Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yigit3541

Pct sonrası ve yeni kür

Önerilen İletiler

Yigit3541    124

Merhaba arkadaşlar 1 sene önce küre girdim 10 hafta boyunca devam ettim Kür içerisinde 

500 mg testesteron enentat

250 mg deca

6 hafta günde 30 mg danabol

Haftada 1 mg arimidex

Karaciğer için Milk thistle 

Ekstra supplementleri yazmıyorum. (VİTAMİN, supplement vb) 

Kısa spor geçmişim

Kürüm bu şekilde idi spora uzun bir ara vermiştim ve daha çabuk toparlamak için vücudumu desteklemek istemiştim, daha öncesinde 2 sene aktif yaptığım sporu 3 sene bıraktım ve beslenmem falan da Bi hayli kötü geçti o süreçte çok fazla kilo vermiştim. Karma idmanların hemen sonrasında bu küre başlamıştım, Gvt antrenmanı uyguladım ve elimden geldiğince volume kısmının hakkını vermeye çalıştım ve kas hafızamın da yardımı ile çabuk toparladım. 

PCT olarak 

Son enjeksiyon dan 14 gün sonra 

Günde 50 mg klomen kullandım 10 gün boyunca 

Pct den 1 ay sonra kan testi verdim

Total testesteron düşük çıktı 

Testte lh olmadığı(test ekte) için lh ı yükselttiğimi fakat testislerin cevap vermediğini düşünüp 5000iu choriomon uyguladım ve Libidomu iyi hissedince yeterli geldiğini düşündüm. 

Bu kürde 20 kg aldım, 1-2 kgsini verdim yağ oranım yüksek değil yapı olarak ta yağlı biri değilim, Hard gainer ektomorf olduğumu düşünüyorum.

Vücuduma VİTAMİN ve supplement dışında 8 aydır birşey almadım geçen hafta tekrar kan verdim, Sorum şu bu değerleri bundan sonrasında referans değerlerim olarak kullanabilir miyim, yani ileride Kür yaparsam pct sonrası normalimi ararken bu testi kılavuzum yapabilir miyim? 

Son 4 ayım maalesef hem corona dan hemde bulunduğum bölgeden dolayı sporsuz geçti yani sadece vücut ağırlığımla antrenman yapabildim. 

Sonuçta 1 küre girdim ve hormon dengem biraz bozuldu ama yeteri kadar toparladığımı düşünüyorum yaşım da bu konuda etkili. 

Geçen hafta girdiğim kan testi ekte (maalesef e2 istememiş doktor) 

Yeni yapmayı düşündüğüm Kür 

Only Deca olarak düşünüyorum ilk 6 hafta yanına Dianabol ekliyebilirim. 

Düşüncelerinizi ve yapıcı eleştirilerinizi duymak isterim. 

20200710_124643.jpg

tarihinde Yigit3541 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yigit3541    124

Pct den 8 ay sonra verdiğim kan değerlerim e2 yok

Referans yapmak istediğim değerlerim bunlar 

20200710_125841.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565

Değerlerin kür öncesiyle çok farklı değilse, kendini kür öncesi durumla performans olarak aynı hissediyorsan bu testi baz alabilirsin...Fakat total testonun normal şartlar altında 23 olması mümkün değil, bir hata olabilir.Yaptığın pct doğru olmadığı için geri dönüşün gecikmiş, ama sonrasında toparlamışsın.Bundan  sonra, en az kür kadar pct yi de önemsemeni tavsiye ederim...

Kolay gelsin şimdiden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
HOPBA01, 11 dakika önce yazdı:

Abi test rakamlari baz alınıyor anladim kadariyla normalde 1.75/8 dir ama bazı testlerde hastaneden hastaneye degisiyor bu arkadaşınkini oranlarsak 5-6 arasi oluyor haralde

Testi yapan laboratuvarın ölçeklendirmesi neyse ona göre çıkıyor sonuçlar.Ama uluslar arası değerlere uygun olduğunda anlamak daha kolay.Cinsiyet farkı da var, ve mesela kadın için farklı fizyolojik dururmlarda farklı değer aralıkları geçerli oluyor.Hastane olması yüzde yüz doğru olduğu anlamına gelmiyor.Kullandıkları test cihazları ve metodları kadar, bu testi yapan kişilerin ne derece yetkin oldukları da önemli.Mesela üniversite hasatanelerinde çoğu bölümde hep son sınıf öğrencileri çalışıyor zorunlu staj gibi...

Ng-pg-mg /ml-L vb. ölçütlere göre okuma farklı olur.Birbiri arasında dönüşüm yapılması gerekebilir...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 24 dakika önce yazdı:

Değerlerin kür öncesiyle çok farklı değilse, kendini kür öncesi durumla performans olarak aynı hissediyorsan bu testi baz alabilirsin...Fakat total testonun normal şartlar altında 23 olması mümkün değil, bir hata olabilir.Yaptığın pct doğru olmadığı için geri dönüşün gecikmiş, ama sonrasında toparlamışsın.Bundan  sonra, en az kür kadar pct yi de önemsemeni tavsiye ederim...

Kolay gelsin şimdiden.

Bundan sonra dediğiniz gibi doğal değerlerime dönmek için pct yi ve takibini iyi yapmayı düşünüyorum, her gün tecrübe edinip yeni şeyler öğreniyoruz biraz bilinçsizlikle o zamanda öyle bir hata yapmıştım. 

