Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Emrah

Ilk kür

Önerilen İletiler

Emrah    1.409

Herkese merhabalar daha önce konu açmıştım biraz daha beklememi söylediler ilk kür için ben şimdiden bilgi toplamaya başladım ilk kür için testo e ve turinabol düşünüyorum danabola göre daha az su tuttuğu icin aslında yanlarına bolde de koyacaktım fakat boldenin 1 sene sonra bile kanda sıkıntı çıkarttığı ve ilk kürde denemek icin testoyla başlamak gerektiğini düşündüm bilgili abilerden yorum isteyeceğim alt tarafa etiketleyecegim kusura bakmasınlar.İstenilirse tekrar foto eklerim yaş 21 boy 187 kilo 85

@Equipoise@agfitness@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
Testocu, 9 saat önce yazdı:

Sade testo bile yeterli olabilir ..

Doğrudur olabilir ama ben yanına turinabol de koymak istiyorum açıkçası vücudunda tepkisini görmek icin belki pct yapmaya bile gerek kalmaz kür sonunda o biraz şans işi haftalık 500 mg testo iyimidir peki bir de kaç hafta kür önerirsiniz 10 hafta iyi midir bu şekil? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
agfitness, 42 dakika önce yazdı:

Teşekkürler danıştığın için,

Ben şahsi olarak kişinin genel künye bilgilerini, sağlık ve spor geçmişini bilmeden ve "ön-yan-arka" pozları olmadan değerlendirmeyi ve yorum yapmayı doğru bulmuyorum.
Bu bilgilere sahip olduktan sonra daha detaylı ve daha güvenli şekilde ilerleme sağlanabilir.

Sağlıklı sporlar... 

Hocam ekledim resimleri fakat bu konuyu konuşmuştuk sizle hemen gitme biraz daha doğal devam et dediniz ben de öyle yapacağım ocak-subat gibi kür yapmayı düşünüyorum yani bi süre daha devam doğal amacım bilgi almak ve bana en mantıklı gelen kür testo e ve turinabol eklenecek başka bi şey var mıdır? @agfitness

9C2709C5-5529-4EA7-B1EE-F3C50131A5D5.jpeg

CFF16C2A-DC1D-4742-B959-0EEADE316F16.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Testocu, 1 saat önce yazdı:

Min  8 hafta olmalı üstüde olabilir 

Teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Equipoise, Bir saat önce yazdı:

Min 12 hafta testo turinabol yapabilirsin 

Hocam kaç mg vurmalıyım peki onu da yazar mısınız kusura bakmayın bilgim yok bazıları 250 mg başla 500 çık diyor bazıları direk 500 vur diyor haftada kaç kere vuracağım mesela tek gün mü iki gün mü? @Equipoise

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
agfitness, 17 dakika önce yazdı:

Hatırladım şimdi pozları görünce evet. Kombinasyonun güzel yanına eklemek istersen Primo ekle temiz ve daha oturaklı gitsin istersen kürün. Veya 2 enjeksiyon eklemek istemezsen de Testo + Turina ilerleyen dönemde de yanına Proviron ekleyerek devam edilebilir. 12 veya 14 haftalık bir kür gayet güzel ve yeterli olacaktır ilk etapta.

Sağlıklı sporlar...

Hocam primo düşündüm ben de eczane malı sonuç da fakat prostatı tetiklediği için biraz ürktüm açıkcası proviron da sanırım testo arttırıcı bir ürün bildigim kadarıyla yanlışım varsa düzeltin peki proviron kaçıncı haftada eklenmeli ve nasıl kullanmalı örneğin 12 haftalık bir kürde? @agfitness

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence başta ilaçla bir tanış dozajları arttırırsın sonra. 500 ü hissetmeyince bu sefer 750-1000 isticeksin.250 ideal 4-5 hafta sonra 500 yaparsın.

Ve tek kür degil dozajları ayarlarken ileriki kürlerinide düşün

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
asdasd
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Emrahtkty, 31 dakika önce yazdı:

Hocam kaç mg vurmalıyım peki onu da yazar mısınız kusura bakmayın bilgim yok bazıları 250 mg başla 500 çık diyor bazıları direk 500 vur diyor haftada kaç kere vuracağım mesela tek gün mü iki gün mü? @Equipoise

Ben 250 taraftarıyım da sen pazartesi perşembe toplam 500 vurabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Equipoise, 6 dakika önce yazdı:

Ben 250 taraftarıyım da sen pazartesi perşembe toplam 500 vurabilirsin. 

