Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

utk4n

Danabol ve Testo Hacim Kürü

Önerilen İletiler

utk4n    0

Öncelikle yaşım 23 boyum 183 zor kilo alan birisiyim 6 7 aylık vg geçmişim var, öncesinde Trabzonspor'da 2 senelik profesyonel yüzücülük geçmişim var. 3 ay önceye kadar vg sporunu yapıyordum fakat göğüslerim çok küçük kaldığı için çirkin bir görünüme sahip oldum. omuzlarım 138ken göğüslerimin 0 olması ayrıca zaten zor kilo almam 6 ayda 65den 69 a çıkabilmiştim ki ben hayatımda öyle çabalamadım ne okul için ne başka bir şey için :). araştırdım bu kür olayını kendi amaçlarım doğrultusunda, karar verdiğim program şu oldu ;

10 hafta bvs testo 250

4 hafta danabol 30 gr

2 günde yarım arimidex

ve gerekli vitaminler

anlamadığım nokta şu diğer arkadaşların yazdıklarında , yazılan cevaplarda da okudum ama kendim soramadığım için istediğim cevabı alamadım. bu programda prengly vurmam gerekir mi Nasıl bir pct yapmam gerekir tek anlamadığım nokta bu pct kısmı oldu. Kan tahlillerime baktırmak dışında bu kür de uygulanıyor mu bu dozajlarda prengly bunu öğrenmek istiyorum ve düşündüğüm kür ilk başlangıç için uygun mudur ? bu kür sonucunda göğüslerimde hafif de olsa istediğim kıvama kavuşur mu öğrenmek istediklerim bunlar, şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    49

Kan testlerini görmekte fayda var. Ancak bu kürün aynısını yapmış ve defalarca yapanı da görmüş biri olarak, hem kendimde hem de çevremde bu kür için Pregnyl kullanan görmedim. Ancak dediğim gibi çok düşük olursa değerleriniz bunu araştırırsınız.

Genelde 4 haftalık Nolvadex-Klomen kullanımı yapılıyor bu kürlerde gördüğüm kadarı ile. Dediğim gibi ben de aynı kürü yapıp 4 haftalık Nolvadex-Klomen uygulamıştım. Ancak kan değerlerim referans değerlerin ne çok altında ne de çok üstündeydi. Yani kan testi burada belirleyici oluyor Pregnyl için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753
Öncelikle yaşım 23 boyum 183 zor kilo alan birisiyim 6 7 aylık vg geçmişim var, öncesinde Trabzonspor'da 2 senelik profesyonel yüzücülük geçmişim var. 3 ay önceye kadar vg sporunu yapıyordum fakat göğüslerim çok küçük kaldığı için çirkin bir görünüme sahip oldum. omuzlarım 138ken göğüslerimin 0 olması ayrıca zaten zor kilo almam 6 ayda 65den 69 a çıkabilmiştim ki ben hayatımda öyle çabalamadım ne okul için ne başka bir şey için :). araştırdım bu kür olayını kendi amaçlarım doğrultusunda, karar verdiğim program şu oldu ;

10 hafta bvs testo 250

4 hafta danabol 30 gr

2 günde yarım arimidex

ve gerekli vitaminler

anlamadığım nokta şu diğer arkadaşların yazdıklarında , yazılan cevaplarda da okudum ama kendim soramadığım için istediğim cevabı alamadım. bu programda prengly vurmam gerekir mi Nasıl bir pct yapmam gerekir tek anlamadığım nokta bu pct kısmı oldu. Kan tahlillerime baktırmak dışında bu kür de uygulanıyor mu bu dozajlarda prengly bunu öğrenmek istiyorum ve düşündüğüm kür ilk başlangıç için uygun mudur ? bu kür sonucunda göğüslerimde hafif de olsa istediğim kıvama kavuşur mu öğrenmek istediklerim bunlar, şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba @utk4n hoş geldin aramıza. Kilo alamıyorsun çünkü vücudun '' ectomorph '' yani çok yüklü ilaç giremedikçe ve çok iyi beslenmedikçe gelişmen çok zor. İlk kürün olacağı için bunda güzel bir sıçrama yapacaksın ama deneyimsiz olduğun için kür sonrası kayıplar yaşayacaksın. Kür için pct ben gerek görmüyorum prengly 1500 vurabilirsin ama onada gerek yok mg çok az haftada öyle profesyonel olup 1 yıl kürde kalıp prengly vurmayan çok kişi gördüm :| tabi bu olmasın dediğim anlamına gelmiyor. Yeni küründe başarılar bence peptid eklemelisin bu küre.

vucut-tipleri-2.jpg

Gelişim evrende aşağıdaki gibi olacak :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
utk4n    0

cevaplarınız için teşekkürler. aklıma takılan tek nokta prenglydi siparişleri verdim yarın da gidip eczaneden arimidex ve gerekli vitaminleri alıcam sonra başlıcam inşallah güzel sonuçlar alırım. şimdilik bunu denemek istiyorum peptid falan araştırmadığım için bilgi sahibi değilim hocam ki sanmıyorum zaten bu kürden sonra başka bir kür daha yapacağımı. bu bilenmişlik sırf göğüslerim için :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Bu kür işleri en kaba tabiriyle kızlığının bozulması gibidir kapı bir kere açıldımı tadını aldın mı giren çıkan çok olur misali. Bende bu işe biraz kg alayım diye başladım şimdiye kadar kürlere hesapladım 8000 tl para harcamışım sen kendini aynada öyle gör onun tadını al emin ol bu bir kere yapacağımın devamı gelecek bu yazımda burada kalsın haklıymıissın diyeceksin. :dus:kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
utk4n    0
Bu kür işleri en kaba tabiriyle kızlığının bozulması gibidir kapı bir kere açıldımı tadını aldın mı giren çıkan çok olur misali. Bende bu işe biraz kg alayım diye başladım şimdiye kadar kürlere hesapladım 8000 tl para harcamışım sen kendini aynada öyle gör onun tadını al emin ol bu bir kere yapacağımın devamı gelecek bu yazımda burada kalsın haklıymıissın diyeceksin. :dus:kah

