Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Montrey

Bacaktan intramascular injection ve ağrı

Önerilen İletiler

zodiac    5
zodiac, 07.10.2020 - 16:25 yazdı:

Metin abi 26g bacaktan kasa ulaşır mı kesin. Turuncu bulamadım siyah ve kahverengi(26G) var elimde siyah biraz uzun gibi kahve olan da kısa gibi geldi kasa ulaşıp ulaşmadığını anlamanın yolu var mı

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Testocu, 16 saat önce yazdı:

Bacak değil omuz veya kalça enj yeri tercih edilmeli ,

dostum yanlış bilgilendirmeyelim bacak gayette enjeksiyon için uygun bir bölgedir , yaptıracak biri varsa kalçada çok uygundur omuz bunların içinde sonuncu sırada gelir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
zodiac, 37 dakika önce yazdı:

Metin abi 26g bacaktan kasa ulaşır mı kesin. Turuncu bulamadım siyah ve kahverengi(26G) var elimde siyah biraz uzun gibi kahve olan da kısa gibi geldi kasa ulaşıp ulaşmadığını anlamanın yolu var mı

Bunun cevabini verebilecek durumda olan sensin.Bacaklarin yağsiz ve kasliysa, derisi inceyse deriyi gerginlestirip dik bir sekilde kahverengiyle vurabilirsin.Eger deri alti yag dokusu fazlaysa kasa ulasmama durumu olabilir.Kasa girip girmedigini kendin hissedersin.

Turuncu uclu enjektörü internetten bulabilirsiniz.Siyah uc ve enjektör kullananlara sözüm yok, burada amaç dogru sekilde enjekte etmek.Neyle nasil yapildigi önemli değil.İgne korkusu olan ve sevmeyenler icin önerim turuncu uclu enjektördür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 11 dakika önce yazdı:

Bunun cevabini verebilecek durumda olan sensin.Bacaklarin yağsiz ve kasliysa, derisi inceyse deriyi gerginlestirip dik bir sekilde kahverengiyle vurabilirsin.Eger deri alti yag dokusu fazlaysa kasa ulasmama durumu olabilir.Kasa girip girmedigini kendin hissedersin.

Turuncu uclu enjektörü internetten bulabilirsiniz.Siyah uc ve enjektör kullananlara sözüm yok, burada amaç dogru sekilde enjekte etmek.Neyle nasil yapildigi önemli değil.İgne korkusu olan ve sevmeyenler icin önerim turuncu uclu enjektördür.

kesinlikle aynı fikirdeyim @metinavönemli olan enjeksiyonu nasıl yaptığın...Lakin yeşil uç kullanıp çok rahat yapan arkadaşım çok bacak için...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tropico    2

Herkese slm bende geçen kış ilk kürüme tek başladığım için bacaktan vurmaya karar vermiştim ve burada bir yazım olmuştu bir daha hayata böyle bir şeye kalkışmam o ağrılara nasıl dayanmışım işe gidemediğim günleri hatırlıyorum vururken hiç ağrı yoktu çok kolay gelmişti ama ertesi gün uyandığımda of anam of neyse ki mahallede Sünnetçi buldum ona yaptırdım bence kalçadan başka yere yapmak yanlış ama herkesin kendi tercihi 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.562
dukegg, 2 saat önce yazdı:

kesinlikle aynı fikirdeyim @metinavönemli olan enjeksiyonu nasıl yaptığın...Lakin yeşil uç kullanıp çok rahat yapan arkadaşım çok bacak için...

Bunu yorumda belirttim. Enjektör ucunu kisiye birakmak daha doğru.Önemli olan dogru sekilde enjekte etmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Ben bacaktan yapınca ağrısı çok oluyor diye öyle demiştim ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Testocu, 11 saat önce yazdı:

Ben bacaktan yapınca ağrısı çok oluyor diye öyle demiştim ...

dostum ben bacak dışında bir yerden yapmıyorum ne yaptığımdan ne sonrasında 0 ağrı 

1) İlacı steril şekilde enjektörüne çektikten sonra ucu değiştiriyormusun?Çünkü Flakona giren yada ampülün dibinden çekmek için kullandığın uç körelir

2) uç değiştirildikten sonra ben iğneyi yavas sokuyorum ve yavas olarak nazik şekilde ilerliyorum kanırtarak değil 

3) enjektöre kan gelip gelmediğini kontrol etme kısmı sorun yoksa 

4) ilacı kasa yavas yavas enjekte ediyorum bende bu işlem ortalama 20 sn civarında sürüyor

bu seçenekler oluşup iğneyi içerde sürekli oynatmıyorsan , bu ağrının başka sebebi mutlaka vardır.İlacın steril olmayışı , ilacın ilaç olmayışı :) vs

kendine iğne yapma olayı çok basit ve rahat bir işlem değil bazı iinsan streslenip yanlış gittiğinde oldukça ağrı çekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.