Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aegean Boy

Kürden sonra tahlil sonuclari

Önerilen İletiler

Aegean Boy    3

Merhabalar oncelikle herkese gectigimiz ocakta 8-10 haftalik testo prop. Rimobolon kuru yapmistim 4 hafta da dusuk doz npp eklemistim . Sonra karantina surecinden oturu test ve pct yapamadim malesef bugun gidip test yaptirdim . Diger degerlerim normal fakat anladigim kadariyla total testo ve lh fsh dusuk . Sabah ereksiyonu ve normal ereksiyonumda bir problem yok fakat libido eksikligim var . Sizlerin yorumu ve tavsiyeleri nelerdir ? @metinav @agfitness hocam yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Screenshot_20200716-170608_Drive.thumb.jpg.c4730187ef67a8edd5c81f57049db9d8.jpg

tarihinde Aegean Boy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
Aegean Boy, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar oncelikle herkese gectigimiz ocakta 8-10 haftalik testo prop. Rimobolon kuru yapmistim 4 hafta da dusuk doz npp eklemistim . Sonra karantina surecinden oturu test ve pct yapamadim malesef bugun gidip test yaptirdim . Diger degerlerim normal fakat anladigim kadariyla total testo ve lh fsh dusuk . Sabah ereksiyonu ve normal ereksiyonumda bir problem yok fakat libido eksikligim var . Sizlerin yorumu ve tavsiyeleri nelerdir ? @metinav @agfitness hocam yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Screenshot_20200716-170608_Drive.thumb.jpg.c4730187ef67a8edd5c81f57049db9d8.jpg

Libido için östrojen ve prolaktin gibi değerler daha önemli.Senin testte bunlar yok onun için şu aşamada körün fili tarifi gibi olacak önerilerim :)

15-20 gün boyunca günlük yarım tablet klomen kullanabilirsin...

Veya  4 hafta boyunca haftalık 500 iü hcg enjeksiyonu yapabilirsin...

Doğal bir şeyler düşünüyorsan da ginseng, dhea, maca gibi bitkisel extreler kullanabilirsin...

Hiç bir şey yapmasan da belli bir zaman sonra düzelirsin diye düşünüyorum, çünkü ereksiyon sorunun yokmuş.

Bu arada d vitamini seviyen düşük, takviye olarak kullanman iyi olur.

Geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aegean Boy    3
metinav, 56 dakika önce yazdı:

Libido için östrojen ve prolaktin gibi değerler daha önemli.Senin testte bunlar yok onun için şu aşamada körün fili tarifi gibi olacak önerilerim :)

15-20 gün boyunca günlük yarım tablet klomen kullanabilirsin...

Veya  4 hafta boyunca haftalık 500 iü hcg enjeksiyonu yapabilirsin...

Doğal bir şeyler düşünüyorsan da ginseng, dhea, maca gibi bitkisel extreler kullanabilirsin...

Hiç bir şey yapmasan da belli bir zaman sonra düzelirsin diye düşünüyorum, çünkü ereksiyon sorunun yokmuş.

Bu arada d vitamini seviyen düşük, takviye olarak kullanman iyi olur.

Geçmiş olsun.

@metinav hocam cok sagolun tavsiyeler icin d vitamini alicam mutlaka bugun yaptirdim testi ostrojen ve prolaktin gibi degerler daha sonra cikacakmis . Ben yeni bulk kuru icin tavsiye istemistim hocam siz de sirtimdaki sivilcelerden oturu detox yap demistiniz . Ama karaciger fonksiyonlarimin hepsi tertemiz . Son bir sorum olacak ben bolde test e girmek istiyorum 16-20 hafta 15-20 gun klomen kullandiktan sonra girebilir miyim ? Bi sakinca olur mu ? Ve triptorelin kullansam daha hizli duzelir mi yoksa gerek yok mu dersiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aegean Boy    3
HOPBA01, 1 saat önce yazdı:

Degerli abilerimiz daha dogru yorumda bulunacaktir bana kalirsa belli süre klomen kullanman degerlerini duzeltecektir kafami kurcalayan. Gercekten bu degerle sabah eroksiyonu olman garip 🤔 

Tesekkurler dostum tavsiyelerin icin . Arjinin citruline ve tiribulus kullaniyorum belki onlarin bir etkisidir bilemiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Aegean Boy, 48 dakika önce yazdı:

@metinav hocam cok sagolun tavsiyeler icin d vitamini alicam mutlaka bugun yaptirdim testi ostrojen ve prolaktin gibi degerler daha sonra cikacakmis . Ben yeni bulk kuru icin tavsiye istemistim hocam siz de sirtimdaki sivilcelerden oturu detox yap demistiniz . Ama karaciger fonksiyonlarimin hepsi tertemiz . Son bir sorum olacak ben bolde test e girmek istiyorum 16-20 hafta 15-20 gun klomen kullandiktan sonra girebilir miyim ? Bi sakinca olur mu ? Ve triptorelin kullansam daha hizli duzelir mi yoksa gerek yok mu dersiniz ?

Ben konu basligina göre yorum yapiyorum.Cok fazla konu ve nick'ler aklimda kalmiyor :)

Küre baslicaksan hic bunlarla zaman kaybetme.

Triptoyu unut kullanma...

Karaciger alt, ast degerleri karaciger hakkinda saglikli oldugu yönünde fikir verebilir, fakat sivilce icin glikozun yaga cevrilmesi isini yine karaciger yapiyor ve bunun deride stoklanmasi sebebiyle gerceklesiyor olabilir.Doktorlar bile tam olarak şudur diye tani koyamiyorlar klasik tip bilgilerine göre.Arastirmak ve yapilan calismalari okumak lazim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aegean Boy    3
metinav, 26 dakika önce yazdı:

Ben konu basligina göre yorum yapiyorum.Cok fazla konu ve nick'ler aklimda kalmiyor :)

Küre baslicaksan hic bunlarla zaman kaybetme.

