Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Spartacus

Tahlil sonucum ve şaşırtıcı progesteron seviyesi (bu sefer dht'li :) )

Önerilen İletiler

metinav    4.570
HOPBA01, 08.06.2020 - 12:03 yazdı:

Abi tahlil sonuclari yukarda risk seviyesi görünüyor mu  uyku ilaci icin onlarin cogu sıkıntılı ilaçlar bidaha başlamak istemiyorum teşekkürler 

Test sonucundaki bir değere göre cevapladım sorunu...Uyku çok önemli, hiç bir ilaç madde uykunun kazandırdığını kazandıramaz, kaybettirdiğini de yerine koyamaz.Onun için uykuyu düzeltmen normalleştirmen lazım.Bunun için sebebi bilmek ve ortadan kaldırmaya çalışmak gerekiyor.İlaç da kullanılır bu konuda, bitkiler de.Amaç vucudu düzene sokmak.Uyku ilacı değil söylediğim şey.Yan etkisi sedasyon ve uyku olan alerji giderici bir müstahzar.Örnek olarak ve az sorun oluşturu diye yazdım.Yoksa çok çeşitli maddelerden destek alabilirsin.

Ben mesela şu an ulaşabileceğim ve fiyatı uygun uyku için yardımcı bir şeyler ararken zayıf etkili bir anti depresana denk geldim.Anti depresan etkisi için gereken dozun en düşük miktarını 4 parçaya bölüyorum ve uyku sorunum olduğunda bir parçası yetiyor da artıyor...Bir çok ilacın öne çıkan asıl etkisinin yanında yan etkileri de var, fakat bunlar pazarlanırken göz ardı ediliyor genelde.Bu da aynı en az üretim amacı kadar güçlü bir uyku yapıcı etkisi var.Bu amaçla kullanılması sakıncalı değil, zarar oluşturmaz.

Spartacus, 08.06.2020 - 12:33 yazdı:

Çok teşekkür ederim abi triblus , maça tozu devam

Tribulus kullandığın halde durum buysa işe yaramıyordur, boşa zaman kaybetme :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167
metinav, 08.06.2020 - 12:42 yazdı:

Tribulus kullandığın halde durum buysa işe yaramıyordur, boşa zaman kaybetme :)

Yeni basladim sayılır abi ona :)

HOPBA01, 08.06.2020 - 12:47 yazdı:

Aslinda bu bende 1 haftadir var saat 10 gibi uyumak icin yataga geçiyorum ses yok bir sey yok fakat hic uykum gelmiyor sadece esneme oluyor tahmini olarak saat 12  gibi falan anca uykuya dalıyorum dediğin gibi kullanacam bu dedigin ilaci teşekkürler 😄

Kardel bence sen kafaya takıyorsun yaşın daha genç toparlarsın merak etme . o birazda fazla düşünmekten oluyor bende de olmuştu .

HOPBA01, 08.06.2020 - 12:56 yazdı:

Psikolojik olarak kendimi eskisine göre iyi hissediyorum suan icin ama dediğin gibide olabilir cok takmamaya çalışıyorum aslinda bizim aile de takıntı genetik 😄 haralde neyse bir şekilde kendimi baska seylere veriyorum aklima gelmiyor kendimi öyle oyaliyorum 😃

Bende öyleydim takma takarsan mahveder alt üst olur dengen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
HOPBA01, 08.06.2020 - 12:47 yazdı:

Aslinda bu bende 1 haftadir var saat 10 gibi uyumak icin yataga geçiyorum ses yok bir sey yok fakat hic uykum gelmiyor sadece esneme oluyor tahmini olarak saat 12  gibi falan anca uykuya dalıyorum dediğin gibi kullanacam bu dedigin ilaci teşekkürler 😄

