Değerli Forum üyeleri saygı değer hocalarım. 20 Aralıkta başlamış olduğum Haftalık 500mg Testo E. +Proviron kürünün ortasında bu testi yaptırdım. İlk 5 hafta kullandığım ilac Meditech 'di daha sonra onu bulamadığım için 1 hafta da rootcell ile devam ettim , ardından bu testi aldım. Çok anlamasam da galiba ilaçlar sahte çıktı. Bu benim ilk kürümdü. Plasebo etkisi olacak ki çok güzel gelişim yakalamıştım. Tabi antrenmen ve beslenme konusunda çok serttim. Yukarda bahsettiğim ilaçların yanı sıra Nac600 ve multivitamin kullanıyordum. Sizlerden ricam raporu incelemeniz ve bana bir yol göstermeniz. Şuan ne yapacağımı bilmiyorum. Elimde RootCell hala duruyor ama bunu çöpe atacağım. Moralim çok bozuk boşa giden paralar enjeksiyon adına çekilmiş bir ton çile vede kandırılmak kötü bir his. Ama bir yandan da gizli bir mutluluk var çünkü gelişimimden gerçekten çok memnundum. (Bu arada testislerimde ciddi bir küçülme oldu , sanırım bu provirondan kaynaklı.) Dediğim gibi raporu incelemenize ve yol göstermenize ihtiyacım var.