Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ZANE

DECA kürü sonrasında GH ile definasyon

Önerilen İletiler

ZANE    8

Arkadaşlar merhaba,

Mevcut sakatligimla ilgilli basligi daha once acmistim.

Tedavilerim bittiginde nasip olursa 2 ay definasyon yapip bulk kurune baslayacagim.

Planım su sekil;

0-12 hafta 250 mg. test e.

0-10 hafta 200 mg. deca

0-4 hafta 30 mg. Dinabaol

13-Pct sonuna kadar igf-1 lr3

Bu kurun akabinde hemen definasyona girmek istiyorum. Definasyon'da kas kaybetmeden yag oranimi %8-9 civarina cekip, Kolojen sentezimi arttirip tum tendon,eklem,baglari kuvvetlendirmek istiyorum. İlk kurum de bag,tendon,eklem guclendirmeye yonelik olacak. Oxandrolone'un definasyondaki pump,guc ve devede kulak cinste ekleyecegi kas kutlesi beni etkiledi fakat yaninda tekrar test. Kullanmamin gerekiyor olmasi beni caydirdi. Ayrica piyasada eczane urunleri disindaki oxandrolone'larin cogunun sahte oldugu, icerisine winstrol karistirildigi soyleniyor. Hatta cok yakin bir bilek guresci arkadasim vaktinde elindeki tendonlarin zedelenmesini buna baglamisti. ( ne kadar dogru oldugu tartisilir). Uzun bir arastirma sonrasi test. Kullanmadan neler kullanabilecegime baktim. Acikcasi geriye iki sans kaliyodu.

1- cok dusuk dozlarda gh ( yag yakmaktan ziyade,doku onarimi icin)

2- SARMS (secici androjen reseptor modulatorleri)

3- baska öneriniz varsa bekliyorum

Bulk kurumun sonunda igf-1 kullanacagim icin tendonlara yapacagi katki uzerine dusuk doz gh'nin fayda saglayacagina inaniyorum. Doku tamiri icin <4 iu planliyorum. 2 iu cok ideal gibi duruyor. Önerebileceginiz fiyat-performans urunler var mi? Benim aklimda orijinal KİGTROPİN var.

SARM'lar hakkinda internette cok detayli bir bilgi yok acikcasi. Aranizda kullanan var mi? ( insanlar uzerinde hic kullanilmayan bir seyi alip kullanmak pek akil kari durmuyor) Yapilan sayili deneyde(test mi demeliydi?) iddia edilen kadar masum olmadiklari ortaya cikmis.

Belki boyle bir seyi simdiden planlamak erken olabilir fakat her seyin planlanip kure girilmesi taraftariyim.

Acikcasi insanlar uzerinde tipta kullanilmayan ilaclari kullanmak bana ters geliyor. Sakatlik icin TB-500 adli peptid var fakat ben insanlar uzerinde yapilan bir arastirmaya rastlayamadim.

Allah'ın izniyle definasyon kurunun sonunda eskisinden daha saglam dokularim olur ve bir daha boyle sikintilar cekmem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Hayırlı olsun geri dönüşüne çok sevindim inşallah her şey yolunda gider hocam. Tedavi süreci olumlu ilerliyor değil mi her şey ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8
Hayırlı olsun geri dönüşüne çok sevindim inşallah her şey yolunda gider hocam. Tedavi süreci olumlu ilerliyor değil mi her şey ?

Cevabin icin tesekkur ederim :mrgreen: . Hocam ameliyatim 2 hafta sonrasina. Rica etsem sorularimi cevaplar misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

Bence gh doku onarımı için çok iyi akıl etmişsin dozajı ne kadar arttırırsan vücutsal sıkıntıları o kadar çabuk ardında bırakırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Aklima bir mevzu takildi.

Benim bu definasyondan bekledigim sey kurden ciktigimda 4-4'luk beslenmeyle kas kayipsiz ( belki birkacyuz gram kas ekleyerek) gelebilecegim en lean hale gelmek. Sakatlanmadikca, aklimda bir daha steroid,growth,peptid kullanmak gibi bir fikir yok. Definasyon bittikten sonra geri kalan spor hayatimi dogal sekilde gecirmek istiyorum. Bulk kuru sonrasinda ilcalarin tuttugu sular atilmis olacak. İlolculerde cok az bir ufalma olacak biliyorum.Zaten definasyonda inebildigim kadar dusuk yag oranina inecegim icin geri kalan spor hayatimda kas kaybi,ufalma yasar miyim? ( duzgun beslenme ve antrenmanla teorik olarak imkansiz biliyorum? Pratikte noluyo?). Geri kalan hayatim boyunca daha ufalmam gibi geliyor bana. Neticede yag olarak ufalabilecegim kadar ufalmis olagim. Bunun uzerine dogal sekilde bulk'a girsem ufalmak yerine dogal sekilde kutle eklerim gibi geliyo. ( hem de gh'nin arttirdigi hucrelerin katkisi olacagini dusunuyorum). Ozetle kafamda soyle bir dusunce var ;

1- bulk kurune gir ve kutle ekle

2- pct sirasinda igf-1 ile baglari guclendir,kas ekle,kas kaybi yasama

3- gh ile definasyona gir. Dusebilcegin kadar yag at ve tum GAINZ'leri tabiri caizse percinle

4- hayatinin kalaninda kutle kaybetmeden hatta dogal hizda arttirarak kas insaasina devam et.

Biraz uzun oldu farkindayim ama dediklerimde bir mantik var mi?

@Loving ve @roidmax hocama saygilarimla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252
Aklima bir mevzu takildi.