Önce doğal şeylerden destek al işe yaramazsa ilaçlara da bakarsın.12 de normal uyku geliyorsa kendiliğinden bu sorun oluşturmaz aslında.Ben de yaşantımdan dolayı gece 2 de 3 de geliyor sabah 7-8 ayaktayım.Seninki uykusuzluk sayılmaz bence...6-7 saat deliksiz uyku ve sabah dinlenmiş kalkmak aradığımız şey.Buraya da bir anekdot olarak ekleyeyim, ben uykuyu çok severdim 12 saatten aşağı uyumazdım, işyerinde bizden büyük abiler vardı adamlar gece gündüz işte mesaide falan.Düşünürdüm bu adamlar uykusuz nasıl dayanıyorlar bu tempoya.Şimdi ben onların yaşına geldim ve bizzat yaşıyorum.4 saat uyku canavar gibi yetiyor, zaten istesemde 3-4 senedir daha fazla uyuyamıyorum.Vucudum ihtiyaç duymuyor.Yaşlandıkça kaliteli uykudan uzaklaşıyoruz ve illa bir şeylerden destek almak faydalanmak gerekiyor sağlıklı olmak için...Sen genç adamsın, "insan uykuda büyür" diye bir söz var :) bol bol uyuman lazım bu dönemlerde.

HOPBA01, 08.06.2020 - 18:48 yazdı:

Abi benim ister 12 ister 10 da yatayim genelde uyku sürem hep sabit 7-8 saat küçüklüğümden beri saat 10 ve 3 arasi vücut için en iyi dinlenme zamani diyorlar onun icin uyku düzenimi ayarlamaya çalışıyorum anason cayi iciyorum faydali gibi suanlik

Aynen, melatonin hormonu salgılanma aralığı genelde 22 ve 03 saatleri arası...7-8 saat uygu ideal.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

herkese merhaba tekrardan 8 kasımda deca kürüm bitmiştim ardından sorunlar başlamıştı şuan tam 7 ay 17 gün oldu biteli . Kısaca özet geçecek olursam son 1 haftadır sabah ereksiyonum ve normal ereksiyonum %80 seviyelerinde . Libido eskiye çok yakın ( eskiden sıfırdı ereksiyon ve sıfır libido , psikoloji bitikti ) ,şükürler olsun 1 haftadır özellikle son 3 gündür çok iyiyim hemen hemen eskisi gibiyim hayat enerjim olsun cinsel isteğim olsun çok iyi . Çok umutsuz olduğum anlarda oldu hep bir arayış içindeydim ama inanın bu düşünceler insanı asıl mahveden geriye götüren . Son kan tahlilim biliyorsunuz kötü . Şuan durum nedir bilmiyorum ama iyileşme sürecindeysem eminim net sonuçlar olmayacak . Metin abinin tavsiyesine uyuyorum klome devam 2 buçuk ay daha . Bu arada bana yararı olduğu düşündüğüm bi karışım yaptım kendime onuda söyleyim ; çoban çökerten tozu, çakşır otu tozu , azgın teke otu tozu ve maca tozu . Bunları keçiboynuzu özü ve bal ile karıştırdım her gün 3 çay kaşığı suyla yutuyorum :)  Testislerde dolgunlaşmaya başladı zamanla oda düzelir heralde . Bu işin ilacı cidden sabır ve temiz bir psikoloji eee tabi doğru pct ' de şart.  Destek moral , motivasyon olan herkese teşekkür ederim başta metin abiye . Benimle aynı durumda olan kardeşlerimde umarım iyileşirler . Haddime değil herkesin kendi hayatı ve kararı ama siz siz olun kürden sonra değil kürden önce herşey hazır olsun . kürden sonra keşke şöyle yapsaydım böyle yapsaydımlar hiç fayda etmiyor . Deca/Tren nor19 türevi ilaçlar bence iyice düşünülüp kullanılmalı .Deca küründe olan arkadaşlara tavsiyem proviron' la veya masteron'la dost olun :)  Birde tırrık pharma vırrık labs gibi markalardan uzak durun benim başıma eczaneden şaşınca geldi bu olaylar zaten . Deca dick'i unutun(biliyorum çok zor) hayatınıza devam edin . bana en az 2 sene kür yasak malum evlilik çoluk çocuk inşallah nasip olursa :) Küre gir düzelir diyen ilaç tacirlerine hiç inanmayın .Herkese iyi akşamlar diliyorum . 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
Spartacus, Bir saat önce yazdı:

