Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Batu

Arkadaşlar fikrinizi alabilir miyim ?

Önerilen İletiler

Batu    1

Arkadaşlar 7.Haftaya girdim  şu an tren ace testo p giriyorum Bu hafta Winstrol ekleyeceğim 

küre başladığımda kilom 98 di şu an 106 kiloyum 32 yağ oranım vardı şu an 21 günlük 150-200 protein 100-150 arası karbonhidrat 30-50 gram yağ tüketiyorum anlamsız bir biçimde kilo hacim kazanıyorum aşırı derecede irileşiyorum aç karnına kardiyo yapıyorum sabahları karnitin efedrin caffein alıyorum ama göbeğim gitmiyor  110 cmdi Şu an 103 cm ben nerde hata yapıyorum ne yapmam lazım beklediğim gibi bir sonuç alamadım winstrol kullanacak bir forma gelmedim ne yapsam bilmiyorum 

B602CCE2-E6CF-4E96-BCCD-2956BC124772.jpeg

A7030A44-4A14-4B7F-8651-E8CA828CA353.png

4608C729-B348-4813-A95F-4638CC126A42.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ironmann    410

Tren ace tren enanhthat olmasin.Tren acetat 2 hafta kullandım çok sallama besleniyorum iki hafta sonra obliklerim bile belli oluyordu zaten o gece terlemelerinde sadece 1 kg veriyorum heralde ;))) ilaçların markası ne supplement filan kullaniyormusun amacın diyetse şekerden uzak dur tren ace kullanirken göbeğin alt kısmı yağlanmış özellikle orası genelde şekerden ve vücutta kullanılamayan fazla carb dan olur bir çok nedeni olabilir yani.İlaclarin markası ne birde ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Batu    1
Ironmann, 21 dakika önce yazdı:

Tren ace tren enanhthat olmasin.Tren acetat 2 hafta kullandım çok sallama besleniyorum iki hafta sonra obliklerim bile belli oluyordu zaten o gece terlemelerinde sadece 1 kg veriyorum heralde ;))) ilaçların markası ne supplement filan kullaniyormusun amacın diyetse şekerden uzak dur tren ace kullanirken göbeğin alt kısmı yağlanmış özellikle orası genelde şekerden ve vücutta kullanılamayan fazla carb dan olur bir çok nedeni olabilir yani.İlaclarin markası ne birde ?

Biliyorum Başladığım hal buydu ve tren ace kullanıyorum başladığım hal çok kötüydü dediğim gibi yeterince görüntüm düzeldi ama belim incelmiyor ve düşük karbonhidrat ile hacim kazanıyorum üstüne 

8815D104-55D5-4213-9E0F-199AE2B43215.png

5699439C-FB7B-44AF-B98B-73DE647FD00F.png

tarihinde Batu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592

Tiroidlere ve östrojene baktir.Metabolizman yavaslamis olabilir.Karbi 50 lere dusur, eksik kalori al...Testo dozunu tren dozuyla esitle veya biraz altina indir.Tabi ne markayi ne kullandigin dozlari belirtmemissin.Belki test bile yapmadan "al sunu kullan" demis birileri ve baslamissin.

Trenbolon belirtileri icin forumu incele. Eger sende yoksa, biraz sorgulama yapmalisin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Winstrolun pek bi faydası dokunmaz sana. Winstrol yağsız kitleli vücutları kurutan adeleyi bombeli gösteren bir ilaç.Steroid le göbek gitmiyorsa yediğin şeyleri gözden geçir.

Masteronda winstrolle aynı kafada ama İlla bişey kullanacaksan masteron kullan ağır bir diyete girip masteronun varlığından yararlanarak yağ yakabilirsin kas kaybını minimize ederek. Ve ayrıca tren bu işin babasıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    220

Kür öncesi sırası ve sonrası diye herkesin az çok bildiği testleri yaptırdın mı? Kontrollü gitmek en sağlıklısı tren sağlam bir ilaçtır o bile etki etmiyorsa tahminim hormonlarında istenmeyen değerler dışında olması muhtemelen bir test yaptırıp buraya paylaşman en sağlıklısı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
metinav, 10 saat önce yazdı:

Tiroidlere ve östrojene baktir.Metabolizman yavaslamis olabilir.Karbi 50 lere dusur, eksik kalori al...Testo dozunu tren dozuyla esitle veya biraz altina indir.Tabi ne markayi ne kullandigin dozlari belirtmemissin.Belki test bile yapmadan "al sunu kullan" demis birileri ve baslamissin.

Trenbolon belirtileri icin forumu incele. Eger sende yoksa, biraz sorgulama yapmalisin.

Metin abi yine yazmis her şeyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Bence böyle definasyon kürlerinden önce plan yapılması lazım. Örneğin 6 ay yapıcaksın diyelim 3 ay naturel bir şekilde (kafein, efedrin, yohimbe veya clen gibi uyarıcılar ile de desteklenebilir) , diğer 3 ayı da steroidler ile destekleyerek daha da sert ve define olacak şekilde yapmak. Direk bu yağ oranı ile küre başlarsan istersen her türlü ilacı vur tam istediğin verimi alamazsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Onursnmz    25

Kendinizi kür öncesi halinizle kıyaslayın daha ne olsun, hem hacim kazanılmış, hemde yağ oranin düşmüş, gayet belli. İlacı aldınınız diye yağ oranınız 2 ayda yüzde 30 dan yüzde 10 a düşmesini bekliyorsanız zaten boşuna başlamışsınız.

%30 yağ oranı rutin hayatınızda beslenme ve  antreman eksikliğinin gostergesi. İlk etapta ilaç yerine beslenme ve antreman düzenini oturtmazsaniz eğer, hangi ilacı alırsanız alın işinize yaramayacaktır.

tarihinde Onursnmz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.