Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yigit007

Kısa ester deca

Önerilen İletiler

yigit007    8
metinav, Bir saat önce yazdı:

Sizin orada salonlar açıldı mı :)

Benimki tavsiye, yine senin bileceğin bir şey.Nandrolondan dolayı sıkıntı yaşayanlar olarak 8. haftada bir şey oluyor, sen düşme aynı hataya :)

T

metinav, Bir saat önce yazdı:

Sizin orada salonlar açıldı mı :)

Benimki tavsiye, yine senin bileceğin bir şey.Nandrolondan dolayı sıkıntı yaşayanlar olarak 8. haftada bir şey oluyor, sen düşme aynı hataya :)

Abi hatıra gönüle açık işte tamamdır abi dediğin gibi 8 haftaya geçmiyorum doz olarakta 300 üstüne çıkmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yigit007    8
Bay-T, 22 saat önce yazdı:

Kullandım ama inanılmaz gereksiz görüyorum dostum senin kullanmandaki maksat ne olacak merak ettim

Niye gereksiz görüyosun abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
yigit007, Bir saat önce yazdı:

Niye gereksiz görüyosun abi

Gereksiz çünkü zamanım çok acelem yok kime neyi ispat edeceğim kas çekirdek sayım adele yapım hepsi yeterli kısa ester ile ne yapmam beklenebilir bu durum da Yarışma zihniyeti söz konusu değil? Kısa esterleri ben kendi adıma yarışmacı değilse sporcu çok gerekli görmüyorum definasyonlar dahil ve deca burak hoca da çokça yazmıştır yazılarında denk gelmişsindir belki gerçekten mucize bir ilaçtır definasyonlarda bile kullanılabilen çokça kişi bunun farkında bile değildir.uzun lafın kısası ben gerekli görmüyorum hiç bir ilacın kısa esterini kendi adıma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Bay-T, 4 saat önce yazdı:

Gereksiz çünkü zamanım çok acelem yok kime neyi ispat edeceğim kas çekirdek sayım adele yapım hepsi yeterli kısa ester ile ne yapmam beklenebilir bu durum da Yarışma zihniyeti söz konusu değil? Kısa esterleri ben kendi adıma yarışmacı değilse sporcu çok gerekli görmüyorum definasyonlar dahil ve deca burak hoca da çokça yazmıştır yazılarında denk gelmişsindir belki gerçekten mucize bir ilaçtır definasyonlarda bile kullanılabilen çokça kişi bunun farkında bile değildir.uzun lafın kısası ben gerekli görmüyorum hiç bir ilacın kısa esterini kendi adıma.

Abi ozaman sana şöyle söyliyim kendim çok rahat kütle koyup büyüyebiliyorum fakat parçalanamıyorum bu yüzden tercih ettim şuan haftada 2 enjeksiyon yapıyorum toplam 200 mg ve günlük 40 mg turanabol 500 testo  haftada 1 enjeksiyonda boldenon vuruyorum damarlandırsın ve ilaçlarını etkisini arttırsın diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
yigit007, 22 saat önce yazdı:

Abi ozaman sana şöyle söyliyim kendim çok rahat kütle koyup büyüyebiliyorum fakat parçalanamıyorum bu yüzden tercih ettim şuan haftada 2 enjeksiyon yapıyorum toplam 200 mg ve günlük 40 mg turanabol 500 testo  haftada 1 enjeksiyonda boldenon vuruyorum damarlandırsın ve ilaçlarını etkisini arttırsın diye

Endomorf vucut metabolizmasına sahip bireyler hızlı kilo alır ama kolay kolay veremez.Bu tip insanlar bence her zaman kısa ester kürler yapmalı değişim düşünüyorlarsa.Ektomorf olanlar da tam tersi her kürde uzun ester tercih etmeliler.Bulk ve definasyon ayrımını, bunun üzerine beslenmeyi artırıp azaltarak yapmak daha doğru.

Bende endomorfum ve çok denemeler yaptım esterleri değiştirerek ve vardığım sonuç bu yönde.Hatta bir kürde trenbolon asetatın yanına hergün enjeksiyon yapmak istemediğim için sustanon almıştım.Kafamdaki düşünce trenbolonu omuz, triceps vb. küçük kaslardan vurmaktı.Testoyu da kalçadan yapmayı düşünüp fazla ödem enjeksiyon ağrısı çekmem diye planlamıştım. Ama maalesef sustanon trenbolonun etkisini baya kırdı benim bünyede su tutumu oldu.Extradan winstrol olduğu halde :) Ondan sonra anladım ki bende kısa ester harici steroidler,  bulka neden oluyor.Beslenmeyi düşük de tutsam sonuç değişmedi...

