Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dominik3

Pct sonrası libidom mahvoldu yardım lütfen!

Önerilen İletiler

Dominik3    0

Pct sonrası herşey doğru olmasına rağmen niçin libido düşer ? Pct den bir hafta sonra libidom çöktü herşey iyi giderken .Ereksiyon olmakda zorlanıyorum. Halbuki , pct den önce yaptırdığım testlerde lh ve fsh düşüktü.  E2  degerim 12 , prolaktin seviyem 5 di.  CHORİOMON (10000 iu yakın) ve klomid kullandım. Sorun nedir sizce tavsiyelerinizi bekliyorum . Acaba hcg kullanmam e2 mi arttırdı ? Yada oturup düzelmesinimi bekleyeceğim ? Dün keçiboynuzu özü ve çoban çökerten içmeye başladım . Çinko falan da alıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167
Dominik3, 49 dakika önce yazdı:

Pct sonrası herşey doğru olmasına rağmen niçin libido düşer ? Pct den bir hafta sonra libidom çöktü herşey iyi giderken .Ereksiyon olmakda zorlanıyorum. Halbuki , pct den önce yaptırdığım testlerde lh ve fsh düşüktü.  E2  degerim 12 , prolaktin seviyem 5 di.  CHORİOMON (10000 iu yakın) ve klomid kullandım. Sorun nedir sizce tavsiyelerinizi bekliyorum . Acaba hcg kullanmam e2 mi arttırdı ? Yada oturup düzelmesinimi bekleyeceğim ? Dün keçiboynuzu özü ve çoban çökerten içmeye başladım . Çinko falan da alıyorum. 

Hiç panik yapma bu pct 'de normal bende çok kafama takıyordum :) Pct den 3 ay sonra bekle libidonun gelmesini ve kafanı takma keçiboynuzu özü iyi olur iyi yapmışsın . Hcg ve klomen ile vücutta yüksek östrojen var ereksiyon konusunda zorlanmanın sebebide bu :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Dominik3, 1 saat önce yazdı:

Pct yi dogru ve zamaninda yaptiysan endiselenme. Ama böyle olmadiysa o zaman tekrarlaman gerekir...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dominik3    0
Spartacus, 3 saat önce yazdı:

Hiç panik yapma bu pct 'de normal bende çok kafama takıyordum :) Pct den 3 ay sonra bekle libidonun gelmesini ve kafanı takma keçiboynuzu özü iyi olur iyi yapmışsın . Hcg ve klomen ile vücutta yüksek östrojen var ereksiyon konusunda zorlanmanın sebebide bu :)

Yüksek östrojen karşı Nolvadex veya arimidex kullanmak gereklimidir bu durumda? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Dominik3, Şimdi yazdı:

Yüksek östrojen karşı Nolvadex veya arimidex kullanmak gereklimidir bu durumda? 

Klomen ile birlikte nolvadex kullan . arimidexe gerek yok

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Normal bir şey biraz bekle yaptirabiliyorsan bir test daha yaptır değerler normal ise düzelmesini bekle bu süre içinde keçiboynuzu,arı poleni,çinko,ginseng,Arjinin,tribulus vb. giibi takviyeler kullanabilirsin birde Yohimbin 😶 He birde himala speman diye bir ürün var özellikle aktif yarismacilarda dikkatimi çekti bu ürünü kür içinde ve kur sonrasında da kullanıyorlar ama denemedim kesin bilgi vermiyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ironmann, 57 dakika önce yazdı:

Normal bir şey biraz bekle yaptirabiliyorsan bir test daha yaptır değerler normal ise düzelmesini bekle bu süre içinde keçiboynuzu,arı poleni,çinko,ginseng,Arjinin,tribulus vb. giibi takviyeler kullanabilirsin birde Yohimbin 😶 He birde himala speman diye bir ürün var özellikle aktif yarismacilarda dikkatimi çekti bu ürünü kür içinde ve kur sonrasında da kullanıyorlar ama denemedim kesin bilgi vermiyim.

O spemanla asıl himalaya farklı sanırım .Türkiyedekiler bulgar malı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
Spartacus, 7 saat önce yazdı:

O spemanla asıl himalaya farklı sanırım .Türkiyedekiler bulgar malı

Evet Bulgar mali zaten menseide Bulgaristan diye biliyorum ama bir ara bununda çakması yok sağdan soldan toplaması var diyorlardı tam bir fikrim yok pct de kullanicam deneyimleri mi paylaşırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ironmann, 10 dakika önce yazdı:

Evet Bulgar mali zaten menseide Bulgaristan diye biliyorum ama bir ara bununda çakması yok sağdan soldan toplaması var diyorlardı tam bir fikrim yok pct de kullanicam deneyimleri mi paylaşırım

Ben kullandım ama pek bi esprisi yok gibi .onun yerine big joy alpha men veya  vonkaa vonvia da tercih edilebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410
Spartacus, 1 saat önce yazdı:

