Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

muhocan37

Sıvı cleanbuterol hakkında

Önerilen İletiler

muhocan37    2

Beyler Yurtdışından elime sıvı cleanbuterol geldide yurtdışında kullanımı baya yaygınlaşmış yorumları iyi hep ama kullanımı hakkında veya dozajlama hakkında tam bilgisi olan veya bilen varmı 

1 (1).jpeg

1 (2).jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

muhocan37    2
muhocan37, 21 saat önce yazdı:

Beyler Yurtdışından elime sıvı cleanbuterol geldide yurtdışında kullanımı baya yaygınlaşmış yorumları iyi hep ama kullanımı hakkında veya dozajlama hakkında tam bilgisi olan veya bilen varmı 

1 (1).jpeg

1 (2).jpeg

Varmıdır beyler bilgisi olan :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Urunu kullanmadim,  mantik yurutuyorum, 1mL urun 1 tablet urunle ayni (40ug/mL) oldugunu gore  tabletteki gibi piramit mantigiyla yukselterek kullanabilirsiniz.

Icinde birde yohimbin var guzel bir urunmus, @Loving Burak Hoca getirse de kullansak...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.241
odi, Bir saat önce yazdı:

Urunu kullanmadim,  mantik yurutuyorum, 1mL urun 1 tablet urunle ayni (40ug/mL) oldugunu gore  tabletteki gibi piramit mantigiyla yukselterek kullanabilirsiniz.

Icinde birde yohimbin var guzel bir urunmus, @Loving Burak Hoca getirse de kullansak...

Bizde gitmesi çok zor bir ürün o yüzden sanmıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
odi, Bir saat önce yazdı:

Evet aslında güzel ürün ama deneme fırsatım olmadı daha  deri altıysa  sabahları yapıştırcam bazı yerlerden derialtı bazı yerlerde kas içi anlayamadım bende kaldım öyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
muhocan37, 2 dakika önce yazdı:

Evet aslında güzel ürün ama deneme fırsatım olmadı daha  deri altıysa  sabahları yapıştırcam bazı yerlerden derialtı bazı yerlerde kas içi anlayamadım bende kaldım öyle 

Deri alti degil IM urun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
AhmetBalcı, Şimdi yazdı:

Deri alti degil IM urun

ürünün üstünde yazmıyor İM diye su bazlı ürün deri altından denesem ne olur acaba 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
AhmetBalcı, Şimdi yazdı:

1CF3D2EF-73F0-4B8A-B200-EA0421B4462A.jpeg.b913d9d4794ef8ab13c96fd742ae49ef.jpeg

E1F81AB5-CC30-474C-A2F9-B40F8E09DBBA.jpeg

bunu gördüm hocam sitede öyle yazıyor  ama  mesela testonun üstünde yazıyor  İm diye bunun üzerinde hiç bşy yazmamışlar youtubede paylaşan biri derialtıda vurulabilir demişte    testo propionat bile subkütan alınıyormuş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
muhocan37, Şimdi yazdı:

bunu gördüm hocam sitede öyle yazıyor  ama  mesela testonun üstünde yazıyor  İm diye bunun üzerinde hiç bşy yazmamışlar youtubede paylaşan biri derialtıda vurulabilir demişte    testo propionat bile subkütan alınıyormuş 

Denememenı tavsıye edıyorum ama yıne de sen bılırsın :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
AhmetBalcı, 5 dakika önce yazdı:

Denememenı tavsıye edıyorum ama yıne de sen bılırsın :) 

Teşekkür Ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
agfitness, 09.03.2020 - 14:33 yazdı:

Romanya'da son dönemde en çok kullanılan ürünlerden. Artık Clen'i, Oxa'yı, hatta Turinabol'ü bile adamlar sıvı formu olarak piyasaya sürdüler. Kullananlardan öğrendiğime göre diğer anaboller gibi haftada bir veya 2 kere ya da her 2-3günde bir enjeksiyon değil tıpkı tablet alıyor gibi her gün tek enjeksiyon ya da bir sabah bir akşam enjeksiyon şeklinde kullanılıyor bu tip günlük kullanım tabletten enjeksiyona transform edilen ürünler.

hem sen sorduğun için hem de merak eden başkaları da olacağı için söylüyorum. Deri altı falan değil o hataya düşmeyin ! Yağlı eriyik olarak tasarlanmıştır kas içerisinden hareket eder. Deri altına yalnızca bakteriostatik - medicasteril su ile hazırlanmış subkutan diye özellikle belirten maddeler enjekte edilir. Yağlı yağlı duruyor ve üzerinde de yazıyor zaten subkutan yapıp da ödem ve ciddi problemler oluşturarak hayatınızı mahvetmeyin.

Sağlıklı sporlar...

Lipo-Fire-600x600.png

Eywallah bakalım  şuan zaten tren a testo p kürdeyim bitince tek kullancam  2 hafta boyunca günlük 0.5ten başlayıp  son 5 gün 2 ml devam edicem eywallah yorum için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
muhocan37, 3/5/2020 - 17:25 yazdı:

1 (1).jpeg

1 (2).jpeg

güncel olarak kullannıyorum 0,2 vuruyorum  antremandan önce karından etkisi gayet güzel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
yigit007, 9 saat önce yazdı:

güncel olarak kullannıyorum 0,2 vuruyorum  antremandan önce karından etkisi gayet güzel

hocam hergün kullanıyorum antremandan önce 0.4 ile başladım deri altına yapıyorum 2şer gün aynı vurarak dozaj yükseltiyorum etki gerçekten çok hoş hissetiriyor şuan 0.8deyim bacaktan 0.4 alıyorum 0.4 karından    1 ccye kadar çıkıcam sonra tekrar düşüücem  çok hoşuma gitti ürün benim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yigit007    8
muhocan37, 15 saat önce yazdı:

hocam hergün kullanıyorum antremandan önce 0.4 ile başladım deri altına yapıyorum 2şer gün aynı vurarak dozaj yükseltiyorum etki gerçekten çok hoş hissetiriyor şuan 0.8deyim bacaktan 0.4 alıyorum 0.4 karından    1 ccye kadar çıkıcam sonra tekrar düşüücem  çok hoşuma gitti ürün benim

Aynen öyle ama çok fazla deilmi ya dozajlar kilo kaç

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
muhocan37    2
yigit007, 6 saat önce yazdı:

Aynen öyle ama çok fazla deilmi ya dozajlar kilo kaç

şuan 91 90.5 fln 2 günde 1 yükseltiyorum 1 den sonra düşücem bakalm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.