Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiGreene

Kürdeyken mastürbasyonun testosterona etkisi

Önerilen İletiler

KaiGreene    34

Merhaba kürdeyken çok fazla mastürbasyon yapmak dışarıdan aldığımız testosterone seviyesini şöyle basit bir örnek vereyim testlerde 3500 üstü çıktı ise biz bu değeri bir dahaki enjeksiyona kadar aşırı mastürbasyon yaptığımızda gittikçe düşürür müyüz? Yoksa ahım şahım bir düşüş olmaz mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

d3lici    27

Testoda değişim oluyosa bile çok çok minimal düzeyde oluyordur fakat boşalma sonrası prolaktinin fırlıyor. Bunu biliyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
steroidnediryahu, 6 saat önce yazdı:

Gün aşırı 3 ila 7 arası mastürbasyon-cinsel ilişki  olarak halsizlik harici hiçbir zararını görmedim.

O neymiş kral  tebrikler :)   Ben 3 gunde 1 yapınca üzülüyorum . Tanıdıgım bazı sporcular  ve  forumlardan gördüğüm kadarıyla ortalama çoğu haftada  1 veya 2  boşalma veya ilişki yaşiyor . Sen biraz abartmişsin gibi geldi bana fazlası zarardır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592

Kişiden kişiye, bünyeden bünyeye, hormon seviyesine göre değişir...Bazı insanda sık masturbasyon sorun yaratmazken, bazı insanda çalışamayacak kadar yorgunluk ve enerji düşüklüğü yapabilir.Vucutta ki testo ya direkt yada dönüştürüldüğü formlar la kullanılmaktadır.Cinsel fonksiyonlardan kas artışına kemik yoğunluğuna beyindeki noronlar arasındaki iletişim hızına kadar bir çok yerde faaliyet içindedir.Testo sadece cinselliğe yaramıyor anlayacağınız :)

Testonun çoğunluğu bağlanıp kullanım dışı kalıyorken, kalan kısmı da amaç dışında bol bol israf etmek çok akıllıca olmaz. :)

Vucudunuzu dinleyin ihtiyaç hissediyorsanız yapın yoksa zorla bağımlılar gibi takılıp kalmayın.Gençlikte herşey aşırı oluyor ama hayatta bu kadar aşırılıklara yer yok maalesef.

Diğer forumda da birisi sormuştu bu soruyu.Sporcuları ; yüksek modla, yüksek enerjiyle, yüksek free testoyla, düşük östrojen ve düşük prolaktinle yaşayan insanlar olarak görmek zorundayız...Fazla cinsel perhiz stres hormonlarını yükseltirken, fazla ejekülasyon da gelişime zarar verebilir...Herşey dozunda olmalı.

Aklıma ortaokulda bir arkadaş geldi nedense :) Hergün 7 atış yaptığını söyleyip gururlanıyordu sınıfın diğer erkekleri arasında.Cin ali gibi kibrit çöpü gibi vucudu vardı, üflesen yıkılırdı o derece :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Serms22, 5 saat önce yazdı:

@selvituncerneden üzülüyorsun 😂😂😂😂

Fazla yaptıgımı düşünerek üzülüyordum   3 gunde 1 fazla geliyordu bana  Amaa burdaki cevabı gorunce benımki devede kulak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
selvituncer, 9 dakika önce yazdı:

Fazla yaptıgımı düşünerek üzülüyordum   3 gunde 1 fazla geliyordu bana  Amaa burdaki cevabı gorunce benımki devede kulak :)

Hocam genetik önemli abartmadan söylüyorum günde 8 defa yapabilirim maksimum ama o gün salak gibi gezerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Hasan3542, 17 dakika önce yazdı:

Hocam genetik önemli abartmadan söylüyorum günde 8 defa yapabilirim maksimum ama o gün salak gibi gezerim

Genetikle alakası yok demek istediğimin.  Yapmak istesem bende  hergün  yaparım  libidom felan sorunlu değil heleki şu kür dönemimde. Ben  vucut açisindan üzülüyorum demek istedim Hasan hocam Burda tabi kimse bilemez ne gibi zararı vs olur  lakin  Bence  haftada 3 bile bir  vucut geliştirme sporcusu için araştirma ve okuduklarıma göre fazla oluyor. Tabi prolaktine verdiği sıkıntıdan bahsetmiyorum bile :D Serotonin hormonununda içine etmesi cabası  . Nihayetinde kişinin tercihine kalıyor  lakin bence fazla abartmamak en mantıklısı  ilaçlı biri için haftada 2 max 3 yeterli.

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
selvituncer, 12 dakika önce yazdı:

Genetikle alakası yok demek istediğimin.  Yapmak istesem bende  hergün  yaparım  libidom felan sorunlu değil heleki şu kür dönemimde. Ben  vucut açisindan üzülüyorum demek istedim Hasan hocam Burda tabi kimse bilemez ne gibi zararı vs olur  lakin  Bence  haftada 3 bile bir  vucut geliştirme sporcusu için araştirma ve okuduklarıma göre fazla oluyor. Tabi prolaktine verdiği sıkıntıdan bahsetmiyorum bile :D Serotonin hormonununda içine etmesi cabası  . Nihayetinde kişinin tercihine kalıyor  lakin bence fazla abartmamak en mantıklısı  ilaçlı biri için haftada 2 max 3 yeterli.

ah keşke hocam da ufaklık yaramaz biraz :D:D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
d3lici    27
steroidnediryahu, 16 saat önce yazdı:

Gün aşırı 3 ila 7 arası mastürbasyon-cinsel ilişki  olarak halsizlik harici hiçbir zararını görmedim.

