Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

guattx123

Kür içi kan tahlili sonuçlarım

Önerilen İletiler

guattx123    0

Merhabalar, 

Yaklaşık olarak 6 haftadır, haftalık 500mg testosterone enanthate ve gunluk 40mg turinabol kullanıyorum. Bugün kan tahlili verdim gidişatı görmek adına çıkan sonuçlar şu şekilde:

Estradiol:114 (Referans değerleri: 7.6 - 43 )

FSH: 0.10  (Referans değerleri: 1.5 - 12.4 )

LH: <0.10  (Referans değerleri: 1.7 - 8.6 )

(Total testosterone henüz açıklanmamış, açıklandığında ekleyeceğim.) 

Estradiol yükseliği için ne önerirsiniz? Elimde nolvadex var şu anda. 

Armidex kullanmam gerekiyorsa eczaneden reçetesiz alınabiliyor mu? daha önce yurt dışında yaşadığım için PCT ilaçları nereden temin ediliyor bir bilgim malesef ki yok.

Herhangi bir şekilde göğüs ucu hassasiyeti ya da herhangi bir şey hissetmediğimden daha önce anti östrojen bir ilaç kullanmamıştım kür esnasında.

Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
guattx123, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar, 

Yaklaşık olarak 6 haftadır, haftalık 500mg testosterone enanthate ve gunluk 40mg turinabol kullanıyorum. Bugün kan tahlili verdim gidişatı görmek adına çıkan sonuçlar şu şekilde:

Estradiol:114 (Referans değerleri: 7.6 - 43 )

FSH: 0.10  (Referans değerleri: 1.5 - 12.4 )

LH: <0.10  (Referans değerleri: 1.7 - 8.6 )

(Total testosterone henüz açıklanmamış, açıklandığında ekleyeceğim.) 

Estradiol yükseliği için ne önerirsiniz? Elimde nolvadex var şu anda. 

Armidex kullanmam gerekiyorsa eczaneden reçetesiz alınabiliyor mu? daha önce yurt dışında yaşadığım için PCT ilaçları nereden temin ediliyor bir bilgim malesef ki yok.

Herhangi bir şekilde göğüs ucu hassasiyeti ya da herhangi bir şey hissetmediğimden daha önce anti östrojen bir ilaç kullanmamıştım kür esnasında.

Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi forumlar.

E2 yüksek gibi ama belirti yok diyorsun, belirti olursa armidex 3 günde bir yarım tablet işini görür ama etki yoksa kullanma kürü baltalar,ikinci sorum aynı kürü ben de düşünüyorum memnun musun küründen değişiminden?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
guattx123    0
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

E2 yüksek gibi ama belirti yok diyorsun, belirti olursa armidex 3 günde bir yarım tablet işini görür ama etki yoksa kullanma kürü baltalar,ikinci sorum aynı kürü ben de düşünüyorum memnun musun küründen değişiminden?

Cevabınız için teşekkürler, armidexi eczaneden reçetesiz alabilir miyim peki ? Evet memnunum kütle artışı olarak olsun güç olarak olsun 3 hafta daha yapıp definasyona cevirmeyi tren ile planlıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
guattx123, 28 dakika önce yazdı:

Cevabınız için teşekkürler, armidexi eczaneden reçetesiz alabilir miyim peki ? Evet memnunum kütle artışı olarak olsun güç olarak olsun 3 hafta daha yapıp definasyona cevirmeyi tren ile planlıyorum.

Tren ile değil de Winstrol denesen? tren ilk defa kullanacaksan çok sıkıntılı bir ilaç.İkinci olarak armidexi eczaneden alabilirsin.

ayrıca @metinav abi arkadaşın E2 değeri yüksek ama herhangi bir belirti hissetmiyormuş senin de yorumunu ben de merak ediyorum açıkcası.

tarihinde Emrahtkty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
Emrahtkty, 8 dakika önce yazdı:

ayrıca @metinav abi arkadaşın E2 değeri yüksek ama herhangi bir belirti hissetmiyormuş senin de yorumunu ben de merak ediyorum açıkcası.

Evet yüksek...Fakat diger değerleri de görmek lazim. Ayrica 6. hafta olmuş lh-fsh sifirlanmamis...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 17 dakika önce yazdı:

Evet yüksek...Fakat diger değerleri de görmek lazim. Ayrica 6. hafta olmuş lh-fsh sifirlanmamis...

Valla Metin abi @metinav ben de bu Lh-fsh olayını bi türlü çözemedim.Kürdeyken  ikisinin de sıfırlanması lazım doğru mudur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

Valla Metin abi @metinav ben de bu Lh-fsh olayını bi türlü çözemedim.Kürdeyken  ikisinin de sıfırlanması lazım doğru mudur?

Evet, disaridan steroid aldiginda, hipofiz bezin lh ve fsh üretmeyi durdurur yani kapanir.Bu sure, kullanilan steroid cesitine göre degisir.Kapanmiyorsa kullanilan steroidde bir sorun olmasi muhtemeldir...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
guattx123    0
metinav, 8 saat önce yazdı:

Evet, disaridan steroid aldiginda, hipofiz bezin lh ve fsh üretmeyi durdurur yani kapanir.Bu sure, kullanilan steroid cesitine göre degisir.Kapanmiyorsa kullanilan steroidde bir sorun olmasi muhtemeldir...

Peki yasimin genc olmasindan dolayi olan Bir durum olabilir mi hocam ? 20 yasina yeni girdim henuz. Ostrojen i baskilamami onerermisiniz?

Prolaktin degerim de 18 cikmis.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
guattx123, Bir saat önce yazdı:

Peki yasimin genc olmasindan dolayi olan Bir durum olabilir mi hocam ? 20 yasina yeni girdim henuz. Ostrojen i baskilamami onerermisiniz?

Prolaktin degerim de 18 cikmis.

Yaşla bir alakası yok, kullandığın testo östrojene fazla dönüştürülüyor, buna dur demezsen libido düşüklüğüne ve meme dokusunda jinekoya neden olur.Duygusal sulugözlü romantik bir insana dönüşmek hiç zor olmaz senin için...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
guattx123    0
metinav, 9 saat önce yazdı:

Yaşla bir alakası yok, kullandığın testo östrojene fazla dönüştürülüyor, buna dur demezsen libido düşüklüğüne ve meme dokusunda jinekoya neden olur.Duygusal sulugözlü romantik bir insana dönüşmek hiç zor olmaz senin için...

Peki hocam yukarida belirtildigi gibi 3 gunde Bir yarim tablet olarak kullansam e2 yi yeterli oranda dusurebilirmiyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
guattx123, 17 saat önce yazdı:

Peki hocam yukarida belirtildigi gibi 3 gunde Bir yarim tablet olarak kullansam e2 yi yeterli oranda dusurebilirmiyim?

Yeter belki fazla bile gelebilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.