herkese merhaba tekrardan 8 kasımda deca kürüm bitmiştim ardından sorunlar başlamıştı şuan tam 7 ay 17 gün oldu biteli . Kısaca özet geçecek olursam son 1 haftadır sabah ereksiyonum ve normal ereksiyonum %80 seviyelerinde . Libido eskiye çok yakın ( eskiden sıfırdı ereksiyon ve sıfır libido , psikoloji bitikti ) ,şükürler olsun 1 haftadır özellikle son 3 gündür çok iyiyim hemen hemen eskisi gibiyim hayat enerjim olsun cinsel isteğim olsun çok iyi . Çok umutsuz olduğum anlarda oldu hep bir arayış içindeydim ama inanın bu düşünceler insanı asıl mahveden geriye götüren . Son kan tahlilim biliyorsunuz kötü . Şuan durum nedir bilmiyorum ama iyileşme sürecindeysem eminim net sonuçlar olmayacak . Metin abinin tavsiyesine uyuyorum klome devam 2 buçuk ay daha . Bu arada bana yararı olduğu düşündüğüm bi karışım yaptım kendime onuda söyleyim ; çoban çökerten tozu, çakşır otu tozu , azgın teke otu tozu ve maca tozu . Bunları keçiboynuzu özü ve bal ile karıştırdım her gün 3 çay kaşığı suyla yutuyorum :)  Testislerde dolgunlaşmaya başladı zamanla oda düzelir heralde . Bu işin ilacı cidden sabır ve temiz bir psikoloji eee tabi doğru pct ' de şart.  Destek moral , motivasyon olan herkese teşekkür ederim başta metin abiye . Benimle aynı durumda olan kardeşlerimde umarım iyileşirler . Haddime değil herkesin kendi hayatı ve kararı ama siz siz olun kürden sonra değil kürden önce herşey hazır olsun . kürden sonra keşke şöyle yapsaydım böyle yapsaydımlar hiç fayda etmiyor . Deca/Tren nor19 türevi ilaçlar bence iyice düşünülüp kullanılmalı .Deca küründe olan arkadaşlara tavsiyem proviron' la veya masteron'la dost olun :)  Birde tırrık pharma vırrık labs gibi markalardan uzak durun benim başıma eczaneden şaşınca geldi bu olaylar zaten . Deca dick'i unutun(biliyorum çok zor) hayatınıza devam edin . bana en az 2 sene kür yasak malum evlilik çoluk çocuk inşallah nasip olursa :) Küre gir düzelir diyen ilaç tacirlerine hiç inanmayın .Herkese iyi akşamlar diliyorum . 

Senin adina sevindim. Umarim daha iyi olursun her yönden. 🤗

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 7 saat önce yazdı:

Senin adina sevindim. Umarim daha iyi olursun her yönden. 🤗

Çok teşekkür ederim metin abi , bizler için çok değerlisin burda elinden geldiğince yardımcı oluyorsun herkese seninde işin gücün rast gelsin .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nasa01    6
Spartacus, 26.06.2020 - 00:11 yazdı:

Merhaba hocam, ben saçlarım için DHT bloklayan Finasteride 1 mg kullandım 1 yıl boyunca, ilacı bıraktıktan sonra libido ve ereksiyon sorunları yaşamaya başladım yaklaşık 8 aydır. Deca ve Finas DHT üzerinden bizi etkiliyor sanırım. Total Testo ilacı ilk bıraktığımda 860 referans aralığı üzerine 900'lerde çıkmıştı. Bugün yaptırdım ve ekteki gibi çıktı. Yani referans aralığı iyi ama Finas öncesi LH 8-9 iken şuan yarısı olmuş durumda. Bu testler yetmeye bilir ama bilgili ağabeyler yorumlayabilir mi?

ca7a2e53-9818-482b-a80a-57c45a5f9c28.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
nasa01, 26.06.2020 - 14:06 yazdı:

Merhaba hocam, ben saçlarım için DHT bloklayan Finasteride 1 mg kullandım 1 yıl boyunca, ilacı bıraktıktan sonra libido ve ereksiyon sorunları yaşamaya başladım yaklaşık 8 aydır. Deca ve Finas DHT üzerinden bizi etkiliyor sanırım. Total Testo ilacı ilk bıraktığımda 860 referans aralığı üzerine 900'lerde çıkmıştı. Bugün yaptırdım ve ekteki gibi çıktı. Yani referans aralığı iyi ama Finas öncesi LH 8-9 iken şuan yarısı olmuş durumda. Bu testler yetmeye bilir ama bilgili ağabeyler yorumlayabilir mi?

Buradaki değerler açısından bakılırsa normalsin...Diğer testler de yapılırsa biraz daha netleşir durum...

