uzun zaman ara verdiğim antremanlara kışın gelişiyle tekrar start veriyorum, ancak aklımda bir kaç soru işareti var.

250 mg ile mi başlamalıyım yoksa direkt 500 mg olarak mı başlayayım?

Danabol kaç mg ve kaç hafta kullanmalıyım?

Kafamın rahat olması için PCT ilaçlarını önceden halletmek istiyorum, hangi ilaçları ve koruyucuları almalıyım?(Bazı insanlar bu gibi ağır olmayan kürlerde PCTye bile gerek olmadığını düşünse de ereksiyon, jinekomasti gibi problemler yaşamaktan endişeliyim)

Hangi PCT ilaçlarını bulmak zor son zamanlarda, gerçekten fellik fellik pct ilacı arama stresi çekmek istemiyorum

Sizce yan etkiler abartılıyor mu, ve ya şikayeti olanlar daha çok dile getirdiği için mi böyle bir algı var? Daha öncesinde clenbuterol ve efedrin kullandım yüksek dozlarda, ikisini aynı anda kullanmışlığım da var(her ne kadar doğru bulmasam da çok kısa bir süre, reaksiyonu merak ederek denemiştim) ve ufak tefek yan etkiler dışında hiç bir problem olmadı, ancak bunlar steroid olmadığı için kıyaslamak doğru mu bilmiyorum.

Yaklaşık 5 kilo fazlam var yağ olarak, Danabol yerine Winstrol kullanmam ne kadar mantıklı olur?

Takviye olarak 2.5 KG Whey protein, BCAA ve Kreatin almayı düşünüyorum, şimdiden teşekkürler cevaplarınız için. 

tarihinde Gordo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deniz35    14

Selamlar ben son 1 aylık tecrübemi paylaşayım. Kesinlikle 500mg gir ama haftada 2 enjeksiyona bölerek yap. Örneğin pazartesi 250 perşembe 250 mg gibi. Winstrolu de alman mantıksız bir yandan su atarken bir yandan da enanthate su tutacak. Kickstart icin Danabol kullanırsan o da su tutacak ama inanılmaz bir güç artışıyla birlikte. Bazıları balon gibi sismek dese de danabol güzel bir hacim veriyor benim konumda formumu görebilirsin. Günde 30mg danabolu 4 hafta sonunda bırak. Kür esnasında da milk thistle ester c nac600 ve multivitamini eksik etme. Ağır bir program ve temiz bir beslenme ile yani kg başına 2g protein, abartmadan karbonhidrat (özellikle spordan 1 saat önce patates ve pirinç) ve bol yeşillik. Tavuk ve et türevlerinden yeterli protein almak için abandığında ağır gelecek ve bikacaksin. o yüzden protein tozu ve spor esnasında da intra bcaa ve kreatin( kreatin spor öncesi) işini görecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67
Deniz35, 26 dakika önce yazdı:

Selamlar ben son 1 aylık tecrübemi paylaşayım. Kesinlikle 500mg gir ama haftada 2 enjeksiyona bölerek yap. Örneğin pazartesi 250 perşembe 250 mg gibi. Winstrolu de alman mantıksız bir yandan su atarken bir yandan da enanthate su tutacak. Kickstart icin Danabol kullanırsan o da su tutacak ama inanılmaz bir güç artışıyla birlikte. Bazıları balon gibi sismek dese de danabol güzel bir hacim veriyor benim konumda formumu görebilirsin. Günde 30mg danabolu 4 hafta sonunda bırak. Kür esnasında da milk thistle ester c nac600 ve multivitamini eksik etme. Ağır bir program ve temiz bir beslenme ile yani kg başına 2g protein, abartmadan karbonhidrat (özellikle spordan 1 saat önce patates ve pirinç) ve bol yeşillik. Tavuk ve et türevlerinden yeterli protein almak için abandığında ağır gelecek ve bikacaksin. o yüzden protein tozu ve spor esnasında da intra bcaa ve kreatin( kreatin spor öncesi) işini görecektir.