Teşekkür hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
agfitness, 6 dakika önce yazdı:

Proviron günde 50mg son 6 hafta kullanabilirsin turinadan çekilirken Proviron ile desteği verirsin.
Primo konusunda da eğer genetik olarak yatkınlığın var ise prostatı etkiler ama 1 kür yaptın diye hemen prostattan problem yaşayıp mahvedecek şekilde değil Primo sadece tetiklemektedir. Fakat böyle düşünürsek her anabolik kırmızı kan hücrelerini arttırıyor, hepsi böbrek ve karaciğeri yoruyor ve hepsi kalp sağlığını bir yerden sonra olumsuz etkiliyor. Bu tamamen piyango olayı. Varsa bir şey olacağı Primo değil yalnızca testo ile dahi bu ortaya çıkabilir. Ayrıca Boldenon'dan daha masum olduğunu bizzat kendi üzerimde de gözlemledim, çok fazla da yaşayan kişi var son yıllarda.

Yok yine de cesaret edemiyorum diyorsan daha önce belirtmiş olduğum gibi sadece Testo + Turina + son 6 hafta proviron da yapabilirsin sadece
Veya Testo + Masteron + Turinabol ve son 6 hafta Proviron desteği ile yine temiz ve oturaklı kas kütlesi inşaa etmeye katkı sağlayabilirsin.

Fakat söylemedi deme işin en az yüzde 50'si çok iyi beslenme ve çok akıllı şekilde ayarlanmış idmanlar ile asker gibi disiplinli yaşamaya bakar. Yoksa dünyanın ilacını da kullansan balon gibi şişer şişer sönersin.

Sağlıklı sporlar...

Hocam teşekkür ettim tekrar benim bildigim kür antrenmanında hareketleri nizami yaparak hafif kilolarla kasa yedire yedire çalışıp iyi beslenmek şazım doğru mudur? @agfitness

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
agfitness, 16 dakika önce yazdı:

Hafif değil kuvvetinin yüzde 80'ine denk gelecek şekilde zorlayıcı bir idman olacak fakat senin yedire yedire tabirin gibi negatif ve pozitifleri yavaş ve kontrollü yaparak uygulamalar çok daha kalıcı ve olumlu etkiler sağlayacaktır. Fakat bu konunun yeri ayrı. Daldan dala atlama olmasın. Sana küründe başarılar dilerim.

Sağlıklı sporlar...

Hocam son sorum equipose hocamın dediği gibi haftada 2 gün 250-250 mg mi önerirsiniz yoksa tek gün 500 mgmi? @agfitness

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
agfitness, 1 dakika önce yazdı:

Ben her zaman için 1 ampul üzerindeki dozları bölüştürme tarafındayım. Bunun nedenleri de;
- vücudu daha az yormak
- ilacın hafta içerisinde kandaki plazma seviyesinde oluşturacak dalgalanmaları önlemek
- ilacı sürece yayarak vücudun daha rahat emilim yapabilmesini sağlamak.

son olarak da ilk 2 hafta 250mg sonraki haftalar 500mg ve en son iki hafta tekrar 250mg'a indirerek bitirilebilir. Yani;

Testo için toplam haftalık 500mg
Primo (kullanacaksan) haftalık 300mg veya 400mg
Masteron (kullanacaksan) haftalık 300mg - 400mg
Turinabol - ilk hafta günlük 20mg - ikinci haftadan itibaren günlük 40mg - son iki hafta tekrar 20mg indirerek (toplamda 6 veya 8 hafta) kullanılabilir.
Proviron - günlük 50mg olacak şekilde (son 6 hafta) kullanılabilir.

Bundan öteye de arkadaşlar yardımcı olsun, sen de bol bol araştır acele etme bu işler şakaya gelmez bir şeyi eksik yaparsan kırık sandalye ayağı gibi kıç üstü oturtur adamı. Bol bol bilgilen iyice kafanda şekillensin neyi nasıl yapabileceğinin mantığı öyle başla. Herkesi dinle ama herkesin lafıyla kafanı çorba etmemeni tavsiye ederim. Tekrar başarılar.

Sağlıklı sporlar...

