Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

eman2763

Clenbuterol

Önerilen İletiler

eman2763    5

Root cell pharma cleanbuterol kullanan var mı? Balkan yoktu bunu sipariş ettim bilgisi olan abiler yardımcı olabilir mi ve de nasıl kullanmalıyım. Besyo ya hazırlanıyorum. 

1592481838119298685384.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.264
eman2763, 20 dakika önce yazdı:

Forum da eskisi gibi aktiflik yok. :(

Eskisi gibi aktiflik yok mu? Eskisine göre %200 aktiflik söz konusu ama konunuza yorum gelmeyince foruma b.k atalım forumun seviyesi düştü diyelim forum forum forum... Herkes emir eriniz değil mi ? Anın da size cevap vermek zorun da bütün kullanıcılar. Tedarikçinizden alamadığınız desteği böyle bir yer kurmuşuz 10 yıldır ayakta tutmuşuz böyle bir yerden almak için buraya kayıt olmuşsunuz ama konunuza yorum gelmeyince eski aktiflik yok oluyor değil mi ?.. Önceliğiniz bedelini ödediğiniz ürünün karşılığını satıcınız dan almak olsun.. Alamıyorsanız da burası size de yeter bize de zira kendi garip aslı olmayan değerlendirmelerinizi kendinize saklayınız.

Hatta ben destek olayım ki; maddi kısmının başkasının cebine girdiği ürüne peptid türkiye ailesi nasıl dönüş yapıyor herkes görmüş olsun.

Clen ezbere girilecek ürün değildir en başta. günde 2 ila 4 tab arası tercih edilebilir tab çoğaldıkça benim uygulamaktan çekinmediğim ve yararını olduğunu düşündüğüm yöntem aralara off vermek. 

Pazartesi içilecek

salı içilmeyecek

çarşamba içilecek

Bunun gibi bir yol izleyebilirsiniz. Düşük doz kullanacaksanız eğer her gün alınabilir maks 6 hafta girilmesini ön görüyorum ama aralara off vererek devam ederseniz normal doz sınırını aşmadan 8 haftaya kadar kullanabilirsiniz. Yan etkileri kalp te çarpıntı nabız hareketliliği ateş basması gibi unsurlar görülebilir kronik kalp rahatsızlığı veya benzeri eksi yönde bedensel sorunlar varsa uzak durulmalıdır. Efedrin,kahve,asprin gibi profesyonellerin kullandığı ek kullanım yöntemleri vardır.

Umarım bir daha ağzınız dan çıkanı kulağınız duyar.

Keyifli forumlar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
eman2763, 18.06.2020 - 15:05 yazdı:

Root cell pharma cleanbuterol kullanan var mı? Balkan yoktu bunu sipariş ettim bilgisi olan abiler yardımcı olabilir mi ve de nasıl kullanmalıyım. Besyo ya hazırlanıyorum. 

Burak hoca gereğini yazmış ama arkadaşım bu piyasada çok kurt var salyalı bunlar birde burak hocanın dediği gibi kimse kimseye cevap vermek zorunda da değil root cell pharma ah cell pharma yapma cell pharma çok ülkede alayı çöp ha hakiki clen adamı zangır zangır titretir kalp rahatsızlığı filan varsa aman uzak dur bende inanilmaz etki yapıyor belki de yaştan da olabilir 40 ını aşmış  biri olarak öyleki el titremesi oturduğun yerden kalbinin cok hızlı atmasi bırak antrenmanı yani o yüzden cok dikkatli olmani öneririm tabi bu etkiler yok ise ki olacağını sanmıyorum tam manası ile sende dengeni boşa bozmuş olacaksın bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eman2763    5
zafer44, 29 dakika önce yazdı:

Burak hoca gereğini yazmış ama arkadaşım bu piyasada çok kurt var salyalı bunlar birde burak hocanın dediği gibi kimse kimseye cevap vermek zorunda da değil root cell pharma ah cell pharma yapma cell pharma çok ülkede alayı çöp ha hakiki clen adamı zangır zangır titretir kalp rahatsızlığı filan varsa aman uzak dur bende inanilmaz etki yapıyor belki de yaştan da olabilir 40 ını aşmış  biri olarak öyleki el titremesi oturduğun yerden kalbinin cok hızlı atmasi bırak antrenmanı yani o yüzden cok dikkatli olmani öneririm tabi bu etkiler yok ise ki olacağını sanmıyorum tam manası ile sende dengeni boşa bozmuş olacaksın bol şans 

Kullandığınız marka nedir ?