O nedenle deneyimleri önerileri toplayıp, kendi vucuduna göre hareket tarzı belirlemelisin.Bana olan sana olmaz, sana olan başkasına uymaz vesaire...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
metinav, 1 saat önce yazdı:

Endomorf vucut metabolizmasına sahip bireyler hızlı kilo alır ama kolay kolay veremez.Bu tip insanlar bence her zaman kısa ester kürler yapmalı değişim düşünüyorlarsa.Ektomorf olanlar da tam tersi her kürde uzun ester tercih etmeliler.Bulk ve definasyon ayrımını, bunun üzerine beslenmeyi artırıp azaltarak yapmak daha doğru.

Bende endomorfum ve çok denemeler yaptım esterleri değiştirerek ve vardığım sonuç bu yönde.Hatta bir kürde trenbolon asetatın yanına hergün enjeksiyon yapmak istemediğim için sustanon almıştım.Kafamdaki düşünce trenbolonu omuz, triceps vb. küçük kaslardan vurmaktı.Testoyu da kalçadan yapmayı düşünüp fazla ödem enjeksiyon ağrısı çekmem diye planlamıştım. Ama maalesef sustanon trenbolonun etkisini baya kırdı benim bünyede su tutumu oldu.Extradan winstrol olduğu halde :) Ondan sonra anladım ki bende kısa ester harici steroidler,  bulka neden oluyor.Beslenmeyi düşük de tutsam sonuç değişmedi...

O nedenle deneyimleri önerileri toplayıp, kendi vucuduna göre hareket tarzı belirlemelisin.Bana olan sana olmaz, sana olan başkasına uymaz vesaire...

Abi işte o yüzden NPPyi tercih ettim aynı şekilde brnde endomorfum ve bu ilk kürüm 6 senedir yapıyorum bu sporu  6 senede bi insanın karnı hiç gitmezmi prof beslenme diyet kardiyo üst safada tuttum yok karın hariç heryerimi beğeniyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
yigit007, 1 saat önce yazdı:

Abi işte o yüzden NPPyi tercih ettim aynı şekilde brnde endomorfum ve bu ilk kürüm 6 senedir yapıyorum bu sporu  6 senede bi insanın karnı hiç gitmezmi prof beslenme diyet kardiyo üst safada tuttum yok karın hariç heryerimi beğeniyorum

Yine de nandrolona pek de gerek yoktu bence...Neyse artık boş ver kafanda hazırlandıysan herşeyi yapacak bir şey yok.Dikkatlice kendini gözlemleyerek dinleyerek yürü.Bende deca küründen sonra 3 yıldır hep 100 kg seviyesindeyim düşemiyorum bir türlü :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Yine de nandrolona pek de gerek yoktu bence...Neyse artık boş ver kafanda hazırlandıysan herşeyi yapacak bir şey yok.Dikkatlice kendini gözlemleyerek dinleyerek yürü.Bende deca küründen sonra 3 yıldır hep 100 kg seviyesindeyim düşemiyorum bir türlü :)

Abi riski de güzel etkiside ya ama inşallah sıkıntısız atlatırız proviron alıyorum sabah akşam abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
klinux, 16.05.2020 - 16:12 yazdı:

Yok haze için yazdım :)

6 ay sonra zaman gostericek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
yigit007, 2 saat önce yazdı:

Abi riski de güzel etkiside ya ama inşallah sıkıntısız atlatırız proviron alıyorum sabah akşam abi

Provironu fazla abartma, 1-2 tablet yeterli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
metinav, 2 saat önce yazdı:

Provironu fazla abartma, 1-2 tablet yeterli olur.

Abi kalktığımda  1 tane yatarken 1 tane bu şekilde kullanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Haze, 7 saat önce yazdı:

6 ay sonra zaman gostericek 

Kardeşim benim sana tek diyeceğim şey inşallah güzel sonuçlar alırsın ne diyeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
yigit007, 8 saat önce yazdı:

Kardeşim benim sana tek diyeceğim şey inşallah güzel sonuçlar alırsın ne diyeyim

inşallah ben de öyle olmasını umuyorum zaten bu işin risklerinden haberdarım ve başkaları gibi tren kürüne cahil bir şekilde girmediğimi düşünüyorum internette olan çoğu bilgiyi ölçüp tarttım umarım herkes sorunsuz bir şekilde kürlerini tamamlar.Aynı şekilde ilaçların ve koruyucuların çoğu tamamlandı kür günlüğü ve before after atmayı düşünüyorum aylık olarak

tarihinde Haze tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
Haze, 47 dakika önce yazdı:

inşallah ben de öyle olmasını umuyorum zaten bu işin risklerinden haberdarım ve başkaları gibi tren kürüne cahil bir şekilde girmediğimi düşünüyorum internette olan çoğu bilgiyi ölçüp tarttım umarım herkes sorunsuz bir şekilde kürlerini tamamlar.Aynı şekilde ilaçların ve koruyucuların çoğu tamamlandı kür günlüğü ve before after atmayı düşünüyorum aylık olarak

Doz olarak 200 mg geçme haftalık ama 10 haftada bitir testoyada 3 4 hafta daha devam et ilaçlarını bi anda kesme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.