Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Arda34

Peptid kürü

Önerilen İletiler

Arda34    13

Selam herkese, steroid kullanımımda yan etkileri çok oldu dozlae uygun olmasına rağmen. Kortizondan kaynaklı sivilce ve akne oluştu vücudumda. Bu yüzden steroidler yerine peptid kürüne girmeye karar verdim. Peptidlerin kanıtlanabilir bir zararı yok ve organlara zarar vermiyor diye biliyorum.

100 mcg folli344 -60 gün

200 mcg ghrp6 -60 gün

100 mcg igf des -30 gün ardından 100 mcg mgf (çalışılan adeleye)

böyle 2 aylık kür planladım. Eksileri artıları nelerdir, nasıl verim alırım? Nasıl beslenmeliyim. Teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arda34    13
Fatih, Şimdi yazdı:

Sadece testo da yan etki yapıyor mu ? 

Hocam hormonlaeı bozmak istemiyoeum tamamen. Henüz yeni reşit olmuşken iki kür yaptım. Peptide yönelmeyi düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda dönerim belki testo tren vs..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13
Hasan3542, Şimdi yazdı:

Maddi durumda sıkıntı yok ise peptid gir tabi ama dediğim gibi paraya kıyman gerek

Aynen hocam şükür sorun yok. Peptidler steroidlere göre daha kalıcı adele ekliyor diye biliyorum birde. Kullanıpta yorum yapn olursa sevinirm :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fatih    53
Arda34, 25 dakika önce yazdı:

Hocam hormonlaeı bozmak istemiyoeum tamamen. Henüz yeni reşit olmuşken iki kür yaptım. Peptide yönelmeyi düşünüyorum. İlerleyen zamanlarda dönerim belki testo tren vs..

Dostum bu peptitlerin yanına testo eklemeni tavsiye edecektim bende yeni reşit oldum sadece testonun dokunmayacağı kanısındayım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13
Fatih, 1 dakika önce yazdı:

Dostum bu peptitlerin yanına testo eklemeni tavsiye edecektim bende yeni reşit oldum sadece testonun dokunmayacağı kanısındayım

Böyle bir kürün yanında sadece testo ne kadar etkili olabilir kararsızım. Teşekkürler tavsiyen için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
Arda34, 3 saat önce yazdı:

Selam herkese, steroid kullanımımda yan etkileri çok oldu dozlae uygun olmasına rağmen. Kortizondan kaynaklı sivilce ve akne oluştu vücudumda. Bu yüzden steroidler yerine peptid kürüne girmeye karar verdim. Peptidlerin kanıtlanabilir bir zararı yok ve organlara zarar vermiyor diye biliyorum.

100 mcg folli344 -60 gün

200 mcg ghrp6 -60 gün

100 mcg igf des -30 gün ardından 100 mcg mgf (çalışılan adeleye)

böyle 2 aylık kür planladım. Eksileri artıları nelerdir, nasıl verim alırım? Nasıl beslenmeliyim. Teşekkürler :)

Markaları ney peptidlerin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13
Jeffseid, 23 dakika önce yazdı:

Markaları ney peptidlerin. 

Burak hocadan alacağım. Med pharma yani

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26
Arda34, 36 dakika önce yazdı:

Burak hocadan alacağım. Med pharma yani

Deneyimlerini bekliyoruz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13
Jeffseid, 8 saat önce yazdı:

Deneyimlerini bekliyoruz. 

Tabiki hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zelgu    9

Peptidlerin de zararları var, anaboliklere oranla daha masum olabilirler dediğin gibi. Üstadlar daha iyi bilir tabi ama benim gördüğüm okudğum ne olursa olsun küründe testo olmalı, en baba anabolik testo. @agfitness

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13
Zelgu, Şimdi yazdı:

Peptidlerin de zararları var, anaboliklere oranla daha masum olabilirler dediğin gibi. Üstadlar daha iyi bilir tabi ama benim gördüğüm okudğum ne olursa olsun küründe testo olmalı, en baba anabolik testo. 
@agfitness 

Böyle bir küre giren birinden yorum alsam daha sağlıklı gibi. Giren biri varsa yazar umarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Zelgu, Bir saat önce yazdı:

Peptidlerin de zararları var, anaboliklere oranla daha masum olabilirler dediğin gibi. Üstadlar daha iyi bilir tabi ama benim gördüğüm okudğum ne olursa olsun küründe testo olmalı, en baba anabolik testo. 
@agfitness 

