Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tropico

Ilk kürün ağrıları

Önerilen İletiler

Tropico    2

İyi günler arkadaşlar 13 senelik vücut geliştirmeden sonra ilk kürüme girdim 3 hafta olacak başlayalı propionate+boldenon ilerleyen haftalarda winstrol eklenecek enjeksiyonları tek başıma yaptığım için bacaktan yapıyorum ilk günde döküntü yok ama ertesi gün sabah kalktığımda ağrıları anlatamam topallayarak işe gidiyorum acaba ben mi yanlış yere vuruyorum yoksa bacakta olduğu için normal mi ? Kalçadan yapmak istedim ama senelerin sporu ve kaslar esnekliğimi azaltı neredeyse kalçadan vuracağım gün kramp giriyordu çaresizim kürü bırakmaya kadar düşündüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kony3497    13

merhaba öncelikle kürünün devamını dilerim , siyah uçlu enjeksiyon kullanırsan ağrıların belki biraz azabilir  bacaktan yapılan enjeksiyonlar formdada gördüğüm kadar genelde ağrı yapıyormuş eğer yakınlarında eczane varsa kalçadan olmanı öneririm , böyle bir imkanın yoksa siyah  uçlu enjeksiyonla dene belkii ağrılarının biraz azalmasında faydası olur ben kalçadan yaptırdığım zaman yeşil uç ile ağrı oluyor fakat siyah uç ile yaptırdığımda ağrı olmuyor umarım bacak içinde aynısı geçerlidir saygılar iyi sporlar :):):) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tropico    2
kony3497, 20 dakika önce yazdı:

merhaba öncelikle kürünün devamını dilerim , siyah uçlu enjeksiyon kullanırsan ağrıların belki biraz azabilir  bacaktan yapılan enjeksiyonlar formdada gördüğüm kadar genelde ağrı yapıyormuş eğer yakınlarında eczane varsa kalçadan olmanı öneririm , böyle bir imkanın yoksa siyah  uçlu enjeksiyonla dene belkii ağrılarının biraz azalmasında faydası olur ben kalçadan yaptırdığım zaman yeşil uç ile ağrı oluyor fakat siyah uç ile yaptırdığımda ağrı olmuyor umarım bacak içinde aynısı geçerlidir saygılar iyi sporlar :):):) 

Cevabın için teşekkürler bence iğne ile alakası yok gibi çok ince 13 mm kullanıyorum ertesi gün ağrı oluyor galiba bacakta ilaç daha zor emiliyor senin dediğini yapmaya çalışacağım yurt dışından yeni geldim eczaneye bunu nasıl soracağım diye düşünüyorum genç çocuk belki kabul eder 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Ertesi gün ortaya çıkan ağrının iğne ebatıyla alakası yok, tamamen adelenin ham maddeye karşı gösterdiği tepki, bacak sert bir adele grubu aynı ağrıları çok yaşamış biri olarak tavsiyelerim;

-Enjeksiyon bölgesini doğru seçtiğinizi düşünüyorum,

-Enjeksiyonlarınızı sabah kalktığınızda yapın,

-İlk haftalar enjeksiyon yaptığınız günün ertesi gün ve bir sonraki gün yoğun ağrılı geçer, bu normal, asla adele tam olarak iyileşmeden yeni enjeksiyon yapmayın, zamanla alışacaksınız ağrılarınız yok olacak.

-Bu kür süresini uzatabilir, enjeksiyon aralıklarını fazlaca açabilir, gerekirse bir hafta 10 gün bekleyin, biliyorum propiyonatın yarılanma süresine ters bir durum alışana kadar durum böyle. Aynı adeleye 3. başarılı enjeksiyondan sonra ağrılarınız canınızı sıkmayacak seviyeye azalacaktır.

-Ester değiştirdiğinizde tekrar aynı ağrıları çekebilirsiniz, unutmayın.

