Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

OnurEge

Sustanon kan tahlili yardim

Önerilen İletiler

OnurEge    2

Merhabalar, 12 haftalik sustanon 500 mg kürünün 5. Haftasindayim. Eczane malidir. Östrojene mudahale etmesem sorun cikar mi ?. Cunku piyasada artik nolvadex ve arimidex yok. Kanser hastalarina receteli veriyormus eczaneler artik. Proviron kullansam ise yarar mi ? Birde vicutta bu lökosit artisi ve rbc düşüşü normal mi ? Arttirmasi gerekmezmi. Bilgi ve önerilerinizi bekliyorum.( ilactan verim alamiyorum)

1583425621005-1707754067.jpg

1583425660576-1085811001.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AhmetBalcı    131

WBC ve RBC degerlerin fazla yuksek. Daha fazla artmasi durumunda polisitemi vera olursun. Buna onlem almalisin. Ve bence E2’ne mudahale etmelisin. Arimidex yoksa aromasin de kullanabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
gönderildi (düzenlendi)
AhmetBalcı, 3 dakika önce yazdı:

WBC ve RBC degerlerin fazla yuksek. Daha fazla artmasi durumunda polisitemi vera olursun. Buna onlem almalisin. Ve bence E2’ne mudahale etmelisin. Arimidex yoksa aromasin de kullanabilirsin. 

Ben talasmemi tasiyicisiyim ondan en az 6 rbcm ama oksijen takima kapasitesi az. Biraz rimobolan kullandim 6.5 oldu simdi dusuyorm testo tekrar yukseltir mi ? Birde arimidex ve aromasin bulamiyorum. Eczaneler hem satmiyor hem adamlardada yok. Provironda is gorurmu ?  Wbc konusunda gram fikrim yok neden oyle bilmiyorum. Endiseliyimde

tarihinde OnurEge tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
OnurEge, 12 dakika önce yazdı:

Ben talasmemi tasiyicisiyim ondan en az 6 rbcm ama oksijen takima kapasitesi az. Biraz rimobolan kullandim 6.5 oldu simdi dusuyorm testo tekrar yukseltir mi ? Birde arimidex ve aromasin bulamiyorum. Eczaneler hem satmiyor hem adamlardada yok. Provironda is gorurmu ?  Wbc konusunda gram fikrim yok neden oyle bilmiyorum. Endiseliyimde

Tüm eczanelere sor istersen illaki oluyor başka şehirdeki arkadaşlarına da sor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
OnurEge, 14 dakika önce yazdı:

Rimobolan zaten yukseltir. Birakmakla iyi yapmissin. Ama sustanon da ayni sekilde yukseltir. Belirli seviyelerde tutmani oneriyorum. Proviron e2 icin isine yaramaz. 

Kan degerlerini daha stabil tutmak icin sana birtakim onerilerim olacak:

1. Grape fruit extract 2 tablet kullan

2. Hergun mutlaka 1 greyfurt tuket

3. ilginc gelecek ama dianabol kullan. Dianabol kirmizi kan hucrelerinin sayisini azaltir. 

4. Flebotomi olabilir. Ama flebo tamamen gecicidir. Zira her flebo yaptiginda daha fazla uretim icin mekanizma tetiklenecektir. 

WBC bircok nedenden artar. Mesela kan vermeden elini kessen bile artmis olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
AhmetBalcı, 8 dakika önce yazdı:

Rimobolan zaten yukseltir. Birakmakla iyi yapmissin. Ama sustanon da ayni sekilde yukseltir. Belirli seviyelerde tutmani oneriyorum. Proviron e2 icin isine yaramaz. 

Kan degerlerini daha stabil tutmak icin sana birtakim onerilerim olacak:

1. Grape fruit extract 2 tablet kullan

2. Hergun mutlaka 1 greyfurt tuket

3. ilginc gelecek ama dianabol kullan. Dianabol kirmizi kan hucrelerinin sayisini azaltir. 

4. Flebotomi olabilir. Ama flebo tamamen gecicidir. Zira her flebo yaptiginda daha fazla uretim icin mekanizma tetiklenecektir. 

WBC bircok nedenden artar. Mesela kan vermeden elini kessen bile artmis olabilir.

Evet boyle bi durum vardida ast degerleri flnda kotu cikti ya ondan bi suphelendim neu da kotu cikti yuksek yani

Ilacla bunye arasinda bisey olabilir siye dusunudm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
OnurEge, 35 dakika önce yazdı:

Evet boyle bi durum vardida ast degerleri flnda kotu cikti ya ondan bi suphelendim neu da kotu cikti yuksek yani

Ilacla bunye arasinda bisey olabilir siye dusunudm

Neu yani notrofililer enfekdiyonda artar. Gripte olabilir mesela. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
AhmetBalcı, 1 dakika önce yazdı:

Neu yani notrofililer enfekdiyonda artar. Gripte olabilir mesela. 