Hocam gerçekten hiç üşenmeden tane tane yazmışsınız allah razı olsun sizden muazzam bir insansınız sizin gibi ilgili ve bilgili insanlar olduğu icin ne kadar şükretsek az dediğiniz gibi biraz daha bilgi toplamaya devam..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

@agfitness hocam tekrar rahatsız ettim kusura bakmayın kür boyunca milk thistle ve enginar suyu kullanmayı düşünüyorum karaciğer için uygun mudur uygunsa gümde kaç tane milk thistle ne kadar enginar suyu tüketmek gerekir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Yanına boldenone ekle bence , primo ile WC den cıkamazsın tahminim .. ( kürlük bir vücut görmedim bence daha erken söylediğin gibi )

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
agfitness, 2 dakika önce yazdı:

Emrah merhaba, şimdi bu söyleyeceklerimi direkt kişisel olarak algılama, senin vasıtan ile herkese yönelik yazıyorum. Farklı soruların için lütfen farklı başlıkları öncelikle incelemeni tavsiye ederim, halihazırda bu tip kür öncesi - kür esnası - kür sonrası takviyeler ile ilgili bir sürü konu ve konuşmalar mevcut. Onları inceleyerek bilgi birikimini arttırabilirsin. Olur da aradın taradın bulamadığın aklındaki sorunun benzerini, o zaman ilgili sekme içerisinde oraya uyacak şekilde başlıklar açarak oradan yanıtlarını alabilirsin. Yardımcı olmayı severim elbette fakat ben sürekli olarak burada bir kişiye yoğunlaşarak ilgilenemem, diğer arkadaşlar da zaten yorumlarını tecrübelerini ekleyeceklerdir. Çünkü bir yerden sonrası özel hocalığa girer ve prensip olarak bir kişi ile bir yere kadar ilgilenebilirim. Sanki burası benim özel websitemmiş de özel hocalık yapıyormuşum gibi görünmesinden hiç hoşlanmıyorum. Teşekkürler etiketlemen ve söylediklerimi dikkate alışın için fakat durum söylediğimden ibaret. Yine farklı konularda vakit oldukça elden geldikçe ve cevaplamaya uygun bulursam kendi yorumumu eklerim kendimce.

Sağlıklı sporlar...

Haklısınız hocam mazur görün..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Testocu, 12 dakika önce yazdı:

Yanına boldenone ekle bence , primo ile WC den cıkamazsın tahminim .. ( kürlük bir vücut görmedim bence daha erken söylediğin gibi )

Ne bolde ne primo düşünmüyorum ya testo e ve turinabol 6.haftadan sonra proviron ile başlayacağım vücudu görmek açısından ilerleyen zamanlarda testo bolde ya da testo primo gibi kombinasyonlara yönelmeyi düşünüyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

@agfitness Abim merhaba hayırlı Cuma’lar rahatsız ediyorum seni tekrar kusura bakma.Bu kürde turinabol yerine anapolon koysak sence nasıl olur görüşünü merak ediyorum açıkcası bu konuda teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
agfitness, 5 dakika önce yazdı:

Emrah, turinabol ayrı dünya anapolon ayrı dünya. Anapolon üzerine yorumlamalarda bulunmuştum takip etmedin galiba. Anapolon tablet formu olduğu gibi avrupada likid formda da bulunuyor artık enjeksiyonluk. Çok güçlü bir ilaçtır. Turinabol her ne kadar temiz bir ilaç olsa da sonuçta özellikle Oral formdaki ilaçlar Karaciğer ve Böbrek üzerinde daha baskılı haldeler. Kaldı ki Anapolon'u sen düşün artık o kadar güçlü ilacın Karaciğer ve Böbrek üzerindeki baskısını. Her zaman diyorum güzel kardeşler basamakları teker teker çıkın acele etmeden. 3er 5er atlamakla olmaz ayak kayar, ucuna denk gelir bişey olur çıktığın bütün basamakları yuvarlana yuvarlana kemiklerini kırıp sağını solunu kanatarak inmeyi kim ister ? En az 2-3 yarışma atlatırsın sonra yeni maceralar denemek istersen o zaman kabul edilebilir belki ama amatör klasmanda hele ki bir ya da iki kür yapmak ile hemen büyük ilaçlara sarılmak akıllıca değil.

Sağlıklı sporlar...

Tamamdır abim aldık mesajı anapolon bize uzak şimdilik..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
agfitness, 59 dakika önce yazdı:

Hadi bakalım umarım öyle olur :D

Sağlıklı sporlar...

Arda abı biliyorsun senin sözün benim için senet sen sıkıntı diyorsan sıkıntıdır biz testoE+Turinaboldan vazgeçmeyelim 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Emrahtkty, 10.07.2020 - 15:04 yazdı:

Arda abı biliyorsun senin sözün benim için senet sen sıkıntı diyorsan sıkıntıdır biz testoE+Turinaboldan vazgeçmeyelim 😂

Kürün nasıl gitti dostum bende aynı kure giricem ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Cuneyt, Bir saat önce yazdı:

Kürün nasıl gitti dostum bende aynı kure giricem ?

