Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

07cesi05

Merak ettigim sorular

Önerilen İletiler

07cesi05    13

Merhabalar öncelikle yaş 20 boy 171 kilo 64 güncel olarak aklıma takılan soruları tecrübeli sizlere sormak istedim,

öncelikle 3 senedir fitness yapıyorum belirli bir kütlelere ulaştım daha sonra iş yüzünden ara vermek zorunda kaldım 4 ay kadar kilo çok vermiştim tekrardan şimdi başladım ve ilk kürüme girdim ama aklıma takılan sorular var,

boldenon 200 mg testo enantat 250 mg pazartesi perşembe enjeksiyon gerçekleştiriyorum yanında ekstra genotropin kullanıyorum çok fazla formumu bozmadan yağlanmadan büyümek için,

aklıma takılan sorular şunlar : pct yaptıgımda tekrardan naturel bir şekilde herşey aynı oluyormu yani eskisi gibi kilo alıp kilo verebilirmiyim metabolizmamda bir değişiklik olurmu birde genotropin çene büyümesi yapıyor diyorlar bizim salonda kullanma falan diyen var organların büyür 2 aydır genotropin kullanıyorum gerçekten etkili 2. Ayda fark etmeye başladım ara sıra cheat yapıyorum formumda bozulma falan olmuyor kilomda bir artış olmuyor bazen çene büyümesi yapıyormu gerçekten süt ürünlerinden uzak duruyorum kalsiyum mu almamam gerekiyor sadece süt ürünlerinden uzak mı durmam gerekiyor bunuda bilmiyorum çene büyümesi olayını tam anlayamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

07cesi05    13

Yanında kürümün multi vitamin kullanıyorum ekstra birşey kullanmıyorum supplementler dışında,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19

Keşke fazla gh dan organımız çenemiz büyüyecek kadar zengin olabilsek :D Arkadaşın da söylediği gibi aylık 1000-2000tllik bütçeler ile o tarz durumlar yaşaman olası değil. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Gh da emin ol  o kullandıgın  6-8 iü lar felan  pek zorlamaz seni . Testo bolde + gh  küründe  2 ayda  kiloda artış olmaması ilginç geldi bana  ürün olarak ne kullanıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
07cesi05    13

Oxygen kullanıyorum hocam 0,3 akşamları enjekte ediyorum genotropini birde testo boldeye daha 4 gün oldu başlayalı :) inşallah bakalım nasıl etki alıcamda gerçekten çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için ellerinize sağlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
07cesi05, 3 saat önce yazdı:

Oxygen kullanıyorum hocam 0,3 akşamları enjekte ediyorum genotropini birde testo boldeye daha 4 gün oldu başlayalı :) inşallah bakalım nasıl etki alıcamda gerçekten çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için ellerinize sağlık

Aynı kürde sayılırız boylar bile nerdeyse aynı  1.75 benim. Ondan zaten marka sordum :)  Ama daha yeni başlamişsin sen . Bende  şuan  4. haftayı bitirdim  8-9kg arası aldım.Bendeki tek sıkıntı enjekteyi bacaktan yaptıgım için baya sivilce oldu eğer enjk. yapacak biri varsa kalçadan yaptır sen :D  Hakkımızda hayırlısı olsun kazasız belasız bitiririz  umarım  

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
07cesi05    13

Teşekkür ederimm bende sivilce var ya yüzümde baya sivilce izleri falan var bacaktan hiç enjekte etmedim hep belden karından koldan iyikide etmemişim :D  Kalçadan bir arkadaşım var eczacı o enjekte ediyor pct yaptıgımda eski hormonlarıma tamamen kavuşurmuyum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
07cesi05, 18 saat önce yazdı:

Teşekkür ederimm bende sivilce var ya yüzümde baya sivilce izleri falan var bacaktan hiç enjekte etmedim hep belden karından koldan iyikide etmemişim :D  Kalçadan bir arkadaşım var eczacı o enjekte ediyor pct yaptıgımda eski hormonlarıma tamamen kavuşurmuyum 

O konu ile ilgili maalesef kavuşamazsın. Tabii bu dediğim hormonal değerler ile ilgili değil. Kan tahlilinde değerlerin eski haline gelir. Kan tahlilinin göstermediği ama hepimizin söylediği asla eskisi gibi değil lafını hep duyarsın. Çünkü senin doğal yapını bozmaması İMKANSIZ. Bir kere vücudumuzun yapısına aykırı. Vücudun ürettiği hormonların kaç katını alıyorsun. Sonra vücut yapısı gereği hep o miktarı istiyor. Anlaman için bilimsel detaya girmiyorum. Haa şu da var. Benim deca kullanıp pct bile yapmayan arkadaşım var ama istisna böyle adamlar. Genelinin söyleyeceği şey hep aynıdır. Hiçbir zaman eskisi gibi değil :D... Yani kas kazanmak için libido ve yatak performansından birazcık feragat etmek bu işin doğasında var. Ben ilk kürüme 26 yaşında girdim. Hiçbir zaman da eskisi gibi olmadı.   

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
weldan, 3 saat önce yazdı:

O konu ile ilgili maalesef kavuşamazsın. Tabii bu dediğim hormonal değerler ile ilgili değil. Kan tahlilinde değerlerin eski haline gelir. Kan tahlilinin göstermediği ama hepimizin söylediği asla eskisi gibi değil lafını hep duyarsın. Çünkü senin doğal yapını bozmaması İMKANSIZ. Bir kere vücudumuzun yapısına aykırı. Vücudun ürettiği hormonların kaç katını alıyorsun. Sonra vücut yapısı gereği hep o miktarı istiyor. Anlaman için bilimsel detaya girmiyorum. Haa şu da var. Benim deca kullanıp pct bile yapmayan arkadaşım var ama istisna böyle adamlar. Genelinin söyleyeceği şey hep aynıdır. Hiçbir zaman eskisi gibi değil :D... Yani kas kazanmak için libido ve yatak performansından birazcık feragat etmek bu işin doğasında var. Ben ilk kürüme 26 yaşında girdim. Hiçbir zaman da eskisi gibi olmadı.   

Altına imzamı atarım kimse gelipte burda boşa maval okumasın  😂 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
07cesi05    13
weldan, 5 saat önce yazdı:

Yani pct yaptıktan sonra birdaha eskisi gibi yatakta  memnun edemiyecekmiyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gordo    67

İlaç kullanan, birden fazla kür yapıp hem teorik hem de pratik bilgiye sahip abilerim daha kapsamlı cevap verecektir ancak testosteron miktarını kullandığınız anabolikten düşük ayarlamak tavsiye ediliyor, 250 mg testo, 500 mg boldenon, deca, sustanon vs ekleyerek kür programı hazırlamanızı öneririm.

Tabii ki bu şekilde de kullanarak yaşadığınız olumlu/olumsuz durumları paylaşırsanız çok güzel olur.

tarihinde Gordo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
07cesi05    13
Gordo, 3 saat önce yazdı:

İlaç kullanan, birden fazla kür yapıp hem teorik hem de pratik bilgiye sahip abilerim daha kapsamlı cevap verecektir ancak testosteron miktarını kullandığınız anabolikten düşük ayarlamak tavsiye ediliyor, 250 mg testo, 500 mg boldenon, deca, sustanon vs ekleyerek kür programı hazırlamanızı öneririm.

Tabii ki bu şekilde de kullanarak yaşadığınız olumlu/olumsuz durumları paylaşırsanız çok güzel olur.

Yeni konu açtım orda gelişmeleri aktarıcagım sizlere :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.