Insallah oyledir. Gelecek aya baktirayim Tesekkurler yardimin jcjn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Yakın zamanda enfeksiyon geçirdiysen artmıştır WBC, wbc artmış lenfosit normal o zaman granulositler artmış demektir, bakteriyel enfeksiyon gibi duruyor.

Emin olmak için CRP ve Sedim baktırabilirsin.

E2 fazla yükselmiş düşürmek zorundasın onu, Arimidexi illa bulursun biraz gez, Cumartesi günü açık eczanelere bak telefonla ara ilacı sor, depolarında varmıymış sor varsa getirtirirsin, ama Aİ bulmaya bak. Hangi şehirdesin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
odi, 33 dakika önce yazdı:

Yakın zamanda enfeksiyon geçirdiysen artmıştır WBC, wbc artmış lenfosit normal o zaman granulositler artmış demektir, bakteriyel enfeksiyon gibi duruyor.

E2 fazla yükselmiş düşürmek zorundasın onu, Arimidexi illa bulursun biraz gez, Cumartesi günü açık eczanelere bak telefonla ara ilacı sor, depolarında varmıymış sor varsa getirtirirsin, ama Aİ bulmaya bak. Hangi şehirdesin?

Istanbuldayim. Simdi ilac depolarindan bi tanidiga sordurucamda beni endiselendiren hadise gecen hafta oldu. Sustanonu vs herseyi veren eczanem vardi gecen gittim arimidex almaya. Normalde verir diyalogumuzda var bu konuda arimidex icin. Kardesim yeni bildirge geldi artik hormon ilaclarini veremiyoruz Kontrol altina almislar dedi. Arimidex ve nolvadexi de kanser hastalafina yetissin diye sinirladiklarinj soyleyince ben bi korktum. Sonra baska eczaneden sustanon aldim o eczaneye sordum piyasada yok. Getirtmeiyoruz dediler. Bildiginiz yer varmi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
AhmetBalcı, 05.03.2020 - 20:28 yazdı:

Reis arimidex aldimda. Gunde ne kadar kullanayim dozaj nasil olmali.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
OnurEge, 2 saat önce yazdı:

Reis arimidex aldimda. Gunde ne kadar kullanayim dozaj nasil olmali.

Enjeksiyon gunleri 1 tablet yeterli olacaktir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
AhmetBalcı, 07.03.2020 - 11:42 yazdı:

Enjeksiyon gunleri 1 tablet yeterli olacaktir. 

Reis birsey sorucam. Simdi serbest testosteron degerleri geldide. normal aralik 11-50 benimki 452 normal mii?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi, 3/5/2020 - 22:53 yazdı:

jinekomasti belirtileri,aşırı su tutumundan kaynaklı yüksek kan basıncı yada ereksiyon sıkıntısı yoksa düşürmek zorunda falan değil estrojeni, niye öcü gibi pazarlanıyor sinir sistemi koruyucu, bağışıklık sistemi güçlendirici ve anabolik etkileri varken anlamıyorum. bazıları çekiyor bu sıkıntıları evet onlar almak zorunda fakat bazılarıda çekmiyor. bu kişilerin aromatizasyon ilaçları gibi bi zehir kullanmasına gerek yok,zararlılar. 

tarihinde rip rich piana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
rip rich piana, 10 saat önce yazdı:

jinekomasti belirtileri,aşırı su tutumundan kaynaklı yüksek kan basıncı yada ereksiyon sıkıntısı yoksa düşürmek zorunda falan değil estrojeni, niye öcü gibi pazarlanıyor sinir sistemi koruyucu, bağışıklık sistemi güçlendirici ve anabolik etkileri varken anlamıyorum. bazıları çekiyor bu sıkıntıları evet onlar almak zorunda fakat bazılarıda çekmiyor. bu kişilerin aromatizasyon ilaçları gibi bi zehir kullanmasına gerek yok,zararlılar. 

Arkadaş ilaçtan verim alamadığını söylemiş, doğru söylüyorsun düşürmek zorunda falan değil testoyu arttıradabilir fakat bu sefer tekrar aromatize olacak belli ki ve çok daha büyük bir e 2 ile uğraşılacak, illa ki semptomlar çok belirleyici, semptomlar çıkana kadar da beklenmemesi gerektiğini düşünüyorum, ben kendimde böyle uyguladım, soranada böyle tavsiye ediyorum, üst referans değer benim için yeterli.

