Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

sammael1

Ilk ciddi kür sustanon primabolon

Önerilen İletiler

sammael1    4

Merhabalar,

1.5 yıllık deneyimim var şuan boy 178 kilo 58 daha önce 80 kilo idim annemin hastalanması vb vb ve başka ciddi sorunlar yaşadım idmanı bıraktım bu kiloya düştüm daha önce 1 adet 8 haftalık kür yaptım sağolsun hocamın bana sattığı sahte ilaçlar ile sadece su topladım yaklaşık 1 yıl önce idi yeni kür ile idmanlara başlamak istiyorum yeniden. kürüm

1-3 hafta sustanon 250 mg 200 mg
3-9 hafta sustanon 500 mg 400 mg
9-13 hafta sustanon 500 mg 600 mg
13-16 hafta sustanon 250

Kür içi toplam 7 bin kaloriye kadar beslenicem günde

1000g tavuk bonfile
200g dana biftek
1000ml süt
300g yulaf
500g prinç pilavı
300g ton balığı
5 haşlanmış yumurta
200g cicibebe(kaloriyi biraz daha yükseltmek için alternatif başka birşeyde koyabirim)

400 gram karbonhidrat 450 gram proteine denk geliyor haftanın 6 günü sert bir şekilde idmana gireceğim merak ettiğim şey bu mg lerde bu kadar proteini sentezleyebilirmi primabolon ayrıca günde 1 saat havuzda yüzüyorum zor gelişen bir bireyim metabolizma çok hızlı olduğu için yemek yedikten 1 saat sonra falan açıkıyorum tekrar. belki 1-3 hafta için anapolon kullanabilirim kick start için ama şuanlık gereksiz kür sonu teste göre pct yapıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

goktanb    17

Bu dediğin beslenmeyi natural olarak 2 ay devam ettirirsen zaten 70 75 kg civarına çıkarsın hatta o kadar 450g protein kürde bile fazla bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25

hocam normalde çok karışmam benden daha iyi bilenler vardır diye ama bu beslenme hem kalori olarak fazla protein olaraksa tartışmasız abartı fazla. Hem iç organları gereksiz yorarsın. Alacağın kilonun büyük kısmını yağ olarak alırsın proteini ve kaloriyi düşürmeni tavsiye ederim. İyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sammael1    4
aakyez, 25 dakika önce yazdı:

hocam normalde çok karışmam benden daha iyi bilenler vardır diye ama bu beslenme hem kalori olarak fazla protein olaraksa tartışmasız abartı fazla. Hem iç organları gereksiz yorarsın. Alacağın kilonun büyük kısmını yağ olarak alırsın proteini ve kaloriyi düşürmeni tavsiye ederim. İyi forumlar.

yağlanmayan bir bünyeye sahibim o yüzden kürden alabildiğim kadar verim almak istiyorum evet organları biraz yorucak ama günlük harcadığım kaloride çok yüksek 

goktanb, 41 dakika önce yazdı:

Bu dediğin beslenmeyi natural olarak 2 ay devam ettirirsen zaten 70 75 kg civarına çıkarsın hatta o kadar 450g protein kürde bile fazla bence

bu kürün zaten yarısından biraz fazlasını alıyordum kürden alabildiğim kadar verim almak için bu kadar yüksek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
sammael1, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar,

1.5 yıllık deneyimim var şuan boy 178 kilo 58 daha önce 80 kilo idim annemin hastalanması vb vb ve başka ciddi sorunlar yaşadım idmanı bıraktım bu kiloya düştüm daha önce 1 adet 8 haftalık kür yaptım sağolsun hocamın bana sattığı sahte ilaçlar ile sadece su topladım yaklaşık 1 yıl önce idi yeni kür ile idmanlara başlamak istiyorum yeniden. kürüm

1-3 hafta sustanon 250 mg 200 mg
3-9 hafta sustanon 500 mg 400 mg
9-13 hafta sustanon 500 mg 600 mg
13-16 hafta sustanon 250

Kür içi toplam 7 bin kaloriye kadar beslenicem günde

1000g tavuk bonfile
200g dana biftek
1000ml süt
300g yulaf
500g prinç pilavı
300g ton balığı
5 haşlanmış yumurta
200g cicibebe(kaloriyi biraz daha yükseltmek için alternatif başka birşeyde koyabirim)