Ben kullandım ama pek bi esprisi yok gibi .onun yerine big joy alpha men veya  vonkaa vonvia da tercih edilebilir

Gnc'nin ürünlerini çok başarılı buluyorum konuda 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dominik3    0
hectordoyle, 23.04.2020 - 04:16 yazdı:

Dostum küründe hangi anabolizanları kullandın yazabilirmisin 

10 hafta deca balkan 400 gr

12 hafta 500-750 gr sustanon  

4 hafta parabolan 300 gr

4 hafta Winstrol 50 gr 

2 hafta clen 

1 yıl içinde iki kez podyumu gördük ama yetmedi . Gh,peptidler olmadan derece imkansız ama iyi bir vücudum var . 10 milyara yakın para harcadım yani bi yıl içinde 20 milyar param gitti . Zengin sporu yapcak bisey yok. Sınırlarımı sonuna kadar zorladım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Dominik3, 3 dakika önce yazdı:

4 hafta parabolan 300 gr

4 hafta Winstrol 50 gr 

2 hafta clen 

1 yıl içinde iki kez podyumu gördük ama yetmedi . Gh,peptidler olmadan derece imkansız ama iyi bir vücudum var . 10 milyara yakın para harcadım yani bi yıl içinde 20 milyar param gitti . Zengin sporu yapcak bisey yok. Sınırlarımı sonuna kadar zorladım.

Sorun deca , deca kullananlarda(buna bende dahilim) bunlar olabilir ve cinsel dürtülerin gelmesi biraz zaman alıyor , sabırla beklemek lazım kafayı takmadan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 52 dakika önce yazdı:

Sorun deca , deca kullananlarda(buna bende dahilim) bunlar olabilir ve cinsel dürtülerin gelmesi biraz zaman alıyor , sabırla beklemek lazım kafayı takmadan

Durum sende de aynı mı dostum eski haşin gaddar ve betonu delen bir istek yok değil mi..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, 1 dakika önce yazdı:

Durum sende de aynı mı dostum eski haşin gaddar ve betonu delen bir istek yok değil mi..

Aynen öyle yok bide içimde biraz böyle karamsar bi duygu var sanıyorum hormonlar düzelmediği için ruh halimi etkiliyor .bide şu testisler canımı sıkıyor sarkık duruyor sende de böyle mi ? hep aşağıda onuda şuna bağlıyorum tam anlamıyla iyileşmediği için öyle olduğunu düşünüyorum . Bu iş çer çöple bilmemneyin suyunu kaynatıp içmekle olmuyor , en temizi zamana bırakmak ama bu süre zarfında insan çok etkileniyor . sen yohimbine kullanmıştın fayda gördün mü ? Nede küre girmeyle geçiyor  . yabancı forumlardada okudum 6 ay 1 sene ve yaklaşık iki yıl sürdü diyen var . bana deca kullandıranın sürekli kulaklarını çınlatıyorum bu adam efendi diyip güvendim yaramazın teki çıktı , adam değilmiş . Geçen metin abi yorumladı pct ortasında kan verdim şükür lh fsh açılmış 3 ay sonra gerçek sonuçlar belli olcak . Deca kürüne girecek olan adam mutlaka ve mutlaka masteron veya proviron kullanmalı kür içinde bana arkadaşım demişti 1 tanr yetmez 3-4 tane alman lazım diye adamı ti ye almıştım , haklıymış . ilk kürümde kazançlarım gayet iyiydi 70 kg başladığım kürü 87 olarak bitirdim pct de 5 kilo verdim mis gibiydi . bu deca dan sonra hepsini kaybettim . Ama kalıcı değil gerçekten psikolojik birçok yanı var .neye inanırsan öyle olur derler ya aynen öyle .  bu arada sabah ereksiyonları geldi mi sende ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Dominik3, Bir saat önce yazdı:

4 hafta parabolan 300 gr

4 hafta Winstrol 50 gr 

2 hafta clen 

Peptid, gh kullanmadan derece alan (Türkiye yarışlarında) bir sürü tanıdığım var. Düşük dozlarda (500mg) testesteron ile çok iyi vucüt elde edilebilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

@Abdullah bide sağlam bi sporcuyla konustum lh ve fsh normalse zamanla ereksiyonda düzelir dedi . Yani hormonlar düzeldikten sonra zamanla hersey yoluna gircek inanıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 26 dakika önce yazdı:

