Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bozo726

Kür içersinde yarım test sonuclarım

Önerilen İletiler

bozo726    19

Merhabalar arkadaşlarım ve hocalarım yaklasık 20 haftadır kürdeydim büyüme küründen sonra definasyona baslıyacagım sürede korona virüs muhabbetlleri patladı. 3xTesto haftalık 400 3xBoldenon haftalık oda 400 seklinde 15 hafta kullandım yaklaşıkta 5 haftadır sadece only testo prop vuruyorum kaybetmiyeyim diye salonlar acıldıgında masteron ile kombine ile devam edip biraz yağ atıcam sizce suan sonuclarım bu şekilde diğer testleri daha yaptıramadım yarında onları yaptırcam kısmetse . Estrol e2 prolaktin inş yarın bulabilirsem yer yaptırcam yoksa haftaya kalıcak gittigim kurum yapmadı sadece bayanlara yapılabiliyor diye. Sizce 20 haftalık kullanımda vücudu cok maf etmişmiyim

sonuc1.thumb.JPG.c41775310fc6e503b0c2905a0f192514.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.612
bozo726, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlarım ve hocalarım yaklasık 20 haftadır kürdeydim büyüme küründen sonra definasyona baslıyacagım sürede korona virüs muhabbetlleri patladı. 3xTesto haftalık 400 3xBoldenon haftalık oda 400 seklinde 15 hafta kullandım yaklaşıkta 5 haftadır sadece only testo prop vuruyorum kaybetmiyeyim diye salonlar acıldıgında masteron ile kombine ile devam edip biraz yağ atıcam sizce suan sonuclarım bu şekilde diğer testleri daha yaptıramadım yarında onları yaptırcam kısmetse . Estrol e2 prolaktin inş yarın bulabilirsem yer yaptırcam yoksa haftaya kalıcak gittigim kurum yapmadı sadece bayanlara yapılabiliyor diye. Sizce 20 haftalık kullanımda vücudu cok maf etmişmiyim

sonuc1.thumb.JPG.c41775310fc6e503b0c2905a0f192514.JPG

Bu yarım sonuçlara göre tertemizsin sanki hiç steroid kullanmamış gibi :) 

Bence lh-fsh a baktır total testo ve östrojen de önemli.Prolaktin gerekli değil...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
bozo726, 33 dakika önce yazdı:

@metinav teşekkür ederim bu sonuclar yaşamsal sonuçlar için demi karaciğer filan yani demi

Burada metabolizma sistemine ait test sonuçları var yorum ona göre...Ama steroidlerin orjinalitesine şüphe duymanı tavsiye ederim...Testo bile kullansan karaciğer değerleriyle oynar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 8 dakika önce yazdı:

Burada metabolizma sistemine ait test sonuçları var yorum ona göre...Ama steroidlerin orjinalitesine şüphe duymanı tavsiye ederim...Testo bile kullansan karaciğer değerleriyle oynar...

hocam bu orijinallik takıntınız nedir  piyasa simsarların elinde evet ama değer değişmeyen her kişi basma ilaç kullanıyor olamaz  benim değerlerime de yorum yapmıştınız hala kullanıyorum hala çalışıyorlar  bi arkadaş daha vardı forumda sanırım artık gelmiyor onun e2 değeride 1g testte referansı aşmıyordu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
Deity, 40 dakika önce yazdı:

hocam bu orijinallik takıntınız nedir  piyasa simsarların elinde evet ama değer değişmeyen her kişi basma ilaç kullanıyor olamaz  benim değerlerime de yorum yapmıştınız hala kullanıyorum hala çalışıyorlar  bi arkadaş daha vardı forumda sanırım artık gelmiyor onun e2 değeride 1g testte referansı aşmıyordu

Senin değerler tuhaf açıkçası.Bak burada herkes şöyle böyle deyip çeşitli test sonuçları gösteriyor bunların nerede nasıl ne şekilde yapıldığı tamamen o kişinin anlatımına bina edilerek yorumlanıyor.Acaba öyle mi ? diye düşünmüyoruz çünkü uzaktan çok fazla bir ciddiyeti yok bu işin.Kontrol etmediğim başında durmadığım bir şeyi birileri söylüyor diye kabul edim hımmm öyleymiş demek ki demem.Bilimselliğe ve etiğe aykırı bir şey bu.Doktorlar bile uzaktan hiç bir hastasına yorum yapmıyor ben doktor değilken bu işin mantıksızlığının farkında olabiliyorken, çeşitli şekillerde yardım isteyen arkadaşlar bilmezse olmaz...Yol göstermek ve şüpheli durumları işaret etmek tecrübeme dayanarak yaptığım hareket tarzı.Kimse beğenmek zorunda değil, veya kimse kabul etsin diyen yok.