Finasterid vucudundaki tüm dht sentezini en az %60 seviyelerinde baskılayan bir ilaç.Saç köklerindeki dht reseptörlerinden tut, testislerde ve penil dokuda dahil her yerde dht üretimini uzun bir süre baskılar.Dht üretimi düştüğü için genelde östrojen artar, shbg artar, sulanırsın yağlanırsın gibi...Bu finasterid gibi ilaçların özünde progestin özelliği gizli olabilir araştırmak lazım.Ama sonuç olarak dht düzeyin düşük ve sorun yaşıyorsun.Dışarıdan dht alırsan kısa vadede semptomların düzelir fakat kendi üretimin olmadığı için bıraktığında eski duruma dönersin...İstersen denemek için eczaneden proviron alıp deneyebilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nasa01    6
metinav, 26.06.2020 - 14:48 yazdı:

Buradaki değerler açısından bakılırsa normalsin...Diğer testler de yapılırsa biraz daha netleşir durum...

Finasterid vucudundaki tüm dht sentezini en az %60 seviyelerinde baskılayan bir ilaç.Saç köklerindeki dht reseptörlerinden tut, testislerde ve penil dokuda dahil her yerde dht üretimini uzun bir süre baskılar.Dht üretimi düştüğü için genelde östrojen artar, shbg artar, sulanırsın yağlanırsın gibi...Bu finasterid gibi ilaçların özünde progestin özelliği gizli olabilir araştırmak lazım.Ama sonuç olarak dht düzeyin düşük ve sorun yaşıyorsun.Dışarıdan dht alırsan kısa vadede semptomların düzelir fakat kendi üretimin olmadığı için bıraktığında eski duruma dönersin...İstersen denemek için eczaneden proviron alıp deneyebilirsin...

Metin Hocam cevabınız için teşekkürler,fikir olması açısından ilacı bıraktıktan 1 ay sonraki sonuçlarımı da göstermek istedim. Östrojen hep referans aralığındaydı herhangi bir fazla artış olmadı ve bu süre içerisinde spor da yapıyordum gayet iyi ilerliyordum yağ oranım stabil kaldı.

asdasdas.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
nasa01, 26.06.2020 - 14:06 yazdı:

dostum intarnette senin sorunun için bi baslık acmıslar bi arat istersen google a finasterid kalıcı yan etki çözüm diye yazabilirsin ben detaylı okumadım fakat ordada proviron öneriyorlar 1 aylık kür olarak işine yararmı bilemem ama :)

nasa01, 26.06.2020 - 16:03 yazdı:

Metin Hocam cevabınız için teşekkürler,fikir olması açısından ilacı bıraktıktan 1 ay sonraki sonuçlarımı da göstermek istedim. Östrojen hep referans aralığındaydı herhangi bir fazla artış olmadı ve bu süre içerisinde spor da yapıyordum gayet iyi ilerliyordum yağ oranım stabil kaldı.

genelde finasterid kullananlarda total t seviyesi yükselir cunku dht bloke edildiği için testo dhtye donusemez ve serum seviyeleri yükselir bence sen proviron baslayabilirsin dostum hiç yoktan 2 hafta kullan olumlu bir etki hissedersen ereksiyonda yada libidoda devam et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nasa01    6

Hepinize teşekür ederim hocam, bu ilacı yani zehiri almak o kadar lanet bir şey ki tek başına şudur veya şu değildir diyemiyoruz PFS yani finasteride sorunları hakıında, bazılarında pelvik kası sorunları bazılarında nörosteroid bozuntusu nörolojik etkiler falan yapıyor. Ben de hormon konusunda en iyi soracağım yer bodybuilding foorumu olduğunu düşündüm size sordum, ayrı ayrı teşekkür ediyorum ilginize. DHT ve Progesteron ölçtüreceğim. Başka tavsiyeniz olursa şayet yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca Deca kullanan arkadaşa uyku sorunu olup olmadığı sorulmuş ben ilacı bıraktıktan sonra uyku sorunu yaşıyorum ilk 3 hafta anksiyete ve panik atak etkileriyle günde 2-3 saat uyuyabiliyordum şu sıralar beynim beni süreki 7.20-7.21 gibi her gün aynı saatte uyandırıyor kendiliğimden yani günlük maksimum 6 saat uyuyabiliyorum çoğu zaman 5-5.30 falan :). Bu soruyu sormasındaki amacı merak ettim uyku sorunuyla alakalı herhangi bir hormonla ilişkisi var mıdır?