Aynen öyle yok bide içimde biraz böyle karamsar bi duygu var sanıyorum hormonlar düzelmediği için ruh halimi etkiliyor .bide şu testisler canımı sıkıyor sarkık duruyor sende de böyle mi ? hep aşağıda onuda şuna bağlıyorum tam anlamıyla iyileşmediği için öyle olduğunu düşünüyorum . Bu iş çer çöple bilmemneyin suyunu kaynatıp içmekle olmuyor , en temizi zamana bırakmak ama bu süre zarfında insan çok etkileniyor . sen yohimbine kullanmıştın fayda gördün mü ? Nede küre girmeyle geçiyor  . yabancı forumlardada okudum 6 ay 1 sene ve yaklaşık iki yıl sürdü diyen var . bana deca kullandıranın sürekli kulaklarını çınlatıyorum bu adam efendi diyip güvendim yaramazın teki çıktı , adam değilmiş . Geçen metin abi yorumladı pct ortasında kan verdim şükür lh fsh açılmış 3 ay sonra gerçek sonuçlar belli olcak . Deca kürüne girecek olan adam mutlaka ve mutlaka masteron veya proviron kullanmalı kür içinde bana arkadaşım demişti 1 tanr yetmez 3-4 tane alman lazım diye adamı ti ye almıştım , haklıymış . ilk kürümde kazançlarım gayet iyiydi 70 kg başladığım kürü 87 olarak bitirdim pct de 5 kilo verdim mis gibiydi . bu deca dan sonra hepsini kaybettim . Ama kalıcı değil gerçekten psikolojik birçok yanı var .neye inanırsan öyle olur derler ya aynen öyle .  bu arada sabah ereksiyonları geldi mi sende ?

Testislerin durumu bazen yukarı çekiliyor bazen sarkıyor bende normal olarak görüyorum kardeşim. Sabah ereksiyonları bi ara vardı su aralar gitti diyebilirim çok nadir oluyor, gün içi zaten yok kardeşim. Bende senin şu DHT tahlil sonucunu merak ediyorum acaba gerçekten dht-dhn zincirinde mi sorun var bakıcaz. Dediğin gibi zamana bırakmak en iyisi. Yohimbine en fazla 3 tablet kullandım onu da bıraktım kullanmıyorum kardeşim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, Şimdi yazdı:

Testislerin durumu bazen yukarı çekiliyor bazen sarkıyor bende normal olarak görüyorum kardeşim. Sabah ereksiyonları bi ara vardı su aralar gitti diyebilirim çok nadir oluyor, gün içi zaten yok kardeşim. Bende senin şu DHT tahlil sonucunu merak ediyorum acaba gerçekten dht-dhn zincirinde mi sorun var bakıcaz. Dediğin gibi zamana bırakmak en iyisi. Yohimbine en fazla 3 tablet kullandım onu da bıraktım kullanmıyorum kardeşim.

Vallaha dht yi bende merak ediyorum doktora dedim dht diye tamam dercesine kafa salladı ama e2 yi dahil etmediğini gördüğümde acaba dht yide mi etmedi diye merak ettim açıkcası . sonucun cıkacağı tarih 07.05 ama bakalım ne olcak :) Abdullah şuna inanıyorum ama bu sene sonu iyileşcem gibime geliyor . umarım en kısa zamanda iyileşiriz . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
Spartacus, 32 dakika önce yazdı:

Hiç progestan 100 mg alıp bir hafta kullanmayı deneyen oldu mu aranızda ? Pct den sonra özellikle yüksek östrojenle rekabet ettiğinden libidoya canlandırıcı etkisi olabilir.Beni baya doyumsuz hale getirmişti :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Hiç progestan 100 mg alıp bir hafta kullanmayı deneyen oldu mu aranızda ? Pct den sonra özellikle yüksek östrojenle rekabet ettiğinden libidoya canlandırıcı etkisi olabilir.Beni baya doyumsuz hale getirmişti :)

Abi merhaba progestan denemedim ama deneyebilirim . Progesteronu da düşürüyor mu 🤔 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 14 dakika önce yazdı:

@Abdullah sen ne kadar süre proviron kullandın proviron kullandığımda iyiydi diyordun

8.günde etkisi güzel olmaya başlamıştı kardeşim eskisi gibi yaşam kalitesi geldi diyebilirdim ama bıraktım. Hala soruyorum kendime acaba 1-2 ay kullansam kalıcı olurmuydu diye ? 

Pct dahil son enjeksiyon, 7 ay oldu tam kardeşim.

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
metinav, 16 dakika önce yazdı:

Kullanmadım abi ama deneyebiliriz tabiki de.. Ama progesteron değerim çok yüksekti abi ona olumsuz etkisi olur mu bilmiyorum

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, 1 dakika önce yazdı:

8.günde etkisi güzel olmaya başlamıştı kardeşim eskisi gibi yaşam kalitesi geldi diyebilirdim ama bıraktım. Hala soruyorum kendime acaba 1-2 ay kullansam kalıcı olurmuydu diye ? 

Kardeş bende biriyle konuştum benim kullandığım 3. Hafta düzelmeye başladı 8. Haftada düzeldi dedi . günde 4 tablet kullanıyormuş 2 sabah 2 akşam şeklinde . ama oda sentetik dht sonuçta bilmiyorum nasıl olur etkisi kalıcı olur mu ? Cinsel işlev bozukluğunu tedavide de kullanılıyor proviron prospektürde yazıyor .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.