Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AnimalPower

Pct için yardım lütfen

Önerilen İletiler

AnimalPower    5

20 aralıkta başladığım only testo kürüme cumartesi günü 21 mart tarihinde son vermeye karar verdim. Tahlilerimden pct konusunda siz değerli hocalarımın yardımını rica edeceğim.

Tahlillere geçmeden hemen önce neleri nasıl kullandım bu süreçte başımdan neler geçti bilgi olması amacı ile kısaca geçeceğim.

20 Aralıkta , Haftalık 500mg testo + 2 adet proviron şeklinde başladım , İlk 5 hafta meditech marka testo E. kullandım, ardından 1 hafta rootcell kullandıktan sonra bir test yaptırdım , testlerim şuradaki konuda mevcuttur.

Ardından hemen bu ilacı bırakıp çalıştığına emin olduğum optimum tetso E. temin edip 5 haftada onunla devam ettim. Bu 5 hafta boyunca provironu günlük 1 doza indirdim.

Daha sonra Optimum markasını bulamadığım için yine aynı satıcıdan Carbon temin ettim. Cumartesi günüde Carbon testo E.'nın 3. haftası dolmuş olacak . Bu 3 hafta boyunca haftada 1 adet arimidex ekledim. Hedefim Carbonuda 6 hafta kullanmaktı, ki şuan ilaçlardan aldığım verimin en yüksek noktasındayım. Her geçen gün daha da büyüdüğümü görüyorum ve çevremden böyle tepkiler alıyorum. Ama içinde bulunduğumuz durumun vahameti ve salonların ne zaman açılacağının belirsizliği yüzünden hemen bugün kan testi yapıp , talihsizliklerle dolu ilk kürüme son noktayı koyma kararı verdim. Siz değerli hocalarımdan pct konusunda yardım rica ediyorum. Bu benim ilk kürüm olduğu için ne yapacağımı hiç bilmiyorum , yani aptala anlatır gibi anlatabilirsiniz :) , hiç sorun olmayacaktır. Çok güzel bir kas kütlesi kazandım , ve bunu kaybetmeyi hiç istemiyorum. 

Bugün aldığım test sonuçları aşağıdaki gibidir , sanırım karaciğer ve kolestrolle ilgili baya bir problemim var , sizlerden gelecek her türlü tavsiye ve bilgiye ihtiyacım var.

Şimdiden çok teşekkür ederim. @metinav @Loving @Equipoise

sonuç1.jpg

sonuç2.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AnimalPower    5

Yazmayı atladığım bir konu olmuş , kür başından bu yana nac600 günlük 1 tablet kullandım , son 20 gündür ise asist600 muadili olan ürünü kullanıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
Serms22, 3 dakika önce yazdı:

Bu test son iğneden kaç gün sonra verildi 

En son Cumartesi akşamı enjeksiyon yapmıştım , tahlili bugün verdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.633

Only testo kullandığın için hcg kullanmaya gerek yok diyebiliriz.İlk kullandığın markadan itibaren ya yarım doz yada tamamen boş roidler enjekte ettiğin için bu durum geçerli :)

Bu son kullandığında bile total teston 11 li değerlerde bu bile içindeki testo maddesini şüpheye atıyor.Kortizon bile içerebilir bir miktar gelişsin görüntüyü değiştirsin algısı yaratmak için :)

Bu test değerine göre bir şeye yüksek alerji durumun var ve bu sayede tahminen su tuttuğunu söyleyebiliriz.Sendeki görüntüye bu su tutumunun da katkısı olabileceğini düşünmelisin...

Pct için : ilk iki hafta 50 mg, son iki hafta 25 mg klomen kullan.Aynı şekilde ilk iki hafta 40 mg son üç hafta 20 mg nolvadex veya eşdeğerini kullan.