Triptoyu unut kullanma...

Karaciger alt, ast degerleri karaciger hakkinda saglikli oldugu yönünde fikir verebilir, fakat sivilce icin glikozun yaga cevrilmesi isini yine karaciger yapiyor ve bunun deride stoklanmasi sebebiyle gerceklesiyor olabilir.Doktorlar bile tam olarak şudur diye tani koyamiyorlar klasik tip bilgilerine göre.Arastirmak ve yapilan calismalari okumak lazim.

@metinav direk kure girebilir miyim abi bu durum sikinti olur mu yoksa direk kure girip bitisinde duzgun bir pct yapsam daha iyi mi olur ? Kure girsem verim alabilir miyim ayni sekilde ?

tarihinde Aegean Boy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Merhaba 

Npp den nasıl verim aldınız sonraki kürlerimde düşünüyorum da ürün kaliteli miydi 

Temini etmek te sıkıntılı

Küre gireceksen pct yapman zaman kaybı olur, @metinav  da öyle belirtmiş sanırım, ne de olsa doğal sistemin tekrar kapanacak

İyi sporlar 💪🏻 

tarihinde Yigit3541 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aegean Boy    3
Yigit3541, 11 dakika önce yazdı:

Merhaba 

Npp den nasıl verim aldınız sonraki kürlerimde düşünüyorum da ürün kaliteli miydi 

Temini etmek te sıkıntılı

Küre gireceksen pct yapman zaman kaybı olur, @metinav  da öyle belirtmiş sanırım, ne de olsa doğal sistemin tekrar kapanacak

İyi sporlar 💪🏻 

Hocam npp den bayagi verim aldim . Asagida paylasayim npp before afteri . Fakat salonlar kapanip antreman beslenme patlayinca tum kutlemi kaybettim . 

Lh fsh ve testo bu seviyedeyken kure girersen ilaclar tam calismaz verim alamazsin gibi seyler duydum . O kafami kurcaliyor 

Sence 15-20 gun klomenle fsh lh i normal seviyeye getirip oyle mi kure baslayayim yoksa direk kure girip kur sonunda dogru duzgun pct mi yapayim ? Hangisi mantikli olur ?

20200108_232515.jpg

Screenshot_20200301-155457.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
Aegean Boy, 2 saat önce yazdı:

Hocam npp den bayagi verim aldim . Asagida paylasayim npp before afteri . Fakat salonlar kapanip antreman beslenme patlayinca tum kutlemi kaybettim . 

Lh fsh ve testo bu seviyedeyken kure girersen ilaclar tam calismaz verim alamazsin gibi seyler duydum . O kafami kurcaliyor 

Sence 15-20 gun klomenle fsh lh i normal seviyeye getirip oyle mi kure baslayayim yoksa direk kure girip kur sonunda dogru duzgun pct mi yapayim ? Hangisi mantikli olur ?

20200108_232515.jpg

Screenshot_20200301-155457.png

Güzel etki vermiş gözüküyor ne kadar süreyle before after attığın fotolar 

Soruya cevaben de şöyle söylyim @metinavHocam da benzer cevap vermiş.

Kürde zaten testosteron un yükselicek, ve LH fsh normal değerlerinden çok daha fazla testosteron dışarıdan aldığın için normal olarak kapanacak ve dışarıdan almaya devam ettiğin sürece kapalı kalacak. 

Yani küre gireceksen süreyi uzatma gir 

Lh ve fsh İn 0 olması kürde negatif etki yapmaz, zaten ilaç çalışır çalışmaz kapanıcak ikiside. 

Blast and Cruise diyor yabancılar ara vericek sen pct yap Tabiki doğal sistemini aç. 

En azından benim düşündüğüm bu metin hocamın da fikrini almakta fayda var. 

İyi sporlar. 💪🏻 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Aegean Boy, 4 saat önce yazdı:

@metinav direk kure girebilir miyim abi bu durum sikinti olur mu yoksa direk kure girip bitisinde duzgun bir pct yapsam daha iyi mi olur ? Kure girsem verim alabilir miyim ayni sekilde ?

Evet küre girebilirsin, bitince de iyi bir pct yapabilirsin.Kür verimi pct ile ilgili değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aegean Boy    3
Yigit3541, 10 saat önce yazdı:

Güzel etki vermiş gözüküyor ne kadar süreyle before after attığın fotolar 

Soruya cevaben de şöyle söylyim @metinavHocam da benzer cevap vermiş.

Kürde zaten testosteron un yükselicek, ve LH fsh normal değerlerinden çok daha fazla testosteron dışarıdan aldığın için normal olarak kapanacak ve dışarıdan almaya devam ettiğin sürece kapalı kalacak. 

Yani küre gireceksen süreyi uzatma gir 

Lh ve fsh İn 0 olması kürde negatif etki yapmaz, zaten ilaç çalışır çalışmaz kapanıcak ikiside. 

Blast and Cruise diyor yabancılar ara vericek sen pct yap Tabiki doğal sistemini aç. 

En azından benim düşündüğüm bu metin hocamın da fikrini almakta fayda var. 

İyi sporlar. 💪🏻 

Bu fotograflar 10 haftalik kur oncesi sonrasi seklinde . Yanliz nppyi 4-8. Haftalar arasi haftada 200 almistim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.