Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Burak55285528

Steroid sonrası cinsel sorunlar

Önerilen İletiler

Merhabalar

Benim sıkıntım daha öncesinde saçma bir şekilde kür yaptım. Bir hocanın sözüyle başladım bu işe ve uzun zamandır düzelmiyor . Vortex Testosteron Enanthate kullandım kimden aldığım tahmin etmişsinizdir. Bu kişi daha sonrasında hiç ilgilenmedi hep aynı şeyleri söyledi bende 4 5  defa kullandıktan sonra verdiğim paraya da üzülerek ürünü attım . Daha sonrasında salondaki hocama sorduğumda ise hemen bırakmam gerektiğini sustanon kullanmam gerektiğini söyledi ben de sustanon kullanarak kürü bitirdim. Göğüs ucunda jinekomasti belirtisi vardı ancak asıl sorun kür sonunda pct yapmadım zaten çok düzneli bir kür olmadı. Bu nedenle cinsel istek var ancak penisde bir hareketlenme yok ayrıca sakallarım eskisi kadar gür çıkmıyor daha yavaş ve daha ince vücut kıllarıda zayıfladı gücüm ve kuvvetim aynı şekilde ancak bel bölgesinde gözle görülür bir yağlanma oldu. Acaba ne önerirsiniz bu durum psikolojik olarak beni yordu ve sizlerin yardımına güveniyorum teşekkür ederim şimdiden

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Efeedd    105

ne kadar zaman oldu kür biteli ? büyük ihtimalle vucudun toparlayamadı henüz kendini

daha detaylı bilgi verirsen neyi ne kadar vurdun, ne zaman vs yardımcı olur herkes

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mart ayının başında bıraktım Sadece vortex testosteron enanthate 250 mg 4 defa daha sonrasında Sustanon 250 ve 200 mg primobolan vurdum tavsiyeleriniz nelerdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

İlacı aldığın kişiden bir pct programı almanı öneririm ilacı vurduktan sonra üstünden belli bir süre geçmiş anlaşılan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

doğal akışına bırak 1-2 aya düzelir bende de hafiften durum böyle ama normalde çok yüksek olan libidom günlük hayatımı etkilediği için benim hoşuma gidiyor aslında :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
huso    5
Burak55285528, 5 saat önce yazdı:

Merhabalar

Benim sıkıntım daha öncesinde saçma bir şekilde kür yaptım. Bir hocanın sözüyle başladım bu işe ve uzun zamandır düzelmiyor . Vortex Testosteron Enanthate kullandım kimden aldığım tahmin etmişsinizdir. Bu kişi daha sonrasında hiç ilgilenmedi hep aynı şeyleri söyledi bende 4 5  defa kullandıktan sonra verdiğim paraya da üzülerek ürünü attım . Daha sonrasında salondaki hocama sorduğumda ise hemen bırakmam gerektiğini sustanon kullanmam gerektiğini söyledi ben de sustanon kullanarak kürü bitirdim. Göğüs ucunda jinekomasti belirtisi vardı ancak asıl sorun kür sonunda pct yapmadım zaten çok düzneli bir kür olmadı. Bu nedenle cinsel istek var ancak penisde bir hareketlenme yok ayrıca sakallarım eskisi kadar gür çıkmıyor daha yavaş ve daha ince vücut kıllarıda zayıfladı gücüm ve kuvvetim aynı şekilde ancak bel bölgesinde gözle görülür bir yağlanma oldu. Acaba ne önerirsiniz bu durum psikolojik olarak beni yordu ve sizlerin yardımına güveniyorum teşekkür ederim şimdiden

Araştırmalarda da hormonların psikolojiden bile çok etkilendiği bariz önerim bitkisel ve vitaminlerle desteklemen 50-100mg arası çinko arginine gece yatmadan zma c vitamini bunlar etkisi olur çok uzun kürde yapmamışsın sonuçta

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Burak55285528, 4 dakika önce yazdı:

Evet çok uzun bir kür olmadı ancak cinsel sorun olunca işte can sıkıyor :) teşekkür ederim

Merhaba... 

Bahsettiğin açıdan bakarsak evet uzun değil kürün. Fakat bu kaçıncı kürün daha öncelerden kür yaptın mı önceki kürlerin de PCT yaptın mı vucudunu dinlendirdin mi, daha önce kür yaptın diye hatırlıyorum.

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha öncesinde kür deneyimim oldu ama pct yapmamıştım sadece yine enathate kullandım 

Abdullah, 2 dakika önce yazdı:

Merhaba... 

Bahsettiğin açıdan bakarsak evet uzun değil kürün. Fakat bu kaçıncı kürün daha öncelerden kür yaptın mı önceki kürlerin de PCT yaptın mı vucudunu dinlendirdin mi, daha önce kür yaptın diye hatırlıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Burak55285528, 7 dakika önce yazdı:

Daha öncesinde kür deneyimim oldu ama pct yapmamıştım sadece yine enathate kullandım 

Kürler arası PCT yapsan daha sağlıklı olurdu dostum hele ki sustanon gibi 4 esterli kullandıysan.. Daha deneyimli arkadaşlar yorumlar tabiki, tahlillerine göre yorumlamak daha sağlıklı olur şuan bir şey demek anlamsız olur..

Sağlıcakla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah, 1 dakika önce yazdı:

Kürler arası PCT yapsan daha sağlıklı olurdu dostum hele ki sustanon gibi 4 esterli kullandıysan.. Daha deneyimli arkadaşlar yorumlar tabiki, tahlillerine göre yorumlamak daha sağlıklı olur şuan bir şey demek anlamsız olur..

Sağlıcakla.

Peki PCT için geç kaldım mı acaba şuan başlasam nasıl olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Burak55285528, Şimdi yazdı:

Peki PCT için geç kaldım mı acaba şuan başlasam nasıl olur?

Hiç bir şeye geç kalmadın tabiki zamanında olsa daha iyiydi. Fakat dediğim gibi tahlil sonuçlarına göre başlaman daha iyi. Zaten değerlerin normal ise libido ve ereksiyonu zamana bırakmak olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah, Şimdi yazdı:

Hiç bir şeye geç kalmadın tabiki zamanında olsa daha iyiydi. Fakat dediğim gibi tahlil sonuçlarına göre başlaman daha iyi. Zaten değerlerin normal ise libido ve ereksiyonu zamana bırakmak olacak.

Çok teşekkür ederim çok sağolun şu virüs yüzünden test yaptırmaya korkuyorum açıkcası ama yine de bakacağım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Burak55285528, 3 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim çok sağolun şu virüs yüzünden test yaptırmaya korkuyorum açıkcası ama yine de bakacağım :)

Yaptırdıktan sonra sende aydınlanırsın bizler de aydınlanır ve ona göre yorum yaparız.. 

Hayırlı akşamlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.