Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Arkadaşlar hepinize selamlar 💫

Sustanon kürü 8 hafta 500 mg yanında 25 mg proviron kullandım. Corona muhabbeti dolayısıyla kan testi yaptıramadım ilacı keseli 20 gün oldu yarın pctye başlıyorum.

Asıl sorum şuan hiçbiyerde ne pregnyl ne chroiomon nede chrogon bulabiliyorum tesislerde ufaktan da olsa küçülme var gibi clomen ve tamoksifen ile pct yapsam sorun olur mu? @metinavhocam tavsiyelerinizi bekliyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.581
Pokerface006, 12 saat önce yazdı:

Arkadaşlar hepinize selamlar 💫

Sustanon kürü 8 hafta 500 mg yanında 25 mg proviron kullandım. Corona muhabbeti dolayısıyla kan testi yaptıramadım ilacı keseli 20 gün oldu yarın pctye başlıyorum.

Asıl sorum şuan hiçbiyerde ne pregnyl ne chroiomon nede chrogon bulabiliyorum tesislerde ufaktan da olsa küçülme var gibi clomen ve tamoksifen ile pct yapsam sorun olur mu? @metinavhocam tavsiyelerinizi bekliyorum 

Testisler küçüldüyse hcg kullanman dogru olacaktir, ama bulamiyorsan da pct yi daha uzun tutarsin eldeki imkanlar ölcüsünde.Klomeni ilk 5 gün 100-150 mg olarak kullan.Testislerinin toparlanmasi daha kolay olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim hocam 

5 Gün 100 mg klomen 

5.10 gün 50 mg klomen 

30 gün 20 mg tamoksifen uygun olur mu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Pokerface006, 38 dakika önce yazdı:

Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim hocam 

5 Gün 100 mg klomen 

5.10 gün 50 mg klomen 

30 gün 20 mg tamoksifen uygun olur mu? 

Klomeni ;

1-5 gün 100 mg

5-15 gün 50 mg

15-25 gün 25 mg şeklinde kullanabilirsin.

Tamoksifeni de ; 

1-15 gün 40 mg

15-30 gün 20 mg olarak uygun olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Bu klomen hakkında yüksek dozda çok ciddi şekilde gözlere zararı oldugunu okumustum eğer makaleleride  bulursam eklerim . 
Sen ne yap ne et choriomon bulmaya çaliş. Olmadi Metin abinin dediği şekil yaparsın mecbur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Pokerface006, Bir saat önce yazdı:

@metinav hocam bugün test yaptırma şansım oldu sonuçlar nasıl bilgi verebilir misiniz teşekkür ederim 

Pct den kaç gün sonra yaptırdın bu testi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Pokerface006, Bir saat önce yazdı:

14 gün sonra @metinav hocam 

Genel anlamda iyi görünüyor pct sonucu.Sadece pct öncesinde testisler küçülmüş ve hcg yapmadığın için, hipofizin salgıladığı lh hormonu maximum seviyede ancak normal testo seviyeni sağlayabiliyor gibi...Zamanla eski seviyelerine gelir endişe etme.Fakat yinede destek olarak faydalı maddeler al.D3, e vitamini, çinko, kalsiyum, c vitamini, bulabiliyorsan d-aspartik asit gibi destekler kullan...Östrojen değerin haliyle pct den dolayı biraz yüksek, fakat zamanla o da düzelir.Çuha çiçeği yağı içinde bulunan gla, vucutta östrojeni baskılayan bir özellik göstermesi hasebiyle faydalı olduğuna dair yorumlar var...Herşey sağlık için :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim hocam dediklerinizi çok dikkate alacağım 🙂

Tsh hormonu bana göre biraz yüksek geldi sorun olur mu hocam? 

tarihinde Pokerface006 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Pokerface006, 4 saat önce yazdı:

Screenshot_20200609_141555_com.google.android.apps.docs.jpg

Progesteron değeriyle ilgili gördüğüm seviye, 1 'in altı olması gerektiği.Senin değer 0,6 seviyesinde bence gayet ideal.Fakat eğer bu testi etkileyecek herhangi bir ilaç veya hastalık gibi durumun yoksa, sanki senin dozun biraz daha yüksek olabilir diye de düşünüyorum.Çünkü östrojen değerin 60 lara çıkmış.Progesteron ve östojen birbirlerini dengeleyen iki zıt hormon.Biri yükselirse diğerini baskılıyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
HOPBA01, 3 saat önce yazdı:

Tabiki son sözü metin abi söylerde suan icin normal bence kardesim arimdexle o e2 düşünce tekrarlamak daha iyi olur diye düşünüyorum

Estağfirullah arkadaşlar :)

Herkes bilgisini, tecrübesini paylaşıyor burada.Son sözü doktor söyler, daha doğru olur...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
HOPBA01, 56 dakika önce yazdı:

Metin abi 1 hafta önceki test genel olarak gene bilgi verim 2 aydir 5-9 arasi. Gezen lh. Fakat değişmeyen testo fsh 3-4 arasini hic gecmedi fakat bu gunki teste testo ilk defa bu kadar artmis aslinda sevinmem lazim fakat fsh ilk. Defa 5 e çıkmış bu kafami karıştırdı dht e2 progestron  testi yakinda cikacak suanlik fsh artmasi iyi mi kötü mu acaba 

Screenshot_20200609-175424.png

Screenshot_20200609-175841.png

Yavaş yavaş normalleşiyorsun.Normal sağlıklı bir erkekte lh-fsh değerleri birbirine yakın seyreder.Biri anyada diğeri konyada olmaz.Böyle durumlarda sorun vardır çoğunlukla.Fsh mekanizması lh dan yarı bağımsız olduğundan değerler birbirine tam bağımlı değil.İki değerinde 5 altında kalması iyidir diyebiliriz.Yükseldikçe testislerde duyarsızlık ve yetersizlik olduğunu düşünmeliyiz.Geçici ilaçlardan veya steroidlerden kaynaklanan durumlardan bahsetmiyorum, normal şartlarda olması gereken bu.

Total teston daha da yükselecektir vucuduna biraz destek olsan.Östrojen seviyen sınırlar içindeyse iyileşme yönünde daha umutlu oluruz.Eğer yükselmişse aromataz enzimini baskılaman gerekebilir...Varikosel-hidrosel benzeri durumlar total testoyu düşürüyor bir miktar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
HOPBA01, 8 dakika önce yazdı:

Hocam beslenme konusunda cok titiz davraniyorum e2 artirici dogal besin bitki agirlikli besleniyorum uykuma vitaminlere dikkat ediyorum   bu durum insallah uzun sürer  fakat testiste küçülme var bu sorun hala devam ediyor varikoselin bu duruma sebep oldugu yazılıyor neyse moralimi yüksek tutuyorum artik agri kesici bile kullanirken acip makale okuyorum faydadan cok zarara bakıyorum bu titizlikle devam edecem bilgileriniz yorumlarınız icin teşekkür ederim

Testisler için önerim klomen olur, önceki yorumumda ki gibi.Belli bir süre daha bu şekilde git bakalım en son klomen kullanırsın ve lh-fsh seviyelerini yükseltir testisin max seviyede uyarılmasını sağlarsın.Bu dokuların yenilenmesini ve işlevini geri kazanmasını hızlandırır.Moralini yüksek tut, ciddi bir sorunun yok, psikolojin olayı daha karamsar algılamana sebep oluyor.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
Pokerface006, 37 dakika önce yazdı:

@metinavhocam nasıl düşürebiliriz ostrojeni arimidex mi kullanmam gerekecek 

Herhangi bir ai olur.Dogal bir seyler ariyorsan, Dim ve Boron suplementleri faydalı olur, bulabilirsen.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
metinav, 18 saat önce yazdı:

Estağfirullah arkadaşlar :)

Herkes bilgisini, tecrübesini paylaşıyor burada.Son sözü doktor söyler, daha doğru olur...

Abi belki haklısın ama senin verdiğin bilgileri verebilecek doktor maalsef yok. Sebebi sen bir çok şeyi kendi üzerinde deneyimleyip aktarıyorsun. Anabolizan kullanan ürolog, endokirinolog, biokimyacı (Ertuğ hariç :)) vs.. bulursanız haber verin.:D Onlar bu işin yan etkilerinden korktukları için maalesef bulaşmıyorlar. Bence bu konuda alçakgönüllü olmamalısın. Toplu halde duacınız.. @metinav 

Saygılar.. Hürmetler...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.581
weldan, 1 saat önce yazdı:

Abi belki haklısın ama senin verdiğin bilgileri verebilecek doktor maalsef yok. Sebebi sen bir çok şeyi kendi üzerinde deneyimleyip aktarıyorsun. Anabolizan kullanan ürolog, endokirinolog, biokimyacı (Ertuğ hariç :)) vs.. bulursanız haber verin.:D Onlar bu işin yan etkilerinden korktukları için maalesef bulaşmıyorlar. Bence bu konuda alçakgönüllü olmamalısın. Toplu halde duacınız.. @metinav 

Saygılar.. Hürmetler...

Teşekkür ederim iltifatlar için :)

Var aslında bir çok deneyimli insan, ama kendi özel gurupları içinde parayla aktarıyorlar.Keşke herkes paylaşımı free olarak yapsa.Gerçi bizim insanımız nankör birazda.Ücretsiz bedava olan şeye değer vermiyorlar.İlla kazıklanmak ihtiyacı içine giriliyor :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.