Bazı insanlarda metabolizma farklılıkları olabiliyor fakat testin bir değerinde bu ortaya çıkmıyorsa, başka bir değerle ilişkisinden yola çıkılarak durum anlaşılabilir.

Basit bir matematik hesabı yapmak gerekiyor.Eğer testo artarken östrojen artmıyorsa, o zaman östrojene dönüşmesi gereken testonun dht veya free testo olarak bulunması gerekiyor.Free testoya ve dht ye bakılır sonra shbg değerine bakılır ve bu fazlalık testo bulunur.Eğer yok bulunamıyorsa o zaman steroidlerin sahteliği ve içinde sadece lh-fsh değerini sıfırlayacak miktarda testo hammaddesi bulunduğuna hükmedilir.Buharlaşmıyor ya sonuçta, gideceği adresler belli dönüşeceği formlar belli...Bilimsellik sorgulamayı ve devamlı yanlışlamayı gerektiriyor...

Sağlıklı ve bilinçli kürler dilerim yapanlara... :)

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
Deity, 32 dakika önce yazdı:

saçlarda seyrelme ve vücut kıllarında artış var sanırım e2 yükselmesi daha iyi :) @metinav

Dht yi saclarda bloklayabilirsin.Nizoral benzeri sampuanlar iyi gelebilir bu noktada.Testisdeki dönüsümü azaltmak icin en dogal sey saw palmetto ve progesteron hormonu almak.Bende sac dokulmesi yok fakat yine de dusta nizoral kullaniyorum saclar daha gur ciksin dht baskisi azalsin diye.Vucut kili bende de kur yaptikca artti, sirtim omzum kil doldu, normalde killi biri degildim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 43 dakika önce yazdı:

Dht yi saclarda bloklayabilirsin.Nizoral benzeri sampuanlar iyi gelebilir bu noktada.Testisdeki dönüsümü azaltmak icin en dogal sey saw palmetto ve progesteron hormonu almak.Bende sac dokulmesi yok fakat yine de dusta nizoral kullaniyorum saclar daha gur ciksin dht baskisi azalsin diye.Vucut kili bende de kur yaptikca artti, sirtim omzum kil doldu, normalde killi biri degildim :)

abi şimdi lgbtleri kudurtmayalımda bende tüysüz bi adamdım o halime göre şuan yeti gibiyim :D dht yi saçta blocklamak adına minoxil içine dutasterid karıştırarak kullanıyorum ama ya etki zamanla azaldı yada bu hammadde biraz dandikmiş  sawpalmetto ilk kürümde almıştm 1şişe solgar halen duruyor prostatla ilişkisinden dolayı 1-2 kapsül anca kullandım  nizoral hiç kullanmadım ketoral ve konazol kullandım aynı etken maddeler zaten de ama ketoral kafamda daha az kepek yapmıştı yalnız şuan ketoralde de fazlasıyla kepeklenme yaşıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
Deity, 13 saat önce yazdı:

abi şimdi lgbtleri kudurtmayalımda bende tüysüz bi adamdım o halime göre şuan yeti gibiyim :D dht yi saçta blocklamak adına minoxil içine dutasterid karıştırarak kullanıyorum ama ya etki zamanla azaldı yada bu hammadde biraz dandikmiş  sawpalmetto ilk kürümde almıştm 1şişe solgar halen duruyor prostatla ilişkisinden dolayı 1-2 kapsül anca kullandım  nizoral hiç kullanmadım ketoral ve konazol kullandım aynı etken maddeler zaten de ama ketoral kafamda daha az kepek yapmıştı yalnız şuan ketoralde de fazlasıyla kepeklenme yaşıyorum

Nizoral-ketoral-kanazol aynı etken maddelere sahip ve birbirinden farksız diyebiliriz.Önceden kullandıysan o zaman dht dışında bir sebebe bakılabilir.Dht baskılayıcı bazı maddeler ve dht nin kendisi de deri yoluyla emilip ilaç etkisi gösteriyor.Dutasterid de bu özelliğe sahip diye okumuştum.Yani bazı ilaçlar lokal bölgesel kalmayıp deriden emilip vucuda dağılıyor ve genel anlamda bloklama yapabiliyor.Aynı şekilde dht de krem şeklinde deri yoluyla emilebiliyor.Yine progesteron hormonu da deri yoluyla emilenlerden...

