Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Egenzo12

Bu ürünleri biliyor musunuz ?

Önerilen İletiler

Egenzo12    1

Merhabalar bu ürünler hakkında bilgisi olan veya kullanmış kişiler varmıdır acaba ? Hiçbir yerde bulamadım ürünleri 

2B974B41-89BE-4001-85F8-4A82D9340982.jpeg

378E2267-C966-4C5D-94EC-9619674E2F0C.jpeg

AB93B856-99F1-4E27-AC3B-E429B1C582B3.jpeg

0E9B253E-2905-4A1E-8A2E-AFD34C685F36.jpeg

tarihinde Egenzo12 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Egenzo12    1

Başka hiç gören duyan arkadaşlar yokmudur acaba bu ürünü internette bile bulamıyorum araştırmak için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Egenzo12, 13 dakika önce yazdı:

Başka hiç gören duyan arkadaşlar yokmudur acaba bu ürünü internette bile bulamıyorum araştırmak için

İyice baktım sadece mega pharma nın sitesi var kodu yazıp orijinal mi değil mi diye bakabilirsin hocam , diğerlerinin sitesi bile yok , ilaçlar sahte gibi duruyor , deneyip 1-2 ay sonra test yaptırarak öğrenebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bybrs06    20

Kardeşim omnigen’i daha önce birkaç kişiye sorduğumda çalıştığını söylemişlerdi.Ama merdiven altı olabilir.Bir  Balkan ve SP etmeyebilirler..Fiyatları nispeten uygun sayılır.İlaçları B.U adlı kişiden mi aldınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egenzo12    1
Bybrs06, Bir saat önce yazdı:

Kardeşim omnigen’i daha önce birkaç kişiye sorduğumda çalıştığını söylemişlerdi.Ama merdiven altı olabilir.Bir  Balkan ve SP etmeyebilirler..Fiyatları nispeten uygun sayılır.İlaçları B.U adlı kişiden mi aldınız?

Hocam şöyle bi arkadaşsan aldım E.U diye kendisininde kullandığını söyledi eğer doğru söylüyorsa gayet estetik bi vucudu var işe yarıyor gibi ama ben daha yeni başladım görücez 

Asaletim, Bir saat önce yazdı:

İyice baktım sadece mega pharma nın sitesi var kodu yazıp orijinal mi değil mi diye bakabilirsin hocam , diğerlerinin sitesi bile yok , ilaçlar sahte gibi duruyor , deneyip 1-2 ay sonra test yaptırarak öğrenebilirsin

Siteyi arayım bende bi sorgulayım teşekkürler ama evet diğerlerinin sitesini bende bulamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egenzo12    1
Asaletim, Bir saat önce yazdı:

CA10FF05-1D14-433C-B42B-CC9522499E58.jpegHocam seri numarası şu batch no yazan yer mi acaba ? 

tarihinde Egenzo12 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Egenzo12, 26 dakika önce yazdı:

CA10FF05-1D14-433C-B42B-CC9522499E58.jpegHocam seri numarası şu batch no yazan yer mi acaba ? 

Aynen hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egenzo12    1

Girdim aynı şu şekil yazdım STA-010 ve bişi çıkmadı yanlış mı yazdım sahtemi anlayamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Egenzo12, 4 dakika önce yazdı:

Girdim aynı şu şekil yazdım STA-010 ve bişi çıkmadı yanlış mı yazdım sahtemi anlayamadım 

Geçmiş olsun hocam , belki içine orjinalinden biraz koymuşlardır yani 100 mg da 30-40 mg orjinalinden olabilir. İlacı tanıdık birinden mi aldınız ? Yoksa internetten mi ? 

IMG_20201013_145032.jpg

IMG_20201013_145021.jpg

tarihinde Asaletim tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    430

Canada yazıyor üstünde baştan gitti bir kere hiç araştırmaya gerek yok ;)))

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egenzo12    1

Sahtemi bilmem ama geçen kürde olduğu gibi prostat ağrısı çekiyorum demek ki doğru yoldayım bilemedim eczane sustanonu bastığımda da prostatım ağrımıştı ilk hafta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Egenzo12    1
Ironmann, 5 saat önce yazdı:

Canada yazıyor üstünde baştan gitti bir kere hiç araştırmaya gerek yok ;)))

Kanada olmasının nasıl bi eksisi var hocam acıklar mısınız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    430
Egenzo12, 21 dakika önce yazdı:

Kanada olmasının nasıl bi eksisi var hocam acıklar mısınız 

Bunu gurupta yuzlerce kez yazdık.Şu an Türkiye'ye yurt dışından ürün sokan 3 kişi var benim bildiğim onlarda hep yakın ülkelerden sokuyorlar.Bu şartlar altında dolar kuru böyle iken kimse Türkiye'ye canada dan Amerikadan ürün sokamaz adamlar irandan testo sokana kadar 40 takla atıyorlar... Bir ara la pharma yi soktular baktılar olmuyor ilaç piyasadan kayboldu black dragon da göremiyorum bayadır anlicagin durum boyle...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Egenzo12, 35 dakika önce yazdı:

Sahtemi bilmem ama geçen kürde olduğu gibi prostat ağrısı çekiyorum demek ki doğru yoldayım bilemedim eczane sustanonu bastığımda da prostatım ağrımıştı ilk hafta

Total testo fsh lh prolaktin testi yaptır anlarsın hocam , prostat ağrısı olup olmaması ile anlaşılmaz bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.