şimdiye dek kanıtlanan hiçbir yan etkisi yok peptitlerin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zelgu    9
agfitness, Bir saat önce yazdı:

Vücuda yapay olarak giren her şey zararlıdır boş yere bunun tartışmasını yapıyorsunuz. Ama evet bir teraziye konulduğu zaman Peptidler, Steroid grubu anabolikler ile kıyaslandığında çok hafif kalacaklardır. (Bunun nedeni de peptidlerin amino asit zincirlerinden meydana geliyor oluşu, diğer anaboliklerin ise doğal hormonların yerine çalışmak üzere tasarlanan sentetik hormon sitümilanı oluşlarından kaynaklanmaktadır.)

Peptidlerin bu güne kadar zararı kanıtlanmamıştır derken orada bir durun. 1.si Peptidler dünya çapında daha yaygınlaşmaya başlayalı 10sene kadar ancak oluyor dolayısıyla üzerinde yapılan çalışmalar 5-6 seneyi ancak buluyor.
2.si peptidlerin orijinalini bulup kullanan çok az ve yüksek dozajlarda kullanımlar çok yaygın değil. Büyük bütçe sahibi ve yüksek hedefleri yarışmaları olanlar peptidlere yükleniyor.

Steroidlere geldiğimizde ise 2.Dünya savaşından beri bulunan ve 20 seneyi aşkındır hala üzerinde çalışmalar yapılan, kullanımı günden güne yaygınlaşan ve dolayısıyla yan etkileri çok daha fazla insan tarafından hem kısa hem uzun vadede gözlemlenme imkanına sahiplik yapan ürünlerdir.

Bilim dünyasında her an herşey değişir. Asla tek bir doğru ya da yanlış yoktur. Siyah bir anda Beyaz, Beyaz bir anda Siyah olabilir.
Neyse söylenecek yüzlerce şey var fakat forumu şişirmeye gerek yok. Etiketlendiğimi gördüğüm için bir kaç bir şey yazdım yoksa böyle ucu bucağı olmayan derin bir konuya dahil olmak istemem.

Sağlıklı sporlar...

Testosuz peptid kullanımı hakkında bilgin vardır diye etiketledim hocam diğeri zaten dediğin gibi tartışılacak bi şey değil. Uzun uzun yazmışın yine de eline sağlık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13
agfitness, 1 saat önce yazdı:

Vücuda yapay olarak giren her şey zararlıdır boş yere bunun tartışmasını yapıyorsunuz. Ama evet bir teraziye konulduğu zaman Peptidler, Steroid grubu anabolikler ile kıyaslandığında çok hafif kalacaklardır. (Bunun nedeni de peptidlerin amino asit zincirlerinden meydana geliyor oluşu, diğer anaboliklerin ise doğal hormonların yerine çalışmak üzere tasarlanan sentetik hormon sitümilanı oluşlarından kaynaklanmaktadır.)

Peptidlerin bu güne kadar zararı kanıtlanmamıştır derken orada bir durun. 1.si Peptidler dünya çapında daha yaygınlaşmaya başlayalı 10sene kadar ancak oluyor dolayısıyla üzerinde yapılan çalışmalar 5-6 seneyi ancak buluyor.
2.si peptidlerin orijinalini bulup kullanan çok az ve yüksek dozajlarda kullanımlar çok yaygın değil. Büyük bütçe sahibi ve yüksek hedefleri yarışmaları olanlar peptidlere yükleniyor.

Steroidlere geldiğimizde ise 2.Dünya savaşından beri bulunan ve 20 seneyi aşkındır hala üzerinde çalışmalar yapılan, kullanımı günden güne yaygınlaşan ve dolayısıyla yan etkileri çok daha fazla insan tarafından hem kısa hem uzun vadede gözlemlenme imkanına sahiplik yapan ürünlerdir.

Bilim dünyasında her an herşey değişir. Asla tek bir doğru ya da yanlış yoktur. Siyah bir anda Beyaz, Beyaz bir anda Siyah olabilir.
Neyse söylenecek yüzlerce şey var fakat forumu şişirmeye gerek yok. Etiketlendiğimi gördüğüm için bir kaç bir şey yazdım yoksa böyle ucu bucağı olmayan derin bir konuya dahil olmak istemem.

Sağlıklı sporlar...

Hocam yorumun için teşekkürler. Burak hocadan alacağım. Yazın amerikaya gitme gibi bir planım var gidebilirsem peptidscience den alacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.