Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bozo726

1 sene kürde kalmanın vucuda ne gibi zararları olabilir.

Önerilen İletiler

bozo726    19

7 Ocakta ilk kurume girdim 15 hafta 500 testo 500 boldenon seklinde basladim 74 kg dan 84 kg ye kdar ciktim zaten son 1 ayinda bu kurun fazla bir verim alamadim virüs muhabbetlerinden dolayi sonra evde dedim ki zaten cok tekrar az kilo duzgun beslenme ile definasyonu yapabilirim 1 aydir definasyon küründeyim oda guzel gidiyor acilmaya basladim ilaclari degistirdim haftalik 200 testo prop 200 masteron giriyorum Perşembe ve pazartesi günleri allahin izniyle 1 haziranda salonlar acilcakmis ins gelisimim dahada iyi gider diye düşünüyorum gelelim en onemli noktaya sence 2 ay daha temmuzun sonuna kdar daha 1 haziran ve 30 temmuz a kadar daha ilaclara ayni sekilde devam edip gelecek sene için vucudu 3 ay dinlendirip pct yapmalimiyim yoksa ufak dozlarda sadece testo enath mi alayim çünkü tekrardan ekimde bulk kurune girmeyi düşünüyorum ama korkuyorum ilk kurumde 15 aylik filan bir doneme gelmis olucak hepsi bitince 15 ay boyunca disardan testo almis olucam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deity    171

10 kilo almışsın nasıl bi verim bekledin kürden :D max 1 sene yapmıştım bende şuanda 7. ayımdayım  2 aylık bi ara verebilirsin 1ay pct 1ay vücut dinlenir yeni küre girersin güzel bi pct ile toparlarsın mct ürünleri aksatma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit3541    124

Merhaba

Bence bir süre ara vermen sağlığın için iyi olucaktır. 

Ama ben kürlere devam etmek istiyorum dersen en azından kendini güvenceye almanı tavsiye ederim artık her ne kadar olursa. 

Tavsiyem kürün bittikten sonra pct ni uygun bir şekilde uygula eksiksiz

PCT in bittikten 2 hafta sonra kan testine gir 

HPTA açılana kadar küre girme 

BENCE   HPTA açıldıktan sonra da vücudunu bir süre dinlendir ki çabucak açılacağını düşünmüyorum çok uzun bir süredir kürdesin

Ve testis boyutlarını, libidonu sıkı takip etmeni tavsiye ederim böyle uzun kürlerde aynı zamanda serbest Testesteron, total Testesteron takibi de yapılmalı diğer şeylerin yanında kürün içinde bu şekilde daha fazla verim alabileceğini düşünüyorum

E2 seviyelerini de sıkı takip et

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Aslında genel olarak pctden hemen sonra küre girilecekse o süreyi pct değilde only testo olarak geçirmeyi öneriyor tecrübeli hocalar

ama bende konunun takipçisiyim bende kürdeyim ve uzatmayı düşünüyorum 4 hafta trt dozuyla testoya devam edip mi küre devam etsem pcti yapıp mı bilemedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220
bozo726, 20 saat önce yazdı:

7 Ocakta ilk kurume girdim 15 hafta 500 testo 500 boldenon seklinde basladim 74 kg dan 84 kg ye kdar ciktim zaten son 1 ayinda bu kurun fazla bir verim alamadim virüs muhabbetlerinden dolayi sonra evde dedim ki zaten cok tekrar az kilo duzgun beslenme ile definasyonu yapabilirim 1 aydir definasyon küründeyim oda guzel gidiyor acilmaya basladim ilaclari degistirdim haftalik 200 testo prop 200 masteron giriyorum Perşembe ve pazartesi günleri allahin izniyle 1 haziranda salonlar acilcakmis ins gelisimim dahada iyi gider diye düşünüyorum gelelim en onemli noktaya sence 2 ay daha temmuzun sonuna kdar daha 1 haziran ve 30 temmuz a kadar daha ilaclara ayni sekilde devam edip gelecek sene için vucudu 3 ay dinlendirip pct yapmalimiyim yoksa ufak dozlarda sadece testo enath mi alayim çünkü tekrardan ekimde bulk kurune girmeyi düşünüyorum ama korkuyorum ilk kurumde 15 aylik filan bir doneme gelmis olucak hepsi bitince 15 ay boyunca disardan testo almis olucam

kesintisiz 15 ay uzun bir süre deneyim eksikliği olan biri için pct için de uzun bir süre ilaç kesmeden 2,3 yıl kürde kalan adamlar da tanıdım ama doğru şeyler değil bu adamlar ultra pro tipler bu arada. 24 hafta maks yap sonra güzel pct dönemi geçir sonra yaz sonu tekrar yaparsın kış başı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Kür süresi uzadıkça tedavi süreside doğal olarak uzayacaktır . Şahsen 1 yıllık bir kürü 4-6 haftalık pct nin kurtaracağını düşünmüyorum . 1 yıl kürde kalıyorsan 3 ay da pct yapmalısın bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bozo726    19
Bay-T, 15 saat önce yazdı:

kesintisiz 15 ay uzun bir süre deneyim eksikliği olan biri için pct için de uzun bir süre ilaç kesmeden 2,3 yıl kürde kalan adamlar da tanıdım ama doğru şeyler değil bu adamlar ultra pro tipler bu arada. 24 hafta maks yap sonra güzel pct dönemi geçir sonra yaz sonu tekrar yaparsın kış başı

o zaman hazıranda salonlar acılırsa lakin hazıran temmuz aylarında güzel bi ince definasyon yaparım. Sonra Agustos Eylül Ekim 3 ay pct yapar kasım başı tekrar bulk'a başlarım. 3 ayda vucut kendini toparlaması içinde zaten kardesım eczacı oldugundan dolayı vitamin sıkıntısıda yaşamıyorum vitaminlerimi eksik etmem doğal tedavi edici önerdiğiniz yiyecek içecekler varsa onlarıda kullanırım min. kayıpla tekrar girerim. @Bay-T mantıklı mı sizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149
steroidnediryahu, 5 saat önce yazdı:

1.5 senedir kürdeyim sadece 1 ay ara verdim.Yan etki görmedim

Kürün nedir peki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
steroidnediryahu, 27.05.2020 - 16:13 yazdı:

1.5 senedir kürdeyim sadece 1 ay ara verdim.Yan etki görmedim

Wh00, 18 saat önce yazdı:

Kürün nedir peki ?

+1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon, 28.05.2020 - 16:41 yazdı:

+1

Winstrol-testprop-clen-oxandrolone---- danabol+boldenon+testo ent ----- testo ent+tren ace+tren ent(trenmix)

arimidex                                                  arimidex                                      hcg+arimidex+cabaser

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
asdsdas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.