Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

selvituncer

Bacak enjeksiyonu yapan arkadaşlar hangi rengi önerirsiniz

Önerilen İletiler

selvituncer    71

Daha önceden klinikte yaptiriyordum enjeksiyonu coronadan sonra kuzenime yaptirdim oda gitti . Şimdi kendim yapıyorum fakat yeşil baya can yakıyor Birazda araştirdim siyah ve turuncu bacak için daha iyi demişler. Siz hangisini önerirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.793
selvituncer, Bir saat önce yazdı:

Daha önceden klinikte yaptiriyordum enjeksiyonu coronadan sonra kuzenime yaptirdim oda gitti . Şimdi kendim yapıyorum fakat yeşil baya can yakıyor Birazda araştirdim siyah ve turuncu bacak için daha iyi demişler. Siz hangisini önerirsiniz 

Turuncu her yere uygun, agrisiz ince ve kisa ucuyla...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    71
metinav, 47 dakika önce yazdı:

Turuncu her yere uygun, agrisiz ince ve kisa ucuyla...

Metin Hocam aslında bende öyle yapıcaktım. Ama bir kaç arkadaş bacak biraz yağlı oldugu için kas dokusuna yetişmez Siyahla yap felan deyince kafam karişmişti 😃

Bugun akşama dediğiniz rengi sipariş edeyim teşekkürler 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
selvituncer, 1 dakika önce yazdı:

Metin Hocam aslında bende öyle yapıcaktım. Ama bir kaç arkadaş bacak biraz yağlı oldugu için kas dokusuna yetişmez Siyahla yap felan deyince kafam karişmişti 😃

benim bacak bölgem yağsız, derisi de çok ince. Ben turuncuyla bile kasa ulaşıp hayet güzel enjeksiyonumu yapabiliyorum sen düşün. Bacağın inanılmaz yağlı falan değilse turuncu uç gayet yeterli olur.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
selvituncer, 3 saat önce yazdı:

Bildigim kadariyla vucutta 2,5 santim kalinliginda bir deri yok, normal bir insanda :)

Bacagin vurulacagi kas dokuyu da bilmek lazim.Her yerinden enjeksiyon yapilmiyor.Dize yakin, dış üst  yüzeydeki kastan yapıyorlar genelde.

Benim igne korkum var çocukluktan gelen.Turuncu enjektörü kesfettikten sonra bu streoid isine girdim korkmadan 😂 

aakyez, 3 saat önce yazdı:

benim bacak bölgem yağsız, derisi de çok ince. Ben turuncuyla bile kasa ulaşıp hayet güzel enjeksiyonumu yapabiliyorum sen düşün. Bacağın inanılmaz yağlı falan değilse turuncu uç gayet yeterli olur.

Bacak yine neyse de, ben ilk kürden itibaren hep bu turuncuyla kalcadan enjekte ettim sorun yasamadim. Hani zayif biri de degilim ki 😂

Mesele hangi kas gurubuna vuracagini bilmekte ve dik mi yatay mi onu da göz önünde bulundurmakta...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    71
metinav, 19 dakika önce yazdı:

Bacak yine neyse de, ben ilk kürden itibaren hep bu turuncuyla kalcadan enjekte ettim sorun yasamadim. Hani zayif biri de degilim ki 😂

Mesele hangi kas gurubuna vuracagini bilmekte ve dik mi yatay mi onu da göz önünde bulundurmakta...

Abi youtube gibi platformlardan izledim baya video vardı ve çoğu yatay vuruyor dik vurmak zararlı gibi bilgilendirmelerde vardi tabi ingilizcemin yettiği kadar çevirebildim kendimce 
Yardım için teşekkurler tek enjeksiyon yapacak arkadaşlarda fikir edinir .

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    71

@metinav hocam  ben dediğiniz iğne ile bacaktan enjeksiyon yaptım ilk bacak enjeksiyonum .Enjekte etmeden önce kan geliyomu diye baktm sıkıntı yoktu.Fakat hocam çok yavaş enjekte ettim ve ederken elim yoruldu diğer elle geçtim tıpadada sıkıntı var gibiydi bastırıyorum bastırıyorum yavas gidiyordu felan anlıyacağınız iğneyi biraz oynattım şuan bir sıkıntı yok ama büyük iğtimal yarın ağrı yapıcak bunun için bir öneriniz var mı.Birde gerçekten iyimiş  bu, iğneyi sokarken ne acı var ne birşey gerçekten iyimiş birde doğru yapabilsem sıfır sıkıntı olacaktı :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    71
agfitness, 7 dakika önce yazdı:

Bu konu defalarca konuşuldu. Arama kısmından "Bacaktan enjeksiyon" "Bacak Enjeksiyon" gibi kelimeleri aratarak bulabilirsin. Defalarca söyletmeyin platformu yok yere kirletmeyin artık arkadaşlar !

Sağlıklı sporlar...

Çok agresifsiniz söylediğiniz doğru fakat ne kadar çok mesaj atarsak etkileşime geçersek forumun daha çok kişiye katkı sağlayacağını düşünüyorum en azından arananlarda üst sırada olur ki buda bu bilgilerin daha çok kişiye ulaşması demek .

Birde aslında öğrenmek istediğim şey bacaktan  ilkkez enjeksiyon yaptığım için birazda elimin titremesi ile birlikte oluşan bu ağrı olağanmı diye sormaktı yanlış ifade ettiysemde kendimi kusura bakma hocam  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.793
selvituncer, 4 saat önce yazdı:

@metinav hocam  ben dediğiniz iğne ile bacaktan enjeksiyon yaptım ilk bacak enjeksiyonum .Enjekte etmeden önce kan geliyomu diye baktm sıkıntı yoktu.Fakat hocam çok yavaş enjekte ettim ve ederken elim yoruldu diğer elle geçtim tıpadada sıkıntı var gibiydi bastırıyorum bastırıyorum yavas gidiyordu felan anlıyacağınız iğneyi biraz oynattım şuan bir sıkıntı yok ama büyük iğtimal yarın ağrı yapıcak bunun için bir öneriniz var mı.Birde gerçekten iyimiş  bu, iğneyi sokarken ne acı var ne birşey gerçekten iyimiş birde doğru yapabilsem sıfır sıkıntı olacaktı :D

:D

Enjeksiyonun yavaş yavaş yapılması gerekiyor normalde.Bu enjektör ucu çok ince olduğu için özellikle uzun esterli steroidler yavaş yavaş gidiyor ve biraz güç uygulamak gerekiyor bu nedenle...Bacaktan şimdiye kadar hiç enjekte etmedim, kalça yeterli oldu.Şu kan geliyor mu gelmiyor mu olayını eğer doğru yere vuruyorsak umursamamak lazım.Çünkü kan gelmemesi veya kılcal da olsa damarın olmadığı bir kas dokusu yok vucutta.Bir damarın içine enjekte etmiyorsan sorun yoktur.Sonuçta kastan da yine damar yoluyla yavaş yavaş emilecektir.Kısacası çok endişe etme, vur gitsin :)

Ben vurduğum yerden dışarı kanla beraber steroid solusyonu da çıkmasın diye, enjektörü bitse bile 30-40 saniye daha boşta tutuyorum...Steroid boşa gitmesin israf olmasın :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.