Biraz bakındımda bulamadım, bunun bir hesabı vardı, etkin çalışması için total testo/e2 oranı 2 den büyük olmalı tabi burda dilüsyon yapıp testoyu tekrar çalıştırmak sonra birimleri eşleyip oranlamak lazım ilaç istendiği gibi çalışmıyorsa zaten bu oranın 2 nin altına düştüğünü gösteriyor.

Kırmızı yanaklı Balon balığı gibi gezmeyi seviyorsan o ayrı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi, 2 dakika önce yazdı:

Arkadaş ilaçtan verim alamadığını söylemiş, doğru söylüyorsun düşürmek zorunda falan değil testoyu arttıradabilir fakat bu sefer tekrar aromatize olacak belli ki ve çok daha büyük bir e 2 ile uğraşılacak, illa ki semptomlar çok belirleyici, semptomlar çıkana kadar da beklenmemesi gerektiğini düşünüyorum, ben kendimde böyle uyguladım, soranada böyle tavsiye ediyorum, üst referans değer benim için yeterli.

Biraz bakındımda bulamadım, bunun bir hesabı vardı, etkin çalışması için total testo/e2 oranı 2 den büyük olmalı tabi burda dilüsyon yapıp testoyu tekrar çalıştırmak sonra birimleri eşleyip oranlamak lazım ilaç istendiği gibi çalışmıyorsa zaten bu oranın 2 nin altına düştüğünü gösteriyor.

yağ oranın yüksek değilse yanakların balon gibi gezmezsin.

kendi vücudunu dinlemek lazım, hiçbir estrojen zararı olumsuz yan etkisi görmeden "yav ya bişi olursa" diye alıp şeker gibi tüketilcek bir ilaç değil demeye getiriyorum. zarar görmeden müdahale etmek lazım diyorsun fakat gereği yokken arimidex almak zaten zararın ta kendisi. önce şikayeti varmı dinlenmeli "hemen o estrojeni indirmelisin" demeden önce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
odi, 17 dakika önce yazdı:

Valla reis enjeksiyon gunleri 1 arimidex aliyorum. Ilactan verim 0 500 mg sustanon haftada orjinal verim 00000 gram belirti yok. 5. Haftamdatim allah icin ya. Sinir oldum birisi yardim etsin nerde hata yapiyorum. Libido ayni. Guc kuvvet 0. Iyilesme suresi hizlanmasi yok. Antremanlarda ayni sekilde yoruluyorum. Serbest testosteron 450 hic calisma belirtisi yok ya yardim edin. Kilo desen fark yok. Serbest testoya yapicagim bisey mi var. Allah icin parami bildigin cope atiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
rip rich piana, 4 dakika önce yazdı:

yağ oranın yüksek değilse yanakların balon gibi gezmezsin.

kendi vücudunu dinlemek lazım, hiçbir estrojen zararı olumsuz yan etkisi görmeden "yav ya bişi olursa" diye alıp şeker gibi tüketilcek bir ilaç değil demeye getiriyorum. zarar görmeden müdahale etmek lazım diyorsun fakat gereği yokken arimidex almak zaten zararın ta kendisi. önce şikayeti varmı dinlenmeli "hemen o estrojeni indirmelisin" demeden önce

Ikinizde haklisnizda meme ucunda kasinti baslqmisti. Heryerim kasiniyordu. Huzursuzdum. Ondan aldim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2

Ilk kurum birde varya. Daha once bi rimobolan kullanmistim 5 hafta 200 mg. Rbc uzerinde bisey denemistim. 2-3 hafta sonra girdim bu kure onun disinda antibiyotik bile kullanmadim. Haftada 160 lira gelirim var zaten 60 tlsini ona veriyorum. Deysin bare ya yardim edin lutfen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
AhmetBalcı, 9 dakika önce yazdı:

Sustanon calismama ihtimali yok. Beslenmeni gozden gecir. 

4000 kalori 250 gr protein 600 gr karbi EN AZ yemin ederim calismiyor ya.

tarihinde OnurEge tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Kas yapmak için en önemli olan şeylerden biri serbest testo ve o değere göre çok çok iyi çalışıyor ilaç. Yanlişi kendinde ara eksik yaptiğim birşey mi var diye. Motivasyonunuda dusurme 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
OnurEge    2
Ferhat82, 3 dakika önce yazdı:

Kas yapmak için en önemli olan şeylerden biri serbest testo ve o değere göre çok çok iyi çalışıyor ilaç. Yanlişi kendinde ara eksik yaptiğim birşey mi var diye. Motivasyonunuda dusurme 

Antreman siddetini birazdaha arttirayim bakalim ne olucak. Birde ilacin vücud ile uyumu diye birsey var diyorlar. Reseptor sayilari fln. Onlarla alakasi olabilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.