Enjeksiyonla ilgili olarak;

-Enjeksiyon esnasında Z-yol tekniği ve hava kilit tekniğini beraber uygulayın, internetten arattığınızda detaylı anlatımlar mevcut,

Genede ne yapsan fark etmiyor, eğer ilaca alışık değilse doku ağrı yapar, kiminde çok fazla yapar, yürüyemez, kiminde okadar fazla yapmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
gönderildi (düzenlendi)

Merhabalar. 
Bu konuyu daha öncede açtım. Sanırım ya yeşil yada siyah uç kullanıyorsunuz. Yanlış. Eczanelerden turuncu uçlu iğne alın. Aşı iğnesi olarakta geçer aynı zamanda. Ben 20 haftalık kürümü o iğneyle yaptım. 1 kez ne ağrı ne sızı yaşadım. Kesinlikle deneyin. 
hatta eczacıya bacaktan enjeksyon yapacağım ne önerirsiniz derseniz size kendisi turuncu uçlu iğne önerir :)

iğnenin fotoğrafı bu şekilde 

878F354B-9060-4EFB-BDB8-35ECAC98E7D7.thumb.jpeg.63f1f826d89a28befd7a1f472a9c5c5c.jpeg3128F4EC-7BDD-4D90-ADEE-7C91931B8757.thumb.jpeg.95290130f22cd4f4652bfbb0b1dfcbaf.jpeg

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kony3497    13
Tropico, 5 saat önce yazdı:

Cevabın için teşekkürler bence iğne ile alakası yok gibi çok ince 13 mm kullanıyorum ertesi gün ağrı oluyor galiba bacakta ilaç daha zor emiliyor senin dediğini yapmaya çalışacağım yurt dışından yeni geldim eczaneye bunu nasıl soracağım diye düşünüyorum genç çocuk belki kabul eder 😂

Çoğu eczacı ilaçların ne olduğunu soruyor , eğer bildikleri ilaçlarsa kabul ediyorlar enjeksiyon yapıyorlar ,  biri kabul etmezse elbette ikincisi üçüncüsü kabul eder  , ben istanbulda yaşıyorum hangi eczaneye gitsem söylüyorum açık açık bu bu ilaçlar diye tamam diyip yapıyorlar çok düşünmeden bence bi eczaneye gidip sormalısın  :):):):) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Omuzdan insülin enj ile yapabilirsin  onda da apse olabilir benim başıma bugün geldi bilgin olsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emroza44    4

Ben 2 ml lik siyah uçlu enjeksiyon ile ayna karşısında kalçadan yapıyorum kendime hiç ağrı olmuyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
RasimKadirr, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar. 
Bu konuyu daha öncede açtım. Sanırım ya yeşil yada siyah uç kullanıyorsunuz. Yanlış. Eczanelerden turuncu uçlu iğne alın. Aşı iğnesi olarakta geçer aynı zamanda. Ben 20 haftalık kürümü o iğneyle yaptım. 1 kez ne ağrı ne sızı yaşadım. Kesinlikle deneyin. 
hatta eczacıya bacaktan enjeksyon yapacağım ne önerirsiniz derseniz size kendisi turuncu uçlu iğne önerir :)

iğnenin fotoğrafı bu şekilde 

878F354B-9060-4EFB-BDB8-35ECAC98E7D7.thumb.jpeg.63f1f826d89a28befd7a1f472a9c5c5c.jpeg3128F4EC-7BDD-4D90-ADEE-7C91931B8757.thumb.jpeg.95290130f22cd4f4652bfbb0b1dfcbaf.jpeg

Bu enjektör herseye en uygun ve sorunsuz agrisiz sizisiz enjeksiyon yapmayi sağlar.Ben 13 kürümü sadece bu enjektörle yaptim kesfettigim günden itibaren  ve hala da kullaniyorum. Defalarca agri sizi icin baslik aciliyor, halbuki yillardir bu enjektörü kullanin diye yazip cizildi. Görmemek ayip artik...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
metinav, 1 saat önce yazdı:

Bu enjektör herseye en uygun ve sorunsuz agrisiz sizisiz enjeksiyon yapmayi sağlar.Ben 13 kürümü sadece bu enjektörle yaptim kesfettigim günden itibaren  ve hala da kullaniyorum. Defalarca agri sizi icin baslik aciliyor, halbuki yillardir bu enjektörü kullanin diye yazip cizildi. Görmemek ayip artik...