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azizcantr    31
nasa01, 26.06.2020 - 16:24 yazdı:

Hepinize teşekür ederim hocam, bu ilacı yani zehiri almak o kadar lanet bir şey ki tek başına şudur veya şu değildir diyemiyoruz PFS yani finasteride sorunları hakıında, bazılarında pelvik kası sorunları bazılarında nörosteroid bozuntusu nörolojik etkiler falan yapıyor. Ben de hormon konusunda en iyi soracağım yer bodybuilding foorumu olduğunu düşündüm size sordum, ayrı ayrı teşekkür ediyorum ilginize. DHT ve Progesteron ölçtüreceğim. Başka tavsiyeniz olursa şayet yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca Deca kullanan arkadaşa uyku sorunu olup olmadığı sorulmuş ben ilacı bıraktıktan sonra uyku sorunu yaşıyorum ilk 3 hafta anksiyete ve panik atak etkileriyle günde 2-3 saat uyuyabiliyordum şu sıralar beynim beni süreki 7.20-7.21 gibi her gün aynı saatte uyandırıyor kendiliğimden yani günlük maksimum 6 saat uyuyabiliyorum çoğu zaman 5-5.30 falan :). Bu soruyu sormasındaki amacı merak ettim uyku sorunuyla alakalı herhangi bir hormonla ilişkisi var mıdır?

var dostum senin kullandığın ilaç dhtyi etkilediği için uyku bozuklukları yapabiliyor bende aknetrent kullandım dhtyi etkileyebilen ve senin sıkıntılarının aynını yasadım dhtyi yoluna sokarsan her sey duzelicektir birde hormon testi yaptırdıgın zaman doktordan 17hidroksi progesteronada bakmasını soyle belki yukselmştir bende uyku sorunu yasıyorum dediğin gibi uyku uyusam bile uykusuz kalkıyorum dht direk etkiliyor uykuyu 

HOPBA01, 26.06.2020 - 16:22 yazdı:

Alttaki Testin üstünden baya zaman gecmis yeni test sonucuna göre davransa daha mantıklı olur dht/e2/testo ve diğerleri lazim

aynen oyle fakat 2 hafta günde bir tablet proviron dhtyi biraz yoluna sokabilir zaten finasterid kullananlara proviron öneriyorlar 

tarihinde Azizcantr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nasa01    6
Azizcantr, 1 saat önce yazdı:

aynen oyle fakat 2 hafta günde bir tablet proviron dhtyi biraz yoluna sokabilir zaten finasterid kullananlara proviron öneriyorlar 

İlacı bıraktıktan 6 ay sonra saç incelmelerim arttı dökülme aşırı şiddetlendi bu da dhtnin seviyesine ulaştığını gösteriyor 5ar enziminin arttığını gösteriyor, ilacı ilk bıraktığımda 1 kutu kullanmıştım proviron, bu süre içerisinde 5ar arttırmak için kreatin de kullandım, DHT bence seviyesini buldu ama tabi ki bunu test ettirmek gerek. Tekrardan yardımlarınız için teşekkürler sizlerle tekrar iletişime geçeceğim.

Esenlikler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
nasa01, 56 dakika önce yazdı:

İlacı bıraktıktan 6 ay sonra saç incelmelerim arttı dökülme aşırı şiddetlendi bu da dhtnin seviyesine ulaştığını gösteriyor 5ar enziminin arttığını gösteriyor, ilacı ilk bıraktığımda 1 kutu kullanmıştım proviron, bu süre içerisinde 5ar arttırmak için kreatin de kullandım, DHT bence seviyesini buldu ama tabi ki bunu test ettirmek gerek. Tekrardan yardımlarınız için teşekkürler sizlerle tekrar iletişime geçeceğim.

Esenlikler.