Testesteron ölçümünde birim verilmemiş, tekrar test yaptırabilirim serbest testestoronu falanda görmek istiyorum açıkçası

Yaşım 21 buna göre sizce bu değerler nasıl

@metinav

Kendimi Kür öncesi ile aynı hissediyorum 

Libido güç vb olarak yani referans değerim kabul edebilirim diyorsunuz. 

Teşekkürler bilgiler için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Yigit3541, 2 saat önce yazdı:

Bundan sonra dediğiniz gibi doğal değerlerime dönmek için pct yi ve takibini iyi yapmayı düşünüyorum, her gün tecrübe edinip yeni şeyler öğreniyoruz biraz bilinçsizlikle o zamanda öyle bir hata yapmıştım. 

Testesteron ölçümünde birim verilmemiş, tekrar test yaptırabilirim serbest testestoronu falanda görmek istiyorum açıkçası

Yaşım 21 buna göre sizce bu değerler nasıl

@metinav

Kendimi Kür öncesi ile aynı hissediyorum 

Libido güç vb olarak yani referans değerim kabul edebilirim diyorsunuz. 

Teşekkürler bilgiler için

Bence gayet iyi değerlerin.Kendinde iyiyim diyorsan olay bitmiştir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124
metinav, 3 saat önce yazdı:

Bence gayet iyi değerlerin.Kendinde iyiyim diyorsan olay bitmiştir :)

Gayet iyi hissediyorum fakat e2 nin ve serbest testo değerlerimi de öğrenmek istiyorum

Heralde özel hastane gerekecek fiyatları konusunda bilginiz var mı? 

@metinav

küre girdikten sonra normal değerlerime dönmemde yardımcı olucağına düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
Yigit3541, Bir saat önce yazdı:

Gayet iyi hissediyorum fakat e2 nin ve serbest testo değerlerimi de öğrenmek istiyorum

Heralde özel hastane gerekecek fiyatları konusunda bilginiz var mı? 

@metinav

küre girdikten sonra normal değerlerime dönmemde yardımcı olucağına düşünüyorum 

Test ücretleri hakkında bilgim yok, yaptırdığın kuruma ve bölgeye göre fiyat farkları olacaktır.Free testonun fiyatı diğerlerinden yüksek diye hatırlıyorum.

Parayla yaptıracaksan, bulunduğun yerde özel laboratuvar var mı bir araştır.Hormon tahlili yapabilecek kapasitedeyseler fiyatları daha uygun oluyor.Diğer taraftan özel hastanelerde de laboratuvarlar muayeneye gerek olmadan istenilen testi yapıyorlar, fiyatları teste göre değişiyor sorabilirsin.Ben en uygunu bulmaya çalışıyordum şimdiye kadar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Tekrardan merhaba bugün hastaneye gittim üroloji polikliniğine,

Doktora sporcu olduğumu steroid kullandığımı hormonlarımı kontrol etmek için test yaptırmak istediğimi söyledim,oda yapamıyıcağını söyledi biraz dil döktükten sonra zar zor ikna ettim ama sonuçlar kafamı karıştırdı,bu sonuçların yanlış olma şansı var mıdır ? 

Saat 3 te tok karna verdim doktor versem bile sonuçların doğru olmayacağını söyledi,bu konuda ona çok katılmadığım için kan verdim.

1 ay önceki kan değerlerimle arasında çok fazla fark var ve hiçbir ürün kullanmadım sadece beslenme ve vitaminler vardı,Libido ve ereksiyon gayet yerinde hissediyorum idmanlarda da gücüm yerinde.

5f74c717e899d_kt.thumb.png.203980e7182c9fbc053565fe27dc377f.png

aşağıdaki de 1.5 ay önceki testim,ikiside devlet hastanesi 5f74c73ff1005_tunceli09_07_2020.thumb.png.7163bb6cce9d47553a8053509b649794.png

Yarın veya haftaya tekrar test yaptırıcam özel veya lab düşünüyorum.Burada lablar ile konuştum 600 tl üstü fiyat söylüyorlar o yüzden şuan bulmakta sıkıntı çekiyorum.

1ay.thumb.png.8a2a91985550aa57890212d3a8210f3a.pngbu

değerler de 1.5 ay önceki değerler tam çıkmadığı için atıyorum

Bugün sabah verdiğim de kan değerlerim bu şekilde kafam karıştı 🤨

@metinav

Bu durum neden oluşabilir abi düşüncelerini merak ediyorum açıkçası

Bu arada devlette test yaptırmak baya Bir zor özel lablar ile tekrar görüşüyorum şimdiye kadar aldığım en düşük fiyat izmirde 500 tl daha altını bulamazsam yaptırıcam,haftaya

Screenshot_20201001-135636_e-Nabz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: berhan48
      Merhaba arkadaşlar.
      Bulk kürümün 5.haftası bitti 6. Haftaya gireceğim.
      Haftalık olarak;
      500mg testo enat 400 mg boldenon Sorularım:
      Kürümü sizce testoyu 750 ye boldenonu 600e çıkarmalı mıyım? Sonuçta uzun bi süreç var 1 ay boyunca yükleme yapmam fayda sağlar mı? (1.90) 89 kilo başladığım kürümde Şuan aç karna 97 kilo civarı geliyorum. Hedef 110-115,16 ila 20 hafta civarı bitirmeyi düşünüyorum. ( GÜNCEL FOTOĞRAFLARIMI YÜKLEDİM) Teşekkürler şimdiden.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.