400 gram karbonhidrat 450 gram proteine denk geliyor haftanın 6 günü sert bir şekilde idmana gireceğim merak ettiğim şey bu mg lerde bu kadar proteini sentezleyebilirmi primabolon ayrıca günde 1 saat havuzda yüzüyorum zor gelişen bir bireyim metabolizma çok hızlı olduğu için yemek yedikten 1 saat sonra falan açıkıyorum tekrar. belki 1-3 hafta için anapolon kullanabilirim kick start için ama şuanlık gereksiz kür sonu teste göre pct yapıcam

Şaka mı bu? Yağsız kütlenin 1.8-2 katı protein 3-4 katı karbo yeterli fazla protein alayım da fazla kas olsun diye bi sacmalık yok.bormal kalori 600-700 üstüne çık ona göre ayarla temiz büyürsün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sammael1    4
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Şaka mı bu? Yağsız kütlenin 1.8-2 katı protein 3-4 katı karbo yeterli fazla protein alayım da fazla kas olsun diye bi sacmalık yok.bormal kalori 600-700 üstüne çık ona göre ayarla temiz büyürsün.

Şaka değil günde sadece vg yapmıyorum yüzme + basketbol ilede uğraşıyorum günde 5 saatim falan gidiyor fazla protein alayım kas yapayım değil olay diyetimi eleştirin diye konuyu açmadım ben

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645

Abi bu yazdıklarını hiç yemeyi denedin mi bir günde ? Şahsen ben bunları 10 öğüne bölsem ilk öğünü sabah 7 de son öğünü gece 23 de yesem bile bitiremem ve bende bisiklet yariscisiyim günde 2-3 saat bisiklet sürüyorum . Bence kürden önce bunları bir gün yemeyi dene abi bitirebilirsen helal olsun :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sammael1    4
Asaletim, Şimdi yazdı:

Abi bu yazdıklarını hiç yemeyi denedin mi bir günde ? Şahsen ben bunları 10 öğüne bölsem ilk öğünü sabah 7 de son öğünü gece 23 de yesem bile bitiremem ve bende bisiklet yariscisiyim günde 2-3 saat bisiklet sürüyorum . Bence kürden önce bunları bir gün yemeyi dene abi bitirebilirsen helal olsun :D

bu kadar değilde bunun yüzde 70ini falan yiyordum evet 700 gram tavuk 100 gram biftek falan diye ama param yoktu öğrenciyim diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
sammael1, 7 dakika önce yazdı:

Şaka değil günde sadece vg yapmıyorum yüzme + basketbol ilede uğraşıyorum günde 5 saatim falan gidiyor fazla protein alayım kas yapayım değil olay diyetimi eleştirin diye konuyu açmadım ben

madem öyle sorduğun soru "merak ettiğim şey bu mg lerde bu kadar proteini sentezleyebilir mi "  

el cevap: sentezleyemez, istersen 1000mg trenbolone 2000mg testosterone al o proteinin çoğu yağa çevirilir. İyi forumlar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sammael1    4
aakyez, Şimdi yazdı:

madem öyle sorduğun soru "merak ettiğim şey bu mg lerde bu kadar proteini sentezleyebilir mi "  

el cevap: sentezleyemez, istersen 1000mg trenbolone 2000mg testosterone al o proteinin çoğu yağa çevirilir. İyi forumlar.

sağol ya teşekkür ederim ilk bbaştan 1000mg tren fazla değil mi ya bi 750 falan girsem olmazmı :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
sammael1, 2 dakika önce yazdı:

sağol ya teşekkür ederim ilk bbaştan 1000mg tren fazla değil mi ya bi 750 falan girsem olmazmı :D 

yazdığımdan bu anlamı çıkardıysan ne desem boş.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
sammael1, 37 dakika önce yazdı:

Birincisi önce adabını takın, ikincisi diyetini eleştirmeyeceksek diyetini neden yazdın? Ya da neden proteini sentezleyebilir mi gibi soru sordun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39

58 kilo bir insanda bu kadar besini kaslara tasiyacak insulin yok be :)) yedigini alttan birakirsin ayni gün olan ic organlarina olur diyetini gozden gecir. 

simdi tekrar baktim da 500gr pilav yazmissin ben onu pismemis pirinc miktari zannettim. Burda 7k kalori olmasi zor tekrar hesapla bence

tarihinde Favorit tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69

Arkadaşlar gayet güzel yazmış. Lakin bende yazmadan duramayacağım. Sen 1 ay boyunca beslenmeyi harfiyen uygula. 1 ay sonra karaciğer (alt ast ) değerlerine baktır. herkezin nedemek istediğini zaten kendin anlayacaksın. 3 aya kalmaz sende karaciğer diye bişey kalmaz. Kaldıkı vucudunda bukadar proteğini sentezleyemez. sana yağ olarak geri döner

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.