Pct ye başlamak için son enjeksiyondan 15 gün geçtiğinde test yaptır.Testte bakılması gerekenler e2,total testo, lh ve fsh değerleri yeterli...Test sonucuna göre başlayabileceğin günü belirlemek daha kolay olacaktır.Test yaptıramam diyorsan o zaman son enjeksiyondan 15 gün sonra teorik yarılanma süresine göre başlayabilirsin ilaçlara...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
metinav, Bir saat önce yazdı:

Only testo kullandığın için hcg kullanmaya gerek yok diyebiliriz.İlk kullandığın markadan itibaren ya yarım doz yada tamamen boş roidler enjekte ettiğin için bu durum geçerli :)

Bu son kullandığında bile total teston 11 li değerlerde bu bile içindeki testo maddesini şüpheye atıyor.Kortizon bile içerebilir bir miktar gelişsin görüntüyü değiştirsin algısı yaratmak için :)

Bu test değerine göre bir şeye yüksek alerji durumun var ve bu sayede tahminen su tuttuğunu söyleyebiliriz.Sendeki görüntüye bu su tutumunun da katkısı olabileceğini düşünmelisin...

Pct için : ilk iki hafta 50 mg, son iki hafta 25 mg klomen kullan.Aynı şekilde ilk iki hafta 40 mg son üç hafta 20 mg nolvadex veya eşdeğerini kullan.

Pct ye başlamak için son enjeksiyondan 15 gün geçtiğinde test yaptır.Testte bakılması gerekenler e2,total testo, lh ve fsh değerleri yeterli...Test sonucuna göre başlayabileceğin günü belirlemek daha kolay olacaktır.Test yaptıramam diyorsan o zaman son enjeksiyondan 15 gün sonra teorik yarılanma süresine göre başlayabilirsin ilaçlara...

Hocam çok teşekkür ederim yanıtınız için, ben bu çok yüksek çıkan değerlerden korktum biraz onlar için bir önleme gerek var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.633
AnimalPower, 4 saat önce yazdı:

Hocam çok teşekkür ederim yanıtınız için, ben bu çok yüksek çıkan değerlerden korktum biraz onlar için bir önleme gerek var mı? 

O asiri degerlerin pct den sonra tamamina yakini duzelecek. Steroid yuzunden asiri cikmislar. O degerlerden biri alerjik degeri gosteriyor. Sebebi steroid icerigi de olabilir baska bir sey de. Onun icin pct bittikten sonra bir kan tahlili yaptir ve durumu check etmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
metinav, 17 saat önce yazdı:

Metin abi affına sığınarak soruyorum testislerin küçülüp küçülmediğinden emin değilim yumurtalar mı küçülüyor yoksa dışındaki kısım küçülüp yunurtalara mı yakınlaşıyor ? Yani küçülmesine rağmen yumurtalar aynı mı kalıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.633
Fatih, 1 saat önce yazdı:

Metin abi affına sığınarak soruyorum testislerin küçülüp küçülmediğinden emin değilim yumurtalar mı küçülüyor yoksa dışındaki kısım küçülüp yunurtalara mı yakınlaşıyor ? Yani küçülmesine rağmen yumurtalar aynı mı kalıyor

Testis erkekte sperm üreten, kadındaki karşılığı ise yumurta üreten, ceviz gibi olan yumrulardır. :) Onlar küçülüyor, küçülürse.Argoda taşak diye bilinir...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Testis erkekte sperm üreten, kadındaki karşılığı ise yumurta üreten, ceviz gibi olan yumrulardır. :) Onlar küçülüyor, küçülürse.Argoda taşak diye bilinir...

Peki testo bolde dbol küründe küçülmemeleri genetikle alakalı mıdır yoksa ilaçlarla mı alakalıdır ? Küçülme yok testislerde hcg vurup vurmamaya nasıl karar vermeliyim kesin olarak ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.633
Fatih, 4 saat önce yazdı:

Peki testo bolde dbol küründe küçülmemeleri genetikle alakalı mıdır yoksa ilaçlarla mı alakalıdır ? Küçülme yok testislerde hcg vurup vurmamaya nasıl karar vermeliyim kesin olarak ?

Genetik tarafı olduğu gibi kullanılan steroidin ağırlığı da etken.Deca ve trenbolon kürlerinde bence küçülsün küçülmesin hcg muhakkak kullanılmalı pct ye başlamadan önce...Pct sonucunda lh-total testo arasındaki orantı testis kapasitesi hakkında fikir verebiliyor.Pct öncesi tamamen durmuş, geçici olarak fonksiyon kaybetmiş testisleri, herhangi bir testle tahlil etme şansı yok.Fiziksel olarak küçülmesi ve sarkması gibi durumlardan hcg kullanılması gerektiğini çıkarımlıyoruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.