Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rcanbilgic

Kür hakkinda yorumlar ve tavsiyeler

Önerilen İletiler

rcanbilgic    0

Uzun uzun arastirmalar sonunda yapacagim kur icin karar kilmis bulunuyorum. Hem maddi acidan zorlamayacak, hemde uzun sure devam ederek, fiziki yapima uygun olarak buyume saglayacak kure peptidturkiye ailesinin yardimlari ile karar verdim.

Not: Actigim konulara cevap veren herkese ve @Bay-T hocama cok tessekkurler.

Oncelikle 1.84 boyunda 87 kg ve %15-16 yag orani 1 bucuk senedir aktif bir sekilde spor yapiyorum. Kilomdan ve yag oranimdan da anlasilacagi gibi endo-mezo tipinde bir genetigim var.

Hacim kazanmak benim icin hic bir zaman sorun olmadi, ancak her zaman kas ile beraber yuklu miktarda yag da depoladim. Bu yuzden artik kuru bir sekilde buyumek istiyorum.

Kur plani su sekilde:

1-60 gun >> Hgh fragment 176-191 // her sabah 200mcg

1-60 gun >> Ghrp-2 // ant. sonrasi ve yatmadan once 2x100 mcg

1-60 gun >> mod grf 1-29 // ant. sonrasi ve yatmadan once 2x100 mcg

1-60 gun >> PEG-MGF // ant. sonrasi 100mcg

1. Kur minimum 60 gun surecek, maddi durumuma gore 90-100 gune kadar uzatabilirim

2. Bencede follistatin 344 bu kurde cok iyi olurdu ama 60 gunluk follistatin icin yeterli butcem yok maalesef.

3. Ghrp-6 yerine ghrp-2 aldim cunku kalori tuketme konusunda sikinti ceken biri degilim, 4000-5000 kalori benim icin pek sorun degil

4. 1 hafta onceye kadar yaptigim kurun sonunda 30 gun kadar igf-1 lr3 kullandim (100mcg) bu yuzden kuru 90-100 gune uzatirsam, mgf yerine igf-1 lr3 ekleyebilirim( bu konudaki yorumlarinizi merak ediyorum)

Kabaca durum bu, her turlu oneriniz ve yorumunuzu merakla bekliyorum. Siz ustadlardan alinacak her bilgi cok degerli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ZYZZ    41

Peptid üzerine düşük bütçeli yüksek performans sunacak en iyi kürlerden biri olmuş tebrikler.

MGF hangi kas grubu için düşünmektesiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rcanbilgic    0

Peki gece yerine en iyi alternatif hangi zaman dilimi olmali?

Kol veya omuz da uygularim buyuk ihtimalle. Malum buyuk kollar her zaman daha cazip :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kol veya omuz da uygularim buyuk ihtimalle. Malum buyuk kollar her zaman daha cazip :)

Gün içi 4 saat aralıklarla toplam iu vurabilirsin ben öyle yapıyordum yinede @Roidmax hocamız en doğrusunu bilir. :roll::crs

Kol soğuk kaç cm hocam ? sıcak kaç ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    51

Sabah kalkınca aç karna ve antrenman sonrası hemen vurulabilir. Ve enjeksiyon sonrası 30 45 dakika arası beklemek de uygun olabilir, GHRP'nin vücutta üretim mantığını da düşünürsek. Burada amaç GHRP adı verilen ve vücudun açken ürettiği hormonu yine aynı koşullarda vücuda vermektir.

GHRH türevi peptidi kullanırken de antrenman sonrası GHRP ile beraber ve gece yatarken alınabilir.

Ancak diğer kullanacağınız ürünlerle beraber kullanım ve enjeksiyon biraz karmaşık hale geliyor.

Bu durumda aşağıdaki şekilde durumu toparlayabiliriz. Tecrübeli arkadaşlar da bu zamanlamaları onaylarsa sevinirim.

Sabah aç karna-GHRP2 + HGH Frag (Sonrasında 30-45 dakika bir şey yenmemeli.)

Antrenman öncesi-MGF (Eğer PEG-MGF alacaksanız, MGF'nin 5-7 dakika arası yarılanma süresi ait olanı kullanılacaksa antrenman sonrası alınabilir.)

Antrenman sonrası-GHRP2 + Mod GRF 1-29 (Sonrasında 30-45 dakika bir şey yenmemeli.)

