Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Square

Pregnl Nedir Kullanılmadığı zaman ne olur ?

Önerilen İletiler

Square    4

Merhabalar,

Ağır kürlerin sonunda nolvadex ve klomen in yanına pregnl da veriyolar peki bu pregnl nedir ? neye yarar kullanmazsak ne olur yada az yada fazla kullanırsak fazla kullanırsak tabi sorun çıkarabilir ancak az kullanırsak ne olur ? bunu merak ediyorum internetteki bilgiler değilse yaşayıp gören tecrübeli arkadaşlarımızın bilgilerinden yararlanmak istiyorum işin mantığını anlamak istiyrm son olarak kür planımı ekliyorum pregnl konusunda korkuyorum yapsammı yapmsammı kararsızım .

1-Testo 250 Bolde 200

2-Testo 250 Bolde 200

3-Testo 250 Bolde 200 ==> Buradayım şuan

4-Testo 250 Bolde 200 2 GÜNDE 1 YARIM ARİMİDEX / KİLO BASINA 2,5 GRAM PROTEİN / 2 LİTRE SU / (KARACİĞER KORUYUCU ALINIRCAK)

5-Testo 500 Bolde 400 PCT= 13. HAFTADA BAŞLANACAK Bİ ARKADAŞ VARDI FORUMDA SUBARU BENDEN DAHA HAFİFTİ 3 KERE 500Uİ PREGNL

6-Testo 500 Bolde 400 YAPICAKTI BENDE 2 KERE 500 YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM YADA YAPMASAM NE OLUR SADECE NOLVADEX VE KLOMEN

7-Testo 500 Bolde 400 KULLANSAM ? BUNU DÜŞÜNDÜM HEP AZ KULLANIRSAK NOLUR BU PREGNL I CEVAPLANIRINIZI BEKLİYORUM

8-Testo 500 Bolde 400 NOT: Tabiki kan tahliline göre yaptırmak mantıklı ama o dönem yazlıkta olucam orda belki yaptıramam tahlil

9-Testo 500 Bolde 400

10-Testo 250 Bolde 200

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    50

Pregnyl LH'nin üretildiği yer olan leydig hücrelerini uyararak, vücuda LH salgılatır. Bu hormon salınımı sonucunda da vücut kendi testosteronunu üretir.

Kürlerde kullanılma amacı, çok düşük LH değerine sahip bir insanın bu değeri yükseltmek adına bu hücreleri uyararak, doğal testosteron üretim döngüsünü başlatmaktır.

Aslında yazdığım şu yazıyı okursanız, hangi PCT ilacının nasıl çalıştığını kısaca anlattım bu konuda. Ayrıca testosteron üretimini de anlattım. Konuyu okuduğunuzda, bir çok sorunuza cevap bulacaksınız.

viewtopic.php?f=24&t=858

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4
Pregnyl LH'nin üretildiği yer olan leydig hücrelerini uyararak, vücuda LH salgılatır. Bu hormon salınımı sonucunda da vücut kendi testosteronunu üretir.

Kürlerde kullanılma amacı, çok düşük LH değerine sahip bir insanın bu değeri yükseltmek adına bu hücreleri uyararak, doğal testosteron üretim döngüsünü başlatmaktır.

Aslında yazdığım şu yazıyı okursanız, hangi PCT ilacının nasıl çalıştığını kısaca anlattım bu konuda. Ayrıca testosteron üretimini de anlattım. Konuyu okuduğunuzda, bir çok sorunuza cevap bulacaksınız.

http://peptidturkiye.com/forum/viewtopic.php?f=24&t=858

anladım hocam testesteron üretilmesini tetikliyo kısaca vucutta peki neden çok vurulması sakıncalı dediniz kötü bişi değilki bu ? ben oraya takıldım hani 500 vurucaz diyelim 5 gün değilde 3 gün vurduk veya 3 gün değilde 5 gün vurduk bu iğneyi yada bi anda 1500 vurduk neden zararlı oluyor orayı çözemedim açıkcası daha fazla testesteron üretimini tetiklese bunda korkulcak bişi yok sanki sorum buydu aslında dozu aşarsak nolur yada az doz verirsek ? yada bunu hiç kullanmazsak vucut elbet eski haline dönermi ? sadece klomen ve nolvadex ile ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    50

Pregnyl normal şartlarda kolay kolay zarar vermez. Ancak bilinçsiz ve fazla kullanımı o hücreleri yorarak, kalıcı sağlık sorunlarına neden olabilir. Ayrıca bilinçsiz kullanılan ilaç haricinde, fazla kullanılan ilaç da sağlığa zararlıdır.

Sakıncalı dememin nedeni ise konuya sorgulanarak yaklaşılması. Ve siz de şu an tam olarak bunu yapıyorsunuz. Yani ezbere ve fazla ilaç kullanmak zararlı. Kan testleri de bu aşamada devrede giriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    808
Pregnyl normal şartlarda kolay kolay zarar vermez. Ancak bilinçsiz ve fazla kullanımı o hücreleri yorarak, kalıcı sağlık sorunlarına neden olabilir. Ayrıca bilinçsiz kullanılan ilaç haricinde, fazla kullanılan ilaç da sağlığa zararlıdır.

Sakıncalı dememin nedeni ise konuya sorgulanarak yaklaşılması. Ve siz de şu an tam olarak bunu yapıyorsunuz. Yani ezbere ve fazla ilaç kullanmak zararlı. Kan testleri de bu aşamada devrede giriyor.

Evet hocam fazla ve ani dozaj girişlerinde '' LADYDIG '' hücrelerine çok baskı yaparak kötü sonuçlar doğurabiliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Square    4

Evet hocam fazla ve ani dozaj girişlerinde '' LADYDIG '' hücrelerine çok baskı yaparak kötü sonuçlar doğurabiliyor.

anladım fazla doz tehlikeli olabilir hücreleri öldürebilir diyorsunuz yani bir kerede 1500 yada 5000 vurmak yerine 3 kere 500 yada 1 hafta 500 tavsiye ediyosunuz mantıklı bencede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

ben testo etant. ve prımo kuru sonrasında hıcbır pct yapmadım fakat kur ıcınde 3gunde bır yarım arımıdex alıyodum yanlıs hatırlamıyosam ve bır sorun yasamadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.