Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hayri

Sustanon

Önerilen İletiler

Hayri    1

Merhabalar  daha önce yazmıştım sustanon hakkında bilgi sustanon görselli yazarsanız çıkar formum orda var 

Yaş=18

Kilo =77 

Boy = 1.79 

Aklımda bişey var hormonları bozmadan daha fazla kas inşa etmek 

1.ay= 250mg sustanon 

2.ay=250mg sustanon 

3.ay=500mg sustanon 

4.ay=500mg sustanon 

5.ay 750mg sustanon 

6.ay 750mg sustanon 

7.ay 750mg sustanon 

8.ay 750mg sustanon 

9.ay 500mg sustanon 

10.ay 500mg sustanon 

11.ay 250mg sustanon 

12.ay 250mg sustanon 

Sizce bu etkili olurmu ya da 750leleri 500 mü yapsam @metinav hocam tavsiyeleriniz nelerdir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayri    1
Geleceğin Olympia'sı, 2 saat önce yazdı:

vücuduna dışardan testo sokuyorsun sistem illaki baskılanacak.

Ben pct yapmak istemiyorum yani herkes aynı mantık ve kafada gidio kür - pct ve pct de kazandığı kasların hepsini tutamıyor ve psikolojik olarak çöküo kişi

Benim bu yolda izlemek istediğim asıl amaç ve hedef pct siz güzel temiz kür yapmak horman ayarlarınla fazla oynamadan ve kürü bıraktığında hormon dengesi kısa zmn da vitamin ve minarellerle kısa zmn da toparlanacak sizin görüşlerinizi çok merak ediyorum 

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

PCT istemiyorsan Peptid kullanacaksın yok öyle hem ayranım dökülmesin hem pct yapmayayım.

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1
klinux, 19 dakika önce yazdı:

PCT istemiyorsan Peptid kullanacaksın yok öyle hem ayranım dökülmesin hem pct yapmayayım.

Ya kardeşim bak hormonlarla hiç oynamadan demiyorum biraz da olsa horman lar bozulacak ne kdr sürede toparlar vucüt kendini böyle kullanımın ne sonuç getireceğini tartışalım o zmn 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

Önce forumda en küçüklerden olduğunu bil burada yazanlara ona göre hitap et.

Bu ilacı ister 1gram sok ister 100 gram. Vücuda girdikten sonra her türlü hormon oynayacak ortalama 1-1.5 senede pct yapmadan toplar tabi anatomi meselesi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Hayri, Bir saat önce yazdı:

Ben pct yapmak istemiyorum yani herkes aynı mantık ve kafada gidio kür - pct ve pct de kazandığı kasların hepsini tutamıyor ve psikolojik olarak çöküo kişi

Benim bu yolda izlemek istediğim asıl amaç ve hedef pct siz güzel temiz kür yapmak horman ayarlarınla fazla oynamadan ve kürü bıraktığında hormon dengesi kısa zmn da vitamin ve minarellerle kısa zmn da toparlanacak sizin görüşlerinizi çok merak ediyorum 

Öyle bir sey yok...Kendini aldatirsin sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Hayri, 3 saat önce yazdı:

Merhabalar  daha önce yazmıştım sustanon hakkında bilgi sustanon görselli yazarsanız çıkar formum orda var 

Yaş=18

Kilo =77 

Boy = 1.79 

1.ay= 250mg sustanon 

2.ay=250mg sustanon 

3.ay=500mg sustanon 

4.ay=500mg sustanon 

5.ay 750mg sustanon 

6.ay 750mg sustanon 

7.ay 750mg sustanon 

8.ay 750mg sustanon 

9.ay 500mg sustanon 

10.ay 500mg sustanon 

11.ay 250mg sustanon 

12.ay 250mg sustanon 

Sizce bu etkili olurmu ya da 750leleri 500 mü yapsam @metinav hocam tavsiyeleriniz nelerdir? 

500 mg sustanon 90 kg birine bile 10 kg aldirabilecek gücte.Sen 750 mg kullanicam diyorsun 😬

Kür yapicak yasta degilsin girme bu işlere.Sonra çok pişman olursun geri dönüşü yok.Bu yüzden pismanliklar yasayip bunalima giren insanlar var.Bu forumda bile onlarca insan hatalarinin sonucu pismanliklar icinde çözüm ariyor, biraz incele ciddi ciddi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1
klinux, 34 dakika önce yazdı:

Önce forumda en küçüklerden olduğunu bil burada yazanlara ona göre hitap et.

Bu ilacı ister 1gram sok ister 100 gram. Vücuda girdikten sonra her türlü hormon oynayacak ortalama 1-1.5 senede pct yapmadan toplar tabi anatomi meselesi.

Kusura bakmayın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri    1
metinav, 20 dakika önce yazdı:

500 mg sustanon 90 kg birine bile 10 kg aldirabilecek gücte.Sen 750 mg kullanicam diyorsun 😬

Kür yapicak yasta degilsin girme bu işlere.Sonra çok pişman olursun geri dönüşü yok.Bu yüzden pismanliklar yasayip bunalima giren insanlar var.Bu forumda bile onlarca insan hatalarinin sonucu pismanliklar icinde çözüm ariyor, biraz incele ciddi ciddi...

Peki hocam görüşün benim için çok önemliydi saol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayri, 5 saat önce yazdı:

Yaş=18

Kilo =77 

Boy = 1.79 

1.ay= 250mg sustanon 

2.ay=250mg sustanon 

3.ay=500mg sustanon 

4.ay=500mg sustanon 

5.ay 750mg sustanon 

6.ay 750mg sustanon 

7.ay 750mg sustanon 

8.ay 750mg sustanon 

9.ay 500mg sustanon 

10.ay 500mg sustanon 

11.ay 250mg sustanon 

12.ay 250mg sustanon 

Eğer illa hormonların çok bozulmasın ama steroid kullanacam diyorsan only oxa yap konusu açılmıştı bakabilirsin. Şahsen ben deneme amaçlı yapacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.