Benim bu definasyondan bekledigim sey kurden ciktigimda 4-4'luk beslenmeyle kas kayipsiz ( belki birkacyuz gram kas ekleyerek) gelebilecegim en lean hale gelmek. Sakatlanmadikca, aklimda bir daha steroid,growth,peptid kullanmak gibi bir fikir yok. Definasyon bittikten sonra geri kalan spor hayatimi dogal sekilde gecirmek istiyorum. Bulk kuru sonrasinda ilcalarin tuttugu sular atilmis olacak. İlolculerde cok az bir ufalma olacak biliyorum.Zaten definasyonda inebildigim kadar dusuk yag oranina inecegim icin geri kalan spor hayatimda kas kaybi,ufalma yasar miyim? ( duzgun beslenme ve antrenmanla teorik olarak imkansiz biliyorum? Pratikte noluyo?). Geri kalan hayatim boyunca daha ufalmam gibi geliyor bana. Neticede yag olarak ufalabilecegim kadar ufalmis olagim. Bunun uzerine dogal sekilde bulk'a girsem ufalmak yerine dogal sekilde kutle eklerim gibi geliyo. ( hem de gh'nin arttirdigi hucrelerin katkisi olacagini dusunuyorum). Ozetle kafamda soyle bir dusunce var ;

1- bulk kurune gir ve kutle ekle

2- pct sirasinda igf-1 ile baglari guclendir,kas ekle,kas kaybi yasama

3- gh ile definasyona gir. Dusebilcegin kadar yag at ve tum GAINZ'leri tabiri caizse percinle

4- hayatinin kalaninda kutle kaybetmeden hatta dogal hizda arttirarak kas insaasina devam et.

Biraz uzun oldu farkindayim ama dediklerimde bir mantik var mi?

@Loving ve @roidmax hocama saygilarimla

Bu sitede sorduğu soruya cevap veren tek üyemizsin :lol: @Roidmax hocamızlada hatta kendi aramızda konuşup gülümsediğimiz durumlar oluyor.

Tam soruyu okuyorum cevap vereceğim altta bi bakıyorum ki cevabı vermişsiniz :roll::lol:

Evet kür sonrası ilaç etkisi bittikten sonra vücut suyu atar sonra geri kalan hacminiz ile decam edersiniz. Beslenmeyi kesmez düzenli spor ve uyku düzeni ile her şeyi korursunuz. Natural bulk girerseniz anabolik ile girdiğiniz bulk arasında aşırı yağlanma ve düzensiz büyüme gerçekleşir katabolik durumu göz önünde bulundurulabilir hepsi bu. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Bu sitede sorduğu soruya cevap veren tek üyemizsin :lol: @Roidmax hocamızlada hatta kendi aramızda konuşup gülümsediğimiz durumlar oluyor.

Tam soruyu okuyorum cevap vereceğim altta bi bakıyorum ki cevabı vermişsiniz :roll::lol:

Evet kür sonrası ilaç etkisi bittikten sonra vücut suyu atar sonra geri kalan hacminiz ile decam edersiniz. Beslenmeyi kesmez düzenli spor ve uyku düzeni ile her şeyi korursunuz. Natural bulk girerseniz anabolik ile girdiğiniz bulk arasında aşırı yağlanma ve düzensiz büyüme gerçekleşir katabolik durumu göz önünde bulundurulabilir hepsi bu. :kah

Hocam, roidmax hocamizla o kadar samimi misiniz? :lol:

Sanieim tum peptidturkiye admin'leriyle oturup cay icmisliginiz vardir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

Abi adam sitenin sahibi kurucusu zaten :?:lol::lol::lol::lol::lol: Normal değil mi sence de ??? :dus:dus:dus

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZANE    8

Abi adam sitenin sahibi kurucusu zaten :?:lol::lol::lol::lol::lol: Normal değil mi sence de ??? :dus:dus:dus

Hocam takdir edersin ki internetteki çoğu forumda mod.'lar ve adminler hiç tanışmamış oluyor.

En azından burda değilmiş. Bu forum'un farkı ortada :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Hocam takdir edersin ki internetteki çoğu forumda mod.'lar ve adminler hiç tanışmamış oluyor.

En azından burda değilmiş. Bu forum'un farkı ortada :kas

Forum olarak doğru bilgiyi sunmak öncelikli amacımız olduğu için, sürekli irtibat halindeyiz. Açıkçası her gün bir kaç kez rahatsız ediyorum gurbuz ve Loving hocamızı :) :). Her iki yöneticimiz de gerçekten bilgi deposu gibi ve bu bilgiyi de sürekli paylaşıyorlar. Ben doğru bildiğimi düşündüğüm şeyleri bile onlara sorup, bilgilerimi de teyit ediyorum.

Sizin gibi araştırmacı ve paylaşmayı seven kullanıcılarımız olduğu sürece de forum daha iyi yerlere gelecektir. Bugüne kadar paylaştığınız bilgiler için de size tekrardan teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

@Bay-T /// @ZANE /// @Roidmax ayrı ayrı hepinize teşekkürler ama burada sahip vb terimler yok hepimiz dün bu siteye üye olanda 2 yıl önce olanda 2 yıl sonra olacak olanda söz sahibi ve bizim kadar forumda yetkilidir. Burası nasıl ki aile şirketleri olursa aile forumu gibi düşünelim hepimiz aileyiz evet @gurbuz ve @roidmax ile günlerce saatlerce konuşuruz size nasıl en iyiyi sunabilir veya açtığınız konulara en doğru cevapları sizi yanıltmadan veririz bunların kiritigini yapıyoruz devamlı.

Ve uzun lafın kısası facebook 2000 takipciyi geride bıraktık site olarak da yakında 2. Yılımızı geride bırakacağız ve sonrasında etkinlikler düzenlemeyi planlıyoruz buluşma gibi ama herşeyin bir vakti var.

O vakitte görüşmek dileği ile.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.