Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Merhaba değerli spor arkadaşlarım bir sorum olacaktı hiç aromataz kullanmadan haftalık 750 testo vursam ve 20 hafta gibi boldenon ile kür yapsam dahi jinekomasti yan etkisi yaşamıyorum ama alenen başka östrojen yan etkileri yaşıyorum libido düşmesi aşırı derece de su tutumu belim ve göbeğimde bide suratım sade poğaça gibi yupsyuvarlak oluyor erkeksi keskin sert görüntüyü kayıp ediyorum ve bu benim için çok büyük bir sorun bunun önüne geçmek için çok konu okudum ama kafam karıştı armidex aromasin nolvadex tamoxifen gibi birsürü teknik var kürümde prolaktin seviyesini arttıracak herhangi deca tren gibi ilaçlar olmadığı için ana problem östrojen zaten artık belli bir dönem kullandıktan sonra büyümeyi geçtim kürde ki o sert maskülen görüntüyü verdiği hissi libidoyu çok sevdiğim için kullanıyorum yaza girerken başlayıp son bahar başlangıcında kesiyorum küre masteron da eklemeyi düşündüm ama hiç testo boldenon masteron kürü örneği görmedim sizce ne yapabilirim bu konuda yardım ederseniz çok minnettar kalırım hayırlı forumlar dilerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.612
aylardanKASIM, 2 saat önce yazdı:

Merhaba değerli spor arkadaşlarım bir sorum olacaktı hiç aromataz kullanmadan haftalık 750 testo vursam ve 20 hafta gibi boldenon ile kür yapsam dahi jinekomasti yan etkisi yaşamıyorum ama alenen başka östrojen yan etkileri yaşıyorum libido düşmesi aşırı derece de su tutumu belim ve göbeğimde bide suratım sade poğaça gibi yupsyuvarlak oluyor erkeksi keskin sert görüntüyü kayıp ediyorum ve bu benim için çok büyük bir sorun bunun önüne geçmek için çok konu okudum ama kafam karıştı armidex aromasin nolvadex tamoxifen gibi birsürü teknik var kürümde prolaktin seviyesini arttıracak herhangi deca tren gibi ilaçlar olmadığı için ana problem östrojen zaten artık belli bir dönem kullandıktan sonra büyümeyi geçtim kürde ki o sert maskülen görüntüyü verdiği hissi libidoyu çok sevdiğim için kullanıyorum yaza girerken başlayıp son bahar başlangıcında kesiyorum küre masteron da eklemeyi düşündüm ama hiç testo boldenon masteron kürü örneği görmedim sizce ne yapabilirim bu konuda yardım ederseniz çok minnettar kalırım hayırlı forumlar dilerim 

Masteron deriyi inceltip kasları lifsi haliyle sergilemek maksatlı podyumcu steroidi diye bilinir.Küründe su tutuyorsan masteron eklemenin artı bir katkısı olmaz.Definasyon kürlerinde tercih edilir.Yoksa boldenin yanına kullanabilirsin uyumsuz değiller.Östrojenin gereğinden fazla artması kas gelişimine katkı sağlamayıp artık sorunlar yaşatmaya başlar.Libido ve su tutumu psikolojinin bozulması gibi...Onun için kontrol edilmeli çünkü erkek bedeni östrojene hassas.Senin meme dokunda reseptörler az olabilir ve yeterince bağlanamadığından jineko yapmayabilir, fakat tüm vucutta böyle masum olmaz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
metinav, 58 dakika önce yazdı:

Masteron deriyi inceltip kasları lifsi haliyle sergilemek maksatlı podyumcu steroidi diye bilinir.Küründe su tutuyorsan masteron eklemenin artı bir katkısı olmaz.Definasyon kürlerinde tercih edilir.Yoksa boldenin yanına kullanabilirsin uyumsuz değiller.Östrojenin gereğinden fazla artması kas gelişimine katkı sağlamayıp artık sorunlar yaşatmaya başlar.Libido ve su tutumu psikolojinin bozulması gibi...Onun için kontrol edilmeli çünkü erkek bedeni östrojene hassas.Senin meme dokunda reseptörler az olabilir ve yeterince bağlanamadığından jineko yapmayabilir, fakat tüm vucutta böyle masum olmaz :)

Peki metin hocam östrojeni nasıl kontrol edebiliriz? Etkileri arttığında mı kontrol altına almalıyız yoksa kandaki değeri belli bir seviyeyi aşınca mı? Gerçi ikiside birbiriyle bağlantılı ama mesela ben yüksek östrojeni vucudumda hissedemiyorum etki olarak zaten hep suluyum 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
Redible, 30 dakika önce yazdı:

Peki metin hocam östrojeni nasıl kontrol edebiliriz? Etkileri arttığında mı kontrol altına almalıyız yoksa kandaki değeri belli bir seviyeyi aşınca mı? Gerçi ikiside birbiriyle bağlantılı ama mesela ben yüksek östrojeni vucudumda hissedemiyorum etki olarak zaten hep suluyum 😀

Bu sorunun cevabi, kisiye göre degisirdir.Sende etkilemez bir baskasinda baskilar.Yan etkiler ortaya cikmiyorsa hic bir ilacin kullanilmasi taraftari degilim.Bence test yaptir ona göre konusalim.Hissetmekten öte test sonuclari gecerli.Sulu olmanin tek sebebi östrojen degil, bir cok nedeni olabilir.Kurlerde en cok karsilasilan östrojen.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

ilk kürümde öst seviyem 3-4 katına çıkmıştı 3 günde bir ,25 arimidexle referans aralığına çektikten sonra ara sıra kaşıntı batma falan hissettiğimde ,25 alarak tamamlamıştım kürü  sonraki kürlerimde hiç artmadı zaten  bu kürde birşey hissetmeden herhangi bi blocker kullanmana gerek yok  birde uzun süre bolde kullanımında hemoglobin değerine ve tansiyona dikkat et

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.