Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Serms22

Ilacı vurduktan 12 saat sonrası

Önerilen İletiler

Serms22    37

Merhaba arkadaşlar test amaçlı dün akşam saat 22.00 da 500 mg aburaihan testosteron vurdum 

Sabah 10 da kan verdim.. 12 saat içinde Bu ilaca düşük doz diyebilir miyiz yoksa bu 200-800 değer aralığında 1143 ideal mi. Diğer ölçüm cihazları 2 ile 8 aralığını ölçüyor bildiğim kadari ile ama bilmiyorum bu süre içinde yorumlar mısınız hocalarım

Kür öncesi ve sonrası testler şöyle @Ferhat82 @AhmetBalcı @metinav

Kür öncesi test aç karna verildi 

Sonrası tok karna 

Birde garip bir şekilde prolaktin artmış fakat testi tok karına verdiğim için mi bilmiyorum 

Screenshot_20200310_163613_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_20200310_163621_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

tarihinde Serms22 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167
Serms22, 5 dakika önce yazdı:

@Spartacus  @kony3497 hocalarım 

Kardeşim 12 saat sonra test yaptırmanı anlayamadım . Bana gayet normal geldi . Yinede büyüklerimiz ve daha tecrübelilere bırakıyorum yorumu :) iyi günler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Şöyle hocam burada arkadaşlar testte hemen görünür falan diyince Bi deneyeyim dedim ama yanlış mı yaptım bilmiyorum. Bu ilaç yavaş bağlanan bir şey mi yoksa bu 12 saat içinde çoktan 1500 üstü yapması mı lazım idi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

12 saate göre Gayet iyi ilaç çalişiyor 2.3. Enjeksiyondan sonra makina bi yerden sonra ölçmeyecektir. 1 hafta sonra denersen yine anlarsin Şimdi kafana takma birşey sporuna devam et 

aburaihan ise 1 tık fazla vurabilirsin testoyu sana kalmiş

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hendricks    14
Serms22, 6 dakika önce yazdı:

Şöyle hocam burada arkadaşlar testte hemen görünür falan diyince Bi deneyeyim dedim ama yanlış mı yaptım bilmiyorum. Bu ilaç yavaş bağlanan bir şey mi yoksa bu 12 saat içinde çoktan 1500 üstü yapması mı lazım idi 

3 haftanın sonunda bağlanır 4.haftanın başında  etkileri hissedersin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Evet 12 saat sonra testte çıkar 3 4 hafta beklemeye gerek yok ama 1 ampulde 1500> olmayabilir. Vurmadan önceki testo değerine bağlı daha çok. Yani 2. Enjeksiyonda büyük ihtimal 1500> olacaktır bi problem yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Hocalarım enjeksiyon öncesi e2 değerim 46 idi şimdi tek enjeksiyon ile 59 olmuş arimidex atmalı mıyım Peki @Equipoise @Ferhat82herhangi bir kaşıntı vesaire yok göğüs ucunda 

tarihinde Serms22 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Östrojen belli seviyeye kadar istediğimiz bir şey, amacımız östrojeni sıfırlamak değil, sen şimdi testlere kafayı çok takma ilacın çalışıyor mu çalışıyor tamam, şimdi antrenmanlarına odaklan, unutma testoyu vurunca iş bitmiyor sert idmanlarla onu kullanmanda lazım.

4. hafta tekrar test yaptırırsın ozaman belli olur arimidex mi alacaksın dostinexmi.

tarihinde odi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
Serms22, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim odi hocam

Rica ederim, bir hoca şöyle demişti '' Eğer çok iyi idman yapabilirsen, teston hiçbirşeye dönüşmez, siz 1 saat çalışıp idman yaptım diyorsunuz bizim 5-6 saat tek bölge çalıştığımız olurdu''

Şimdi katıldığım yönlerde var, ama tabi ki 5 saat antrenmana katılmıyorum. 9_9

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47

5 saat tek bölge antrenman yapan adama 200 TL haftalık tek sefer temizliğe alırım :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

İdmanlarım çok sert ama sert olduğu için 1 saati geçemiyor zaten hocam bu işte terslik var 😂😂 5 6 saat o sertlikle imkansız ben istesem de kaslar gitmez ki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
dukegg, 9 dakika önce yazdı:

5 saat tek bölge antrenman yapan adama 200 TL haftalık tek sefer temizliğe alırım :)

135 kilo kelli felli alman tankı gibi adama cammı sildirecen hacı O.o

Serms22, 9 dakika önce yazdı:

İdmanlarım çok sert ama sert olduğu için 1 saati geçemiyor zaten hocam bu işte terslik var 😂😂 5 6 saat o sertlikle imkansız ben istesem de kaslar gitmez ki 

Aynen 1 saat kendini kandırmadan, etkin çalışıyorsan yeter zaten dostum, belki ilerleyen zamanlarda biraz daha volume ekleyebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
odi, 25 dakika önce yazdı:

135 kilo kelli felli alman tankı gibi adama cammı sildirecen hacı O.o

Aynen 1 saat kendini kandırmadan, etkin çalışıyorsan yeter zaten dostum, belki ilerleyen zamanlarda biraz daha volume ekleyebilirsin.

Yok sadece senin tanıdık için söylemedim geneli kapsayan bir teklifti:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Teşekkür ederim hocam bakalım pazartesi 2. Enjeksiyonu yapıp teste gideceğim 

@AhmetBalcıpardon hocam buraya yorum yapmanızı rica edecektim 

@metinavmetin hocam merhaba, 2. Enjeksiyondan sonra bu testosteron vücutta birikim yapıp üst değerleri görecek midir yukarıdaki sonuca bakacak olursak dediğim gibi ertesi gün yaptırmıştım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.