hocam irade konusunda kendime çok güvenirim. 6 sene sigara kullanıp bi sabah kalkıp bir daha içmicem dedikten sonra bir daha ağzıma sürmemiş insanım keza alkol de öyle. bir şeyde kesin kararlıysam o olur ötesine geçmem ki sağlığımla oynamam da daha fazlasını kullanıp gögüs çıksın yeter tek hedefim o zaten ötesinde de gözüm yok plaj vücudu falan düşüncelerim de yok olması gereken tek hedef amaç nokta gögüs :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

ama senin durumun neye benzeyecek biliyormusun o zaman emanet bir ceket alıp onu giyecek ve gece bitince o ceketi iade edeceksin o gögüsler kalacak sanma derim :mel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
utk4n    0

sıkıntı yok hocam ben çikolata da bile 25 kuruşluk cino yiyip mutlu olan insanım umarım anlatabilmişimdir :) önemli olan öyle ya da böyle bende yapabiliyormuşum diyebilmek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851

Bu kadar iyimser nadir insan tanıdım bravo valla ama bu azimle doğalda yaparsın gibi duruyor :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
utk4n    0

hocam doktora gittim genetikle alakalı bir sürü şey söyledi. sonra işte baktım ettim derken, bu ilaçlara iğnelere denk geldim yapılabilenin 2 3 tık üstünü yapabilmek için kullanılabiliyormuş. bakalım düştük batağa. tek eksiğim şu an güzel bir tüm vücut için hacim antreman programı salı günü de küre başlıyorum hayırlısıyla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
utk4n    0

hocam malzemelerin hepsini aldım yardımcı olursanız sevinirim.

zinco 220, balık yağı, nac 600mg, arimidex, bvs testo enant 250, danabol.

bunları nerde ne zaman kullanıcam bunların talimatlarını zahmet olmazsa yazabilir misiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

viewtopic.php?f=23&t=848

Bu konuda tam olarak sizin kullandığınız ürünlerin nasıl kullanılacağı yazıyor. Burayı okuyup bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ben 12 hafta yazmıştım. Siz kendi planladığınız gibi 10 hafta olarak değiştirirsiniz.

Aynı şekilde Dianabol 6 hafta yazılmıştı. Siz planladığınız gibi 4 hafta olarak değiştirirsiniz.

Bu linkte Omega-3 yazılmamıştı. Kürünüz süresince Omega-3, kutusunun üzerinde yazdığı şekilde kullanılabilir.

Tabletleri (NAC, balık yağı, zinco) tok karına alırsınız.

Elinizdeki Nolvadex'in tek hap başına mg'ı ne kadar ? 10 mg'lık veya 20 mg'lık olanları da var.

Ona göre PCT şekillendirilebilir.

Ama Nolvadex 20 mg ise (ki öyle olduğunu düşünüyorum), günlük 1 tablet Nolvadex ve 1 tablet Klomen alıp, bu kullanımı 4 hafta sürdürmek yeterli oluyor bu kür için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
utk4n    0

aynen 20lik hocam Nolvadex. teşekkür ederim ilginiz ve yardımınız için. kür e hayırlısıyla yarın kargonun gelmesiyle başlıyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1

Keşke biraz daha bekleseydin kür için.Hiç değilse kilon biraz boyuna yaklaşsaydım.75 vs.gibi.

Ama ben biraz daha uzatmanı öneririm.Hiç değilse 12 hafta.

Ayrıca hocamında dediği gibi bence 5-6 hafta danabol kullanmalısın...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
utk4n    0
Keşke biraz daha bekleseydin kür için.Hiç değilse kilon biraz boyuna yaklaşsaydım.75 vs.gibi.

Ama ben biraz daha uzatmanı öneririm.Hiç değilse 12 hafta.

Ayrıca hocamında dediği gibi bence 5-6 hafta danabol kullanmalısın...

bir şey sormak istiyorum 3 4 saat önce testoyu vurdum. ilk etkileri nelerdir ? hissedilenler nelerdir ya da böyle sorayım. bvs enant aldım işe yaradığını anlamam için bir şey hisssetmem gerekiyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

öyle saatler içinde anlayamazsın güç artışı ve ve libido yükselişini 1-2 hafta içinde hissedersinfiziki yansımalarını kür başlangıcından 2 ayın başı ortasında görmeye başlarsın. bazen ateş yükselmesi yapabilir geçicidir bu seni korkutmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
utk4n    0

danabol tabletini günde 30 gr olarak alacağım. sabah öğle akşam olarak mı alayım yoksa bi kere de sabah kahvaltısından sonra 3 tane tableti birden mi alayım bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

3 ayrı öğün sonrasına bölebilirsiniz. Ben Dianabol kullandığımda öyle yapıyorum. Yarılanma süresi 8 saatti yanlış hatırlamıyorsam. Bundan dolayı ilaçtan tam verim almak için 6-8 saatte bir almak mantıklı geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.