Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kayzersoze

Atlet ve parabolan ilişkisi

Önerilen İletiler

Kayzersoze    8

Herkese selamlar, saygılar. Uzun süredir misafir olarak takip edip bir çok şey kazandığım forumda benimde sonunda sıram geldi :)

Ben basketbolcu bir kardeşinizim yaşım 21 daha önce 1 kür geçmişim var(300mg propionat, 30mg winstrol, 30mg anavar). Kısa süre içinde fazla yağ yakımı ve bir miktar kas geliştirmek istiyorum. Ve bunun için Steroid takviyelerimi de şu şekilde aldım fakat henüz kullanmadım. Haftalık 300mg propionat, 225mg parabolan, 200mg Masteron şeklinde. Fakat benim günlük 3,4 saate yakın kardiyovasküler idmanım var yani basketbol idmanlarim. Ve takviye aldığım kişiye kısa sürede gelişmem gerektiğini ama aynı zamanda idmanlara devam etmem gerektiğini söylediğimde bana tren acetat alırsan basketbol idmanlarini nefes probleminden dolayı yapamazsın dedi. Bunun yerine parabolan nefes konusunda seni fazla zorlamaz idmanlarina devam edebilirsin dedi. Ben de böyle ağır bi ilacı vucuduma sokmadan önce bir kez de deneyimli arkadaşlara ve abilerime sormak istedim. 

1.82 boyum var %13 yağ oranım 83 kiloyum, amacım kısa sürede 2,3 ay maksimum, hem idmanlarima devam edip hem de bir miktar kas koyup olabildiğince yağ yakmak. Çok teşekkürler şimdiden cevaplarınız için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    333

Parabolan da trenin bir eseri, bi farkı yok o da zorlar. Tren almak yerine masteron ve prop dozunu yükseltip, daha yüksek dozajda orijinal ox eklemeni öneririm. Ox bu konuda gerçekten iyi eğer orijinalse

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793

Trenbolon türevleri efor ve aşırı hareketli sporlar veya durumlar için uygun değil.Onun yerine propionat+oxandrolon+efedrin gibi bir kür hazırlanabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
Equipoise, 8 saat önce yazdı:

Parabolan da trenin bir eseri, bi farkı yok o da zorlar. Tren almak yerine masteron ve prop dozunu yükseltip, daha yüksek dozajda orijinal ox eklemeni öneririm. Ox bu konuda gerçekten iyi eğer orijinalse

Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler. Tam bilmediğimden soruyorum kesinlikle parabolan kardiyovasküler sisteme zararlı gelir diyorsunuz değil mi ? 

metinav, 7 saat önce yazdı:

Trenbolon türevleri efor ve aşırı hareketli sporlar veya durumlar için uygun değil.Onun yerine propionat+oxandrolon+efedrin gibi bir kür hazırlanabilir.

Çok çok teşekkürler cevap için. Peki dozajlar da arttırım yapmalı mıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Kayzersoze, 1 dakika önce yazdı:

Öncelikle cevabınız için çok teşekkürler. Tam bilmediğimden soruyorum kesinlikle parabolan kardiyovasküler sisteme zararlı gelir diyorsunuz değil mi ? 

Evet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
Kayzersoze, 8 dakika önce yazdı:

Çok çok teşekkürler cevap için. Peki dozajlar da arttırım yapmalı mıyım ?

Haftalik 300-350 mg testo prop, günlük 50 mg oxandrolon sabit. Efedrin kullanacaksan vucudun cabuk alismamasi icin hergun kullanmak yerine, antrenman günleri spor öncesi aspirin kafeinle alabilirsin.Doz olarak 25-35 mg yeterli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
metinav, 12 dakika önce yazdı:

Haftalik 300-350 mg testo prop, günlük 50 mg oxandrolon sabit. Efedrin kullanacaksan vucudun cabuk alismamasi icin hergun kullanmak yerine, antrenman günleri spor öncesi aspirin kafeinle alabilirsin.Doz olarak 25-35 mg yeterli.