Loving, Bir saat önce yazdı:

Eskisi gibi aktiflik yok mu? Eskisine göre %200 aktiflik söz konusu ama konunuza yorum gelmeyince foruma b.k atalım forumun seviyesi düştü diyelim forum forum forum... Herkes emir eriniz değil mi ? Anın da size cevap vermek zorun da bütün kullanıcılar. Tedarikçinizden alamadığınız desteği böyle bir yer kurmuşuz 10 yıldır ayakta tutmuşuz böyle bir yerden almak için buraya kayıt olmuşsunuz ama konunuza yorum gelmeyince eski aktiflik yok oluyor değil mi ?.. Önceliğiniz bedelini ödediğiniz ürünün karşılığını satıcınız dan almak olsun.. Alamıyorsanız da burası size de yeter bize de zira kendi garip aslı olmayan değerlendirmelerinizi kendinize saklayınız.

Hatta ben destek olayım ki; maddi kısmının başkasının cebine girdiği ürüne peptid türkiye ailesi nasıl dönüş yapıyor herkes görmüş olsun.

Clen ezbere girilecek ürün değildir en başta. günde 2 ila 4 tab arası tercih edilebilir tab çoğaldıkça benim uygulamaktan çekinmediğim ve yararını olduğunu düşündüğüm yöntem aralara off vermek. 

Pazartesi içilecek

salı içilmeyecek

çarşamba içilecek

Bunun gibi bir yol izleyebilirsiniz. Düşük doz kullanacaksanız eğer her gün alınabilir maks 6 hafta girilmesini ön görüyorum ama aralara off vererek devam ederseniz normal doz sınırını aşmadan 8 haftaya kadar kullanabilirsiniz. Yan etkileri kalp te çarpıntı nabız hareketliliği ateş basması gibi unsurlar görülebilir kronik kalp rahatsızlığı veya benzeri eksi yönde bedensel sorunlar varsa uzak durulmalıdır. Efedrin,kahve,asprin gibi profesyonellerin kullandığı ek kullanım yöntemleri vardır.

Umarım bir daha ağzınız dan çıkanı kulağınız duyar.

Keyifli forumlar.

Amacım forumu kesinlikle kötülemek değildi. Yanlış anlaşıldım. Önerileriniz için teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
eman2763, 2 saat önce yazdı:

Forum da eskisi gibi aktiflik yok. :(

Neyin aktifliği kardeşim ben hergün hızlı sekmelerden en az 5 kez tıklayıp bakıyorum zevkine buraya.

Soruna gelince 40000 defa söylediler rootcell denen markanın türk üretimi olan ve çalıştığına inandırmak için sadece ilk serisi dolu olarak satışa sunulan ürün olduğunu. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Balkan pharma kullandım harbi clen di onu söyleyebilirim baktım vücut ısım hiç düşmüyor titreme kalp sürekli hızlı bıraktım dayanamadım kısacası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Testo konusunda her markaya güvenebilirim ama clende asla. İçinde ventolin olabilmesinden tut, merdivenaltı üretim yapıldığı için dozajların homojen dağılamamasına kadar birçok sorunla karşı karşıya kalınabilir. 

Kullanımına gelecek olursak. (Loving hocam yazmış ama bu benim kendi doğrumdur onu belirteyim önce, saygısızlık olmasın) 

Clen yarı ömrü kısa bir ilaç olmadığı için reseptörlerde birikme yapar. Yani ara verilmeden sabit dozla kullanılması taraftarıyım. Günde 1 ile başlanıldığında aslında ilerleyen günlerde 1 tablet almaya devam da etseniz reseptörlerde birikeceği için daha çok etki verecektir. Dolayısıyla kullanım önerim: Etki azalana kadar günde 1 tablet etki azaldığında 2 ile devam etmek. Yine etki azalınca 3...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Dostum bunu ben de almış bulundum malesef antrenmanda iyi terletiyor bide sadece ilk attığım gün kalbimde ağrı hissettim ama ben daha doz arttırmadım bu hafta 1 adet arıyorum ant öncesi ilacın çalısması sonun da belli olur ama ağzımda ezdim acı bir tat vardı ilaçda yani şeker falan değil ama büyük ihtimal overdoz değildir yani 5 etki gösterecekse 2.5 etki gösterir öyle düşün bakalım göreceğiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
eman2763, 18.06.2020 - 15:05 yazdı:

Bu markayi kullanan yok demektir, cevap gelmiyorsa.Kullanim sekli biraz gezinmis olsan defalarca yazildi anlatildi. @Loving gereken cevabı fazlasiyla vermis...Streoidi aldigin kisiye sorman gerekmiyor mu ? Senin üzerinden parayi kazanan o, derdini ceken buradaki arkadaslar ! Böyle sacmalik yok...Elinde dünyanin en iyi ürünü olsa bile kullanmayi bilmedikten sonra ne fayda göreceksin ? Ben cevaplayayim, koca bir sıfır.Şu nagmeli ve trip atan konuşma tarzınızı değiştirin artık, saygı görmek icin önce karsi tarafa bu saygıyı göstermek gerekiyor...Bilgiyi parayla satan abileriniz hocalariniz var onlara yapin bu tribi göreyim.

• Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Rootcell bolde denedim ilk kürde çalıştı ikincide çalışmadı , başka marka alsaydın keşke :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.