5.5 hafta oldu dostum ufak ufak değişim gelmeye başladı fakat 9-10.haftalarda bariz değişim olacak anca ilaç oturur vücuda 6.5-7 kilo aldım clean bulk beslemiyorum karbonhidrat yüklüyorum günde 1.3-1.4 kg pirincim var  mesela deadliftte 130-140 gördüm Kİ spora başladığımdan beri ilk defa 1 Aydan beri yapıyorum bakalım neler olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: toronto21
      Merhaba kısa bir süre içerisinde küre girmeyi planlıyorum.
      Kürden önce kan testleri için randevu tarihini beklemekteyim kür detaylarım şu şekilde:
      TESTO BOLDE DİANABOL Almam gereken  vitamin ve koruyucular neler olmalı şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: damdeok
      Merhaba arkadaşlar,
      Bi süre yurtdışında olacağım ve şuan bana testesteron enantat lazım bu sürede Prag ve Budapeşte'de bulunacağım.
      Bu şehirlerde reçetesiz bi şekilde eczaneden alabilir miyim? Nasıl temin edebilirim? Türkiye'de orijinal ürün bulmak zor olduğu için gitmişken getireyim diyorum daha önce getiren veya bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
    • Yazan: batıkan
      Arkadaşlar merhaba. küre girme kararı aldıktan sonra yaptırmam gereken testleri yaptırdım. 3 senedir doğal olarak bu sporu yapıyorum beslenme antrenman ve uyku düzenim gayet makul seviyede. yaptırdığım test sonuçlarında total teststeronum sınırın baya üzerinde çıkmış, bu herhangi bir sağlık sorununa mı işaret ediyor yoksa normal bir durum mu ? 
      Zannedersem araştırdığım kadarıyla bana bir diğer gerekli olan serbest testesteron seviyemi ve shbg düzeyini bilmek onu doktor söylememe rağmen yapmadı. nedenini de anlamış değilim . bilgili hcoalarım tecrübeli arkadaşlarım yorumlar ve yol gösterirse çok sevinirim. @metinav @Askabar @otopsicikedi

