Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

metinav    4.793
bozo726, 5 saat önce yazdı:

@metinav pct eylul basinda bitiyor abi 2 ay dinlensem aralikta 4ay only testo enanth 2 ay da propionat ox ve wins ne dersin

İyileştikten eski durumuna geldikten sonra olabilir...Ama ikinci dalga gelebilecegini öngörmeyi unutma 😉

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
bozo726, 4 saat önce yazdı:

@metinav abi pct sirasinda az yag vermek icin cleanbtrol kullansam bi sknti olur mu

Sıkıntı olmaz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19

@HOPBA01 aynen katiliyorum o riske deymez benim moralimi bozan pct de sanki östrojen nim artmis hissediyorum vucut az su tuttu. Gercekten pct de östrojen artiyor mu merak etmiyor değilim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
bozo726, 4 saat önce yazdı:

@HOPBA01 aynen katiliyorum o riske deymez benim moralimi bozan pct de sanki östrojen nim artmis hissediyorum vucut az su tuttu. Gercekten pct de östrojen artiyor mu merak etmiyor değilim 

Herkes Clenbuterol'un kalbe verdiği zararı konuşuyor ama daha büyük zararı maalesef böbreklere veriyor. Böbreklerimiz süngere benzer. Aynı sünger gibi küçük küçük odacıklardan oluşur. Gelişi güzel ve uzun süreli clen ve winstrol tarzı su atıcıların kullanımı bu odacıkların kapanmasına neden oluyor. Zaten yüksek proteinli beslenip kandaki üreyi arttırıyoruz. Böbrek hem bununla hem de su atıcıların etkilerinden zaten çok fazla etkileniyor. Bence kalpten önce böbreklerinizi düşünün. Onun yerine 2 aylık sürede yağ yakmak istiyorsan biraz karb azaltıp bulgura geçersin yağlanmadan hatta yağ yakarak devam edersin. Kür dışında yağlanırsın diye bir şey yok. Beslenmenize dikkat ederseniz gayet formunuzu korursunuz. DNP, Clen, Winstrol tarzı yağ yakıcı veya su atıcılar yarışma zamanı formunda sertleşme isteyen yarışmacıların kullanacağı ürünlerdir. Senin yağ oranında winstrol kullanmak çokta önemli değil. Onun yerine tren acetat alsan kesinlikle daha define olursun.

Saygılarımla..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.