NAC 600, Multivitamin işi kolay sanırım, ancak Milk Thistle yerine aktardan deve dikeni almam aynı etkiyi verir mi acaba? Bir de olası bir östrojen kontrolü için arimidex/aromasin almayı düşünüyorum, bunun haricinde klomen, nolvadex vs gibi ilaçlar bu gibi bir kürde gerekli midir? PCT olayını pek anlamıyorum, burak hocadan alacağım için izah edecektir ancak ön araştırma olsun istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Pregynl bak dostum ben çok uğraştım bitiyo kürüm hallettim bi şekimde de sen bak ufaktan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deniz35    14
Gordo, 2 dakika önce yazdı:

NAC 600, Multivitamin işi kolay sanırım, ancak Milk Thistle yerine aktardan deve dikeni almam aynı etkiyi verir mi acaba? Bir de olası bir östrojen kontrolü için arimidex/aromasin almayı düşünüyorum, bunun haricinde klomen, nolvadex vs gibi ilaçlar bu gibi bir kürde gerekli midir? PCT olayını pek anlamıyorum, burak hocadan alacağım için izah edecektir ancak ön araştırma olsun istiyorum. 

Milk thistle deve dikeni aynı şey, sorun olmayacaktır. Arimidex konusunda ben danabol de kullandığım için ihtiyaç duymadım gücünü ostrojenden aldığı için ilaçlar bir de verim düşsün istemedim ama çok şükür jino vs olmadı. Klomen nolvadex gibi ilaçlar kür sonrasında pct için gerekli olur ama tahlil sonuçları önemli tabi. Sen şu an beslenme ve programi ayarla diğerleri yani ilaçlarla günde 30 dk bile işin olmayacak en önemlisi beslenme planı,koruyucular ve antrenman.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

İlaçları burak hocadan alacaksan eğer sana her türlü yardımcı olur bence direk burak hocayla iletişime geç

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67
hectordoyle, Bir saat önce yazdı:

İlaçları burak hocadan alacaksan eğer sana her türlü yardımcı olur bence direk burak hocayla iletişime geç

Burak hoca harici birisiyle alışveriş düşünmüyorum, yine de tahlil için aldığım randevuya kadar kendi çapımda bir ön araştırma yapıyorum yukarıda da yazdım, sonrasında hoca ile iletişime geçeceğim, kesinleşmeden vaktini çalmak istemiyorum kendisinin. Yoksa PCT konusunda yardımcı olacağını biliyorum zaten onunla çalışmak istememin en büyük nedenlerinden birisi.

Emrahtkty, 1 saat önce yazdı:

Pregynl bak dostum ben çok uğraştım bitiyo kürüm hallettim bi şekimde de sen bak ufaktan.

Ovitrelle aynı işi görür mü sizce? yarın eczanelere sormaya başlayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Gordo, 2 dakika önce yazdı:

Ovitrelle aynı işi görür mü sizce? yarın eczanelere sormaya başlayacağım.

Emin değilim ama arada ilaç miktarı olarak farklılıklar var.Direk kadın Doğum hastanesi yanına git oradaki eczaneleri tara bu hafta dağıtım yapıldı yüksek ihtimal bulman.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67
Emrahtkty, 8 dakika önce yazdı:

Emin değilim ama arada ilaç miktarı olarak farklılıklar var.Direk kadın Doğum hastanesi yanına git oradaki eczaneleri tara bu hafta dağıtım yapıldı yüksek ihtimal bulman.

Çok teşekkür ederim pazartesi günü ilçemdeki kadın doğum hastanesi civarlarına bakacağım, bu pregnyl meselesi bir bakıma benim küre girip girmeyeceğimi belirleyecek çünkü dediğim gibi fellik fellik pct aramak stresine girmek istemiyorum, hele ki küre girip de bulamamak kabus olur benim için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.