Şapka çıkarılası bir azgın teke 😂🙏🏼🙏🏼🙏🏼

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
selvituncer, 4 saat önce yazdı:

Meni içerisinde bir çok hormon bulunuyor bunlardan biri de seratonin.Her boşalmada bu seratonin endorfin dopamin ve östrojen prolaktin gibi hormonlarda kayıp yaşanıyor cüzi de olsa.Sonrasında yaşanan mod düşüklüğü bununla alakalı olabilir, prolaktini es geçersek...Abartmak doğru değil herşey dozunda :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pct dönemi olsun kür içi olsun libidom hiçbir zaman düşmüyor.Doğuştan bir libido yüksekligi mevcut.Ben size fazlasının bana zarar vermedigini söylemek istedim.2 litre su mu içeyim 3 litremi gibi bi soru bu cünkü.Metinav in dedigi gibi sonrasında bir mod düşüklüğü yaşanıyor.Ama bunu düzenli hale getirirseniz o mod düşüklüğünü hissetmiyorsunuz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 3/22/2020 - 02:30 yazdı:

Testo oranı düşmez, sperm miktarı (yani sperm bolumu) düşer fakat diğer taraftan unutulmaması gereken bir şey var:

Ne kadar çok boşalma o kadar sık prolaktin yükselmesi ve e2 (östradiol) serbestliğini arttırır. Şuna kesinlikle inanıyorum ki her gün ve hele ki günde 1den fazla mastrübasyonu düzenli olarak uygulayan kişilerin östrojenite hassasyeti çok daha yüksektir (ki bu demek oluyor ki jinekomasti oluşma ihtimali de daha seyrek mst. yapan insanlara göre daha yüksektir.)

Fazla kurcalamayın, hayatta daha değerli şeyler de var.

Sağlıklı sporlar...

agfitness, 3/22/2020 - 02:30 yazdı:

Şuna kesinlikle inanıyorum ki her gün ve hele ki günde 1den fazla mastrübasyonu düzenli olarak uygulayan kişilerin östrojenite hassasyeti çok daha yüksektir

ayıptır söylemesi doğru bi alışkanlık olmadığını bildiğim halde 10 yaşımdan günde 1 olarak başlayarak ergenlik başından itibaren aşağı yukarı 7-8 yıldır hergün ortalama 4 defa yapıyorum fakat şuana kadar ne dianabolda nede testoda gram bile jinekomasti etkisi görmedim yanaklarda şişme bile minimumdu.

öteyandan mastürbasyonu haftada bir bile yapmayan dostum ilaç kullanmadığı halde jinekomastiyle boğuşuyor. dediğiniz gibi birşey olsaydı üzerine çalışmalar yapılırdı, şikayetçi çok yoğun olurdu çünkü sık mastürbasyon aşırı yaygın maalesef.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592

Ben 45 yaşıma geldim, kürdeyken işlerim ne kadar yoğun olursa olsun günde 1 ejeküle olmadan yatmıyorum. :) Fakat bu doğru olduğundan veya gerekli olduğundan değil.Vucutta fazla testo var ve bunu antrenmanla veya günlük hayatta yorucu işlerde çalışarak kullanmadığımız zaman beyin bir şekilde o enerjiyi atmaya çalışıyor psikolojikman.İnsanlar boştayken ve bir işle uğraşmadıklarında elde kalan tek şey cinsellik oluyor genelde.Ve o konuda master yapıyorlar :)

Sporcuların enerjilerini antrenmana ve kaslarını büyütmeye harcamaları doğru davranıştır.Fazla ejekülasyonun psikolojik takıntılara ve sorunlara yol açması bir yana, beyinde yüksek prolaktin ve düşük dopamin durumu olacağından hem motivasyon hem düşünsel kapasite azalacaktır.Hissetmemek olmadığını göstermez, daha iyi olacakken zayıf bir zihinle yaşamak iyi bir şey değil.Özellikle kariyer yapan ve işi gereği beyinsel faaliyetleri yüksek olması gereken kişilerde bu durum rahatlıkla görülür.Hayat devam ediyor ve 80 e kadar sağlıklı dinç ve sporla geçen yıllar geçirmek isteyenler herşeyi dozunda yaşamalılar.

Benim görmediğim bir dede var, aile içinde anlatırlar. 5 defa evlenmiş ve eşleri öldükçe (!) yerine bir hafta geçmeden yeni eşini kaçırıyormuş, düğünlerden...:)Köyde sabahtan akşama kadar nefes almadan çalışmak zorunda olduğu halde, eşsiz duramayan bir abaza... :) 63 yaşında alzheimer olarak ölmüş.Hani bir laf vardır hızlı yaşa genç öl diye, bu işte öyle...Bitmeyecek gibi gelir ama biter :) Akıl sağlığı, ruh sağlığı ve beden sağlığı hepsi önemli...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.