Efedrin kullanmak istemiyorum açıkçası. Masteronun performansa olan etkisinden çok memnunum çok teşekkürler tekrardan

tarihinde Kayzersoze tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim parabolan net bir şekilde amacına yönelik değil hem fiziksel anlamda hem de psikolojik anlamda tükenmişlik hissi yaşatır ama tedarik ettiğin kişinin biraz bu konularda bilgisi olduğunu varsayıyorum ki anavar ve winstrol eklemeyi ihmal etmemiş. Trenbolone ile anavar sinerjik çalışabilir, anavarın enerji metabolizmasında trenbolonun olumsuz özelliklerini suspanse edecek özellikleri var. Winstrol konusunda ise şunu söyleyebilirim tamamen amacına yönelik bir madde ama trenbolone ve winstrolün birlikte kullanımı tartışmalı bir konu performans anlamında değil sağlık riski anlamında, özellikle kalp-dolaşım sistemi ve böbrekler üzerinde, bu konuyla ilgili ingilizcen varsa aşağıda paylaştığım doktorun videosunu izlemeni öneririm. Bununla birlikte masterona anlam veremedim podyuma mı çıkacaksın yoksa performans sporcusu musun, aldığın kişinin bir miktar bilgisi olduğunu varsayıyordum taaki masteronu görene kadar, sonrasında ''parabolan dayanıklılığını olumsuz etkilemez'' demiş o noktada kişinin bilgisinin olmadığını ve bocalama çorba yaptığını tescilledim. Tek başına testosteron,winstrol ve anavar uygun dozlarda performansını ve kütleni kaydadeğer şekilde zaten artırırdı. Hangi ayrıma ve hangi bilgiye göre tren acetatın dayanıklıığını etkileyeceğini ama tren hexanın etkilemeyeceğini belirtmiş bunun da cevabını merak ediyorum, öğrenirsen bana da söyleyebilirsin. Son yorumlarda masteronun performansına etkisinden memnun olduğunu yazmışsın o kadar ilacın içerisinde bu olumlu etkinin masterondan kaynaklandığını tam olarak nasıl saptadın acaba? :) 

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kayzersoze    8
phDinSportSciences, 4 saat önce yazdı:

Kardeşim parabolan net bir şekilde amacına yönelik değil hem fiziksel anlamda hem de psikolojik anlamda tükenmişlik hissi yaşatır ama tedarik ettiğin kişinin biraz bu konularda bilgisi olduğunu varsayıyorum ki anavar ve winstrol eklemeyi ihmal etmemiş. Trenbolone ile anavar sinerjik çalışabilir, anavarın enerji metabolizmasında trenbolonun olumsuz özelliklerini suspanse edecek özellikleri var. Winstrol konusunda ise şunu söyleyebilirim tamamen amacına yönelik bir madde ama trenbolone ve winstrolün birlikte kullanımı tartışmalı bir konu performans anlamında değil sağlık riski anlamında, özellikle kalp-dolaşım sistemi ve böbrekler üzerinde, bu konuyla ilgili ingilizcen varsa aşağıda paylaştığım doktorun videosunu izlemeni öneririm. Bununla birlikte masterona anlam veremedim podyuma mı çıkacaksın yoksa performans sporcusu musun, aldığın kişinin bir miktar bilgisi olduğunu varsayıyordum taaki masteronu görene kadar, sonrasında ''parabolan dayanıklılığını olumsuz etkilemez'' demiş o noktada kişinin bilgisinin olmadığını ve bocalama çorba yaptığını tescilledim. Tek başına testosteron,winstrol ve anavar uygun dozlarda performansını ve kütleni kaydadeğer şekilde zaten artırırdı. Hangi ayrıma ve hangi bilgiye göre tren acetatın dayanıklıığını etkileyeceğini ama tren hexanın etkilemeyeceğini belirtmiş bunun da cevabını merak ediyorum, öğrenirsen bana da söyleyebilirsin. Son yorumlarda masteronun performansına etkisinden memnun olduğunu yazmışsın o kadar ilacın içerisinde bu olumlu etkinin masterondan kaynaklandığını tam olarak nasıl saptadın acaba? :) 

Selamlar, cevabınız için çok teşekkürler.

Öncelikle dayanıklılık değil, tren hexa da nefes alman asetat kadar zor olmaz idmanlarini yapabilirsin dedi ben onu kast ettim yanlış aktardıysam affola. Masteron konusunda ben winstrolden pek farkı olmadığını okumuştum bir kaç kaynakta. Hatta winstrol bir miktar testo baskılarken masteronda bu da yok ama çalışma sistemleri tamamen aynı diye duymuştum. Burda da yanlışım varsa gene kusura bakmayın. Daha önce testo, wins ve anavar kürüne girdiğim için, bu sefer biraz daha ağır ilaçlar kullanmalıyım diye algı oluştu beynimde sanırım bu yüzden tren falan düşündüm ve vaktim de kısıtlı açıkçası. Ama yorumlarınızdan sonra iyi ki kullanmamışım diyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.