Bir erkek için dht libido demektir :) Kimse libidosu düşük olsun istemez onun için baskılayıcı maddeler kullanmaz kolay kolay.Fakat işte bazen bu dht öyle artıyor ki doğal veya sonradan yapılan uygulamalardan dolayı, yan etkiler yaşanacak boyuta geliyor.Kellik ve vucudun geri kalanında kıllanma, kıkırdak dokularda büyüme, prostat büyümesi zaten en bilinen yan etkisi...İki tarafı b.klu değnek misali denge kurulmazsa hep sorun çıkıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 10 saat önce yazdı:

Nizoral-ketoral-kanazol aynı etken maddelere sahip ve birbirinden farksız diyebiliriz.Önceden kullandıysan o zaman dht dışında bir sebebe bakılabilir.Dht baskılayıcı bazı maddeler ve dht nin kendisi de deri yoluyla emilip ilaç etkisi gösteriyor.Dutasterid de bu özelliğe sahip diye okumuştum.Yani bazı ilaçlar lokal bölgesel kalmayıp deriden emilip vucuda dağılıyor ve genel anlamda bloklama yapabiliyor.Aynı şekilde dht de krem şeklinde deri yoluyla emilebiliyor.Yine progesteron hormonu da deri yoluyla emilenlerden...

Bir erkek için dht libido demektir :) Kimse libidosu düşük olsun istemez onun için baskılayıcı maddeler kullanmaz kolay kolay.Fakat işte bazen bu dht öyle artıyor ki doğal veya sonradan yapılan uygulamalardan dolayı, yan etkiler yaşanacak boyuta geliyor.Kellik ve vucudun geri kalanında kıllanma, kıkırdak dokularda büyüme, prostat büyümesi zaten en bilinen yan etkisi...İki tarafı b.klu değnek misali denge kurulmazsa hep sorun çıkıyor.

minoxil ve duta karışımı öncedende kullandığım birşey kepeklenme şimdi artıyorsa ne olabilir(kepeklenme toz gibi değil daha çok bebeklerde oluşan konak şeklinde biraz daha büyük parçalı)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
Deity, 52 dakika önce yazdı:

minoxil ve duta karışımı öncedende kullandığım birşey kepeklenme şimdi artıyorsa ne olabilir(kepeklenme toz gibi değil daha çok bebeklerde oluşan konak şeklinde biraz daha büyük parçalı)

Alerji, mevsimsel etkiler, stres-kortizol, serebro dermatit, mantar enfeksiyonlari ve hormonel degisimler...sebepler arasında.Buyuk parcali kepeklenme, yagli kepek diye tarif edilmiş.Aspirin-salisilik asit iceren sampuanlar ve dogal elma sirkesi fisfisla kafa derisi islatilirsa ph dengesini ayarlayabiliyormus önerilerde.İsi bilen bir dermotoloğa göstermek daha mantıklı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 1 saat önce yazdı:

Alerji, mevsimsel etkiler, stres-kortizol, serebro dermatit, mantar enfeksiyonlari ve hormonel degisimler...sebepler arasında.Buyuk parcali kepeklenme, yagli kepek diye tarif edilmiş.Aspirin-salisilik asit iceren sampuanlar ve dogal elma sirkesi fisfisla kafa derisi islatilirsa ph dengesini ayarlayabiliyormus önerilerde.İsi bilen bir dermotoloğa göstermek daha mantıklı olur.

bazı şeyleri hafife aldığımız için önlem almakta geç kalıyoruz  misal bahsettiğimiz ketoral şampuanları dökülme başladığında kullanmaya başlamıştım  teşekkürler şu pandemi bitsin dermatoloğa görünmek en iyisi olacak tabi daha öncesinde #sporsalonlarıaçılsın

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.