• Yazan: batıkan
      Öncelikle herkese selamlar.
      Saygıdeğer hocalarım, kıymetli hobidaşlarım, sevgili kardeşlerim, peptid türkiye ailesi...
      31 yaşındayım 1,78 boy 79kg İle Aranıza İstanbul Avrupa yakasından katılıyorum 3 senedir doğal olarak yapmış olduğum fitness sporunu biraz merak biraz biraz da üst level e yükselmek için steroid kürü kullanma kararı aldım. yaptığım araştırmaların yeterli olduğunu düşünüp instagram hesabımdan takip ettiğim ve evime yakın olan bir balkan şampiyonu , aktif olarak pt eğitimi veren hoca ile yüz yüze görüşme sonucu anlaşma sağladım. Aslında bilgilerimin burada yetersiz olduğunu ve bu yolun çok daha başında olduğum gerçeği ile yüzleştim çok kısa zamanda. En başında sormam gereken soruların hiçbirini sormadan sadece sağlık üzerine bir konuşma gerçekleştirdim ve ne hikmettir ki anlaştığım hoca güzel bir satış politikası ile beni tavladı aslında ben tavlanmaya müsait bir müşteriydim onun gözünde. 
      Ardından bana gerekli bilgileri verip ücretini alıp ilaçlarımı adresime kargılayacağını söyledi. İlaçlarım gelene kadar istediği kan tahlillerini yaptırma sürecine geçtim fakat o 1-2 günlük ilgili sürecini yavaş yavaş kaybetmeye mesajlarıma 5/6 saat içerisinde dönüş yapmaya başladığında anladım ki insan sağlığının önemsiz olduğunu ve amacının biraz daha fazla para kazanmak olduğunu. Yazdığı kür programı ile gelen ilaçların dengesizliği komik geldi , kopyala yapıştır bir antrenman, beslenme ve kür planlaması olduğunu söyledim onu düzelteceğini söyledi.
      Pct için ilaçlarımı kendimin bulmam gerektiğini söyledi çevrem ve tanıdığım kişilerin olmadığını bu konuda yardım etmesini istediğimde brom benimde çevremde yok cevabı aldım ve hangi ilaçları alacağımı sormama rağmen o süreç gelsin onu o zaman konuşuruz cevabını aldım  Neyse işi sıkıntıya sokmamak adına sakin kalarak doğru adım atmak için daha fazla araştırma yaptım ve peptidtürkiye forumuna denk geldim. Burada okuduğum yazılar ve tecrübeli insanların makaleleri beni aydınlattı. ilk şoku bir şekilde atlattım ardından gelen ilaçların kalitesini araştırmaya başladım forum sayfalarında bana ilk konuşmamızda kesinlikle kendi kullandığı ilaçları vereceğini ve laboratuvar üretimi olup yurt dışı Fransa menşeili olduğunu ardından kesinlikle piyasa ürünü olmadığını söyledi. 
      Ama araştırmalarımda okuduğum kadarıyla ürünlerinin testosu hariç çalışmadığını biraz bilgi edindim. ve Tekirdağ üretimi olduğunu okudum ne kadar doğru ve yanlış bilemiyorum bu arada doğal olarak çıkacak kan tahlillerimi bekleyeceğimi  ve bu esnada herhangi bir enjeksiyon uygulaması yapmayacağımı söyledim vücuduma bu 1-2 haftalık süreçte eş dost ve bilgi sahibi insanlara ilaçları sorduğumda hiç duymadıklarını söylediler. Belki çok iyi belki çok kötü bunu kullanmadan bilemeyiz dediler ardından sonuçlarım çıktı onları da paylaşacağım sizlerle.
      12 haftalık yazdığı steroid kürü programı şu şekilde p.tesi ve cuma enjeksiyon günleri;
      ilk 7 hafta testo 600mg 8.haftadan sonra 900mg (kür bitimine kadar) deca ilk 5 hafta 300 mg , bittikten sonra kür sonuna kadar daha kullanım yok dianabol 3. hafta başlayıp 6. hafta sonuna kadar 2 tablet, sonrasında kesiyor kullanım yok bolde 5. haftada başlayıp 12. haftaya kadar 600mg şeklinde. Ve çeşitli vitamin ve supplement destekleri.... Arimideks ve provironu da sürecin ilerleyişine göre ekleyeceğini söyledi ama bu ürünlere eczanelerde ulaşamadım. Yapacağım ve gerekli olacak pct ilaçlarını hiç konuşmadık. Siz değerli üye arkadaşlarımdan bilgi almak adına bu konuyu açıyorum , bana gelen ürünleri daha önce kullanan veya kalitesi hakkında bilgi sahibi olanlardan yardımcı olmalarını talep edeceğim çıkan tahlil sonuçlarımı profesyonel destek aldığım hocama gönderdiğimde fibrinojenin sınırın üzerinde olduğunu söyledi bir kalp ve beyin doktoruna görünmem gerektiğini iletti, ama kan tahlilini verdiğim günün öncesinde gribal enfeksiyona bağlı olarak ateşlendim ve parasetamol içerikli ağrı kesici ateş düşürücü ilaç kullandığım için yüksek çıkabileceğini söylediğimde tamam o zaman sorun yok dedi, doğal testestronun yüksek çıkmasını sorduğumda eğer ki gerçekten enjeksiyon yapmadıysan bu durumun kür hazırlığına girdiğim için psikolojik olduğunu söyledi, ve demir bağlama kapasitesi düşük olduğu için de hacamat ı önerdi.  Kreatin kinazın yapmış olduğum sporun kaslarıma vermiş olduğu hasardan ötürü yüksek çıktığını dile getirdi.
      Yani diyeceğim o ki ücretini ödediğim hizmetten açıkçası bana güven vermeyen bir insanla çalışmama kararı aldım sonuçta sağlığımı benden başka düşünenin olmadığını bir kez daha öğrendim bu işi gerçekten insan sağlığına ve iletişime önem veren kişilerle sürdürmeyi planlıyorum vazgeçmiş değilim sadece bir miktar para kaybetmiş olabilirim fakat sağlığımı ve psikolojimi kaybetmekten çok daha değersiz bir durum olduğunun bilincindeyim canım sağ olsun ve tecrübe kazanmanın vermiş olduğu huzurun içerisindeyim.  Aranıza katılmaktan şeref duyarım .

• Yazan: henrymiller
      Yağ oranım yaklaşık %30 civarlarında yağ yakımın da ciddi düzeyde zorlandığım için tüm değerlerime baktırdım, insülin direnci vs ideal aralıkta diğerlerini de aşağıya ekledim bu değerler doğrultusunda yağ yakımı optimize edebilmek için dikkat etmem gerekenler sizce nelerdir? Bilgilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.