Gece yatarken-Mod GRF 1-29

Aslında size verdiğim konudaki kullanım koşulları ve o konunun başında verdiğim linkte bulunan GHRP ve GHRH'yi anlatan konuları okuyunca, kullanım mantığını çok daha iyi öğreneceksiniz. O konular tamamen araştırmalara dayalı olan yazılardan çeviridir. Hiç bir cümle katmadım ayrıyetten.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Peptid konusunda da Bay-T, ZYZZ, american-story, SPECTRE gibi tecrübeli arkadaşların da zamanlama konusunda fikrini alınız. Benden fazla peptid tecrübesine sahip kişilerdir.

Gün içi 4 saat aralıklarla toplam iu vurabilirsin ben öyle yapıyordum yinede @Roidmax hocamız en doğrusunu bilir. :roll::crs

Kol soğuk kaç cm hocam ? sıcak kaç ?

Estafurullah hocam, ben de araştırarak, sorarak, yapabilirsem de deneyerek öğreniyorum. Sonuçta her şeyi bilemeyebiliriz. Eğer yanlış bir bilgim var ise hepimiz bunu da bir şekilde düzeltiriz. Burada amaç herkese en doğru bilgiyi göstermek. Sizler gibi de değerli ve bilgili üyelerimiz olduğu sürece bu amacımıza ulaşırız.

Yorumunuz için de ayrıyetten teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rcanbilgic    0

@roidmax hocam bilgileriniz ile kur daha verimli ve daha zararsiz hale geliyor. Bunlari ogrenmen hem benim icin hem bilgi arayan arkadaslar icin cok iyi olmustur.

@ZYZZ hocam, elbette kure baslar baslamaz fotograflari paylasmaya baslayacagim ve tabi kur sonunda da oyle.

Umarim bu paylasimlar diger arkadaslar, abiler icinde verimli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rcanbilgic    0

Herkese tekrardan merhaba, konu kirliligi olamamasi amaciyla sorularimi buradan soracagim.

Konuda bahsettigim küre bu gun itibari ile basladim. Cok gecikti malesef ancak kur ile ilgili herseyim hazir en sonunda.

Neyse sorularima gelecek olursak, genel olarak ilaclarin anlik yaptigi etkiler ile ilgili olacak.

1. Sabah uyanir uyanmazettim belirttigim dozlarda hgh-fragment 176-191 ve ghrp-2 enjekte ettim. Ancak enjeksiyondan en gec 5 dk sonra ciddi halsizlik bas gosterdi.

2. Ant. Once belirttigim dozda, calisacagim kas grubuna peg-mgf enjekte ettim. Bu sefer de enjekte ettigim kaslarda cok enteresan bir aci ve ciddi bir kasilma hissi olustu, ve 2-3 dk sonra gecti.

Not: antrenman verimim her zaman ki gibiydi.

Benim sorum bu etkiler normal midir? Yoksa ilaclarin sahteligi ile ilgili bir durum soz konusu olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.297
Herkese tekrardan merhaba, konu kirliligi olamamasi amaciyla sorularimi buradan soracagim.

Konuda bahsettigim küre bu gun itibari ile basladim. Cok gecikti malesef ancak kur ile ilgili herseyim hazir en sonunda.

Neyse sorularima gelecek olursak, genel olarak ilaclarin anlik yaptigi etkiler ile ilgili olacak.

1. Sabah uyanir uyanmazettim belirttigim dozlarda hgh-fragment 176-191 ve ghrp-2 enjekte ettim. Ancak enjeksiyondan en gec 5 dk sonra ciddi halsizlik bas gosterdi.

2. Ant. Once belirttigim dozda, calisacagim kas grubuna peg-mgf enjekte ettim. Bu sefer de enjekte ettigim kaslarda cok enteresan bir aci ve ciddi bir kasilma hissi olustu, ve 2-3 dk sonra gecti.

Not: antrenman verimim her zaman ki gibiydi.

Benim sorum bu etkiler normal midir? Yoksa ilaclarin sahteligi ile ilgili bir durum soz konusu olabilir mi?

Merhaba;

İlaç resimlerini burada paylaşmanızı rica edeceğim.

1- Bu normal yapabiliyor bunun önüne geçmek için enjeksiyon öncesi 30,60 dk kadar 3 çorba kaşıyı yada 2 çorba kaşığı zeyin yağı için bu olmayacaktır.

2- Bunu yapar çok normal ovuşturmayın sakın enjeksiyon yapılan yeri ve vuruluş açısına dikkat edin. Toparlanmada yapabilir nokta gibi şişlik ama geçer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.