Sen böyle parça parça bilgi verip insanlardan kehanette bulunmalarını istiyorsun.8 ay önceki testi gösteriyorsun östrojen iyiydi diyorsun bende soruyorum total teston 9 ise eğer östrojen dipte dht sıfırlandı, peki teston nereye uçtu ? Buhar mı oldu gittiği yer belli dönüşeceği form belli...Yanlış hatalı test sonuçlarıyla yola çıkmış ve havadan nem kapar hale gelmişsin kusura bakma...Hiç bir şeyin yok senin psikolojik tamamen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nasa01    6
metinav, 26.06.2020 - 19:10 yazdı:

Sen böyle parça parça bilgi verip insanlardan kehanette bulunmalarını istiyorsun.8 ay önceki testi gösteriyorsun östrojen iyiydi diyorsun bende soruyorum total teston 9 ise eğer östrojen dipte dht sıfırlandı, peki teston nereye uçtu ? Buhar mı oldu gittiği yer belli dönüşeceği form belli...Yanlış hatalı test sonuçlarıyla yola çıkmış ve havadan nem kapar hale gelmişsin kusura bakma...Hiç bir şeyin yok senin psikolojik tamamen.

Metin Hocam, parça parça bilgi vermedim sadece ilac bıraktıktan 1 ay sonraki test sonuçlarımı verdim, ve 5 gün önce yaptığım test sonuçlarını paylaştım, dediğiniz gibi haklısınız yakın zamanda yapılan test sonuçları detay içermediği için yorum yapamıyorsunuz. En yakın zamanda diğer değerleri ölçtürüp sizinle paylaşacağım,keşke dedğiniz gibi psikolojik olsaydı ama değil, yakın zamanda yeni sonuçlarımı paylaşırım. Esenlikler ağabey.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570
nasa01, 19 dakika önce yazdı:

Metin Hocam, parça parça bilgi vermedim sadece ilac bıraktıktan 1 ay sonraki test sonuçlarımı verdim, ve 5 gün önce yaptığım test sonuçlarını paylaştım, dediğiniz gibi haklısınız yakın zamanda yapılan test sonuçları detay içermediği için yorum yapamıyorsunuz. En yakın zamanda diğer değerleri ölçtürüp sizinle paylaşacağım,keşke dedğiniz gibi psikolojik olsaydı ama değil, yakın zamanda yeni sonuçlarımı paylaşırım. Esenlikler ağabey.

Bak ben bu testi yaptırmadan bir gün önce ilişki yaşamıştım.Zar zor ve sıkıntılı olmuştu ama yapmıştım...Bu değerlerle ben bunu başardıysam, sizin uzaya uçmanız lazım :)

Bunu, herşeyin kandaki testoya endekslenmesinin yanlış olduğunu söylemek için paylaşıyorum.Ereksiyon için öyle aman aman değerler gerekmiyor bunu bilesiniz.Libidoya bir şey demem

Ekran Alıntısı.PNG

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nasa01    6
metinav, 29.06.2020 - 11:54 yazdı:

Bak ben bu testi yaptırmadan bir gün önce ilişki yaşamıştım.Zar zor ve sıkıntılı olmuştu ama yapmıştım...Bu değerlerle ben bunu başardıysam, sizin uzaya uçmanız lazım :)

Bunu, herşeyin kandaki testoya endekslenmesinin yanlış olduğunu söylemek için paylaşıyorum.Ereksiyon için öyle aman aman değerler gerekmiyor bunu bilesiniz.Libidoya bir şey demem

Metin Hocam, haklısınız zaten ben ilacın yan etkisinin hormonal mi yoksa nörolojik mi, veya pelvik kas fonksiyonsuzluğu mu olduğunu öğrenmek için buradayım. Eğer dediğiniz gibi tüm hormon sonuçlarım referans aralığında yani yeterli çıkarsa şayet, sorunumu çözmek için diğer yollara başvuracağım. 

Sıhhatler dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105
nasa01, 26.06.2020 - 18:11 yazdı:

hocam tarihleriyle birlikte eskiden yeniye doğru tahlilleri düzenli bir şekilde yazabilir misin?

Daha iyi anlaşılma açısından diyorum, konuyu bi okuyayım dedim çorba olmuş baya.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.570

Antiprogesteron ve antikortizol etken madde mifepriston...

1.PNG

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jambekov    6

Progesteron yüksekliğine çare bulabilen oldumu acaba arkadaşlardan 

Proviron yada klomenle veya başka biseyle test eden fikir sahibi olan varmı acaba 

metinav, 29.06.2020 - 14:46 yazdı:

Antiprogesteron ve antikortizol etken madde mifepriston...

Hocam bunu Avrupa'da satiyorlarsa arkadaslar korgo yapsa kullansak mümkünmü 

Malesef çok zor aliniyormus doktor kontrolünde kullanılıyormuş gözünün önünde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.