Bende sizin açtığınız konu sayesinde gördüm bunu. Hatta tanıdık eczacıma bile sorduğumda kesinlikle bunu kullanmamı tavsiye etmişti :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Tropico, 18 saat önce yazdı:

İyi günler arkadaşlar 13 senelik vücut geliştirmeden sonra ilk kürüme girdim 3 hafta olacak başlayalı propionate+boldenon ilerleyen haftalarda winstrol eklenecek enjeksiyonları tek başıma yaptığım için bacaktan yapıyorum ilk günde döküntü yok ama ertesi gün sabah kalktığımda ağrıları anlatamam topallayarak işe gidiyorum acaba ben mi yanlış yere vuruyorum yoksa bacakta olduğu için normal mi ? Kalçadan yapmak istedim ama senelerin sporu ve kaslar esnekliğimi azaltı neredeyse kalçadan vuracağım gün kramp giriyordu çaresizim kürü bırakmaya kadar düşündüm 

tüm vücutta kramp oluyor mu ?

ayaklarda, ellerde, sırtta, yemek yerken çenende ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
JeffSeidx, 8 dakika önce yazdı:

Turuncu uç ile kalçadan enjeksiyon yapılır mı? Yada kalça için en iyisi yeşil midir 

ben bi' hemşire olarak yeşil iğne uç kullanılmasında yanayım kişinin kalçasında ki yağ seviyesnine bağlı olarak siyah iğne ucu kısa olduğu için kısa kalabilir nadirende olsa ama en garantisi bilen birisinin yeşil iğne ucu ile gluteus maximusun dış ve üst kısmına yapması

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JeffSeidx    26
gönderildi (düzenlendi)

Bugün kalçadan insulin iğnesiyle denicem bakalım 😂

tarihinde JeffSeidx tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
JeffSeidx, 1 dakika önce yazdı:

Bugün kalçadan insulin iğnesiyle denicem bakalım 😂

Olmaz insülin in ucu çok kısa sakin deneme kalça için sadece yeşil ben siyahta önermiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
JeffSeidx, 2 saat önce yazdı:

Turuncu uç ile kalçadan enjeksiyon yapılır mı? Yada kalça için en iyisi yeşil midir 

Kalça için yeşil. Bacak için turuncu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tropico    2

Arkadaşlar herkese tek tek teşekkürler zaman ayırıp cevap verdiğiniz için konuya gelince iğnede sıkıntı yok yeşil ile ilacı çekiyorum küçük ile vuruyorum bazen ağrımıyor bazen topallatıyor kas ile alakalı neyse ki bugün bir Sünnetçi ile anlaştım artık kalçadan vurduracağım 

AD832D7C-860C-4F74-8770-1D2224FB9610.jpeg

DC416497-D54B-4970-B1F4-577BAFBE6313.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tropico    2
chahovery, 9 saat önce yazdı:

tüm vücutta kramp oluyor mu ?

ayaklarda, ellerde, sırtta, yemek yerken çenende ?

Hayır sadece vurduğum bölge kuadriseps ağrı yapıyor topallatılıyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AnimalPower    5
gönderildi (düzenlendi)

Ben ağrı olmasa şüphe duyardım, kullandığın iğne ucu quadlar için doğru seçim, ilacı verirken yağ bazlı olduğu için yavaş yavaş vermelisin kasa. Bir elinle enjekte ederken diğer elinle de iğneyi sabit tutman gerekiyor. İğneyi yaptıktan 2 saat sonra, 15 dakika o bölgeye güzel bir ovalama ve masaj yap. Hala ağrı varsa ertesi gün 15 dakika aralıklarla soğuk press yapabilirsin. Bunların hiç biri ağrıya engel olmaz ise eczaneden e vitamini alıp ilaçla beraber enjekte edersen eğer sorunun çözülecektir. 

tarihinde AnimalPower tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Tropico, 15 saat önce yazdı:

Arkadaşlar herkese tek tek teşekkürler zaman ayırıp cevap verdiğiniz için konuya gelince iğnede sıkıntı yok yeşil ile ilacı çekiyorum küçük ile vuruyorum bazen ağrımıyor bazen topallatıyor kas ile alakalı neyse ki bugün bir Sünnetçi ile anlaştım artık kalçadan vurduracağım 

AD832D7C-860C-4F74-8770-1D2224FB9610.jpeg

DC416497-D54B-4970-B1F4-577BAFBE6313.jpeg

aga yeşil iğne ucu ile yap enjeksiyonları, adele içine girdiğinden emin ol.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    287

Bu ağrıyı azaltmanın en iyi yolu enjeksiyon sonrası yürüyüş yapmaktır. Ilaç dağılır ve ağrıyı min. hissedersiniz. Turuncu uçla enj. biraz sıkıntılı ama oda acıyı azaltır. Ben bacak kalça farketmez her enj. sonrası yürüyüş yaparım. Çok şükür bu ağrı olayını aştım. şiddetle tavsiye ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.